San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
 www.ninersnation.com/2015/5/19/8627995/justin-smith-49ers-knew-his-retirement-plans-before-2015-nfl-draft
No ezek szerint, az FO tudta már a draft előtt, hogy Cowboy visszavonulását tervezi.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
off:
ki ment ma reggel sötét színű Focussal a lágymányosi hídon? Niners matrica volt a jobb hátsó ablakon, nem értem utol 😀 de üdv neki 😀Josszi
Én voltam az, Te meg egy zöld autóban feszítettél a hátsó ablakon egy szintén ugyanolyan matricával! 😊 Most legalább megnézhetted élőben is a matricádat! 😉red6t6
óó igen 😀😀😀 rád tippeltem! de nem voltam biztos benne 😀
szép volt a matrica na 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
off:
ki ment ma reggel sötét színű Focussal a lágymányosi hídon? Niners matrica volt a jobb hátsó ablakon, nem értem utol 😀 de üdv neki 😀Josszi
Én voltam az, Te meg egy zöld autóban feszítettél a hátsó ablakon egy szintén ugyanolyan matricával! 😊 Most legalább megnézhetted élőben is a matricádat! 😉

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
off:
ki ment ma reggel sötét színű Focussal a lágymányosi hídon? Niners matrica volt a jobb hátsó ablakon, nem értem utol 😀 de üdv neki 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Indulhat a TANK-olás avagy a Carradine éra. 😉Bazzani
ja ha végre megtanulja a playbookot...

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Indulhat a TANK-olás avagy a Carradine éra. 😉

több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Így utólag....
Pont lemaradtam Bruce Smith korszakról, így Justin Smith volt az általam látott legjobb aktív ötös, és ezt úgy gondolom, hogy rajongram Aaron Smithéret.
Ügyrendi javaslatom, Cowboy (és a másik két úr) tiszteletére nevezzük át Smith technique-nek.
Nagyon nagy játékos volt, olyan fickó, akire készülni kellett, de soksor a készülés sem volt elég.
Sok sikert Neki a magánéletben.
több mint 8 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
 twitter.com/mattbarrows/status/600368897825443840

Justin Smith says he has made his decision. He would not tell me one way or another but an announcement by #49ers is expected later today.petey
Biztos, hogy hiányozni fog, de Ő már tett eleget a csapatért! El kell fogadni a döntését, és nagy köszönettel elbúcsúzni Tőle! Nagyon szerettem a játékát, az egyik kedvencem volt... Köszi Cowboy!!!!! 😕

Ezzel valóban vége egy érának... kezdődhet egy új! 😉

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Srácok! Jarryd hayne-val mi a helyzet? Mert nem látom, se a rosteren, se sehol..Coolearie
elmentek Mel Gibsonnal és Russel Crowe-val megnézni a Mad Max remaket, aztán Crowe gitározott, majd verekedés támadt... a szokásos Niners sztori 😀Josszi
Ezek az ausztrálok, született feleségek, izé bajkeverők! 😀
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Srácok! Jarryd hayne-val mi a helyzet? Mert nem látom, se a rosteren, se sehol..Coolearie
elmentek Mel Gibsonnal és Russel Crowe-val megnézni a Mad Max remaket, aztán Crowe gitározott, majd verekedés támadt... a szokásos Niners sztori 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Köszi Cowboy, élmény volt látni játszani! (1 évet még maradhattál volna még 😥 )
több mint 8 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
 www.49ers.com/news/article-2/Justin-Smith-Announces-Retirement-from-NFL/9cce36bb-2b62-43f6-ae0d-a3d5dc3201e0
Sajnos búcsút kell intenünk a Cowboynak is 😥
Annak az egynek örülök, hogy egy pár évig legalább láthattam játszani
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
 twitter.com/mattbarrows/status/600368897825443840

Justin Smith says he has made his decision. He would not tell me one way or another but an announcement by #49ers is expected later today.

több mint 8 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
 goingdeep.reblog.hu/nem-nagyon-alakul-a-9ersKa'deemCarey25
Szagértő...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 goingdeep.reblog.hu/nem-nagyon-alakul-a-9ersKa'deemCarey25
Nekem nem nagyon tetszik ez a cikk. Valami anti-ninerses lehet, a cikk író..8-)Coolearie
Csak leírta a szokásos kliséket amiket mindenhonnan hallani, semmi különös, nem követhet minden csapatot figyelemmel, nem tudhatja, még mi se, mi járhatott a fejükben mikor ezeket a játékosokat draftolták.Csiriba
ja ja, pontosan, sot meg jobb osztalyzatot kapott a draftunk mint mashol, hogy Kaep nevet miert nem irja le az gondolom nemi frusztracio az elmult par veresegert a csapatanak amiben Kaepnek igencsak resze volt 😉 amugy meg a draftot majd a kovetkezo szezon szezonok fogjak osztalyozni igazan... who cares?

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
 goingdeep.reblog.hu/nem-nagyon-alakul-a-9ersKa'deemCarey25
Nekem nem nagyon tetszik ez a cikk. Valami anti-ninerses lehet, a cikk író..8-)Coolearie
Csak leírta a szokásos kliséket amiket mindenhonnan hallani, semmi különös, nem követhet minden csapatot figyelemmel, nem tudhatja, még mi se, mi járhatott a fejükben mikor ezeket a játékosokat draftolták.Csiriba
én megálltam az első mondatnál, a szerző nem tudom ki de az egész tragédia. süllyedő hajó? 😀😀😀
hagyjuk is az ilyen cikkeket.

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
 goingdeep.reblog.hu/nem-nagyon-alakul-a-9ersKa'deemCarey25
Nekem nem nagyon tetszik ez a cikk. Valami anti-ninerses lehet, a cikk író..8-)Coolearie
Csak leírta a szokásos kliséket amiket mindenhonnan hallani, semmi különös, nem követhet minden csapatot figyelemmel, nem tudhatja, még mi se, mi járhatott a fejükben mikor ezeket a játékosokat draftolták.
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
 goingdeep.reblog.hu/nem-nagyon-alakul-a-9ersKa'deemCarey25
Nekem nem nagyon tetszik ez a cikk. Valami anti-ninerses lehet, a cikk író..8-)Coolearie
Packers szurkoló az ipse, az nem derült ki miért ilyen stílusban írt a csapatról. Itt van megnézheted az utolsó hosszabb post az övé:
 goingdeep.reblog.hu/mi_is_draftoltunk
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
 goingdeep.reblog.hu/nem-nagyon-alakul-a-9ersKa'deemCarey25
Nekem nem nagyon tetszik ez a cikk. Valami anti-ninerses lehet, a cikk író..8-)

több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
 goingdeep.reblog.hu/nem-nagyon-alakul-a-9ers
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Jim Tomsula-t kérdezték az alábbi játékosainkról:
Bowman: nagyon jól halad a rehabilitációja (nem a JF féle 😀 ), lenyűgöző az eddigi edzéseken a teljesítménye viszont mindeközben ő is nagyon odafigyel magára és a műtött térdére.

Cowboy: ha jön jön, ha nem nem, dióhéjban ennyi, szerinte nem kell semmit se belemagyarázni a San Diego-i edzésébe (nem a Chargessel), szerinte ő ilyen ember, edzeni fog élete hátra lévő részében is. Hamarosan meg tudjuk hogy fog dönteni.

Jarryd-ről: lenyűgözte Tomot, hogy mindent képes volt az ausztrál ott hagyni, és itt mindent elölről kezdeni. Nagyon tetszik neki a hozzáállása, de egyelőre még túl sok mindent nem tud róla mondani, mert még nem látta felszerelésben játszani. Szerinte most még rögbiznek, mert csak rövid ujjú és rövid gatya van rajtuk. Gyakorolta a puntolást is, meg szeretné tanulni azt is. Nagyon tetszik neki, hogy mennyire elhivatott és profi a mentalitása és a hozzáállása.

Wilhoite: Baalke jelezte, hogy hosszú távú szerződést szeretnének vele kötni, de Tom ebbe nem üti az orrát (látszik az új felállás, Jim biztos beleszólt volna), ez nem az ő kompetenciája. Viszont örülne neki hogy ha meg tudnának egyezni.

Nick Moody: Briggs és Moody vannak még belső lb depth miatt a listánkon, de valszeg Briggstől meg fognak válni Moody nagyon érzi ezt a defenset és nagyon tetszik neki a játéka, mondta róla. (valszeg Briggs már tényleg lassú lesz ide)

Dylan Thomas QB: gyorsan tanul a fickó, tényleg tehetséges, szépen dobál, ahogy utólag a filmelemzéseken is kiderült. Mint 3. számú qb komolyan számolnak vele. (kíváncsi leszek rá az előszezonban)

Tehát eddig minden szép, minden jó. Na persze, nincs bajnokság és kínos vereségek 😀 😀 😀
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Srácok! Jarryd hayne-val mi a helyzet? Mert nem látom, se a rosteren, se sehol..

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
 www.ninersnation.com/2015/5/16/8614763/video-of-charles-haley-working-with-aldon-smith-and-tank-carradine

király, Haley egy állat volt, a pszicho 😀 kár hogy eltrédeltük a legnagyobb riválishoz, a Boyshoz, bár nem volt sima a kapcsolat közte és Seifert/Young között.

hát ő tud mutatni Aldonnak és Tanknak pár trükköt