San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Eagles 12-6??? Már a PO mérleg is benne van?
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 910 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszi a felénk áradó optimizmust csepegtess belénk is egy kicsit 😛
több mint 9 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Egy kicsi esélylatolgatás. Ez nagyon szubjektív, de ilyen forgatókönyvet képzelek el, ami alapján a következő fordulókban ilyen eredmények lesznek (i=idegenben; o=otthon)

NFCE
Dallas: NYG-i-w ; Eagles-o-L ; Bears-i-w ; PHI-i-w ; Colts-o-L ; W.Reds-i-w
Eagles: Titans-o-w ; Dallas-i-w ; SEA-o-w ; Dallas-o-L ; W.Reds-i-w ; NYG-i-w
NFCN
Lions : Pats-i-L ; Beras-o-w ; Buccs-o-w ; Vikings-o-w ; Bears-i-L ; GBP-i-L
Green Bay: Vikings-i-w ; Pats-o-L ; Falcons-o-w ; Buff-o-w ; Buccs-i-w ; Lions-o-w
NFCW
Arizona: SEA-i-w ; Falcons-i-w ; Kansas-o-w ; Rams-i-w ; SEA-o-w ; 49ers-i-L
Seattle: ARI-o-L ; 49ers-i-L ; Eagles-i-L ; 49ers-o-W ; ARI-i-L ; Rams-o-W
49ers: W.Reds-o-W ; SEA-o-W ; Raiders-i-W ; SEA-i-L ; Chargers-o-W ; ARI-o-W

Ezek után a csoportok az alapszakasz végére:
NFCE
Eagles: 12-6
Dallas: 11-5
NFCN
Green Bay: 12-4
Lions : 10-6
NFCW
Arizona: 14-2
49ers: 11-5
Seattle: 8-8

Vagyis szerintem iszonyatosan szoros lesz a vége. Nagyon bízom benne, hogy a Cowboys botlik egyet (akár már a hétvégén, de leginkább Phi-ban), és bízom benne, hogy mi is hozzuk ezt a menetrendet. Nálunk azért neccesnek érzem, nagyon kemény menet lesz a Chargers, és a végén mindent bele kell adni otthon a már pihenésre készülő Arizona ellen.

Szóval még bizakodó vagyok, de innen már nem lehet hibázni. Szerintetek?

És igen, remélem a Raiders nem viccel meg minket 😊
több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Jövő héten hálaadás,ne felejtsétek péntekre kiírni a szabit 😉 🏈Montana
vagy csak simán ne menjetek be 😀

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jövő héten hálaadás,ne felejtsétek péntekre kiírni a szabit 😉 🏈Montana
megtörtént 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Jövő héten hálaadás,ne felejtsétek péntekre kiírni a szabit 😉 🏈
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Hát ez borzasztó szar volt. Nem érdemeltünk győzelmet. Eli pedig mindent megtett az 5 int-el. Bírói segédlettel egy borzasztó fos Giants O#-el, szinte állandó jó kiinduló mezőnypozicióból ezt tudtuk kihozni? D# köszönjük ismét.Roman takarogggggggggggggy!diverdoc
de győzelmet érdemeltünk mert nem dobott Kap Intet és többet futottunk... szar volt az offense az igaz...
de megtört az átok és 2.half TD??? 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Borland zsenialisan jatszik hetek ota, de sztem nincs olyan D coordinator akinek egy pillanatig is megfordulna a fejeben, hogy padoztassa Willis-t ha egeszseges...

'I BELIEVE'
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Borland szenzációs meg minden, viszont senki ne essen abba a hibába, hogy azt higgye jobb mint Willis vagy csak a tudásának a közelében van. Rookie akinek nagyon összejön most minden. Ezzel pedig véletlenül sem akarom a teljesítményét lekicsinyleni. Háromszor egymás után 12+ tackle az messze nem semmi. Ráadásul tegnap 2 INT. Neki a jövője akkor lehet Williséhez hasonló, ha tud rengeteget tanulni a Willis-Bowman duótól a következő pár évben.
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Úgy tartják az off nyeri a meccseket, a defense a bajnokságot. (lásd Bears SB hulladék irányítóval pár éve) Ez alapján talán mi leszünk a bajnokok 😀 😀 😀 Mert amit a def csinált ma is, le a kalappal. Borland? Érik a Willis cut? 😀 Mennyire durva lenne egy egészséges def? Eszméletlen amit játszik, remélem kitart a formája a PO-ig és a hátán fogja vinni a csapatot az SB-ig. Ehhez csak a hátralévő meccseket kell behúzni és nem elhasalni "madaras" meccseinken. Ha félig fel tudna nőni az off és roman a defhez és Vic-hez, sima liba lenne az egész.
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 14 437 — !SuPeR6BoWL!
Chris Borland személyében ha minden szép is jó marad megvan P. Willis utódja?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Győzelem a lényeg! Rosszak voltunk, főleg az #O, a passzjáték, mert a futás az ment hoztunk 150+ yardot. A Redskins ellen talán nem lesz annyira nehéz aztán jön a SEA 2x közte kis Oaklandi kalanddal. Ott dől el lesz e PO vagy nem, ha ki tudunk jönni legalább 3-1-el reális esély megvan. Aztán szerintem az Cardinals elleni utolsó fordulón dőlhet el a csoport elsőségr is a három csapat között.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
a védelem és a győzelem pozitív volt... a többit felejtsük el,

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hát ez borzasztó szar volt. Nem érdemeltünk győzelmet. Eli pedig mindent megtett az 5 int-el. Bírói segédlettel egy borzasztó fos Giants O#-el, szinte állandó jó kiinduló mezőnypozicióból ezt tudtuk kihozni? D# köszönjük ismét.Roman takarogggggggggggggy!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
 www.ninersnation.com/2014/11/16/7230775/jim-harbaugh-wants-to-know-whos-got-it-better-than-us
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Szerencsére nem tudtam nézni a meccset csak az elejét,mert annyira szarok voltak a streamek meg a netem hogy nézhetetlen volt.Szeritem nem maradtam le semmiről,a lényeg a W és kicsi Borlandünk 12 tackle 2 INT 😊
Na és a c8-on tudtam nézni hogyan verik el a hókszt 😛
több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
borzalmas volt, én most ezt szépen ráfogom a keleti parti egy órás meccsre, aztán el is felejtem

grat a védelemnek!

több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Tényleg nem értem ezt az Offense-t!!!
Van JÓ! elkapó bőven , van egy Gore-unk meg egy Hyde-unk , és nem rakunk fel 20 pontot a táblára!
Csak bennem fogalmazódik meg hogy balfasz az O# kordinátor????
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Megint tragédia volt az offense, nem hiszem el.


több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
ekkora raklapot se láttam még, de szerencsére behúztuk

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Harbough Oaklandba igazol és a kedvenc idézetét csak egy picit kell megváltoztatnia:

Who's got it better then us?

Nobody....sorry...Everybody
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
..na ennek vajon mennyi valóságalapja lenne?

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/kodielsoyanuu5egpf3e
Could the Oakland Raiders land Jim Harbaugh?
Ian Rapoport reports that it would be a "surprise" if Jim Harbaugh was back in San Francisco next season. Could the coach stay in Northern California -- but move across the Bay to the Raiders?


egy szezon alatt el is cseszné az itt 4 év alatt elért mérlegét az NFL-ben 😛
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Skuta is Brock is out. McFadden a 4. CB-nk



Na akkor hajrá!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
A Hawks szétfutotta múlt héten az óriásokat , remélem Roman megnézte azt a meccsvideót és ma Gore és Hyde is 100+ yard zár és szétfutjuk őket.
Aldonra negyon kíváncsi vagyok , meg Borlandra is , kitart-e a jó formája.
Tényleg lehet hogy bevetjük a Tank-ot?

24-14 49ers W
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Kíváncsi vagyok hogy lesz-e ma TE játék ill. hogy Aldon milyen formában tér vissza?