San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 172
Nagyon kíváncsi vagyok, mi a koncepció, és, hogy Kaepet vajon idén is beküldjük-e az életéért menekülni, főleg, ha mondjuk boone kihisztizi magának a trade-et. Akkor lenne csak igazán káprázatos a helyzet.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Tetszik ez a pick. Az első három választásunk a védelembe jött.SFGaben
és inkább mélységre, újraépítésre. Neki is lesz ideje belerázódni, nem kell egyből mély vízbe menni. Lynch szintet várok tőle.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Tetszik ez a pick. Az első három választásunk a védelembe jött.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
3. kör Eli Harold, DE/OLB Virginia

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Tartt egy tavalyi Ward szerű választás.Alabama Niners
Pontosan, mondjuk azt sem értettem.😊
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Tartt egy tavalyi Ward szerű választás.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Na erre nem számítottam, Jaquiski Tartt lett a 2. körös választott. Nem igazán értem :-/
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 344 — . . .
Szerintem nagyon necces lesz a dolog mivel 2/46-on vagyunk. Főleg ha megint lesz egy trade. Amit elfogad a 49'ers..Akkor meg végképp.

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Szerintem is WR kellene elsősorban, de gondolom BPA választások jönnek a petey által írt posztokra.
Azt sajnálom hogy S.Anthonyt elvitte tegnap a Saints, bíztam benne, hogy őt húzzuk ILB-nek. Bár most, hogy jött Wheeler is mennyiségre megvagyunk.
Trade okos húzás volt, jövőre rengeteg pickünk lesz. Okosan kell építkezni tovább, idén úgy sem lesz nagy elvárás a csapattal szemben.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
nem, most WR kell, Strong/DGB, Montgomery. de a mai pickek ezek lesznek OL, ILB, WR, OLB

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Végiggondolva a lehetőségeket és azt láttam, hogy a Ray, Gregory, Dupree, Armstead négyes volt a lehetséges jó választásunk a 17. helyen. Ray és Gregory kihagyását meg tudom érteni a balhéik miatt. Nem akartunk még egy Aldont.
Dupree inkább OLB, Armstead pedig DE. A DE poszton a kiöregedés fenyegeti a két kezdő posztot. OLB szinten Brooks max 1 évig marad ezzel a fizetéssel, Aldon-t kérdéses, hogy jövőre meg tudjuk/akarjuk e tartani. Viszont idén még itt lesznek. Így végigjátszva csak Armstead maradt mint lehetséges opció. Ami bizakodással tölt el, hogy remek játékosoktól tanulhat és remek edző stábbal, élen JimmyT-vel. Bónusz, hogy két picket is sikerült mellé szerezni. Ezért pedig dicséret Baalke pajtinak.
Érdekes lesz a mai éjszaka, hogy kikre megyünk. Kiemelten fontossá vált az OG poszt, Boone újabb hisztije után. Azt megtapasztaltuk, hogy Looney nem megoldás jelenleg. Brandon Thomas és Pears duóval sem mennék neki a szezonnak.
Megfontolandó a második kört az OL-re szánni. AJ Cann mint a legjobb elérhető OG még bent van. Aztán a harmadikban CB/WR-re mennék, inkább a CB felé hajlanék.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
...hát ez nem jött be nekem. Legalább jó posztra jött. Meglátjuk, az biztos, hogy lesz kiktől tanulnia.
Cowboy és Dockettől lesz mit tanulnia.Alabama Niners
igen, de ez még nem az ő szezonja lesz. tanuló idő ahogy írod, aztán kiderül tényleg hogy akkora tehetség mint amit a méretei jelenthetnek és ehhez társul e mentalítás kellően... 2,5 sack nem volt túl sok igaz nem tudom milyen rendszerben játszottak...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Jó karakter, hatalmas méretű srác. De inkább jövőre lehet kezdő.SFGaben
A közvélekedéssel ellentétben én nem vártam olyan játékost akit azonnal kezdőbe kellene rakni a védelemben. Nehezen is tudnám elképzelni. A DL esetén a Dockett-Dorsey-Smith trióba az egész drafton nem volt jobb, a Brooks(Lynch)-Bowman-Wilhoite-A.Smith négyesbe sem egyszerő bekerülni. Viszont jövőre kell DE , de nagyon. Idén rotációban Carradine-el együtt szerezhetnek kellő rutint.Alabama Niners
Nem is maradt bent olyan játékos Peters-szen kívül (vele meg gondolom nem akartunk kockáztatni) akit azonnal be tudtunk volna dobni a mély vízbe egy hiányposztra inkább a lehető legjobbat választottuk.A 2. körben viszont jó lenne okosan felhasználni a Chargers-től kapott 4. körös picket és feljebb tradelni magunkat.


több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Üdv srácok,újra itt😊!
Első választásunk letréddel jónak mondható,szinte az egész nfl.com os mock draft őt írta hozzánk.
Ami izgalmasabb lesz az a második kör.
WR vagy CB?Szerintem inkább az utóbbi.
Kicsit elfogultan,nagyon örülnék ha a Nolesből jönne P.J.Williams vagy Darby.
WR-nél Strongot szerintem a Titans egyből visszi és DGB-re se marad esélyünk.Greene(már megint FSU😊)szerintem megy Benjamin mellé a párducokhoz,így a maradék talán Devin Smith,Coates vagy esetleg Montgomery...
Maradjunk a CB-nél!
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Sztem a trade megérte, nagyon is, és tuti őt szemelték ki maguknak a fejesek. Lehet kritizálni a front officet, de drafton üzletet kötni tudnak azért 😀

Papírforma húzás, megfelelő helyre a megfelelő ember. Nem kellenek a meglepetések a szenzációk, csak szépen csendesen dolgozni és hozni a meccseket.
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
A második körben WR vagy CB lesz szerintem


több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jó karakter, hatalmas méretű srác. De inkább jövőre lehet kezdő.SFGaben
A közvélekedéssel ellentétben én nem vártam olyan játékost akit azonnal kezdőbe kellene rakni a védelemben. Nehezen is tudnám elképzelni. A DL esetén a Dockett-Dorsey-Smith trióba az egész drafton nem volt jobb, a Brooks(Lynch)-Bowman-Wilhoite-A.Smith négyesbe sem egyszerő bekerülni. Viszont jövőre kell DE , de nagyon. Idén rotációban Carradine-el együtt szerezhetnek kellő rutint.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Jó karakter, hatalmas méretű srác. De inkább jövőre lehet kezdő.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
...hát ez nem jött be nekem. Legalább jó posztra jött. Meglátjuk, az biztos, hogy lesz kiktől tanulnia.
Cowboy és Dockettől lesz mit tanulnia.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Papírforma: Armstead
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 344 — . . .
Hát, mégse😀😀😀

több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 344 — . . .
és akkor újra mondom kiket szeretnék!

Ray, Dupree, Gregory!Alabama Niners
Bud Dupree! megérzés

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
és akkor újra mondom kiket szeretnék!

Ray, Dupree, Gregory!
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 344 — . . .
Kaptunk egy 4. kört és egy jövő évi 5. körtSFGaben
Szerintem megérte.