San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
A legnagyobb baj, hogy nem csak saját kezünkben van a sorsunk (OK 12-4 el meglenne), szerencsésen kellene összejönni a dolgoknak. bőven benne van a több 11-5ös csapat, pl NFCE-ben sztem Dallas és a Phili is igy fog végezni. De peteynek igaza van most koncentraljunk a redskinsre. (nehogy a Chicago-Rams scenario jöjjön, mert akkor aztán cseszhetjük)

Egyébként kinti kommenteken aOL és play calling savazást láttam inkább, és Harbaughról keringő pletykákat. Diszkréten találkoztam Roman távozását követelő hozzászólással. Bár nem mostanában böngésztem ottdiverdoc
OL rossz sémák, rosszul kiosztott, rosszul kivitelezett blokkok, ezek voltak forumon a "okosabb" hozzászólók kommentjeiben, ja meg G-Roman ekézése... de kapott Crabtree és Davis is

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
vélemény a Lynch-Aldon duóról? úgy lezárták a széleket hogy Eli klausztrofóbiás lett. Wilson ellen jól jöhet, középen Dorsey/Dial. oszt jónapot 😀petey
kérdezd meg Brooks véleményét is 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 163 — Csodabogár
Aktiváltátok Dorsey-t.
Róla azt meg tudnátok mondani, hogy miért nem szedett fel pár kilót? Tudom, hogy elképesztő izomzata van, de ő KC-ben 3-4end volt, nem nose. és azért az NFL-ben 320 font alatt elég kevés NT van.Borbinho
Ian Williams sincs 320 font mégis NT-t játszott. Fangio-nak nem kell 320 fontos NT (Stanfordon sem volt neki).Fucu
tavaly is Dorsey volt a NT és meglepően jól tolta. tény Ian Williams inkább NT prototípus a mérete miatt, de Dorseyval sem döccentünk. sőt ő volt ugye a kezdőnek feltüntetve TC-ben.

több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Defensive Rookie of the Year
Gregg Rosenthal's pick: Chris Borland.
Biggest Rookie Surprise
Chris Wesseling's pick: Chris Borland and Aaron Lynch.
Kevin Patra's pick: Chris Borland
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 910 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy ember aki tudja hol a helye, nagyon szeretem, na ha valaki miatt, miatta sajnálom, hogy nem nyertetek SB-t:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/w3iugrdouacg1phr9uge
Frank Gore knows his future with 49ers is in doubt
Frank Gore would like to remain with the 49ers, but he knows how the NFL works. As the team has brought in younger guys, Gore has played not only for his team but for others that are watching, too.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Aktiváltátok Dorsey-t.
Róla azt meg tudnátok mondani, hogy miért nem szedett fel pár kilót? Tudom, hogy elképesztő izomzata van, de ő KC-ben 3-4end volt, nem nose. és azért az NFL-ben 320 font alatt elég kevés NT van.Borbinho
Ian Williams sincs 320 font mégis NT-t játszott. Fangio-nak nem kell 320 fontos NT (Stanfordon sem volt neki).



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Ha már számolgatunk:

NFC E
Dallas: NYG-i-W, Eagles-o-W, Bears-i-W, Eagles-i-W, Colts-o-L, Redskins-i-W 12-4
Eagles: Titans-o-W, Dallas-i-L, Seattle-o-L, Dallas-o-L, Redskins-i-W, NYG-i-W 10-6Montana
Azt megnézem, mikor kapunk ki a Dallastól oda-vissza.mustaine
Háát...láttam a Packers elleni meccseteket 😛Montana
Teljesen más kontextus, nem jelent semmit. Az eddigi csoportmeccseinket gondolom nem láttad pl a Giants ellen...mustaine
Azt nem láttam,de szerintem ez most nem is annyira fontos,ez csak az én véleményem,én kis esélylatolgatásom volt,ami rohadtul nem jelent semmit.De ha már felhoztad a Giants-et,akkor az utolsó fordulóban hozzájuk mentek és az se lesz leányálom,szóval lehet hogy megveritek egyszer a Dallast de ennyi erővel a Giantstól is kaphattok.Ki tudja ezt előre..
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 461 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Aktiváltátok Dorsey-t.
Róla azt meg tudnátok mondani, hogy miért nem szedett fel pár kilót? Tudom, hogy elképesztő izomzata van, de ő KC-ben 3-4end volt, nem nose. és azért az NFL-ben 320 font alatt elég kevés NT van.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 857 — Chalk Dawk fan
Ha már számolgatunk:

NFC E
Dallas: NYG-i-W, Eagles-o-W, Bears-i-W, Eagles-i-W, Colts-o-L, Redskins-i-W 12-4
Eagles: Titans-o-W, Dallas-i-L, Seattle-o-L, Dallas-o-L, Redskins-i-W, NYG-i-W 10-6Montana
Azt megnézem, mikor kapunk ki a Dallastól oda-vissza.mustaine
Háát...láttam a Packers elleni meccseteket 😛Montana
Teljesen más kontextus, nem jelent semmit. Az eddigi csoportmeccseinket gondolom nem láttad pl a Giants ellen...

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 163 — Csodabogár
vélemény a Lynch-Aldon duóról? úgy lezárták a széleket hogy Eli klausztrofóbiás lett. Wilson ellen jól jöhet, középen Dorsey/Dial. oszt jónapot 😀

több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Ha már számolgatunk:

NFC E
Dallas: NYG-i-W, Eagles-o-W, Bears-i-W, Eagles-i-W, Colts-o-L, Redskins-i-W 12-4
Eagles: Titans-o-W, Dallas-i-L, Seattle-o-L, Dallas-o-L, Redskins-i-W, NYG-i-W 10-6Montana
Azt megnézem, mikor kapunk ki a Dallastól oda-vissza.mustaine
Háát...láttam a Packers elleni meccseteket 😛
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 163 — Csodabogár
Két dologban lennék kíváncsi a véleményetekre.
Egyik:
Szerintetek a tavalyi draft után másfél szezonnal kik azok , akik abból a draftból jó húzásnak tűnnek , és kik akik csalódásnak , akiktől többet vártunk? Tank ugye még nem lépett pályára , Lattimore lehet nem is fog , stb. Kíváncsi lennék a véleményetekre.

Másrészről nem tudom szokott-e olvasni valaki kinti Niners topikokat , de ott mi a stájsz a offense játékunkkal kapcsolatban? Támadják Romant? Mi a kinti Niners fanok véleménye az eddigi szezonról?Harlequin
1.
Másfél szezon nem elég egy fiatal játékos normális értékeléséhez. Kb. 3 szezon az ami után lehet mondani, hogy jó vagy rossz húzás volt. Nálatok ugye a draft előtt elég mély volt a keret úgyhogy belefértek olyan húzások mint Lattimore akinél nem lehetett tudni, hogy felépül-e, nem sikerült, visszavonult.
Várj még másfél évet ezzel a kérdéssel 😊
2.
Petey szokott kinti fórumokat olvasgatni vagyis régebben olvasta a kinti Cards fórumot 😀Fucu
már nem tudom a Cards foumot olvasni, mert Geoban-os lett(wtf)
amit én olvasok, és hozzászólok az ez  forums.49ers.com/forum.php . hát GRo ott is megkapja rendesen 😀

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A legnagyobb baj, hogy nem csak saját kezünkben van a sorsunk (OK 12-4 el meglenne), szerencsésen kellene összejönni a dolgoknak. bőven benne van a több 11-5ös csapat, pl NFCE-ben sztem Dallas és a Phili is igy fog végezni. De peteynek igaza van most koncentraljunk a redskinsre. (nehogy a Chicago-Rams scenario jöjjön, mert akkor aztán cseszhetjük)

Egyébként kinti kommenteken aOL és play calling savazást láttam inkább, és Harbaughról keringő pletykákat. Diszkréten találkoztam Roman távozását követelő hozzászólással. Bár nem mostanában böngésztem ott


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Én nem számolgatok, egyelőre mindig a következő meccset nézzük és nyerjük meg. most vasárnap jön a Skins. meg kell hogy oldjuk hazai pályán. a többi meg alakul.
akárhova megyünk a PO-ban nem látom hogy miért ne tudnánk nyerni.petey
A PO-beli szereplés számomra kisebb kérdés, ott én is esélyesnek látom a csapatot. A fő kérdés az, hogy jelen pillanatban állnak-e úgy a csillagok, hogy oda tudunk érni? Én bízom benne, hogy IGEN, de azért nagyon necces lesz. Ezért kezdet a számolgatást. És örülök, hogy többen benne voltak a játékban, érdekes megnézni, ki mit gondol a következő 6 hétről.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 163 — Csodabogár
Én nem számolgatok, egyelőre mindig a következő meccset nézzük és nyerjük meg. most vasárnap jön a Skins. meg kell hogy oldjuk hazai pályán. a többi meg alakul.
akárhova megyünk a PO-ban nem látom hogy miért ne tudnánk nyerni.

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Két dologban lennék kíváncsi a véleményetekre.
Egyik:
Szerintetek a tavalyi draft után másfél szezonnal kik azok , akik abból a draftból jó húzásnak tűnnek , és kik akik csalódásnak , akiktől többet vártunk? Tank ugye még nem lépett pályára , Lattimore lehet nem is fog , stb. Kíváncsi lennék a véleményetekre.

Másrészről nem tudom szokott-e olvasni valaki kinti Niners topikokat , de ott mi a stájsz a offense játékunkkal kapcsolatban? Támadják Romant? Mi a kinti Niners fanok véleménye az eddigi szezonról?Harlequin
1.
Másfél szezon nem elég egy fiatal játékos normális értékeléséhez. Kb. 3 szezon az ami után lehet mondani, hogy jó vagy rossz húzás volt. Nálatok ugye a draft előtt elég mély volt a keret úgyhogy belefértek olyan húzások mint Lattimore akinél nem lehetett tudni, hogy felépül-e, nem sikerült, visszavonult.
Várj még másfél évet ezzel a kérdéssel 😊
2.
Petey szokott kinti fórumokat olvasgatni vagyis régebben olvasta a kinti Cards fórumot 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 857 — Chalk Dawk fan
Ha már számolgatunk:

NFC E
Dallas: NYG-i-W, Eagles-o-W, Bears-i-W, Eagles-i-W, Colts-o-L, Redskins-i-W 12-4
Eagles: Titans-o-W, Dallas-i-L, Seattle-o-L, Dallas-o-L, Redskins-i-W, NYG-i-W 10-6Montana
Azt megnézem, mikor kapunk ki a Dallastól oda-vissza.

több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Két dologban lennék kíváncsi a véleményetekre.
Egyik:
Szerintetek a tavalyi draft után másfél szezonnal kik azok , akik abból a draftból jó húzásnak tűnnek , és kik akik csalódásnak , akiktől többet vártunk? Tank ugye még nem lépett pályára , Lattimore lehet nem is fog , stb. Kíváncsi lennék a véleményetekre.

Másrészről nem tudom szokott-e olvasni valaki kinti Niners topikokat , de ott mi a stájsz a offense játékunkkal kapcsolatban? Támadják Romant? Mi a kinti Niners fanok véleménye az eddigi szezonról?
több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Ha már számolgatunk:

NFC E
Dallas: NYG-i-W, Eagles-o-W, Bears-i-W, Eagles-i-W, Colts-o-L, Redskins-i-W 12-4
Eagles: Titans-o-W, Dallas-i-L, Seattle-o-L, Dallas-o-L, Redskins-i-W, NYG-i-W 10-6

NFC N
Lions : Pats-i-W ; Bears-o-W ; Bucs-o-W ; Vikings-o-W ; Bears-i-L ; GBP-i-L 11-5
Green Bay: Vikings-i-W ; Pats-o-W ; Falcons-o-W ; Buff-o-W ; Buccs-i-W ; Lions-o-W 13-3

NFC W
Arizona: SEA-i-L ; Falcons-i-W ; Kansas-o-W ; Rams-i-W ; SEA-o-W ; 49ers-i-L 13-3
Seattle: ARI-o-W ; 49ers-i-L ; Eagles-i-L ; 49ers-o-W ; ARI-i-L ; Rams-o-W 9-7
49ers: W.Reds-o-W ; SEA-o-W ; Raiders-i-W ; SEA-i-L ; Chargers-o-W ; ARI-o-W 11-5

1.Arizona
2.Green Bay
3.Dallas
4.NFC South
5.Detroit
6.49ersMontana
Egyetértek , egy kivétellel:
Lions: Pats-i-LOSE!!!!!
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Ha már számolgatunk:

NFC E
Dallas: NYG-i-W, Eagles-o-W, Bears-i-W, Eagles-i-W, Colts-o-L, Redskins-i-W 12-4
Eagles: Titans-o-W, Dallas-i-L, Seattle-o-L, Dallas-o-L, Redskins-i-W, NYG-i-W 10-6

NFC N
Lions : Pats-i-W ; Bears-o-W ; Bucs-o-W ; Vikings-o-W ; Bears-i-L ; GBP-i-L 11-5
Green Bay: Vikings-i-W ; Pats-o-W ; Falcons-o-W ; Buff-o-W ; Buccs-i-W ; Lions-o-W 13-3

NFC W
Arizona: SEA-i-L ; Falcons-i-W ; Kansas-o-W ; Rams-i-W ; SEA-o-W ; 49ers-i-L 13-3
Seattle: ARI-o-W ; 49ers-i-L ; Eagles-i-L ; 49ers-o-W ; ARI-i-L ; Rams-o-W 9-7
49ers: W.Reds-o-W ; SEA-o-W ; Raiders-i-W ; SEA-i-L ; Chargers-o-W ; ARI-o-W 11-5

1.Arizona
2.Green Bay
3.Dallas
4.NFC South
5.Detroit
6.49ers
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 14 437 — !SuPeR6BoWL!
Úgy tartják az off nyeri a meccseket, a defense a bajnokságot. (lásd Bears SB hulladék irányítóval pár éve) Ez alapján talán mi leszünk a bajnokok 😀 😀 😀 Mert amit a def csinált ma is, le a kalappal. Borland? Érik a Willis cut? 😀 Mennyire durva lenne egy egészséges def? Eszméletlen amit játszik, remélem kitart a formája a PO-ig és a hátán fogja vinni a csapatot az SB-ig. Ehhez csak a hátralévő meccseket kell behúzni és nem elhasalni "madaras" meccseinken. Ha félig fel tudna nőni az off és roman a defhez és Vic-hez, sima liba lenne az egész.Csiriba
Kezed azért vedd ki a biliből...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Szerintem az Arizona nem fog ilyen jól szerepelni, a Seattle meg bőven jobb lesz. Ez a kombó eredményezheti a csoport 3. helyet nekünk, vagy a Seahawksnak. Ellenben nem tartom elképzelhetetlennek a 3. helyen való továbbjutást. Mégpedig a Lions és a Cowboys/Eagles kipukkadása miatt!

NFC E
Dallas: NYG-i-L, Eagles-o-W, Bears-i-L, Eagles-i-L, Colts-o-W, Redskins-i-W 10-6
Eagles: Titans-o-W, Dallas-i-L, Seattle-o-L, Dalla-o-W, Redskins-i-W, NYG-i-L 10-6

NFC N
Lions : Pats-i-L ; Bears-o-W ; Bucs-o-W ; Vikings-o-w ; Bears-i-L ; GBP-i-L 10-6
Green Bay: Vikings-i-W ; Pats-o-W ; Falcons-o-W ; Buff-o-W ; Buccs-i-W ; Lions-o-W 13-3

NFC W
Arizona: SEA-i-L ; Falcons-i-L ; Kansas-o-W ; Rams-i-w ; SEA-o-L ; 49ers-i-L 11-5
Seattle: ARI-o-W ; 49ers-i-L ; Eagles-i-W ; 49ers-o-W ; ARI-i-W ; Rams-o-W 11-5
49ers: W.Reds-o-W ; SEA-o-W ; Raiders-i-W ; SEA-i-L ; Chargers-o-W ; ARI-o-W 11-5

Kicsit meredek végeredményt hoz, viszont meglátásom szerint az NFC W csapatok jobbak mint az Eagles-Cowboys-Lions.
A Green Bay nagyon belelendült és lehet meg sem állnak a SB-ig.
Most ha tippelni kellene NE-GB SB-re tennék.Alabama Niners
Négy Arizona vereség kicsit meredek a Lions-nek meg sajnos könnyű a sorsolása de hátha a Bears összeszedi magát.


több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Szerintem az Arizona nem fog ilyen jól szerepelni, a Seattle meg bőven jobb lesz. Ez a kombó eredményezheti a csoport 3. helyet nekünk, vagy a Seahawksnak. Ellenben nem tartom elképzelhetetlennek a 3. helyen való továbbjutást. Mégpedig a Lions és a Cowboys/Eagles kipukkadása miatt!

NFC E
Dallas: NYG-i-L, Eagles-o-W, Bears-i-L, Eagles-i-L, Colts-o-W, Redskins-i-W 10-6
Eagles: Titans-o-W, Dallas-i-L, Seattle-o-L, Dalla-o-W, Redskins-i-W, NYG-i-L 10-6

NFC N
Lions : Pats-i-L ; Bears-o-W ; Bucs-o-W ; Vikings-o-w ; Bears-i-L ; GBP-i-L 10-6
Green Bay: Vikings-i-W ; Pats-o-W ; Falcons-o-W ; Buff-o-W ; Buccs-i-W ; Lions-o-W 13-3

NFC W
Arizona: SEA-i-L ; Falcons-i-L ; Kansas-o-W ; Rams-i-w ; SEA-o-L ; 49ers-i-L 11-5
Seattle: ARI-o-W ; 49ers-i-L ; Eagles-i-W ; 49ers-o-W ; ARI-i-W ; Rams-o-W 11-5
49ers: W.Reds-o-W ; SEA-o-W ; Raiders-i-W ; SEA-i-L ; Chargers-o-W ; ARI-o-W 11-5

Kicsit meredek végeredményt hoz, viszont meglátásom szerint az NFC W csapatok jobbak mint az Eagles-Cowboys-Lions.
A Green Bay nagyon belelendült és lehet meg sem állnak a SB-ig.
Most ha tippelni kellene NE-GB SB-re tennék.
több mint 9 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Eagles 12-6??? Már a PO mérleg is benne van?Alabama Niners
jólvanna...jó lesz az 12-4-nek is... na....
azért egyből a lényeget láttad meg a dologban 😊