San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Pinion draftolása az 5. körben tényleg érthetetlen, mert a punterek között sem a legmagasabban jegyzett volt, sőt van ahol csak a futottak még kategóriában van. Talán megérte volna egy más posztra (mondjuk CB!) hozni egy próbát. Néztem videót róla, szép nagyot rugdos, remélem aki kinézte és megfűzte Baalkét, hogy behúzza 5. körben a következő 10+ évre találta meg benne a következő punterunkat.Alabama Niners
hát utánunk a Pats meg long snappert húzott, szóval... 😀 d eez tényleg védhetetlen szerintem, lehet Baalke kiment slozira és York gyorsan felhívta NYC-t 😀

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Pinion draftolása az 5. körben tényleg érthetetlen, mert a punterek között sem a legmagasabban jegyzett volt, sőt van ahol csak a futottak még kategóriában van. Talán megérte volna egy más posztra (mondjuk CB!) hozni egy próbát. Néztem videót róla, szép nagyot rugdos, remélem aki kinézte és megfűzte Baalkét, hogy behúzza 5. körben a következő 10+ évre találta meg benne a következő punterunkat.
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 162
Ekpre-Olomu is jól jönne, Oregonról jött CB, néztem egy-két meccsét, jól ellenne itt a Ninersnélk. Viszont volt egy igen csúnya/komoly sérülése amin még nem teljesen esett át.Coolearie
Viszont a tehetsége vitathatatlan, és ha nem is jön be, a jelenlegi cb állomány mellett egy hetedik kör erre áldozása mindenképp vállalható döntés lenne.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Van még egy 7/246 is. Nem tudom, talán Taiwan Jones ILB és még egy CB és OG?SFGaben
Taiwan Jonest imádnám, illetve, ha bent van Ekpre-Olomu, akkor őt is el lehetne hozni.dankodavid
Ekpre-Olomu is jól jönne, Oregonról jött CB, néztem egy-két meccsét, jól ellenne itt a Ninersnélk. Viszont volt egy igen csúnya/komoly sérülése amin még nem teljesen esett át.

több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 162
Van még egy 7/246 is. Nem tudom, talán Taiwan Jones ILB és még egy CB és OG?SFGaben
Taiwan Jonest imádnám, illetve, ha bent van Ekpre-Olomu, akkor őt is el lehetne hozni.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Van még egy 7/246 is. Nem tudom, talán Taiwan Jones ILB és még egy CB és OG?
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
No akkor.
1/17-Arik Armstead DT
2/46 Jaquiski Tartt S
3/79 Eli Harold OLB
4/117 Blake Bell TE
4/126 Mike Davis RB
4/132 Deandre Smelter WR
5/165 Bradley pinion P
6/190 Ian Silberman OL
7/244 ?
7/246 ?
7/254 ?

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Megjött az emberünk az O falba. RT volt a Boston Collegeban, de OG lehet belőle. 6'5 magas.SFGaben
végre már

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Megjött az emberünk az O falba. RT volt a Boston Collegeban, de OG lehet belőle. 6'5 magas.
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
6/14 Ian Silberman OL

https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/vverjugp53zea0ifpdwo
Ian Silberman Stats, News and Video - G | NFL.com
Latest on G Ian Silberman including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
most ezt a lael collins gyereket lehet draftolni, játszhat valaha? innentől sztem behúzhatnánk, valamire való OL-t úgyse találunk már

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 162
majd kaepet védi a szentlélek, a futót meg hátha áttolja a hátszél a fal közöttgaborik
Rájöttek, hogy mégis engedni kell Kaepernicket futni, és a nem létező fallal akarják majd visszaszoktatni erre, mondván, a hülyegyerek úgyis megoldja, vagy elhullik, de akkor meg csak gyengének találtatott, ergo az ő hibája, és amúgyis next man up van.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Ifo Ekpre-Olomu csak 5'9 magas, idén mi rámentünk a big bodykra😉
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
na gyerünk Bennett vagy Ekpre-Olomu

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Reszkess Andy Lee?Alabama Niners
 www.youtube.com/watch?v=Asm5Cbr6_l4

wow
Andy sem lesz fiatalabb, meg ugye a $$$ de akkor sem értem 😀petey
Lehet, hogy már csak ezt az évet vállalta, nem tudhatjuk.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Reszkess Andy Lee?Alabama Niners


wow
Andy sem lesz fiatalabb, meg ugye a $$$ de akkor sem értem 😀

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Reszkess Andy Lee?
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
5/29 (No. 165) P Bradley Pinion, Clemson

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Úgy nézem a video alapján ennek a Davis gyereknek jó keze van az rövid elkapásokhoz. Színesíthetik a támadóarzenált végre a rövid és a screen játékok is???

A WR srác meg magas , hosszú lábúnak néz ki. Tudja valaki a méreteit? Hátha meg tudjuk vele nyújtani a pályát ha szükség van olyan playre is!Harlequin
6,2 és elég gyors volt, ( az ACL szakadása előtt) fizikális kemény srác, a munka hozáállása is dicséretes, gy a kérdés lesz e 100%os ,vagy mennyire lesz lassabb mint volt? ha bejön, és felépül ha nem akkor Patton, Ellington színtű lehet majd... de öszintén ki látja tudja ezt előre kiből mi lesz? meddig jut? elég egy súlyos sérülés, vagy egy kis fű vagy asszonyverés, balhé, majd 1-2 évek múlva derülhet ki lett bust és ki váltotta meg a világot...Josszi
Smelter is 6-2, 226, 11-inch hands. Big, physical receiver.
szerintem az első 60-ban kiment volna ha nincs sérülés

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
 twitter.com/PFF_Sam/status/583274883624357888

azta 😀 ez a blokk adja 😀 😀
15-ös a mi emberünk Smelter

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Úgy nézem a video alapján ennek a Davis gyereknek jó keze van az rövid elkapásokhoz. Színesíthetik a támadóarzenált végre a rövid és a screen játékok is???

A WR srác meg magas , hosszú lábúnak néz ki. Tudja valaki a méreteit? Hátha meg tudjuk vele nyújtani a pályát ha szükség van olyan playre is!Harlequin
6,2 és elég gyors volt, ( az ACL szakadása előtt) fizikális kemény srác, a munka hozáállása is dicséretes, gy a kérdés lesz e 100%os ,vagy mennyire lesz lassabb mint volt? ha bejön, és felépül ha nem akkor Patton, Ellington színtű lehet majd... de öszintén ki látja tudja ezt előre kiből mi lesz? meddig jut? elég egy súlyos sérülés, vagy egy kis fű vagy asszonyverés, balhé, majd 1-2 évek múlva derülhet ki lett bust és ki váltotta meg a világot...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
5/15 (No. 151) TRade a Colts-al :# mennyit vártam, hogy mi jöjjünkAlabama Niners
Mit kaptunk érte?SFGaben
nem tudom, 5/29 meg valami, biztos egy 6. még kb.
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
5/15 (No. 151) TRade a Colts-al :# mennyit vártam, hogy mi jöjjünkAlabama Niners
Mit kaptunk érte?SFGaben
The #49ers have traded pick 151 to the @Colts for pick 165 (5th round) and 244 (7th round). #49ersDraft

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
5/15 (No. 151) TRade a Colts-al :# mennyit vártam, hogy mi jöjjünkAlabama Niners
Mit kaptunk érte?
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
5/15 (No. 151) TRade a Colts-al :# mennyit vártam, hogy mi jöjjünk