San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Én már az ilyeneken nem húzom fel magam, divat minket szapulni mostanában, mindegy, hogy van e alapja vagy nincs. Nekem az nem tetszik, hogy amióta egyre nagyobb teret nyert az amerikai foci a hétköznapi médiában, nso, index, stb. azok az írók akik itt még tényleg próbáltak szakmai írásokat közölni,Alabama Niners
Azokra az oldalakra ennyi fér. Nézz fel az NFL.com-ra, olvass bele a news cikkekbe, azok se jobbak. Pedig ott CSAK NFL hírek vannak. Az nfl.com-os blogok között meg sok baromi jó is akad. Ilyen ez.

Egyébként a kritika mindig jobb, ha konkrétumokat is tartalmaz. Pl. valami hibás, vagy az egyik csapatot lehúz valamiért a cikkíró, a másikat nem, ilyesmi. Vagy ha más nem, akkor annyi, hogy "sztem az X, Y, Z csapat draftja rosszabb". Arra lehet válaszolni is. Az ilyen általánosító "fikára" viszont mit lehet válaszolni? Ha nem érdekel a miért, akkor kár is elolvasni és kommentálni a cikket, nem?peterk2005
Nincs semmi bajom azzal, hogy 32.-nek értékelték a draftunkat, Ő így látja, én nem. Azt nem fikáztam.
A blogokról nem azt mondom hogy hibás, hanem, hogy bulváros, hatáskeltő cikkek íródnak egyre több. Komoly stílusváltás történt szerintem. Csak arról tudok véleményt formálni amit olvasok. Olvastam régen, tetszett, tárgyilagos cikkek voltak, nekem tetszők, olvastam mostanában és a tárgyilagosság csökkent, a bulvár faktor meg nő. Már nem olvasom éppen ezért.
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Én már az ilyeneken nem húzom fel magam, divat minket szapulni mostanában, mindegy, hogy van e alapja vagy nincs. Nekem az nem tetszik, hogy amióta egyre nagyobb teret nyert az amerikai foci a hétköznapi médiában, nso, index, stb. azok az írók akik itt még tényleg próbáltak szakmai írásokat közölni, nagymértékben elbulvárosodtak. Beálltak a népbutító média szolgálatába. A 120 yard is mióta az indexbe olvadt hihetetlen mértékben bulvárosodott, annyira gagyi lett, hogy rossz olvasni. Olyannyira idegesítőek ezek a cikkek már mint a sport1-es közvetítések során a beolvasott sms-ek. A facebookos rajongói oldalak, meg hányás kategóriában vannak. Nekem nagyon rosszul esik, hogy ezt csinálták a médiában ebből a sportból. Az egyetlen szerencse, hogy a bowl.hu-n még úgy ahogy tartja magát, főleg az ilyen belső fórumok, ahol még a kezdetektől vagyunk itt páran.

***Csányi! Halálod napja ünnep lesz nálunk!!!*** ***Mocskos MLSZ!!!*** ***CSAK A MUNKÁS!!!***
***POLITIKA MENTES LABDARÚGÁST!!!***Alabama Niners
Hú, ez gyönyörű lett. És mindezt abból fejtetted ki, hogy valaki szerint csak a 32. legjobb draft lett a 49ersé. Asszem ez az utolsó pár gondolat meg is magyarázza ezt az egész lelkiállapototWyatt
Úgy látom elkövettem azt a hibát, hogy nem ütöttem egy entert az első mondatom után, mert sikerült összemosni a mondanivalóimat. Remélem megadod a jogot a véleményem kinyilvánításához. Igen divat a 49ers szapulni egy jó ideje, főleg Hárbó távozása óta. Mindenkinek joga véleményt mondani, és az író szerint 32. a draftunk eredménye, szerintem meg nem. Ja és semmi negatívat nem írtam arról mert ez a véleménye!

ENTER

Újabb véleménynyilvánítás egy MÁSIK témáról ami kapcsolódik az amerikai focihoz, de nincs összefüggésben az író által 32.-nek értékelt draftunkról.
Szintén saját tapasztalás és vélemény amit leírtam, én így látom, ezt tapasztalom. Lehet olyat érintettem vele akinek inge, de az én véleményem szerint nagy a változás a cikkek stílusában, megemelkedtek a bulvár jellegű írások. Itt már írtam negatív dolgokat nem tagadom. Aki ír annak írásaira keletkezik reakció, jó is negatív is, mindkettőt el kell fogadni. Szintén kizárólag az én véleményemet képviseli.

ENTER

Érintve lett a lelki világom. Köszönöm a lelki világom jól van, igaz a bejegyzést azelőtt írtam mielőtt elindultam meccsre.
A bejegyzés nyugodt lelki világban íródott, de elnézést kérek, mert véleményemet nem a legjobb helyen fejtettem ki, nem amerikai focihoz kapcsolódik a téma. A pécsi focicsapathoz elég sok szállal fűződök, 25 éve járok ki minden meccsre, az ultra csoport egyik alapítója vagyok, a PMFC utánpótlás edzője és az NB1-es felnőtt csapat szponzora is voltam éveken keresztül. Annyi amerikai focis kötődés azért van, hogy a Pécs Gringos amikor az NB1-es stadionban játszotta meccseit (elsőként a hazai ami foci csapatok között) azt szintén én szerveztem. Így talán már értheted, hogy utolsó két soromban olvasható negatív érzelmek milyen kötődésből fakadnak. Egyébként felnőtt emberként és több gyermekes apaként, jól tudom koordinálni lelki világom a helyzettől függően.

Félre ne értsd nem kívánlak kioktatni még véletlenül sem, csak leírtam, hogy nem a 32.-nek értékelt draft okozta a bejegyzésemet.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 940 — Csodabogár
 www.49ers.com/news/article-3/Eli-Harold-Explains-Why-Hes-the-Biggest-Ronaldo-Fan/ba2802d1-70a7-4142-9be3-fb9365e9f284

dehogy Eli is nézi a biszem-b@szomot és CR7 a kedvence 😀😀

 www.49ers.com/news/article-2/Dontae-Johnson-Ready-to-Compete-in-Deep-CB-Group/7339f4c6-1bbb-42f1-8384-6c60bafa76d2
izgatottan várom mi lesz DJ, Acker és Reaser idei teljesítménye. ezekben a gyerekekben van fantázia.
Reaser felépült, gyors, jók a parái így remélem egy erős TC-t fog nyomni.

több mint 8 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Nem kell ezen kiakadni, hogy a szerkesztők közül páran utálják a csapatot! Ez van, tudsz ellene tenni? Engem nem befolyásol az, hogy más mit mond a csapatomról. Ez legyen az ő gondjuk! Ők is csak találgatnak így szezon előtt, hogy legyen mivel foglalkozni 😊 Ez is olyan kicsit, mint a várható időjárás, vagy bejön, vagy nem.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Én már az ilyeneken nem húzom fel magam, divat minket szapulni mostanában, mindegy, hogy van e alapja vagy nincs. Nekem az nem tetszik, hogy amióta egyre nagyobb teret nyert az amerikai foci a hétköznapi médiában, nso, index, stb. azok az írók akik itt még tényleg próbáltak szakmai írásokat közölni, nagymértékben elbulvárosodtak. Beálltak a népbutító média szolgálatába. A 120 yard is mióta az indexbe olvadt hihetetlen mértékben bulvárosodott, annyira gagyi lett, hogy rossz olvasni. Olyannyira idegesítőek ezek a cikkek már mint a sport1-es közvetítések során a beolvasott sms-ek. A facebookos rajongói oldalak, meg hányás kategóriában vannak. Nekem nagyon rosszul esik, hogy ezt csinálták a médiában ebből a sportból. Az egyetlen szerencse, hogy a bowl.hu-n még úgy ahogy tartja magát, főleg az ilyen belső fórumok, ahol még a kezdetektől vagyunk itt páran.

***Csányi! Halálod napja ünnep lesz nálunk!!!*** ***Mocskos MLSZ!!!*** ***CSAK A MUNKÁS!!!***
***POLITIKA MENTES LABDARÚGÁST!!!***Alabama Niners
Hát a 120 yard elköltözött az indexre, de még a Fűzővel Kifelé elég jónak mondhatja magát a többiek között. régebben sokkal jobban önmagukat adták az írók.

több mint 8 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Még szerencse, hogy a meccsek a pályán fognak eldőlni 😊 Mert az előítéletek alapján simán top5ben draftolunk jövőre. Igazából jó hívásokra van szükség. Közhely, de főként ebben látom a sikereink zálogát. Ebben a játékosállományban simán benne van a pozitív mérleg, főleg ha idén nem lesz annyi sérült, mint tavaly volt.
Én azért várom már azt a pillanatot, amikor Armstead és Aldon Smith indul egymás mellől. :cool:SFGaben
Sok a kérdőjel, sok játékosról nem lehet még tudni, hogy fog teljesíteni, vagy hogy fog visszajönni a sérülésből, és a legnagyobb kérdőjel ugyebár az új edzői stáb. Szóval nem teljesen alaptalanok a negatív hangok, de ahogy írtad a pályán majd kiderül, mennyire voltak jók a draftok (legfőképp a '13-as, '14-es), mennyire válik be JimmyT és bandája és hogy PlayOff lesz e ebből vagy Top5 draft.
Addig meg marad nekünk az offseason, a draftértékeléseivel, a power rankingokkal, az edzőtáborokkal ahol mindenki pro-bowl szinten játszik, meg a hátraszaltós egykezes elkapásokkal.

Én egyébként optimista vagyok, főleg az Offensel kapcsolatban, bicskás Torey Smith szerintem jobb lesz mint Crabs volt ...modjuk már típusú elkapó is... Ellington is mutatott életjeleket tavaly és remélem Patton is megkapja a lehetőséget végre (én fel is ültem a Patton bandwagonra), Hyde szerintem állat lesz elsőszámú futóként, jön vissza Hunter is, Vernontól is csak több jöhet, és ami a legnagyobb plusz Roman már máshol rontja a levegőt. Itt egyedül a fal lehet az ami bekavarhat, de ott is megvan a lehetőség a javulásra.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én már az ilyeneken nem húzom fel magam, divat minket szapulni mostanában, mindegy, hogy van e alapja vagy nincs. Nekem az nem tetszik, hogy amióta egyre nagyobb teret nyert az amerikai foci a hétköznapi médiában, nso, index, stb. azok az írók akik itt még tényleg próbáltak szakmai írásokat közölni,Alabama Niners
Azokra az oldalakra ennyi fér. Nézz fel az NFL.com-ra, olvass bele a news cikkekbe, azok se jobbak. Pedig ott CSAK NFL hírek vannak. Az nfl.com-os blogok között meg sok baromi jó is akad. Ilyen ez.

Egyébként a kritika mindig jobb, ha konkrétumokat is tartalmaz. Pl. valami hibás, vagy az egyik csapatot lehúz valamiért a cikkíró, a másikat nem, ilyesmi. Vagy ha más nem, akkor annyi, hogy "sztem az X, Y, Z csapat draftja rosszabb". Arra lehet válaszolni is. Az ilyen általánosító "fikára" viszont mit lehet válaszolni? Ha nem érdekel a miért, akkor kár is elolvasni és kommentálni a cikket, nem?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én már az ilyeneken nem húzom fel magam, divat minket szapulni mostanában, mindegy, hogy van e alapja vagy nincs. Nekem az nem tetszik, hogy amióta egyre nagyobb teret nyert az amerikai foci a hétköznapi médiában, nso, index, stb. azok az írók akik itt még tényleg próbáltak szakmai írásokat közölni, nagymértékben elbulvárosodtak. Beálltak a népbutító média szolgálatába. A 120 yard is mióta az indexbe olvadt hihetetlen mértékben bulvárosodott, annyira gagyi lett, hogy rossz olvasni. Olyannyira idegesítőek ezek a cikkek már mint a sport1-es közvetítések során a beolvasott sms-ek. A facebookos rajongói oldalak, meg hányás kategóriában vannak. Nekem nagyon rosszul esik, hogy ezt csinálták a médiában ebből a sportból. Az egyetlen szerencse, hogy a bowl.hu-n még úgy ahogy tartja magát, főleg az ilyen belső fórumok, ahol még a kezdetektől vagyunk itt páran.

***Csányi! Halálod napja ünnep lesz nálunk!!!*** ***Mocskos MLSZ!!!*** ***CSAK A MUNKÁS!!!***
***POLITIKA MENTES LABDARÚGÁST!!!***Alabama Niners
Hú, ez gyönyörű lett. És mindezt abból fejtetted ki, hogy valaki szerint csak a 32. legjobb draft lett a 49ersé. Asszem ez az utolsó pár gondolat meg is magyarázza ezt az egész lelkiállapotot

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Még szerencse, hogy a meccsek a pályán fognak eldőlni 😊 Mert az előítéletek alapján simán top5ben draftolunk jövőre. Igazából jó hívásokra van szükség. Közhely, de főként ebben látom a sikereink zálogát. Ebben a játékosállományban simán benne van a pozitív mérleg, főleg ha idén nem lesz annyi sérült, mint tavaly volt.
Én azért várom már azt a pillanatot, amikor Armstead és Aldon Smith indul egymás mellől. :cool:
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Én már az ilyeneken nem húzom fel magam, divat minket szapulni mostanában, mindegy, hogy van e alapja vagy nincs. Nekem az nem tetszik, hogy amióta egyre nagyobb teret nyert az amerikai foci a hétköznapi médiában, nso, index, stb. azok az írók akik itt még tényleg próbáltak szakmai írásokat közölni, nagymértékben elbulvárosodtak. Beálltak a népbutító média szolgálatába. A 120 yard is mióta az indexbe olvadt hihetetlen mértékben bulvárosodott, annyira gagyi lett, hogy rossz olvasni. Olyannyira idegesítőek ezek a cikkek már mint a sport1-es közvetítések során a beolvasott sms-ek. A facebookos rajongói oldalak, meg hányás kategóriában vannak. Nekem nagyon rosszul esik, hogy ezt csinálták a médiában ebből a sportból. Az egyetlen szerencse, hogy a bowl.hu-n még úgy ahogy tartja magát, főleg az ilyen belső fórumok, ahol még a kezdetektől vagyunk itt páran.

***Csányi! Halálod napja ünnep lesz nálunk!!!*** ***Mocskos MLSZ!!!*** ***CSAK A MUNKÁS!!!***
***POLITIKA MENTES LABDARÚGÁST!!!***
több mint 8 éve
zsazsa San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 39
Saját egyéni véleményét írta le. Pont
Visszatetsző de ez van.
Nekem az a furcsa, hogy vannak itthon olyan "hozzáértő" emberek akik saját véleményük alapján írnak nem néznek körbe.
Érdekes az is, hogy az amerika sport sajtóban, csapatunk megítélése ennél jobb. Talán ők jobban körülnéznek.

Ja igen, én még nem olvastam olyat, hogy mondjuk vessük össze mondjuk 2 évvel ezelöt írtakkal a jelenlegi helyzetet. Az lehet reálisabb képet mutatna egy csapat drafton való munkájáról.

"Az igazságból elveszett az i."
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Te jó isten..Ezektől a falra tudnék mászni..
 www.nemzetisport.hu/nfl/iden-a-49ers-valasztott-leggyengebben-hatul-a-pats-es-a-seahawks-2416111Coolearie
@Stezt fikázd 😀
Amúgy szerintem Armstead nagyon jó lesz 😊 Csak mondjuk kérdés, hogy már 2015-ben is az lesz-e 😊

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 940 — Csodabogár
Te jó isten..Ezektől a falra tudnék mászni..
 www.nemzetisport.hu/nfl/iden-a-49ers-valasztott-leggyengebben-hatul-a-pats-es-a-seahawks-2416111Coolearie
a kábszizás rossz 😊

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
off: L-es Nike poló eladó (US L- tehát XL a magyar méretezése) nagy lett sajnos 😕
ár: 6500 Ft, akit érdekel privát itt, vagy email: josszimatroz(kukac)gmail(pont)com
 www.nflshop.com/San_Francisco_49ers_Men_T-Shirts/Mens_San_Francisco_49ers_Nike_Scarlet_Tri-Script_Tri-Blend_T-Shirt

Josszi
egyé' többet 😀😀😀he7edik
ok, megmarad pocakos koromra 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Te jó isten..Ezektől a falra tudnék mászni..
 www.nemzetisport.hu/nfl/iden-a-49ers-valasztott-leggyengebben-hatul-a-pats-es-a-seahawks-2416111

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Áttekintés a sérültek állapotáról, elég tekintélyes a névsor:
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article22349943.html
5 tavaly draftolt játékos (Acker, Reaser, Millard, Thomas és Ramsey) is teljes értékű munkát végez, akárcsak Bowman, Dorsey, és Ian Williams,hogy csak a jelentősebb sérülteket említsük.
Dockettre, Kilgorera és Wardra még egy kis rehabilitáció vár, senki felépülését nem akarják siettetni.
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Az idén nem a megszokott védelmi sémákat fogjuk látni.
 www.csnbayarea.com/49ers/new-look-49ers-defense-aims-cause-confusion
Glenn Dorsey is nyilatkozott, közel 100%-os állapotban érzi magát. Ez jó hír, nagy szükség lesz rá az új D-lineban. Ian Williamsről is elmondható ez, nagyon jó lenne, ha idén elkerülnék a sérülések.
RMcD pedig újra bajba keveredett, a Bears ki is rakta rögtön.
több mint 8 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
off: L-es Nike poló eladó (US L- tehát XL a magyar méretezése) nagy lett sajnos 😕
ár: 6500 Ft, akit érdekel privát itt, vagy email: josszimatroz(kukac)gmail(pont)com
 www.nflshop.com/San_Francisco_49ers_Men_T-Shirts/Mens_San_Francisco_49ers_Nike_Scarlet_Tri-Script_Tri-Blend_T-Shirt

Josszi
egyé' többet 😀😀😀


több mint 8 éve
Cziri San Francisco 49ers California Golden Bears 5
off: L-es Nike poló eladó (US L- tehát XL a magyar méretezése) nagy lett sajnos 😕
ár: 6500 Ft, akit érdekel privát itt, vagy email: josszimatroz(kukac)gmail(pont)com
 www.nflshop.com/San_Francisco_49ers_Men_T-Shirts/Mens_San_Francisco_49ers_Nike_Scarlet_Tri-Script_Tri-Blend_T-Shirt

Josszi
Szia!
Érdekelne a poló.
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
srácok, anélkül, hogy extenzív guglizásba fognék, A.J. Jenkins anno miért lett kivágva? (elcserélve)rva
mert szar volt...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
srácok, anélkül, hogy extenzív guglizásba fognék, A.J. Jenkins anno miért lett kivágva? (elcserélve)rva
Jenkins kicsi, gyengus, es kicsit sem agressziv. Fel is a kontakttol. Ezert kitoljak a labda alol,kilokik a palyarol. Egyetemen a sebessegebol megelt szepen illetve jo keze van. Viszont belso utakat tomegben nem tud vallalni, keptelen szoros orizetben lathatova valni.
A Chiefsben arra hasznalta Reid, hogy ertelemszeruen jooooo mely utakat fusson, de NFLben mar nem olyan kimagaslo a sebessege,gyors, de mar nem ver meg mindenkit. Pluszkent a 3rd+long szitukban hatrahuztak a tobbiek a vedosort, es AJ keresztefutott, sebessegbol verve a zonakt vagy az emberet. Esetleg par screen passz es ennyi. futasblokkolas gyenge, meg STben is ez (agresszio es ero hianya megint) limitlja a jatekat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
off: L-es Nike poló eladó (US L- tehát XL a magyar méretezése) nagy lett sajnos 😕
ár: 6500 Ft, akit érdekel privát itt, vagy email: josszimatroz(kukac)gmail(pont)com
 www.nflshop.com/San_Francisco_49ers_Men_T-Shirts/Mens_San_Francisco_49ers_Nike_Scarlet_Tri-Script_Tri-Blend_T-Shirt


The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
srácok, anélkül, hogy extenzív guglizásba fognék, A.J. Jenkins anno miért lett kivágva? (elcserélve)rva
őőő... finoman szólva nem váltotta be a hozzá füzőtt reményeket, se munkamorál se teljesítmény alapján.

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
srácok, anélkül, hogy extenzív guglizásba fognék, A.J. Jenkins anno miért lett kivágva? (elcserélve)
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 www.ninersnation.com/2015/5/19/8627995/justin-smith-49ers-knew-his-retirement-plans-before-2015-nfl-draft
No ezek szerint, az FO tudta már a draft előtt, hogy Cowboy visszavonulását tervezi.SFGaben
es az Armstread pick miatt titkolta? Mar amit titokban lehet tartani itt... 😀 win with class

The Amazing Racoon