San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
remélem Brooks vagy Lynch nem fog félmunkát végezni idén 😀
amúgy ja, az elmúlt 9 meccsből 7 alkalommal mentünk oda, eléggé wtf.



több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Skuta is kérdéses. Egyre jobb.
Valahogy úgy érzem, hogy minden negatív előjel ellenére, a fos játékunk után most összekapják magukat. Sztem nem a denveri scenario fog ismétlődni. Nem a túlzott optimizmus jellemez, de most 20-17-et tippelek ide.
BTW: egyszer játszhatnánk már a Szentekkel odahaza is, nem tudom, hogy a faxba mindig mi vagyunk ellenük úton.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
hát ez így elég zord lesz, PWIll valószínű kihagyja a meccset. Borland vs Graham. van köztük vagy fél méter különbség.
Denver meccs 2.0 megintpetey
lehet jobb volna mondjuk Coxot ráállítani, bár a Denver ellen is azt hittem CB-t használunk a TE védekezésre, de aztán mégsem

nagyon nem nekünk áll a meccs, amiben bízok, hogy az ilyen szitukban Jimbo mindig összeszedte a csapatot, plusz a Saints szenvedni szokott ellenünk

23-20 nekünk

több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Én nem vagyok hajlandó a saját vereségünkre tippelni (és ezzel nyerni is), habár a múlt heti "produktum" után én is arra számítok!😕

Éppen ezért:20-14 ide!😊
49ers FOREVER!!!
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
meg is rakom a meccset, siman 28-13-as buktara. innen mar nem josolok gyozelmet a csapatnak, ezek utan. de majd meglatjuk jovore 😊

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
hát ez így elég zord lesz, PWIll valószínű kihagyja a meccset. Borland vs Graham. van köztük vagy fél méter különbség.
Denver meccs 2.0 megint

több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
pont az a pici hiányzik hogy meglegyen a 6. SB, NFCCG 2x. az hogy lejár az idő már vagy 3 éves gond, a Phiullynél ez az uptempós offenz kiküszöböli. nálunk állítólag sok play van hívva. de, át szokta hívni a játékot Kap, nincs ezzel gond. a gond ott van hogy az OLnek csúfolt valami még 1 mp-t se ad. nem tudom milyen playek vannak installálva, de vasárnap nem tudtuk megverni a blitzet, pedig a 3 step drop, screen, RO ezt lelassítaná.
én arra teszek hogy Jimbo menni fog.
viszont PWill megint kihagyta az edzést tegnap. no bueno :/
elátkozott egy év ez valamiért.petey
annyira sok a play, hogy nem tudnak mit hivni es lejar az ido... lassan mar ott tartunk, hogy innen Mo-rol, amirol ok asse tudjak, hogy eszik vagy isszak, megoldanank a csapat problemajat (N) (N) (N)

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
 www.ninersnation.com/2014/11/5/7159495/49ers-offensive-line-has-plenty-of-fingerprints-on-offensive-woes

na ez így még fájdalmasabb nézni az OL-t. szerencsétlen Kap, volt amikor adtak neki kis időt, de inkább próbált futni. nem hibáztatom mert sok volt neki már a fű a szájában.

We played like shit - Joe Staley

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
elgondolkodtato a jelenlegi helyzet. Jimbo kihozta a maximumot a csapatbol az elmult 3 evben. igaz, sajnos a gyuru elmaradt es el is marad meg jo ideig. iden viszont kurva elet, hogy nem megyunk po-ba. en megtartanam Jimbot. Erdemes azert megnezni, hogy a Pats-nel a Billy ba' 14 eve hc, evrol evre szallithato garantalt po-val. (vagy a vasas brigad, rotlivel es tomlinnal) nalunk evrol evre a qb tehetetlen. meg lehet nezni smith-t is, meg most is,colinnal is teljesen halott a jatek stilus. mintha nem is gondolkodna, de pl a read optionnal se tudom mi lett. az ilyen hibakrol, hogy rendre lejar az ido, nem is szolok. a phillynel egy drive ugy zavarodik le, hogy 15-20mp idejuk meg van!! nalunk meg mindig az idovel megy a baszakodas, meg az elettelen play hivasok. azonkivul, 100+millabol nincs annyi esze, hogy athivja? nem is ertem.. az meg, hogy nem tudjuk odadobni, ahova kell. ah. ennek ellenere hagynam Jimbot, de az uj OC-t mar erre a szezonra kellett volna hozni.Vegita
pont az a pici hiányzik hogy meglegyen a 6. SB, NFCCG 2x. az hogy lejár az idő már vagy 3 éves gond, a Phiullynél ez az uptempós offenz kiküszöböli. nálunk állítólag sok play van hívva. de, át szokta hívni a játékot Kap, nincs ezzel gond. a gond ott van hogy az OLnek csúfolt valami még 1 mp-t se ad. nem tudom milyen playek vannak installálva, de vasárnap nem tudtuk megverni a blitzet, pedig a 3 step drop, screen, RO ezt lelassítaná.
én arra teszek hogy Jimbo menni fog.
viszont PWill megint kihagyta az edzést tegnap. no bueno :/
elátkozott egy év ez valamiért.

több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
elgondolkodtato a jelenlegi helyzet. Jimbo kihozta a maximumot a csapatbol az elmult 3 evben. igaz, sajnos a gyuru elmaradt es el is marad meg jo ideig. iden viszont kurva elet, hogy nem megyunk po-ba. en megtartanam Jimbot. Erdemes azert megnezni, hogy a Pats-nel a Billy ba' 14 eve hc, evrol evre szallithato garantalt po-val. (vagy a vasas brigad, rotlivel es tomlinnal) nalunk evrol evre a qb tehetetlen. meg lehet nezni smith-t is, meg most is,colinnal is teljesen halott a jatek stilus. mintha nem is gondolkodna, de pl a read optionnal se tudom mi lett. az ilyen hibakrol, hogy rendre lejar az ido, nem is szolok. a phillynel egy drive ugy zavarodik le, hogy 15-20mp idejuk meg van!! nalunk meg mindig az idovel megy a baszakodas, meg az elettelen play hivasok. azonkivul, 100+millabol nincs annyi esze, hogy athivja? nem is ertem.. az meg, hogy nem tudjuk odadobni, ahova kell. ah. ennek ellenere hagynam Jimbot, de az uj OC-t mar erre a szezonra kellett volna hozni.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Marcus Lattimore to Retire

 www.49ers.com/news/article-2/Marcus-Lattimore-to-Retire/fc88e5a0-4f1d-4156-a804-521ff78280fa?adbid=10152365742366875&adbpl=fb&adbpr=112852666874&campaign=social_20141105_35078737

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
Lattimore-al most.mi a helyzet?ZoliZoltán
Ez engem is érdekelne.Stylee
még nem tudni. de úgy tűnik nem lesz belőle NFL játékos 😕

több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Lattimore-al most.mi a helyzet?ZoliZoltán
Ez engem is érdekelne.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Lattimore-al most.mi a helyzet?
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
a Liga nem rövidítette meg Aldon felfüggesztését, így majd csak jövő héten fog játszani.
hát, a falnak van a hátunk, innen kb miinden meccset nyerni kell, max 1 vereség fér még bele a WC versenyben. aztán ki tudja mi lesz.
én bízom bennük, de látva a vasárnapi rettenetet nem jósolok nagy jövőt. és jövőre meg egy bazi nagy ? lesz. Ha Jim megy akkor megy vele Roman is biztos, remélem Fangio nem. a másik hogy ki lenne helyette? mennyi játékos fogja befejezni, vagy elmenni máshova. egyelőre elég homályos a jövő.

több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Borland jelölve a Rookie of the Week-re! 😊Hajrá..
Szavazzatok:http://www.nfl.com/voting/rookies/2014/REG/9
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
igen ez így van... DE nem lenne e dolga felülbírálni??? vagy ennyire egy a hullámhossz?
Josszi
Elméletileg Roman beszél csak Cap fülére ha ő hívja a playeket, ezért nem tud Harbó beleszólni, csak utólag minősíteni. Van viszont gameplanünk, ami szerint kellene hívni a playeket és nem hiszem hogy nincs benne egy Frankie középső futás, off tackle futás, jumbo packből futás vagy ne adj isten falon átugrok és biztos a túloldalt landolok play.Csiriba
"ne adj isten falon átugrok és biztos a túloldalt landolok play"
ez nagyon tetszett 😀 lehet volt csak elfújta a szél a kreatív gameplan dossziét...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
idén elég kiegyenlitett az NFC, nem hinném, hogy kell 12 W a POhoz, jelenleg egy meccs hátrányban vagyunk, közel sem lehetetlen, persze nem a hétvégi játékkal 😀
persze ha nem verjük a Saintset akkor már elég nagy bajban leszünk, és most nem sok esélyt látok a győzelmünkre, de Hárbó eddig mindig összeszedte a csapatot
azt várom, hogy a meccsek végén már ő fogja hívni a játékokat

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
igen ez így van... DE nem lenne e dolga felülbírálni??? vagy ennyire egy a hullámhossz?
Josszi
Elméletileg Roman beszél csak Cap fülére ha ő hívja a playeket, ezért nem tud Harbó beleszólni, csak utólag minősíteni. Van viszont gameplanünk, ami szerint kellene hívni a playeket és nem hiszem hogy nincs benne egy Frankie középső futás, off tackle futás, jumbo packből futás vagy ne adj isten falon átugrok és biztos a túloldalt landolok play.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Most már a draftra kell gyúrnunk ez nem kérdéses.Most nem jön össze a rájátszás amit túl lehet élni de vérfrissítés az edzői karban nagyon ráférne a csapatra.he7edik
akkor te gyúrj a draftra, én még hiszek a csodákban 😛

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
azért Roman hívásai nem Harbón keresztül jutnak el a fieldre? a csökönyös fejüket...Josszi
Elvileg a hierarchiában a vezetőedző áll legfelül. Viszont, hogy hogy osztják be a melót, pl ki hívja az off playeket vagy a def playeket azt már ők döntik el. Azonban furcsa lenne ha egyszer Harbó egyszer Roman hívna playeket, pl páros-páratlan számú playekre felosztva 😀 😀 😀

Az érzésem az, hogy Harbó eddig rábízta a playhívásokat Romanra, viszont ezt mostantól át fogják nézni, mert neki sem tetszett amit műveltek, ezt a hétfő esti interjúján mondta. Remélem megfogja Roman kicsi kobakját és addig üti az asztalhoz, finoman, érzéssel, mintha lovat b@szna, amíg valami értelmessel nem rukkol elő a kolléga. Vagy az asztal. Nekem mindegy, csak nyerjünk.Csiriba
igen ez így van... DE nem lenne e dolga felülbírálni??? vagy ennyire egy a hullámhossz?

tiszta deja vu a csökönyösségükre:
emlékeztek???
1st and 0 at BAL 7 LaMichael James rush over right guard for 2 yards to the BALTIMORE 5, tackled by Dannell Ellerbe and DeAngelo Tyson.
2nd and 0 at BAL 5 Colin Kaepernick pass incomplete to Michael Crabtree, broken up by Corey Graham.
Timeout SAN FRANCISCO 49ERS, clock 1:55.
3rd and 0 at BAL 5 Colin Kaepernick pass incomplete to Michael Crabtree, broken up by Jimmy Smith.
4th and 0 at BAL 5 Colin Kaepernick pass incomplete to Michael Crabtree.

nem minek is fussunk... illetve de a 1st és LaMichaellel középen! nem a szélen ami az erőssége volt...

és most? ott van Gore és Hyde, és a 3rd és 1-re qb sneak? a rookie centerrel....
na mind1.... tele a tököm velük... és nem érdekelnek a bezzeg a minuszos szezonokban így meg úgy nosztalgiák.... elcseszték 2012-ben elcseszték tavaly, és elcseszik lehet az idén (is)

Crabtree és Davis nagy pénzre vár a teljesítmények alapján miért is? kell majd egy olyan TE aki a 3.downoknál megbízható mert Davis már rég nem az...
Stevie meg több yardot hozott fele vagy harmad annyi snappel mint Crabtree
na sirám off... ennyi

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
 www.examiner.com/article/49ers-vs-rams-film-review-i-looking-at-each-of-the-49ers-eight-sacks-allowed
a sackek amiket kaptunk. siralmas. ez volt az 5. különböző OL felállás a 8 meccs alatt.
ami nem gáz önmagában, a gáz az hogy erőltettük végig az 5-7 stepes dropokat, mikor nem tudták megállítani a Rams blitzeket. a meccsnek 10-3 után vége kellett volna lennie labdaszerzések után. erre Lee is puntol egy 20 yardosat.
nem érdekel mi volt a meccsen, de ha ott vagyunk hogy győzelem vagy halál akkor nincs buzizás play action passzal mikor egész meccsen nem ették meg, mivel megölték a futást. be kell tolni mindegy hogy 3 ilyen állat futóval(Miller, Gore, Hyde)
ez ami kiverte a biztosítékot a legvégén.

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
azért Roman hívásai nem Harbón keresztül jutnak el a fieldre? a csökönyös fejüket...Josszi
Elvileg a hierarchiában a vezetőedző áll legfelül. Viszont, hogy hogy osztják be a melót, pl ki hívja az off playeket vagy a def playeket azt már ők döntik el. Azonban furcsa lenne ha egyszer Harbó egyszer Roman hívna playeket, pl páros-páratlan számú playekre felosztva 😀 😀 😀

Az érzésem az, hogy Harbó eddig rábízta a playhívásokat Romanra, viszont ezt mostantól át fogják nézni, mert neki sem tetszett amit műveltek, ezt a hétfő esti interjúján mondta. Remélem megfogja Roman kicsi kobakját és addig üti az asztalhoz, finoman, érzéssel, mintha lovat b@szna, amíg valami értelmessel nem rukkol elő a kolléga. Vagy az asztal. Nekem mindegy, csak nyerjünk.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
azért Roman hívásai nem Harbón keresztül jutnak el a fieldre? a csökönyös fejüket...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Hunternak örülök Lattimore-t viszont nagyon-nagyon sajnálnám.