San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
"Tramaine Brock, Jimmie Ward, Chris Culliver and Perrish Cox could all be active on Sunday for the first time since Week 1."
CB poszt teljes.Nálatok ki a kezdő?
Brock,Cox,nickelbe Ward..Cully nálam nagy csalódás.Montana
53-as rosteren Leon McFadden is. Fangio mind Coxnak, mindCullynak, mind Brocknak játéklehetőséget kíván adni.Ward megy nickelbe.
“We’ll mix up the corner position and try to get them all action in there, in and out, and it’ll be different combination. When we play six DBs, they’d be in there, all of them. It looks like Ward will be able to go, so he’ll be the nickel. I think it’ll be different combinations at different times.”
Lényeg, hogy először van egészséges CB sor.

Lattimore még hetekig out a legjobb esetben is Maiocco szerint
"Marcus Lattimore, who (best case scenario) wouldn’t have been promoted for another couple weeks"diverdoc
szerintem Lattimore a jövő szezonban bizonyíthat, elég soká tartott a felépülése.
mindegy ki lesz bent cb, amíg nem egészséges a kezdő LB sor, és a pash russ majdnem 0, az újszabályok mellett egy jó qb szétdobál minket...
de ettől a cb sortól nem is vártam csodát.... Cox nagy kedvencem lett de ennyi...
nincs mese a továbbiakban az offensnek kell hoznia a meccseket... szerencsére most jön a könnyebbik fele az ütemnek... (kivéve Kormoránok idegenben)

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
"Tramaine Brock, Jimmie Ward, Chris Culliver and Perrish Cox could all be active on Sunday for the first time since Week 1."
CB poszt teljes.Nálatok ki a kezdő?
Brock,Cox,nickelbe Ward..Cully nálam nagy csalódás.Montana
53-as rosteren Leon McFadden is. Fangio mind Coxnak, mindCullynak, mind Brocknak játéklehetőséget kíván adni.Ward megy nickelbe.
“We’ll mix up the corner position and try to get them all action in there, in and out, and it’ll be different combination. When we play six DBs, they’d be in there, all of them. It looks like Ward will be able to go, so he’ll be the nickel. I think it’ll be different combinations at different times.”
Lényeg, hogy először van egészséges CB sor.

Lattimore még hetekig out a legjobb esetben is Maiocco szerint
"Marcus Lattimore, who (best case scenario) wouldn’t have been promoted for another couple weeks"


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
"Tramaine Brock, Jimmie Ward, Chris Culliver and Perrish Cox could all be active on Sunday for the first time since Week 1."
CB poszt teljes.Nálatok ki a kezdő?
Brock,Cox,nickelbe Ward..Cully nálam nagy csalódás.Montana
Nekem Cox játéka nagyon bejön , tetszik amit csinál. Igaz , hoznak rajtra yardokat , de igen keveset , hamar odaér , általában a szög is jó amit választ , és megcsinálja a tackle-t. Gyors és határozott.Harlequin
melyik CB-n nem hoznak? nagyon ritka a shutdown corner. Revis. más nem nagyon.petey
Jogos!😊
Más kérdés vele kapcsolatban:
Lehet tudni mennyi zászlót dobtak rá és mennyi yardot kaptunk miatta?
Szerintem nem sokat és ezért is kedvelem még.
Mondjuk egy ilyen kimutatást az egész csapatról megnéznék!!!
Van ilyen stat valahol?Harlequin
1 bünti 5 yard eddig 😊  www.footballdb.com/stats/penalties-player.html?yr=2014&tm=27&sort=position

több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
"Tramaine Brock, Jimmie Ward, Chris Culliver and Perrish Cox could all be active on Sunday for the first time since Week 1."
CB poszt teljes.Nálatok ki a kezdő?
Brock,Cox,nickelbe Ward..Cully nálam nagy csalódás.Montana
Nekem Cox játéka nagyon bejön , tetszik amit csinál. Igaz , hoznak rajtra yardokat , de igen keveset , hamar odaér , általában a szög is jó amit választ , és megcsinálja a tackle-t. Gyors és határozott.Harlequin
melyik CB-n nem hoznak? nagyon ritka a shutdown corner. Revis. más nem nagyon.petey
Jogos!😊
Más kérdés vele kapcsolatban:
Lehet tudni mennyi zászlót dobtak rá és mennyi yardot kaptunk miatta?
Szerintem nem sokat és ezért is kedvelem még.
Mondjuk egy ilyen kimutatást az egész csapatról megnéznék!!!
Van ilyen stat valahol?
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
"Tramaine Brock, Jimmie Ward, Chris Culliver and Perrish Cox could all be active on Sunday for the first time since Week 1."
CB poszt teljes.Nálatok ki a kezdő?
Brock,Cox,nickelbe Ward..Cully nálam nagy csalódás.Montana
Nekem Cox játéka nagyon bejön , tetszik amit csinál. Igaz , hoznak rajtra yardokat , de igen keveset , hamar odaér , általában a szög is jó amit választ , és megcsinálja a tackle-t. Gyors és határozott.Harlequin
melyik CB-n nem hoznak? nagyon ritka a shutdown corner. Revis. más nem nagyon.

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
szerintem Cox - Ward - Brock. bár Brock questionable vasárnapra, így rotálni fogják szerintem Cullyval, de ott van Dontae Johnson is.
PWill is game time, szerintem most megengedhetjük hogy Borland kezdjen.
nem lenézve a Kosokat, de ha őket nem verjük meg akkor nincs értelme PO-ról beszélni.

Latt tegnap nem edzett, fájt a térde. semmi gond, 2 nap után szerintem ez érthető.

több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
"Tramaine Brock, Jimmie Ward, Chris Culliver and Perrish Cox could all be active on Sunday for the first time since Week 1."
CB poszt teljes.Nálatok ki a kezdő?
Brock,Cox,nickelbe Ward..Cully nálam nagy csalódás.Montana
Nekem Cox játéka nagyon bejön , tetszik amit csinál. Igaz , hoznak rajtra yardokat , de igen keveset , hamar odaér , általában a szög is jó amit választ , és megcsinálja a tackle-t. Gyors és határozott.
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
"Tramaine Brock, Jimmie Ward, Chris Culliver and Perrish Cox could all be active on Sunday for the first time since Week 1."
CB poszt teljes.Nálatok ki a kezdő?
Brock,Cox,nickelbe Ward..Cully nálam nagy csalódás.Montana
Igen,, Cully nagyon fogalmatlan idén, tiszta Hitner... ☺

24-17 ide

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
"Tramaine Brock, Jimmie Ward, Chris Culliver and Perrish Cox could all be active on Sunday for the first time since Week 1."
CB poszt teljes.Nálatok ki a kezdő?
Brock,Cox,nickelbe Ward..Cully nálam nagy csalódás.
több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
31-10 W 49ers!

Én már nagyon várom Lattimore-t , az a sérülés szörnyű volt , de nagyon szurkolok neki hogy visszatérjen. Amit magyarul találtam róla az elég kevés , de nagy futótehetségnek tartották , korosztálya legjobbja volt. Ha vissza tudna térni!!!
Gondoljatok csak bele:
Gore
Hyde
Lattimore
+ jó támadófal
Minden csapatnak ledugnánk a labdát nemcsak a torkán , hanem a gyomráig!😊
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Sima W lesz szerintem is faszikaim! 😀
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Tippverseny nem lesz?😊
Az én tippem 37-10.
Rápihentünk,a sérültjeink felépültek.A Rams több sebtől vérzik,nem hiszem hogy meg tudnának szorítani minket.Innentől nincs mese,darálni kell!
Go Niners!
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
ki mit vár Martintól, mint kezdő Center? ugye ő az idei draftoltunk, 20 éves. tudja kezelni a Rams DL-t, és hívni a protection playeket?

a sérülteink felépültek, Dorsey a 3 hetes periódusban van, jól játszik Ian Williams így nem szükséges siettetni.
Latt jól néz ki egyelőre, kíváncsi vagyok mi lesz a döntés a 3 hét után.
Ellington örült neki, ő blokkolt neki mikor szétszakadt a lába 😕petey
Szerintem se lesz gond,Martin meg fogja oldani.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
ki mit vár Martintól, mint kezdő Center? ugye ő az idei draftoltunk, 20 éves. tudja kezelni a Rams DL-t, és hívni a protection playeket?

a sérülteink felépültek, Dorsey a 3 hetes periódusban van, jól játszik Ian Williams így nem szükséges siettetni.
Latt jól néz ki egyelőre, kíváncsi vagyok mi lesz a döntés a 3 hét után.
Ellington örült neki, ő blokkolt neki mikor szétszakadt a lába 😕petey
Szerintem nem lesz gond és Boone meg Iupati besegít neki. Center és #66 a száma ez jó ómen (én is ilyen összeállításban nyomtam ^ ^ )
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
ki mit vár Martintól, mint kezdő Center? ugye ő az idei draftoltunk, 20 éves. tudja kezelni a Rams DL-t, és hívni a protection playeket?

a sérülteink felépültek, Dorsey a 3 hetes periódusban van, jól játszik Ian Williams így nem szükséges siettetni.
Latt jól néz ki egyelőre, kíváncsi vagyok mi lesz a döntés a 3 hét után.
Ellington örült neki, ő blokkolt neki mikor szétszakadt a lába 😕

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
Nagy gratuláció a Giants-nek már harmadszorra húzták be a WS-t!!!
he7edik
5 éven belül, #Dynasty

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Nagy gratuláció a Giants-nek már harmadszorra húzták be a WS-t!!!


több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
“I talked to him the other day in the weight room before I left and he was all excited ‘cause he had gotten to run a full-speed 40 for the first time in a long time and broke the 4.5 range — it was in the 4.5 range,” Baalke said, via Matt Maiocco of CSNBayArea.com.

Bowman update 😊
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/10/28/navorro-bowman-is-on-his-way-back-faster-than-ever/

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
pár jóhír Maiocco tweetjéből:
49ers expect to hear today whether NFL will reinstate Aldon Smith for this week. If so, he’ll be matched against fill-in Rams left tackle.

Glenn Dorsey returns to practice after missing first part of season with torn biceps. #49ers

49ers will open Marcus Lattimore's practice window on Wednesday, Harbaugh said.

 twitter.com/MaioccoCSN?original_referer=http%3A%2F%2Fwww.49erswebzone.com%2Fnews%2F75381-49ers-await-aldon-smith-decision%2F&tw_i=526750508279554050&tw_p=tweetembed

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
egy kis vidámság nektek(ünk) 😀 ha már közeleg a Halloween

 www.jibjab.com/view/OSfx4CjnQ_-EqXSL2VFryQ?utm_campaign=URL+Copy&utm_content=i_will_survive&utm_medium=Share&utm_source=JibJab&cmpid=jj_url

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Ha már tippelünk a héten is, engem az érdekel, a két 5-1-es csapat meccsén az Eagles meg tudja-e állítani az Arizonát? Szerintem PHI W !szaszia
szerintem a Cards otthon behúzza, de pénzt azért nem tennék rá 😊Gábor
Bánhatod 😉silent7939
tegnap kellett volna szolnod, ma már én is okos vagyok 😛

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 212 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
amúgy itt a bowl.hu-n 2834 felhasználó állított be eddig kedvenc NFL-csapatot, ebből 197 a San Francisco-tbaggio
Látható ez a lista valahol?Montana


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Magyarországról nincs ilyen térkép? 😀he7edik
tessék :p



amúgy itt a bowl.hu-n 2834 felhasználó állított be eddig kedvenc NFL-csapatot, ebből 197 a San Francisco-tbaggio
Látható ez a lista valahol?
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ha már tippelünk a héten is, engem az érdekel, a két 5-1-es csapat meccsén az Eagles meg tudja-e állítani az Arizonát? Szerintem PHI W !szaszia
szerintem a Cards otthon behúzza, de pénzt azért nem tennék rá 😊Gábor
Bánhatod 😉silent7939
ez komolyan mi már? tavaly a Hawks mákolta a W-ket, idén meg ti de nem kicsit. na mindegy, engem még nem vettetek meg 😀petey
Hááát ha olvasod a topicunkat akkor láthatod hogy engem sem 😉
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
Ha már tippelünk a héten is, engem az érdekel, a két 5-1-es csapat meccsén az Eagles meg tudja-e állítani az Arizonát? Szerintem PHI W !szaszia
szerintem a Cards otthon behúzza, de pénzt azért nem tennék rá 😊Gábor
Bánhatod 😉silent7939
ez komolyan mi már? tavaly a Hawks mákolta a W-ket, idén meg ti de nem kicsit. na mindegy, engem még nem vettetek meg 😀