San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Kaptunk egy 4. kört és egy jövő évi 5. kört
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ray, Dupree, Gregory bent van ebből bárki és boldog vagyok!Alabama Niners
Armstead lesz, figyu.😀Coolearie
attól nem lennék annyira boldog
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 344 — . . .
Ray, Dupree, Gregory bent van ebből bárki és boldog vagyok!Alabama Niners
Armstead lesz, figyu.😀

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ray, Dupree, Gregory bent van ebből bárki és boldog vagyok!Alabama Niners
...ez érdekes
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ray, Dupree, Gregory bent van ebből bárki és boldog vagyok!
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Letrade a SD helyére
több mint 9 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Ki lesz éjjel draftot nézni?he7edik
énAlabama Niners
Én😛Coolearie
én is próbálom figyelni
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ki lesz éjjel draftot nézni?he7edik
én
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hát, szerintem ez kurvaszar lett..Nem a 49ers színe ez..(snapchaten mutatták meg a követőinek)
Coolearie
Szörnyűhe7edik
Azért messze nem annyira mint a GB kék-sárgája vagy a Steelers darázsmeze.
Pécs és Honvéd szurkolóknak biztosan tetszik. Nekem bejön! Ha lehet be is szerzek egyet!
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ki lesz éjjel draftot nézni?


több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Hát, szerintem ez kurvaszar lett..Nem a 49ers színe ez..(snapchaten mutatták meg a követőinek)
Coolearie
Szörnyű


több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hát, szerintem ez kurvaszar lett..Nem a 49ers színe ez..(snapchaten mutatták meg a követőinek)
Coolearie
piros-fekete a legjobb szinkombináció! (szerintem 😊 )
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Philip Wheeler ex-Dolphins érkezett 1 évre
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 344 — . . .
Hát, szerintem ez kurvaszar lett..Nem a 49ers színe ez..(snapchaten mutatták meg a követőinek)

több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 344 — . . .
Heee's baaack!!!

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Boone megint full kretént nyom
nincs edzésen és trédet is akarna
 www.csnbayarea.com/49ers/source-boone-skip-49ers-voluntary-activities

hadd menjenpetey
menjen, aztán majd úgy jár mint Goldson meg a többiek...
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
 www.49ers.com/video/videos/The-Remix-2015-Minicamp-Practices/961605f5-b2f3-462f-801a-53d08facc624

FOCI! VD! BOWMAN! ááá de hiányzott! 😀

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Kicsit unalmas már, tényleg eltrédelhetnénk. Mit kaphatunk érte, egy 5., vagy 6. kört?
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Boone megint full kretént nyom
nincs edzésen és trédet is akarna
 www.csnbayarea.com/49ers/source-boone-skip-49ers-voluntary-activities

hadd menjen

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Ha olyan játékok lesznek az új OC alatt, amiben otthonosan tud mozogni, akkor nem lesz gond.
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Lehet, hogy a dobó mozdulata szebb lett, de engem inkább az érdekel, hogy fejben mennyit fejlődött. 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Nálam hozzáértőbbek, tényleg szignifikáns a különbség tavalyhoz képest Kaep mozgásában?
 www.csnbayarea.com/49ers/49ers-kaepernick-flashes-new-re-tooled-throwing-motiondankodavid
A lábmunkája még mindig érdekes de a dobó mozdulata tényleg kiforrottabb, egyenletesebb.



több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 172
Nálam hozzáértőbbek, tényleg szignifikáns a különbség tavalyhoz képest Kaep mozgásában?
 www.csnbayarea.com/49ers/49ers-kaepernick-flashes-new-re-tooled-throwing-motion

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
1/15-öt ebből a CB felhozatalból senki sem ér, bár ettől függetlenül lehet waynes-t hamarabb is elviszik...
nálam az első kör lehetőség szerint valahogy így nézne ki, kicsit elrugaszkodva a talajtól de azért reális kereteken belül::
1. scherff
2. devante parker
3. DGB
4. shelton
ha ők kimennek és náluk jobb opció nincs(leginkább WR poszton) akkor viszont lefelé cserélnék, és inkább a keret mélységét bővíteném

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 172
revalidálom az álláspontom, nem vinném Armsteadet első körben 😊 inkább projekt playa ő. nekünk most azonnali impact ember kell. ha visszatrédelünk 30-31re és ot lesz akkor ok addig reach.
Coates rendben is van a 2. körre de csak ha Ty Montgomery nincs ott.

amúgy felpattantam a DGB bandwagonra 😀petey
Szerintem Sheltonnal vagy Malcom Brownnal nem járnánk rosszul, más kérdés, hogy 1/15-re megéri-e őket választani. Sheltont igen, de WR kellene az első körben. Bízom benne, hogy esetleg Parker még elérhető lesz, ha nem, jöjjön DGB.SFGaben
Ha bent lesz Waynes, remélem, hogy rámegyünk, az első 3 körben minimum az egyikben muszáj hozni valakit oda, aki azonnal játszhat, jelenleg nálam egyértelműen a legnagyobb need. Igazából egy CB-WR-ILB első 3 körrel ki is lennék békülve, de ha a másodikban jönne corner DGB miatt, azzal is elvagyok, de könyörgöm, idén valahol elöl húzzunk CB-t.

Pulvis et umbra sumus.