San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
33-16 ide

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 163 — Csodabogár
lehet ma Griffin padozva lesz, és McCoy kezd.

több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
30-13-ra nyerunk. bar, nekem mind1, a lenyeg, hogy a shehawks ma is es jovoheten is kikapjon, mi pedig innentol minden meccset lehozzunk.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
20-13 ra nyerünk

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
43-17-re nyerünk!Alabama Niners
nem lesz ilyen nagy arányú win ha nyerünk. én azt szeretném látni, ha már zsebben van a meccs akkor kapjuk le a kezdőket hadd pihenjenek és ne sérüljenek meg a csütörtöki seahawks kormoránok elleni meccsre(akik kapnak egy szépre szabott zakót 😀)petey
igazad van nem most kell nagyon kinyitni a pontzsákot, hanem az északi barbár horda ellen. Akkor ezt a végeredmény tippet átteszem csütörtökre. :A:
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
35-13 ide, be kell húzni ezt a meccset!
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
28:20 nekünk!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 163 — Csodabogár
24-21 csak mert szeretjük visszaengedni az ellenfelet mindig

több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
27-13 49ers W!
több mint 9 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
27-14 nekünk
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 163 — Csodabogár
43-17-re nyerünk!Alabama Niners
nem lesz ilyen nagy arányú win ha nyerünk. én azt szeretném látni, ha már zsebben van a meccs akkor kapjuk le a kezdőket hadd pihenjenek és ne sérüljenek meg a csütörtöki seahawks kormoránok elleni meccsre(akik kapnak egy szépre szabott zakót 😀)

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
43-17-re nyerünk!
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
34-13
Legyen már egy sima mecssünk is 😊
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 409 — Invisible man
Montana
 bowl.hu/forum/alairasok/chris_borland ^ ^


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
20-10 ide


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 163 — Csodabogár
 www.ninersnation.com/2014/11/21/7254981/all-22-aldon-smiths-return-revitalizes-49ers-pass-rush

99 probléma kellett már nagyon 😀

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 163 — Csodabogár
Dorsey out
AD out

már meg sem lepődöm ilyeneken. remélem GRo megint hívni fogja az 5-7 stepes dropkat jó hosszú route-okkal.
jó lenne felrakni már egy rakat pontot, nem ilyen nailbitereket játszani

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
RB poszton Hyde a jövő, nagyon hasonló mint Gore és ez jó, mert nagyon illik a sémához. Huntert csak kiegészítőnek tudom elképzelni, igencsak hasznos kiegészítőnek. Szerintem hibás irány az NFL-ben, hogy az RB-ket alulértékelik, sokkal fontosabbak, mint azt ahogy az elmúlt években kezelik. QB és WR túlértékelés van az RB-k kontójára.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 163 — Csodabogár
Sziasztok. Azt akarom megkérdezni, hogy ti mit láttok/gondoltok Frank Gore és Aldon Smith jövőjével kapcsolatban?Sixo67
Gore-ban szerintem egy év még van ilyen kiegyensúlyozott teljesítménnyel, és Hyde fejlődése szempontjából is jó lenne. Más kérdés a pénz és csapat/Gore mit akar.
Aldon már ezen az egy meccsen is bizonyította, hogy klasszis, csak ritka balhés/ostoba. Bízom benne, hogy megkívánjuk tartani, szerencsére mivel sok hülyeséget csinált kevesebb pénzért le tudjuk szerződtetni, mintha már most tartana 15 sacknél.
Meglátásom szerint maradnak mindketten. Gore egy 49ers ikon, örülnék ha innen vonulna vissza, mivel már nem fiatal és csak nálunk játszott, kevesebb pénzért aláírhat még akár 2-3 évre, és ennyi idő alatt lezajlik a csere Hyde-al a kezdő posztért. Igazi példaképként akaszthatja szögre a stoplist.Alabama Niners
Franknek idén lejár a szerződése, esetleg 1 évet el tudok képzelni hogy aláír, de Hyde/Hunter és egy új rookie RB draft után már szerintem vissza fog vonulni. ezért hajrá a gyűrűért idén.
Aldon meg Aldon. ha tiszta marad akkor a liga egyik legjobb OLB-je lehet sok évig. rajta múlik. a klubon nem, mert ilyen játékos nem minden bokorban terem.

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
tippeljetek emberek az utolsó kulcstartóra! csak a pontos eredmény nyer 😀

ps.: akik nyertek de nem raktak fel képet idáig azok bekaphatják a bal fülemet 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Sziasztok. Azt akarom megkérdezni, hogy ti mit láttok/gondoltok Frank Gore és Aldon Smith jövőjével kapcsolatban?Sixo67
Gore szerintem marad még 2 szezont, Aldon meg a következő balhéjáig ( nem hiszem hogy megváltozott volna) az ő sorsa tehát a saját pályán kívüli teljesítményén múlik

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Sziasztok. Azt akarom megkérdezni, hogy ti mit láttok/gondoltok Frank Gore és Aldon Smith jövőjével kapcsolatban?Sixo67
Gore-ban szerintem egy év még van ilyen kiegyensúlyozott teljesítménnyel, és Hyde fejlődése szempontjából is jó lenne. Más kérdés a pénz és csapat/Gore mit akar.
Aldon már ezen az egy meccsen is bizonyította, hogy klasszis, csak ritka balhés/ostoba. Bízom benne, hogy megkívánjuk tartani, szerencsére mivel sok hülyeséget csinált kevesebb pénzért le tudjuk szerződtetni, mintha már most tartana 15 sacknél.
Meglátásom szerint maradnak mindketten. Gore egy 49ers ikon, örülnék ha innen vonulna vissza, mivel már nem fiatal és csak nálunk játszott, kevesebb pénzért aláírhat még akár 2-3 évre, és ennyi idő alatt lezajlik a csere Hyde-al a kezdő posztért. Igazi példaképként akaszthatja szögre a stoplist.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 32 823 — LIGHTS OUT!
Sziasztok. Azt akarom megkérdezni, hogy ti mit láttok/gondoltok Frank Gore és Aldon Smith jövőjével kapcsolatban?

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
vélemény a Lynch-Aldon duóról? úgy lezárták a széleket hogy Eli klausztrofóbiás lett. Wilson ellen jól jöhet, középen Dorsey/Dial. oszt jónapot 😀petey
kérdezd meg Brooks véleményét is 😀Josszi
És Brooks válaszol:
 www.49ers.com/news/article-2/Ahmad-Brooks-Explains-Reason-for-Benching/1e9dc2f1-d044-46d6-bd3d-8c3d245a68c0Montana
köszi, olvastam 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
vélemény a Lynch-Aldon duóról? úgy lezárták a széleket hogy Eli klausztrofóbiás lett. Wilson ellen jól jöhet, középen Dorsey/Dial. oszt jónapot 😀petey
kérdezd meg Brooks véleményét is 😀Josszi
És Brooks válaszol:
 www.49ers.com/news/article-2/Ahmad-Brooks-Explains-Reason-for-Benching/1e9dc2f1-d044-46d6-bd3d-8c3d245a68c0