San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Úgy nézem a video alapján ennek a Davis gyereknek jó keze van az rövid elkapásokhoz. Színesíthetik a támadóarzenált végre a rövid és a screen játékok is???

A WR srác meg magas , hosszú lábúnak néz ki. Tudja valaki a méreteit? Hátha meg tudjuk vele nyújtani a pályát ha szükség van olyan playre is!
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Vegre az offensebe is kerul friss ver, Bell parameterei igeretesek, de megint egy redshirt playa?? :-/ a WR sracra gondolok, a RB Gore szeru mozgasa tetszik 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Már kezdhetik írni a 2 QB-s felállásokat futásra a Kaep-Bell duónak 😛
több mint 9 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Egy Guard picket azért elnéztem volna itt a 4. körben...
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
4/33 (No. 132) WR Deandre Smelter

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
4/27 RB Mike Davis, SCAlabama Niners
érdekesebbnél érdekesebbek 😀 majd átugrál a védők felett..gaborik
lesz harc a rosterre kerülésért: Hyde, Hunter, Bush, Hayne, Davis

ha azt nézzük, hogy Bush 1éves szerződés, Hunter sérülés után és Hayne meg ausztrál, csak Hyde a biztos pont.
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
4/27 RB Mike Davis, SCAlabama Niners
érdekesebbnél érdekesebbek 😀 reméljük helyből magasat tud ugrani, mert elmenni a védők között nem nagyon fogunk...

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
4/27 RB Mike Davis, South Carolina

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
3 évig QB volt az Oklahomán, majd 1 évig TE
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
4/18 TE Blake Bell, Oklahoma

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A 4. körben van 3 (18,27,33) választásunk, OG, CB, WR-t várok, a sorrend mindegy. Mindhárom szerezhető aki, ha most nem is kezdő (ki várja el egy 4. köröstől?), de azzá válhat.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
talán kissé lenyugodva 😀 már annyira nem tartom rossz picknek Arikot és Tarttot. Tomsula majd felkócsolja Armsteadet, Tartt pedig egy elég fizikális SS, aki sokat lesz bent mint ILB dime package-ben. úgy látom visszatérünk a pofánverős D-hez, ehhez jött még Eli Harold, steal ahol megkaptuk.

több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
dafuq ez a Tartt draft? értem én hogy Reid egy csomó agyrázkódás, meg Bethea 30, de miért nem Rowe-t????

egy biztos, Baalke nem az a fan friendly GMpetey
Az egyebkent nagyon kemeny, hogy buktunk ket kezdo cb-tdankodavid
ilyen ez a draft akik előtted vannak hamarabb választhatnak...egyértelmű volt hogy nem fogunk felfelé cserélni senkiért(gondolom collins-ra és waynes-re gondoltál), idén a mennyiségre megyünk rá hiszen sok a kiöregedő és nem a következő szezonban akarunk dobbantani.

bár Tartt húzása nálam is eléggé wtf, jobban örültem volna egy OG-nak

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
dafuq ez a Tartt draft? értem én hogy Reid egy csomó agyrázkódás, meg Bethea 30, de miért nem Rowe-t????

egy biztos, Baalke nem az a fan friendly GMpetey
Az egyebkent nagyon kemeny, hogy buktunk ket kezdo cb-t, es az elso harom korben eszebe se jutott, hogy oda draftoljon valakit, annak ellenere, hogy nem egy remek jatekos elerheto lett volna.dankodavid
Nem tudom miért de a CB draft sosem ment igazán. Nagyon jó érzékkel hoztunk linemaneket, lb-ket, de a wr-cb drafttal voltak azért problémáink. De akkor miért nem oldják meg FA-ról?...
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 162
dafuq ez a Tartt draft? értem én hogy Reid egy csomó agyrázkódás, meg Bethea 30, de miért nem Rowe-t????

egy biztos, Baalke nem az a fan friendly GMpetey
Az egyebkent nagyon kemeny, hogy buktunk ket kezdo cb-t, es az elso harom korben eszebe se jutott, hogy oda draftoljon valakit, annak ellenere, hogy nem egy remek jatekos elerheto lett volna.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
dafuq ez a Tartt draft? értem én hogy Reid egy csomó agyrázkódás, meg Bethea 30, de miért nem Rowe-t????

egy biztos, Baalke nem az a fan friendly GM

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jó hangulatú volt az új mez bemutatása Kaepernick, Bowman, Davis trióval. Első héten a Vikings ellen a MNF-en ebben játszunk!

 www.49ers.com/video/videos/49ers-Reveal-Alternate-Jerseys-at-Draft-Party/151f1cb0-47ea-4795-b5f8-26e52eb63f37
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 162
Nagyon kíváncsi vagyok, mi a koncepció, és, hogy Kaepet vajon idén is beküldjük-e az életéért menekülni, főleg, ha mondjuk boone kihisztizi magának a trade-et. Akkor lenne csak igazán káprázatos a helyzet.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Tetszik ez a pick. Az első három választásunk a védelembe jött.SFGaben
és inkább mélységre, újraépítésre. Neki is lesz ideje belerázódni, nem kell egyből mély vízbe menni. Lynch szintet várok tőle.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Tetszik ez a pick. Az első három választásunk a védelembe jött.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
3. kör Eli Harold, DE/OLB Virginia

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Tartt egy tavalyi Ward szerű választás.Alabama Niners
Pontosan, mondjuk azt sem értettem.😊
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Tartt egy tavalyi Ward szerű választás.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Na erre nem számítottam, Jaquiski Tartt lett a 2. körös választott. Nem igazán értem :-/