San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Kíváncsi vagyok hogy lesz-e ma TE játék ill. hogy Aldon milyen formában tér vissza?


több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
valakinek innen van egy zold peugeotja, amin SF matrica figyel hatul? meg talan egy SF-s szormok is van a kalaptarton? 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ja ebben a szezonban egy rakat sérültünk volt/van. Az elején pár meccses WR, TE hiánytól eltekintve tulajdonképpen Kilgore az egyetlen lényeges O# kiesés, Martin beugrás stb. Ettől eltekintve a védelmünk tizedelődött meg brutál módra. És ennek ellenére nem a D# fog múlni, bármi is lesz ebben a szezonban. Tök csere LB sor, tizedelt, sérült, csere secondary az egész szezonban. Van mélységünk, és le a kalappal Fangio és a backup játékosaink előtt. Faszkalap Roman fele annyira értené a dolgát mint Fangio 7-2-vel állnánk (de akár az arizonai meccset is ide vehetném a Rams és Bears hazai O# balfaszkodásunk mellé) és nyugodtan várhatnánk a januárt


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 187 — Csodabogár
Borland a hét rukija, és Kaep a hét never say never moment szavazás győztese.
 www.nfl.com/voting/rookies/2014/REG/10
 www.nfl.com/voting/never-say-never/2014/REG/10

Aldon aktív, és úgy tünik Dorsey is. Bowman MRI-n állítólag minden OK, Fangio viszont nem biztos, hogy ebben a szezonban visszatér: Fangio indicated in his weekly meeting with the media Thursday he wasn't certain Bowman would return to the field this season.
 sfo.scout.com/story/1480139-report-bowman-s-mri-went-well?s=69diverdoc
Igen , Borland megérdemli , utolsó 2 meccsen zseniálisat játszott.
Viszont ami nekem hiányzik , az Eric Reed tavalyi jó játéka. Jó rookie évet hozott , de most mintha szürkébb lenne. Szerintetek mi lehet az oka? Kevesebb sót eszik meg Bethea mellett? Ő viszont lényegesen jobb mint wHitner volt , jó csere!!!Harlequin
Reid állítólag kisebb boka/lábsérüléssel bajlódik.
Ward IR. :/ kemény ez a szezon 😕

több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Borland a hét rukija, és Kaep a hét never say never moment szavazás győztese.
 www.nfl.com/voting/rookies/2014/REG/10
 www.nfl.com/voting/never-say-never/2014/REG/10

Aldon aktív, és úgy tünik Dorsey is. Bowman MRI-n állítólag minden OK, Fangio viszont nem biztos, hogy ebben a szezonban visszatér: Fangio indicated in his weekly meeting with the media Thursday he wasn't certain Bowman would return to the field this season.
 sfo.scout.com/story/1480139-report-bowman-s-mri-went-well?s=69diverdoc
Igen , Borland megérdemli , utolsó 2 meccsen zseniálisat játszott.
Viszont ami nekem hiányzik , az Eric Reed tavalyi jó játéka. Jó rookie évet hozott , de most mintha szürkébb lenne. Szerintetek mi lehet az oka? Kevesebb sót eszik meg Bethea mellett? Ő viszont lényegesen jobb mint wHitner volt , jó csere!!!
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Borland a hét rukija, és Kaep a hét never say never moment szavazás győztese.
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/xbig6gsbfmzm7i4ok9k0.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/xbig6gsbfmzm7i4ok9k0.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


Aldon aktív, és úgy tünik Dorsey is. Bowman MRI-n állítólag minden OK, Fangio viszont nem biztos, hogy ebben a szezonban visszatér: Fangio indicated in his weekly meeting with the media Thursday he wasn't certain Bowman would return to the field this season.
 sfo.scout.com/story/1480139-report-bowman-s-mri-went-well?s=69


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Brock megint maródi, Ward is kihagyta az edzést. The Walking Wounded :/
kíváncsi leszek a front7-re vasárnap. Ian Williams kidőlt, el is kezdett futni a Saints. Dorsey jó lenne minnél előbb visszatérne.
viszont így aktiválva volt Tank, aki jegyzett egy tackel-t és pár QB siettetést. remélem vasárnap többször rotálják majd Cowboyjal és RayMc-kel, ugye ő 5 tech. adjuk hozzá Dialt, Lynch, Aldon és ott a beast front7. Borland mekkorákat játszik már 2 hete, a Broncos és Rams meccs után. mikor a méret nem számít 😉 hihetetlen a faszi amit művelt Grahaman és Ingramon is. a Pitbull 😀 ő is limitált volt edzésen váll miatt.

Bowmant meg meglátjuk, gondolom ez nem annyira szokatlan hogy szakadás után fáj az ember térde igénybevétel után. meglátjuk, van 3 hete hogy kiderüljön.

Brock hiányában Cully-Cox-Johnson lesz a felállás úgy tűnik.petey
Borland vállán nem csodálkozom, annyi hit után, mint egy mérges darázs olyan a srác 😀
Bowmannál nem tudom normális e ez... remélem nem Lattimore történet lesz... de nem hajt minket az idő gondolom megoldják odafent

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

R.C Owens most lett volna 80. San Franciscoi hallhatatlan "alley oop" receiverünk. Hihetetlen súlypontemelkedéssel. Kapuban blokkolt FG-ja után ő miatta hozták be a goal-tending szabályt.



"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 187 — Csodabogár
Brock megint maródi, Ward is kihagyta az edzést. The Walking Wounded :/
kíváncsi leszek a front7-re vasárnap. Ian Williams kidőlt, el is kezdett futni a Saints. Dorsey jó lenne minnél előbb visszatérne.
viszont így aktiválva volt Tank, aki jegyzett egy tackel-t és pár QB siettetést. remélem vasárnap többször rotálják majd Cowboyjal és RayMc-kel, ugye ő 5 tech. adjuk hozzá Dialt, Lynch, Aldon és ott a beast front7. Borland mekkorákat játszik már 2 hete, a Broncos és Rams meccs után. mikor a méret nem számít 😉 hihetetlen a faszi amit művelt Grahaman és Ingramon is. a Pitbull 😀 ő is limitált volt edzésen váll miatt.

Bowmant meg meglátjuk, gondolom ez nem annyira szokatlan hogy szakadás után fáj az ember térde igénybevétel után. meglátjuk, van 3 hete hogy kiderüljön.

Brock hiányában Cully-Cox-Johnson lesz a felállás úgy tűnik.

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Bowmant sem kéne erőltetni... jövőre nyerünk SB-t hazai pályán😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Sajnálom Willist,nagy kedvencem.megnéztem a meccseteket és nagyon tetszik ez a Borland gyerek.ismét bebizonyosodott,hogy a draft klisék mennyire nem érnek semmit és a legfontosabb a "football IQ".remélem így tolja majd a srác végig.Peter
Én pont így vagyok Mosley-val 😊
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Sajnálom Willist,nagy kedvencem.megnéztem a meccseteket és nagyon tetszik ez a Borland gyerek.ismét bebizonyosodott,hogy a draft klisék mennyire nem érnek semmit és a legfontosabb a "football IQ".remélem így tolja majd a srác végig.

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nem is igazán értem Willis esetét. 1-2 hét volt az első info. Most meg sason ending surgery. Nem tudom elképzelni, hogy egy lábújjtörésen mit operálnak? Ráadásul, úgy hogy már visszatért az edzésbe is. Vmi nem stimmel. diverdoc
 www.sfgate.com/49ers/article/Reinjured-big-toe-ends-season-for-49ers-5886570.php

rásérült és évek óta kínozza ez a dolog... nem hiszem hogy sima törés, de hát te vagy a doki 😀 tessék konzultálni velük.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Ha mindenki egészséges lenne akkor sem lenne nagy változás.
Kilgore helyett van Martin. Willis helyett van Borland.
Ugye Bowman-ről lehetett tudni, hogy sokáig nem lesz (alapból Wilhoite kezdett év elején) és Aldon Smith eltiltása is tudható volt (Skuta és Lynch jó kis páros a helyén).Fucu
Borland más stílusban nyomja, és a tapasztalat is hiányzik. Martinnak is volt egy jó és egy pocsék meccse (igaz az volt az első kezdőként) Borland Willis Bowman trió inkább a taktikai repertoárt színesíthetné, ahogy remélem jövőre fogja is 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ha mindenki egészséges lenne akkor sem lenne nagy változás.
Kilgore helyett van Martin. Willis helyett van Borland.
Ugye Bowman-ről lehetett tudni, hogy sokáig nem lesz (alapból Wilhoite kezdett év elején) és Aldon Smith eltiltása is tudható volt (Skuta és Lynch jó kis páros a helyén).



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Lenne hozzátok egy érdekes kérdésem!

Szerintetek ha mindenki egészséges lenne a roosteren (gyakorlatilag isteni csoda kategória) , szerintetek hogyan állna fel az offense és a defense?

Várom az összeállításokat , szerintetek kik a legjobbak a csapatnál!😊
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 187 — Csodabogár
Nem akartalak én megbántani, sok posztodat olvasom amfoci tudásodat elismerem, szóval peace.diverdoc
Peace, túl érzékeny vagyok, amikor beteg vagyok, vagy már eleve várom, hogy mibe köthessek bele 😊Gyurma Pappa
mivel mindketten pécsiek vagytok lebokszoljátok 😀 vagy mondjuk azt, hogy ha mégegyszer kötekedsz, diverdoc szikéje vágjon neked új köldököt 😀

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hivatalos: P-Will megy IR-re. Alfonso Smith (RB) jön az 53-ba. Skov érkezik a PS-ba.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 721 — Egyéb témák lakó
Nem akartalak én megbántani, sok posztodat olvasom amfoci tudásodat elismerem, szóval peace.diverdoc
Peace, túl érzékeny vagyok, amikor beteg vagyok, vagy már eleve várom, hogy mibe köthessek bele 😊

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
na gyerekek, előszr a jó hír: Aldon Smith ma csatlakozik az edzéshez
és a rossz, ebből van bőven. PWIll season endig IR-re tart :-/ Ian Williams apróbb törés, Ellington bokahúzódás.

kb ez summázza a szezonunkat, egy visszajön egy másik lesérül.petey
Nem is igazán értem Willis esetét. 1-2 hét volt az első info. Most meg sason ending surgery. Nem tudom elképzelni, hogy egy lábújjtörésen mit operálnak? Ráadásul, úgy hogy már visszatért az edzésbe is. Vmi nem stimmel. Williams enyhe törésével sem tudok sokat kezdeni. Harbaug "kicsivel boka felett, kis törés" leírása? Nem nagyon találok pontosabb leírást. Ez is lehet akár season ending, de sztem min 4-6 hét.
Viszont úgy tűnik megoldódik a Borland bejátszotta-e magát a kezdőbe kérdés.

Más: Hétfő este óta már nem Kaep vezeti a beszedett zsákok tekintetében a versenyt 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
na gyerekek, előszr a jó hír: Aldon Smith ma csatlakozik az edzéshez
és a rossz, ebből van bőven. PWIll season endig IR-re tart :-/ Ian Williams apróbb törés, Ellington bokahúzódás.

kb ez summázza a szezonunkat, egy visszajön egy másik lesérül.petey
na ja....
az a rutin hiányozni fog....
Bowman sem biztos hogy olyan hamar jön vissza a pályára....
lesz (volt) ma egy MRI vizsgálata,

"Spoke to @NBowman53 Sunday. He said still having some knee pain recovering from major surgery, unsure when he would be cleared to practice"

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 187 — Csodabogár
na gyerekek, előszr a jó hír: Aldon Smith ma csatlakozik az edzéshez
és a rossz, ebből van bőven. PWIll season endig IR-re tart :-/ Ian Williams apróbb törés, Ellington bokahúzódás.

kb ez summázza a szezonunkat, egy visszajön egy másik lesérül.

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nyilván én vagyok túl érzékeny (nem).

Hosszan, nagyon hosszan írhatnék arról az NFL és a szokásjog szerinti fújások együttéléséről, de teljesen felesleges (mert pl. akkor bele kéne menni abba, hogy mindkét offense line 4-5 holdinggel "gazdagabban" mehetett volna haza a meccs után, egy pl. a 4&10-nél Galette nyakán landolt, de az ilyen nem szokták bedobni). Belemehetnék abba, hogy a meccs utáni első két hozzászólás (és ha végigolvastad, akkor látnod kellett) a Saints topikban az volt, hogy White kapja be, és baggio, aki egyébként jó ideje Vikings logoval kommentel, és egyébként nem is nagyon néz profi focit, hozta fel a témát, de nem megyek.

Azt viszont kikérem magamnak, hogy jó modorból meg NFL szurkolási kultúrából kioktassatok (mert itt kb. arról van szó), amikor az eredménykövetőben Breest többször "megölni" "lecsapni" "odabaszni" szeretné a tisztes szurkológárda. Nyilván drágább az időm, mint hogy végignézzem a topikot, így nem is fogom bírózások után, de nyilván ez a topik kivétel a többi 31 mellett.

Hagyjuk már. Egyértelmű: nem kedveltek sem minket, sem a csapatunkat. Nincs ezzel semmi gond, 50 rivaly nem múlik el. Csak a "nem a Saints topikba írtam" érv meg olyan, mintha ez zárt topik lenne, amikor ti is pontosan jól tudjátok rendszeresen olvassuk, meg járunk ide (én többször ugattam itt, mint a Panthers topikban).Gyurma Pappa
1. Igazad van, a meccs utáni első két komment tényleg nem a hail maryről szólt, és tényleg baggio vetette fel. De én azt irtam, hogy a Saints topikban érdekes vélemények vannak.

2. Nem tudom mi az amit kikérsz magadnak? Mivel előtte is és utáni is engem szólítasz meg ezért reagálok rá, bár nem értem.Hol oktattalak(unk) ki jó modorból és NFL szurkolási kultúrából??? Általában nagyon vigyázok, hogy ne személyeskedjek, és pont téged biztos nem oktatnálak ki NFL témában, mert jóval kisebb a tudásom ezen a téren és tisztellek annyira, hogy ezt le is írom. Szóval nem értem.

3. a többi 31 csapathoz hasonlóan természetesen mi is bírózunk. De én most a te posztodra reagálva, egy szerintem hasonló szituációt hoztam fel példaként. Vettem az időt (ja barom vagyok) és megnéztem a meccs utáni 27. posztnál egy kérdéssel "szerintetek TD volt?" 5-6 poszt erejéig jött elő a kétes ítélet.

4. Nem tudom honnan veszed, hogy nem kedvellek titeket és a csapatotokat.Te deklaráltad, hogy cakk-pakk nem szereted az NFCW-et. Rám ez fordítva nem igaz. Annak idején ott who dat-eztem a topikotokon a sok más bandwagoner mellett az egész PO menetelések és SB győzelmetek alatt. Szentimentális okokból elsősorban, de igenis szimpatizálok NO városával és a csapattal.

5. a "nem a saints topikba írtam"-ra. Ezzel azt akartam kifejezni, hogy megítélésem szerint, ha van egy ítélet (jelesül hogy hail mary-nél volt-e OPI, vagy sem, illetve volt, dehogy ezt szokás-e befujni, vagy nem), amit a két csapat szurkerei másként látnak és ott reagálok rá abból elindul inkább a flamewar, mintha ezt egy másik topikban véleményezem (ezt be is igazolja pl diverdoc vs Gyurmapappa diskurzus a niners topikon hail mary kapcsán😀 ). Egyébként, dehogy gondolom én hogy zárt topik. Velkám enibadi, enitájm!

6. Igen, túl érzékeny vagy.

Nem akartalak én megbántani, sok posztodat olvasom amfoci tudásodat elismerem, szóval peace.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 721 — Egyéb témák lakó
komolyan, tavaly az offense nem tudott mit csinálni konkrétan. így is nailbiter lett, pedig az idei csapatotok fasorban nincs a tavalyihoz képest szerintem. mondjuk a mienk sem :[]petey
persze, de Brees azért nem hoz minden meccsen két ilyen szar döntést, mint a két INT-je volt. ha egészséges lesz Thomas és Robinson, az meccsenként még + 10 carry, és idén nagyon megy a futás, csak Ingram elfáradt, amit azért nem csodálok...

mindegy, legyen úgy hogy találkozunk, aztán a többit megbeszéljük akkor 😛

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 187 — Csodabogár
Egyértelmű: nem kedveltek sem minket, sem a csapatunkat.

Még egyszer: nem emiatt kaptunk ki. De nagyon remélem hogy SF Floppers jut a PO-ba, és mi is, majd jobb másodikként jöttök hozzánk a Dome-ba. Szórakoztató lenne 😊Gyurma Pappa
Most akkor ki utál kit? 😀Montana
hát GYP ha szeretnéd a Lynch-Aldon, PWill-Bowman duót Brees ellen játszani akkor nem tudod mit kívánsz 😛 nélkülük tartotta magát a védelem elég jól, hm? 😉petey
tavaly ezzel a felállással mi kaptatok ki, ha jól emlékszem😉Gyurma Pappa
azt hittem a Brees fumble meg nem adása miatt 😀

komolyan, tavaly az offense nem tudott mit csinálni konkrétan. így is nailbiter lett, pedig az idei csapatotok fasorban nincs a tavalyihoz képest szerintem. mondjuk a mienk sem :[]