San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Most már a draftra kell gyúrnunk ez nem kérdéses.Most nem jön össze a rájátszás amit túl lehet élni de vérfrissítés az edzői karban nagyon ráférne a csapatra.


több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Kíváncsi vagyok mi lesz a Lattimore sztori vége,nagyon szeretném ha felépülne és játszana.
Hunter pedig hosszabított még egy évet.
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Lattimore visszavonul a hírek szerint.Stez
 espn.go.com/nfl/story/_/id/11813484/marcus-lattimore-san-francisco-49ers-retiring-due-knee-issues
😕Josszi
Azért remélem, látom még játszani nálunk! Csak a gondolattal játszik egyelőre.red6t6
Harbó asszonta reggel hogy közleményt fognak róla kiadni, hát reméltem hogy nem ezt. Viszont most megnéztem a sérülését és hát én örülnék ha lábra tudnék utána állni nem hogy a profi focival foglalkozni.
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Lattimore visszavonul a hírek szerint.Stez
 espn.go.com/nfl/story/_/id/11813484/marcus-lattimore-san-francisco-49ers-retiring-due-knee-issues
😕Josszi
Azért remélem, látom még játszani nálunk! Csak a gondolattal játszik egyelőre.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 599 — Apu ökölbeszorított keze
Milyen volt Martin?Janek
mint várható volt, tapasztalatlan és nem kapott elég segítséget a szomszédoktól, volt h úgy megforgatták azt sem tudta hol van :-/Josszi
jó Centernek van ideje tanulni... jó kis játékos lehet belőle ha nem cseszik el

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Lattimore visszavonul a hírek szerint.Stez
 espn.go.com/nfl/story/_/id/11813484/marcus-lattimore-san-francisco-49ers-retiring-due-knee-issues
😕

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Milyen volt Martin?Janek
mint várható volt, tapasztalatlan és nem kapott elég segítséget a szomszédoktól, volt h úgy megforgatták azt sem tudta hol van :-/

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
Lattimore visszavonul a hírek szerint.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 599 — Apu ökölbeszorított keze
Milyen volt Martin?

több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Crabtree TD. a labda átment a gólvonalon, elkapás volt az EZ-ban, leért a térde.
sőt Kapé is sztem, bár ott jogosan nem adták meg talán bizonyíték nélkül, felülről lenne érdekespetey
Pont azt próbáltam meglesni a videón hogy sztem nem volt lent a jobb lába Crab-nek csak miután a vonalon kívülre került a labda.... de az necces volt és ebből nehezen lehet megállapítani.silent7939
Nem kell mind a két lábának leérnie, ha más testrésze lent van.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
melyik volt TD? vagy mindkettő? vagy egyik sem? vélemény srácok?Josszi
Crab elkapása TD, ha megadták az elkapást, már pedig azt megadták.
Kap sajnos elejtette a labdát, az meg hogy bent volt-e, vagy sem... nincs döntő bizonyíték egyikre sem, így maradt a pályán hozott ítélet.
Még kimaradt a safety gyanús jelenet... 😊
Az a furcsa, hogy mindhárom kérdéses volt, de mindannyiszor ellenünk döntöttek. A központban nem 9ers-ek dolgoznak, az biztos!
Tegyük azért hozzá, hogy nem ezeken múlt!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Crabtree TD. a labda átment a gólvonalon, elkapás volt az EZ-ban, leért a térde.
sőt Kapé is sztem, bár ott jogosan nem adták meg talán bizonyíték nélkül, felülről lenne érdekespetey
Pont azt próbáltam meglesni a videón hogy sztem nem volt lent a jobb lába Crab-nek csak miután a vonalon kívülre került a labda.... de az necces volt és ebből nehezen lehet megállapítani.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
Crabtree TD. a labda átment a gólvonalon, elkapás volt az EZ-ban, leért a térde.
sőt Kapé is sztem, bár ott jogosan nem adták meg talán bizonyíték nélkül, felülről lenne érdekes

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
melyik volt TD? vagy mindkettő? vagy egyik sem? vélemény srácok?Josszi
Sztem egyik sem 😕
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
melyik volt TD? vagy mindkettő? vagy egyik sem? vélemény srácok?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
picstii
Igen, lehet, hogy túlzás a negatív mérleg, de nem leltem örömöt az utóbbi két meccsünkben... elnézést, ha valakit megbántottam az érzéseiben. Igyekszem vesztes meccs után kerülni a fórumot, majd megbeszélem máshol... GO 9ERS!red6t6
ugyan, nem piszkálódásnak szántam, és még véletlenül se szeretném, hogy emiatt ne írj a fórumba, csak próbáltam javítani egy kicsit a negatív hangulaton, nem jött össze
Érthető a csalódottság, én se vagyok boldog azzal, amit a Denver és a Rams ellen "foci" címén művelt a csapat, főleg a tegnapi balfaszkodás volt dühítő...
én is beállok a Roman haterek közé, és bármennyire is kedvelem Jimbo-t szerintem eljött az ideje a váltásnak nála is, kell a frissítés, csak azt nem tudom, hogy mégis ki jöhetne helyettepicstii
vissza a Samurait, picsán rúgni mindenkitJosszi
ez a Samurai dolog honnan jön nálad? még most is görcsbe rándul a gyomrom ha azokra az évekre gondolok, pedig akkor még ez egy gyenge csoport voltGábor
Samurai play calling: run and run and run and punt. Na ez nem kell köszi!Alabama Niners
az OL picsán rúgására gondoltam arra lenne jó max 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Most először érzem, hogy Jimbo varázsa eltűnt, a play hívások siralmasak, egyértelmű, hogy Romannak mennie kell! A keret adott jó játékosokkal és még állítólag mélységgel is. Valami változásnak jönnie kell, ami kizökkenti pozitív irányba az #O-t!Alabama Niners
Roman out , ez elég pozítiv lenne... valaki emlkékszik egy jó slant passre? vagy valami trükkös callra?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Megnéztem Cap interjút is meccs után. Úgy le volt törve mint a bili füle. Konkrétan megkérdezték tőle, hogy honnan jött az utolsó két playhívás, fentről, vagy a pályáról. Fentről. Ezt a választ úgy köpte, mintha savat köpött volna. Egyértelmű, hogy Roman takarodj! Szerencsétlen flótás, majd szét robbant a dühtől, elkeseredettségtől, hogy nem nyertünk. Főleg azért mert bénák voltunk. A bírók meg még bénábbak, mindkét oldalra idiótaságokat fújtak.Csiriba
végre hogy elmondta... nekem olyan érzésem volt hogy bmeg itt ez a musztáng akit megkötnek és hülye playhívásokkal veretik bucira... Harb nem szólhat bele vagy ennyire bízik Gro-ban?? bakker ő is volt qb láthatná a dolgokat rugalmasabban.... a csökönyös duó

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
első negyedben még azt hittem kivételesen hasznosan telt a bye week, de aztán egy az egybe lehoztuk a tavalyi bye utáni Panthers meccset, vagy a Rams elleni döntetlen is pont bye után volt

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
picstii
Igen, lehet, hogy túlzás a negatív mérleg, de nem leltem örömöt az utóbbi két meccsünkben... elnézést, ha valakit megbántottam az érzéseiben. Igyekszem vesztes meccs után kerülni a fórumot, majd megbeszélem máshol... GO 9ERS!red6t6
ugyan, nem piszkálódásnak szántam, és még véletlenül se szeretném, hogy emiatt ne írj a fórumba, csak próbáltam javítani egy kicsit a negatív hangulaton, nem jött össze
Érthető a csalódottság, én se vagyok boldog azzal, amit a Denver és a Rams ellen "foci" címén művelt a csapat, főleg a tegnapi balfaszkodás volt dühítő...
én is beállok a Roman haterek közé, és bármennyire is kedvelem Jimbo-t szerintem eljött az ideje a váltásnak nála is, kell a frissítés, csak azt nem tudom, hogy mégis ki jöhetne helyettepicstii
vissza a Samurait, picsán rúgni mindenkitJosszi
ez a Samurai dolog honnan jön nálad? még most is görcsbe rándul a gyomrom ha azokra az évekre gondolok, pedig akkor még ez egy gyenge csoport voltGábor
Samurai play calling: run and run and run and punt. Na ez nem kell köszi!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Most először érzem, hogy Jimbo varázsa eltűnt, a play hívások siralmasak, egyértelmű, hogy Romannak mennie kell! A keret adott jó játékosokkal és még állítólag mélységgel is. Valami változásnak jönnie kell, ami kizökkenti pozitív irányba az #O-t!
több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
picstii
Igen, lehet, hogy túlzás a negatív mérleg, de nem leltem örömöt az utóbbi két meccsünkben... elnézést, ha valakit megbántottam az érzéseiben. Igyekszem vesztes meccs után kerülni a fórumot, majd megbeszélem máshol... GO 9ERS!red6t6
ugyan, nem piszkálódásnak szántam, és még véletlenül se szeretném, hogy emiatt ne írj a fórumba, csak próbáltam javítani egy kicsit a negatív hangulaton, nem jött össze
Érthető a csalódottság, én se vagyok boldog azzal, amit a Denver és a Rams ellen "foci" címén művelt a csapat, főleg a tegnapi balfaszkodás volt dühítő...
én is beállok a Roman haterek közé, és bármennyire is kedvelem Jimbo-t szerintem eljött az ideje a váltásnak nála is, kell a frissítés, csak azt nem tudom, hogy mégis ki jöhetne helyettepicstii
vissza a Samurait, picsán rúgni mindenkitJosszi
ez a Samurai dolog honnan jön nálad? még most is görcsbe rándul a gyomrom ha azokra az évekre gondolok, pedig akkor még ez egy gyenge csoport volt