San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Én nem látom olyan vészesnek a CB sort. Ha azt nézzük Brock tavaly is biztos kezdő volt, illetve lett volna ha nem sérül meg. Szerintem simán benne van az a potenciál,mint Cullyban. A másik oldalon Cox helyettesének Wright megteszi, itt sem látok különösebb differenciát. D.Johnson második évét kezdi, ő már tavaly is ígéretes volt, ha tovább tud fejlődni akár kezdő potenciál is lehet benne. Reaser sérült volt akàr csak a tavaly biztató TC-t futó Acker. Nickel Ward lehet, mondjuk ő eddig nem volt túl meggyőző.SFGaben
így van, kezdődjön el a minicamp, OTAs és a TC, akkor okosabbak leszünk. én sokat várok Acker/Reasertől

más: Brooks is meg lett vádolva szexuális erőszakkal, mint RayMac. érdekes mi sül ki ebből..halad nagyon a Június 1-ei cut felé..érdekes mert pont azért lett ejtve a vád RayMac ellen, mert volt elégséges bizonyíték hogy történt erőszak. most fél év múlva megint jön a csaj hogy akkor Brooks. lulz

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Én nem látom olyan vészesnek a CB sort. Ha azt nézzük Brock tavaly is biztos kezdő volt, illetve lett volna ha nem sérül meg. Szerintem simán benne van az a potenciál,mint Cullyban. A másik oldalon Cox helyettesének Wright megteszi, itt sem látok különösebb differenciát. D.Johnson második évét kezdi, ő már tavaly is ígéretes volt, ha tovább tud fejlődni akár kezdő potenciál is lehet benne. Reaser sérült volt akàr csak a tavaly biztató TC-t futó Acker. Nickel Ward lehet, mondjuk ő eddig nem volt túl meggyőző.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
53-as Roster a draft után(ninersnation):

QB (2): Colin Kaepernick, Blaine Gabbert
RB (3): Carlos Hyde, Mike Davis, Reggie Bush
FB (2): Bruce Miller, Trey Millard
WR (5): Anquan Boldin, Torrey Smith, Bruce Ellington, Jerome Simpson, Quinton Patton
TE (4): Vernon Davis, Vance McDonald, Blake Bell, Derek Carrier
OT (3): Joe Staley, Anthony Davis, Erik Pears
OG (3): Alex Boone, Brandon Thomas, Joe Looney
C (2): Daniel Kilgore, Marcus Martin

DT (7): Darnell Dockett, Glenn Dorsey, Ian Williams, Quinton Dial, Tank Carradine, Tony Jerod-Eddie, Arik Armstead
OLB (4): Aldon Smith, Aaron Lynch, Ahmad Brooks, Eli Harold
ILB (5): NaVorro Bowman, Michael Wilhoite, Phillip Wheeler, Nick Moody, Nick Bellore
CB (5): Tramaine Brock, Shareece Wright, Dontae Johnson, Kenneth Acker, Keith Reaser
FS (3): Eric Reid, Craig Dahl, Jimmie Ward
SS (2): Antoine Bethea, Jaquiski Tartt

P (1): Bradley Pinion
K (1): Phil Dawson
LS (1): Kyle Nelson

Vélemények?Montana
Az a CB sor, elég gyatrának tűnik. Vissza (W)Hitner-t😊)Coolearie
miért? Whitner SS-t játszik. Chris Cook hiányzik a CB listából.Alabama Niners
Nálam Brock, Wright, DJ a kezdő CB sor most. Ha Acker folytatja a jó mutatványát mint tavaly Preseason meccseken kezdő lehet. Reaser meg PS, de onnan el fogják vinni 😕

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
53-as Roster a draft után(ninersnation):

QB (2): Colin Kaepernick, Blaine Gabbert
RB (3): Carlos Hyde, Mike Davis, Reggie Bush
FB (2): Bruce Miller, Trey Millard
WR (5): Anquan Boldin, Torrey Smith, Bruce Ellington, Jerome Simpson, Quinton Patton
TE (4): Vernon Davis, Vance McDonald, Blake Bell, Derek Carrier
OT (3): Joe Staley, Anthony Davis, Erik Pears
OG (3): Alex Boone, Brandon Thomas, Joe Looney
C (2): Daniel Kilgore, Marcus Martin

DT (7): Darnell Dockett, Glenn Dorsey, Ian Williams, Quinton Dial, Tank Carradine, Tony Jerod-Eddie, Arik Armstead
OLB (4): Aldon Smith, Aaron Lynch, Ahmad Brooks, Eli Harold
ILB (5): NaVorro Bowman, Michael Wilhoite, Phillip Wheeler, Nick Moody, Nick Bellore
CB (5): Tramaine Brock, Shareece Wright, Dontae Johnson, Kenneth Acker, Keith Reaser
FS (3): Eric Reid, Craig Dahl, Jimmie Ward
SS (2): Antoine Bethea, Jaquiski Tartt

P (1): Bradley Pinion
K (1): Phil Dawson
LS (1): Kyle Nelson

Vélemények?Montana
Az a CB sor, elég gyatrának tűnik. Vissza (W)Hitner-t😊)Coolearie
miért? Whitner SS-t játszik. Chris Cook hiányzik a CB listából.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
53-as Roster a draft után(ninersnation):

QB (2): Colin Kaepernick, Blaine Gabbert
RB (3): Carlos Hyde, Mike Davis, Reggie Bush
FB (2): Bruce Miller, Trey Millard
WR (5): Anquan Boldin, Torrey Smith, Bruce Ellington, Jerome Simpson, Quinton Patton
TE (4): Vernon Davis, Vance McDonald, Blake Bell, Derek Carrier
OT (3): Joe Staley, Anthony Davis, Erik Pears
OG (3): Alex Boone, Brandon Thomas, Joe Looney
C (2): Daniel Kilgore, Marcus Martin

DT (7): Darnell Dockett, Glenn Dorsey, Ian Williams, Quinton Dial, Tank Carradine, Tony Jerod-Eddie, Arik Armstead
OLB (4): Aldon Smith, Aaron Lynch, Ahmad Brooks, Eli Harold
ILB (5): NaVorro Bowman, Michael Wilhoite, Phillip Wheeler, Nick Moody, Nick Bellore
CB (5): Tramaine Brock, Shareece Wright, Dontae Johnson, Kenneth Acker, Keith Reaser
FS (3): Eric Reid, Craig Dahl, Jimmie Ward
SS (2): Antoine Bethea, Jaquiski Tartt

P (1): Bradley Pinion
K (1): Phil Dawson
LS (1): Kyle Nelson

Vélemények?Montana
Az a CB sor, elég gyatrának tűnik. Vissza (W)Hitner-t😊)Coolearie
hát lesznek érdekes TC csaták.

több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 344 — . . .
53-as Roster a draft után(ninersnation):

QB (2): Colin Kaepernick, Blaine Gabbert
RB (3): Carlos Hyde, Mike Davis, Reggie Bush
FB (2): Bruce Miller, Trey Millard
WR (5): Anquan Boldin, Torrey Smith, Bruce Ellington, Jerome Simpson, Quinton Patton
TE (4): Vernon Davis, Vance McDonald, Blake Bell, Derek Carrier
OT (3): Joe Staley, Anthony Davis, Erik Pears
OG (3): Alex Boone, Brandon Thomas, Joe Looney
C (2): Daniel Kilgore, Marcus Martin

DT (7): Darnell Dockett, Glenn Dorsey, Ian Williams, Quinton Dial, Tank Carradine, Tony Jerod-Eddie, Arik Armstead
OLB (4): Aldon Smith, Aaron Lynch, Ahmad Brooks, Eli Harold
ILB (5): NaVorro Bowman, Michael Wilhoite, Phillip Wheeler, Nick Moody, Nick Bellore
CB (5): Tramaine Brock, Shareece Wright, Dontae Johnson, Kenneth Acker, Keith Reaser
FS (3): Eric Reid, Craig Dahl, Jimmie Ward
SS (2): Antoine Bethea, Jaquiski Tartt

P (1): Bradley Pinion
K (1): Phil Dawson
LS (1): Kyle Nelson

Vélemények?Montana
Az a CB sor, elég gyatrának tűnik. Vissza (W)Hitner-t😊)

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
A 4.körös válaszottunk DeAndre Smelter keze 11 inch!Nagyobb mint Odell Beckhamé na és 4 XL-es kesztyűt hord😊
11 inch az közel 28 cm,lehet méregetni..Montana
Ha tömegverekedésre kerül sor Ő velem lesz 😀😀😀


több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
A 4.körös válaszottunk DeAndre Smelter keze 11 inch!Nagyobb mint Odell Beckhamé na és 4 XL-es kesztyűt hord😊
11 inch az közel 28 cm,lehet méregetni..
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
53-as Roster a draft után(ninersnation):

QB (2): Colin Kaepernick, Blaine Gabbert
RB (3): Carlos Hyde, Mike Davis, Reggie Bush
FB (2): Bruce Miller, Trey Millard
WR (5): Anquan Boldin, Torrey Smith, Bruce Ellington, Jerome Simpson, Quinton Patton
TE (4): Vernon Davis, Vance McDonald, Blake Bell, Derek Carrier
OT (3): Joe Staley, Anthony Davis, Erik Pears
OG (3): Alex Boone, Brandon Thomas, Joe Looney
C (2): Daniel Kilgore, Marcus Martin

DT (7): Darnell Dockett, Glenn Dorsey, Ian Williams, Quinton Dial, Tank Carradine, Tony Jerod-Eddie, Arik Armstead
OLB (4): Aldon Smith, Aaron Lynch, Ahmad Brooks, Eli Harold
ILB (5): NaVorro Bowman, Michael Wilhoite, Phillip Wheeler, Nick Moody, Nick Bellore
CB (5): Tramaine Brock, Shareece Wright, Dontae Johnson, Kenneth Acker, Keith Reaser
FS (3): Eric Reid, Craig Dahl, Jimmie Ward
SS (2): Antoine Bethea, Jaquiski Tartt

P (1): Bradley Pinion
K (1): Phil Dawson
LS (1): Kyle Nelson

Vélemények?
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Dres Anderson a CBS-nél 3-4 körös tehetség, csak éppen ő is sérült volt.
 www.youtube.com/watch?v=Sg4yalKG3Vk
Mindenesetre idén villantani kell valamit a fiatal elkapóinknak, főleg Pattonnak, mert veszélybe kerülhet a helye. Mondjuk sok lehetőséget eddig nem kapott a bizonyításra se ő, se Ellington.SFGaben
Andersonnak örültem hogy idekerült, ő is tagja lehet az All-ACL/MCL Teamnek nálunk. mondjuk várható volt hogy Baalke idehozza. ezntúl akinek ACL sérülése volt, automatikusan draftoljuk 😛

Pattonnak kell csipkednie magát, Ellington láttuk mire képes a szezon végén a sebességével.petey
Jah Baalkenal ACL=ACĖL 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Picit úgy érzem Baalke úgy van a hátsó körös vagy épp sérült elkapókkal, hogy hátha egyszer bejön és talál egy csiszolatlan gyémántot. Csak eddig még nem jött be 😛 Vagy nem tudtuk őket használni. De majd most Adam Henry gatyába rázza őket.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
#49ers Bruce Miller charged with misdemeanor vandalism. szép.
Miller pleaded not guilty to the vandalism charge Monday in San Jose. If convicted, he faces up to a year in jail. His next court date is scheduled for May 26.

Read more here:  www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article20195946.html#storylink=cpy

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Dres Anderson a CBS-nél 3-4 körös tehetség, csak éppen ő is sérült volt.
 www.youtube.com/watch?v=Sg4yalKG3Vk
Mindenesetre idén villantani kell valamit a fiatal elkapóinknak, főleg Pattonnak, mert veszélybe kerülhet a helye. Mondjuk sok lehetőséget eddig nem kapott a bizonyításra se ő, se Ellington.SFGaben
Andersonnak örültem hogy idekerült, ő is tagja lehet az All-ACL/MCL Teamnek nálunk. mondjuk várható volt hogy Baalke idehozza. ezntúl akinek ACL sérülése volt, automatikusan draftoljuk 😛

Pattonnak kell csipkednie magát, Ellington láttuk mire képes a szezon végén a sebességével.

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Dres Anderson a CBS-nél 3-4 körös tehetség, csak éppen ő is sérült volt.

Mindenesetre idén villantani kell valamit a fiatal elkapóinknak, főleg Pattonnak, mert veszélybe kerülhet a helye. Mondjuk sok lehetőséget eddig nem kapott a bizonyításra se ő, se Ellington.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 www.ninersnation.com/2015/5/3/8539369/49ers-undrafted-free-agent-tracker-diandre-campbell-makes-it-seven?&_ga=1.16650303.827438520.1430773183

WR Dres Anderson, Utah
WR Issac Blakeney, Duke
WR DiAndre Campbell, Washington
WR Darius Davis, Henderson State
OL Patrick Miller, Auburn
LB Marcus Rush, Michigan State
QB Dylan Thompson, South Carolina
WR DeAndrew White, Alabama

na ezekhez mit szól a tisztelt társaság? UDFA-n jön a jövönk csillaga WR fronton 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Baalke kap egy C- tőlem , hehe

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Elsőre szinte teljesen ismeretlen volt Tartt, a nevével találkoztam mockokban, de ennyi. Most viszont már úgy érzem nem volt ő rossz választás, kifejezetten tetszik a játéka.
Idén szerintem sokkal fontosabb szerepe lesz a ST-nek. Bellore, Tartt, és a szuper fegyver Pinion az 5. körből 😉
Mondjuk tavaly volt is rengeteg szenvedés amikor az 5 yardról indultunk.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Tavaly év végén egyszerre volt sérült Reid és Ward is. Akkor Bethea mellett C.Dahl volt a kezdő safety. Tartt (szerintem) előrelépés Dahlhoz képest. De ez csak egyik fele, Baalkenál végig magasan jegyzett játékos volt Tartt a fizikális játéka miatt. Kiváló ST player lehet.SFGaben
Bethea korban nem fiatal már, Reid concussion hegyek, Ward meg inkább CB lesz. Dahl meg Dahl 😀
ahogy látom erősen készülünk a jövőre.
ezért az OLB pick is.

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Tavaly év végén egyszerre volt sérült Reid és Ward is. Akkor Bethea mellett C.Dahl volt a kezdő safety. Tartt (szerintem) előrelépés Dahlhoz képest. De ez csak egyik fele, Baalkenál végig magasan jegyzett játékos volt Tartt a fizikális játéka miatt. Kiváló ST player lehet.
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hali!

Tényleg nem értem, miért volt szükségetek még egy safety-re?
Nem követem annyira a csapatot, lehet, hogy elsiklottam valami felett, de tavaly is safetyt húztatok az első körben (Ward), meg tavalyelőtt is (Reid), nem?
Valamelyikről már most kiderült, hogy kuka?
több mint 9 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 407
Hát Alabama Niners már leírta a lényeget, de azért én is írnék egy draft összefoglalót, ha már minden nap végig néztem😀
1/17: Arik Armstead, DE
Személy szerint örülök neki! Védőfalba jött, magas upside, need. Gyors, atletikus, igazi szörnyeteg lehet! A rutinosabbak biztosan támogatni fogják és az edzői stáb e részében (DL) is bízom. Futás ellen kiváló lesz. Nem sack gyáros, de lesz ideje ebben is fejlődni. B
2/46: Jaquiski Tartt, SS
Nekem ez a pick érthetetlen. Ha azt mondjátok dime felállásoknál futás ellen jó lesz az plusz pont a szememben. Furcsa, hogy Bethea jó szezonja után érkezett erősítés ilyen korán. Játéka durva, jól ütközik, valamikor már túlontúl agresszív, olyan érzésem van vele kapcsolatban, hogy inkább kiskanállal kelljen az elkapót összeszedni, minthogy eredményesebb játékra törekedjen (ez a nagyok között visszaüthet). Futás ellen ő is jó. Kicsit aggaszt, hogy a másodosztályból jön. Szerintem reach. C+
3/79: Eli Harold, OLB
Mekkora steal! Nekem ő nem 1. körös tehetség (volt 1-2 helyen, hogy igen), de 3. körben remek húzás! Alapból a játéka nem tetszik, néha eltűnik, nagyobb és képzettebb falemberek kivehetik a játékból. Viszont hajt, addig megy ameddig tart a játék, ha odaér az irányítóhoz akkor Ő odaér! Gyorsak a lépései. Simán kezdő kaliber, mint az előző 2 választásunk, a szezonban meggyőzhet a játékával. A+
4/117: Blake Bell, TE
Ha van 3 negyedik körünk (abból 2 cserélhető), akkor miért nem mozgunk fel az előző körökben? Ezt nem értettem. Bell húzás nekem nem tetszik, 1 évig volt tight end. Jó méretei vannak, atletikus (3 évig QB volt), de rutintalan. C+
4/126: Mike Davis, RB
Az nfl oldalán és instagramján volt egy 4 napos sorozat és az első napon ő posztolgatott a napjáról, kérdésekre válaszolt, úgymond beszámolót írt. Ott megvett! Se White, se Beckham, se Leonard nem edzett ezeken a napokon vagy nem osztotta meg, de ő azzal kezdte a napot. Reggeli futás, pályán gyakorlás, konditerem. Stiff armban elég jó, néha nehezen döntik le, fürge, a lyukakat megtalálja. Negatívum, hogy sérült volt, nehezebben vált hirtelen irányt, valamikor a saját emberébe (blokkolójába) fut bele. A futó fedélzetre ráfért, mert Hyde nekem nem a szívem csücske és van még mellette 1 veterán, 1 sérülésből visszatérő és 1 rögbi játékos. 2. számú futó lehet, nekem ez a kedvenc pickem!
B+
4/132: Deandre Smelter, WR
Leharcolt elkapó, sérülésből jön vissza, valamilyen szalagja szakadt el. Ha nincsenek a sérülések, szerintem előbb is kimehetett volna. Robosztus, erős, aránylag gyors. Remekül blokkol elkapó létére. Valamire biztosan jó lesz.
C
5/165: Bradley Pinion, P
MI??? Elvileg nem is a legjobb punter volt. Elpazarolt pick...
P😀 (F)
6/190: Ian Silberman, OL
Sajnos róla nem tudok semmit sem. Ezt nem is osztályoznám.
7/244: Trenton Brown, OL
Futásblokkolásnál jó, guard lehetne belőle. Itt már nincs mit várni senkitől sem na.
B-
7/254: Rory 'Busta' Anderson, TE
Ő is sérült volt (ha már ennyi sérült ember lett kiválasztva, Ifo nem ért volna meg egy picket?!). Nem valami produktív, red zone target lehet.
C
Alapjába véve szerintem ez a draft class gyengébb volt az átlagosnál. A draftunk így sem lett olyan rossz, viszont nézzük meg mik voltak a hiányposztok: ILB, CB, OG, DE/DT. Nem érkezett ember 3 posztra vagyis a, megbízunk a poszton lévő emberekben b, nem volt megfelelő képességekkel rendelkező játékos. Cornert pl csak 1. körben húztam volna vagy ha valaki nagyot csúszik. Linebackert pedig Kendricks vagy Perryman, mást nem. A guard poszt nekem különösen fájó, de ha La'el Collins esetleg ide írna alá akkor egy rossz szót sem szólok (ez nem fog megtörténni). Rashad Greene-t is szívesen elnéztem volna itt. UDFA Anderson és White még érdekes lehet. Köszönöm, ha valaki végig olvassa!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
A legjobb választás: OLB Eli Harold
Alabama Niners
Hát ebben vitatkoznék,szerintem majdnem a legrosszabb választásunk.Erős mint a bivaly de inkább gyúrós mint NFL player.
Lába gyenge a testéhez képest és nagyon nehezen megy át a falon,viszonylag könnyen leszedik,főleg hogy még nagyobb falemberekkel fog találkozni.Szóval nálam ő legfeljebb C+!Montana
hát neki nem a falon kell átmenni hanem megkerülni 😊 szerintem az egyik legjobb pick volt. jó motorja van, gyors, de erősödnie kell egyértelmű. ahogy kinézett Manny Lawson is meg Pary Haralson mikor idekerültek...vagy Aldon

több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
A legjobb választás: OLB Eli Harold
Alabama Niners
Hát ebben vitatkoznék,szerintem majdnem a legrosszabb választásunk.Erős mint a bivaly de inkább gyúrós mint NFL player.
Lába gyenge a testéhez képest és nagyon nehezen megy át a falon,viszonylag könnyen leszedik,főleg hogy még nagyobb falemberekkel fog találkozni.Szóval nálam ő legfeljebb C+!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Eli Harold amikor megtudta hozzánk jön:

 ninerfans.com/video-eli-harolds-priceless-reaction-to-being-drafted-by-49ers/

azonnal elő is vették a 49ers táblát!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Egy kis értékelés a 2015-ös draftunkról:

Alabama Niners
Köszi a klassz összefoglalót! 😀
kérdés? az értékelést honnan szedted? saját kútfő? ha igen, mire alapoztad a jegyeket?Josszi
saját kútfő a dolog, az osztályzás is. A jegyeket úgy állapítottam meg, hogy a játékos képességei és az adott draft pick miként viszonyulnak egymáshoz, ehhez hozzágondoltam a benne rejlő potenciált valamint, hogy mennyire illeszkedik a csapat hiányposztjaihoz. Azaz tök szubjektív vélemény. 😀😀😀