San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
hát azért amikor a Liga legjobb ILB párosa és az egyik legjobb pass rusher nincs a pályán az sok jót nem hoz. ebben nem értek egyet.petey
khmm 5-1 😉
Jó-jó Dansby és Washington nem a legjobb, de Top5, de mi is pass rush nélkül vagyunk (és nincs javulás a jövőben sem).
Mondjuk Manning minket is szétdobált... de belefért, egy ki...ott zseni a csávó.Fucu
na végre lehet jaszkarizni az 5-1-el :p 😉 bár most szerintem egy szopóloller széria jön nektek, nekünk meg a holdfényes esti séta a parkban 😀
PM baze nem idevalósi az tény, attól függetlenül hogy az SB-ben úgy nézett ki, mint egy teleszart búvárruha...@)

több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
most akkor nyerje az a kulcstartót aki csak 2 pontos Niners győzelmet jósolt? vagy maradjon meg a köv meccsig? savazzatok!Josszi
döntsön az aki a legközelebbit tippelte
az biztos, hogy én nem szeretném ha minden nap eszembe jutattná ezt a meccset 😀

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
A Broncos ellen meg benne van a L. Ahogy Fucu is mondta PM zseni. Ezenkívül sztem most jobbak vagytok mint a hawks. Hogy nálunk is, az kérdéses, mert kb. minden meccsen annyit játszunk amennyit kell (ebből a szempontból izgalmas lesz a köv. 2 meccsünk az eagles és cowboys ellen, jó kis erőfelmérő lesz..), de ha visszatérnének a sérültjeitek sztem minket is vertek, de ne legyen igazam 😊
Bocs, hogy ennyit írtam ide a Cards-ról 😊emberke22
ezt tudtam, sejtettem, csak a "lélektelennek" tűnő játék nem tetszett, de álmos is voltam meg valami hülye gondolatból azt hittem tévednek a bukik akik a Denveret 1:1,35-re minekt meg 1:4,5-re adtak előtte... persze ahogy Petey írta nem robotok, lehet mentálisan fizikálisan egy csapat éppen a mélyponton, plussz a sok sérült, és hát PM és a Denver D, talán keményebbek mint tavaly, de erősödtek... szóval belefért ez a vereség hiszen nem vagyunk verhetetlen 11, a PO meg lesz. és hát ezért is "szép" ez a sport, sok minden dönthet el egy meccset akár egy rekordöntő PM, vagy egy 5 MPH szembeszél egy 51y FG próbálkozásnál...
ás igen fogták a futást, nem ment a OL-nek, most kiperdült Boldin kezéből ami máskor nem, a harmadikban már rákészültek Steviere meg is lett az INT, Davis kesztyűjén most sem volt ragasztó... Crabtree eltűnt mint szürke szamár a gőzfürdőben... most ők voltak a jobbak...
ahogy Manning olvasta a védelmet az nem volt gyenge, egy pump fake Reidnek és puff Welker szalad... (most néztem vissza a meccset mert tegnap a félidőben kidőltem...)
de felépülnek a sérültek , minden újra szép lesz és arany és piros, mi vígan nevetünk majd részegen magunk alá húgyozunk... (az SB gyűrű után) , ezt lezártuk van jó pár nap sebeket nyalogatni, és új meccs jön, a bajnokverő Kosok látogatnak hozzánk 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
most akkor nyerje az a kulcstartót aki csak 2 pontos Niners győzelmet jósolt? vagy maradjon meg a köv meccsig? savazzatok!

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Nem azzal van bajom, hogy kikaptunk. Ezt a meccset én is L-re vettem. Az a baj, ahogy. Egyáltalán nem gondolom, hogy tragédia történt, de utálom azt látni, ha valaki nem küzd ebben a sportban. Én már a szezon elején is azt fejtegettem, hogy nem várom PO-ba a csapatot. Most is úgy gondolom, hogy nem fogunk odaérni, de még sok meccs van addig. De ha választani lehet, inkább ne jussunk be, de játszani lássam a csapatot, ne ez a faszalgás menjen...red6t6
ez van, nem robotok. Boldin nem dropolja a TD passzt, Dawson berúgja a FG-t...stb. odaérünk a PO-ra, lesz 2 hét pihenő, fizikailag, lelkileg. most csak ennyire futotta. PM lebontotta Arizonát is pedig ott aztán nem volt ennyi sérült...petey
Azon meccs előtt is volt pár komolyabb sérültünk és eltiltottunk a defenseből 😊 meccs végére meg még kiesett 3-4 kezdő játékosunk a defenseből (2 Top, Campbell és Peterson, még ha mostanság nem is élete formáját futja), plusz még az offenseből is hullottunk mint a legyek. Szóval azért mi se voltunk ott/ vagyunk az az egészséges brigád. Meccs végén valami 6 vagy 7 sérültet számoltunk össze a Denver ellen, ha jól emlékszek.
A Broncos ellen meg benne van a L. Ahogy Fucu is mondta PM zseni. Ezenkívül sztem most jobbak vagytok mint a hawks. Hogy nálunk is, az kérdéses, mert kb. minden meccsen annyit játszunk amennyit kell (ebből a szempontból izgalmas lesz a köv. 2 meccsünk az eagles és cowboys ellen, jó kis erőfelmérő lesz..), de ha visszatérnének a sérültjeitek sztem minket is vertek, de ne legyen igazam 😊
Bocs, hogy ennyit írtam ide a Cards-ról 😊
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
hát azért amikor a Liga legjobb ILB párosa és az egyik legjobb pass rusher nincs a pályán az sok jót nem hoz. ebben nem értek egyet.petey
khmm 5-1 😉
Jó-jó Dansby és Washington nem a legjobb, de Top5, de mi is pass rush nélkül vagyunk (és nincs javulás a jövőben sem).
Mondjuk Manning minket is szétdobált... de belefért, egy ki...ott zseni a csávó.Fucu
Akkor Ti mind a ketten jelentősen előrébb vagytok, mert mi is passrush nélkül vagyunk, de mi az okát sem tudjuk ...
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Na ez van, bucira vertek minket. Kilgore a legnagyobb baj ezen a meccsen a többi felejthető. Egyébként az int-ig Kaep jól játszott. Ami borzasztó volt, hogy a futásainkat, hogy seggre blokkolták. Gore csak15 y-al futott többet, mint Gabbert 😊 . Ugyanakkor nem elég, hogy Manning szétdobált minket, még a futásaik is ültek. Még ez a run heavy csapat is 120 y körül futott ellenünk (2x többet mint mi).
Ezzel a Harbaugh takarodj dumával meg rohadtul nem értek egyet. Közel sem tragikus ez a szezon (a tegnapi meccs az, de ilyen meccsek mindig lesznek). Emlékezzetek vissza Jimbo éra elött mi volt. Egy pozitív szezonért ölni tudtunk volna. 3 NFC döntő, 1 SB az ő érája. És monjon le, meg takarodjon egy a milehighon beszopott vesztes meccs után


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
hát azért amikor a Liga legjobb ILB párosa és az egyik legjobb pass rusher nincs a pályán az sok jót nem hoz. ebben nem értek egyet.petey
khmm 5-1 😉
Jó-jó Dansby és Washington nem a legjobb, de Top5, de mi is pass rush nélkül vagyunk (és nincs javulás a jövőben sem).
Mondjuk Manning minket is szétdobált... de belefért, egy ki...ott zseni a csávó.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
Nem azzal van bajom, hogy kikaptunk. Ezt a meccset én is L-re vettem. Az a baj, ahogy. Egyáltalán nem gondolom, hogy tragédia történt, de utálom azt látni, ha valaki nem küzd ebben a sportban. Én már a szezon elején is azt fejtegettem, hogy nem várom PO-ba a csapatot. Most is úgy gondolom, hogy nem fogunk odaérni, de még sok meccs van addig. De ha választani lehet, inkább ne jussunk be, de játszani lássam a csapatot, ne ez a faszalgás menjen...red6t6
ez van, nem robotok. Boldin nem dropolja a TD passzt, Dawson berúgja a FG-t...stb. odaérünk a PO-ra, lesz 2 hét pihenő, fizikailag, lelkileg. most csak ennyire futotta. PM lebontotta Arizonát is pedig ott aztán nem volt ennyi sérült...

több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Nem azzal van bajom, hogy kikaptunk. Ezt a meccset én is L-re vettem. Az a baj, ahogy. Egyáltalán nem gondolom, hogy tragédia történt, de utálom azt látni, ha valaki nem küzd ebben a sportban. Én már a szezon elején is azt fejtegettem, hogy nem várom PO-ba a csapatot. Most is úgy gondolom, hogy nem fogunk odaérni, de még sok meccs van addig. De ha választani lehet, inkább ne jussunk be, de játszani lássam a csapatot, ne ez a faszalgás menjen...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
Willis, Bowman, Dorsey, Ward, Cully, Aldon out, Brock elég rozsdás. az OL szar, Iupati/Kilgore out. rövid hét, idegenben egy felhypolt meccsen. ez van. legyen meg a Denver öröme, grat PM-nek. jókor jött a bye week, gyógyulgassunk, 2 hét rengeteg idő. a sérültek visszatérnek és Aldon is közelebb van már 😊
ez a meccs kb olyan volt, mint amikor egy féllábú vak, kar nélküli gyereknek rúgsz nagykapura. PM meg a legjobb alapszakasz QB 😀 a SB-igpetey
Tavaly a Denver így jutott az SB-be. Von Miller, Harris, Clady, Wolfe, stb, egy halom meghatározó játékos nem volt ott, nem sorolom. Az AFCCG-ben meg egy olyan Patriots-ot győzött le, amelyiknek majdnem a fél rostere IR-en volt. A Pats meg egy olyan Colts-ot, amelyiknek szintén. Ilyen ez a foci, van szerencsésebb év, kevés sérülttel és van szerencsétlenebb. Az igazi bravúrt a Green Bay csinálta meg pár éve, hogy kórházcsapattal is nyerni tudtak. 😊

Szóval az NFL-ben azzal kell főzni ami van. A tegnapi meccs nem hiszem, hogy Willisék hiányán múlt volna. Egy nagyon jó napot kifogó Denver jött szembe, otthon, magaslaton, és bedarálta a csapatot. Egy meccs, ennyi. Tavaly Seattle-ben sikerült beleszaladnotok egy méretes pofonba, aztán számított valamit? Egyetlen passzon, tíz centin múlt a SB részvétel csak a végén. Úgyhogy jók lesztek, nem kell félni. Az mondjuk fontos, hogy ez a Harbaugh téma maradjon az öltözőn kívül, mert az nagyon rosszat tud tenni. Gyanús, hogy a hóksz hirtelen botladozásaiban is szerepet játszhatnak ottani öltözői problémák...peterk2005
hát azért amikor a Liga legjobb ILB párosa és az egyik legjobb pass rusher nincs a pályán az sok jót nem hoz. ebben nem értek egyet. hihetetlen Bow és PWill mennyi területet be tud játszani, miközben van passrush. az meg tény hogy jelenleg Rodgers és Manning jobb QB, mint Kap. nem rinyálunk(legalábbis én 😛), de ezek tények, meg az is hogy ha nem futunk nem nyerünk.
szerintem sem tragédia ez, eszembe jut még a 2 évvel ezelőtti Giants elleni vereség ahol szintén gáláztak ellenünk, és SB-be mentünk.
pont jókor jött ez a bye. 😊 érdekes lesz az OL is Kilgore lábtörésével. Marcus Martin time?
de érdekes hogy míg nálunk jöttek a riportok Harbs ellen, addig a Hawksról milyen kussban voltak, pedig ott még mindig nem tiszta valami.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Willis, Bowman, Dorsey, Ward, Cully, Aldon out, Brock elég rozsdás. az OL szar, Iupati/Kilgore out. rövid hét, idegenben egy felhypolt meccsen. ez van. legyen meg a Denver öröme, grat PM-nek. jókor jött a bye week, gyógyulgassunk, 2 hét rengeteg idő. a sérültek visszatérnek és Aldon is közelebb van már 😊
ez a meccs kb olyan volt, mint amikor egy féllábú vak, kar nélküli gyereknek rúgsz nagykapura. PM meg a legjobb alapszakasz QB 😀 a SB-igpetey
Tavaly a Denver így jutott az SB-be. Von Miller, Harris, Clady, Wolfe, stb, egy halom meghatározó játékos nem volt ott, nem sorolom. Az AFCCG-ben meg egy olyan Patriots-ot győzött le, amelyiknek majdnem a fél rostere IR-en volt. A Pats meg egy olyan Colts-ot, amelyiknek szintén. Ilyen ez a foci, van szerencsésebb év, kevés sérülttel és van szerencsétlenebb. Az igazi bravúrt a Green Bay csinálta meg pár éve, hogy kórházcsapattal is nyerni tudtak. 😊

Szóval az NFL-ben azzal kell főzni ami van. A tegnapi meccs nem hiszem, hogy Willisék hiányán múlt volna. Egy nagyon jó napot kifogó Denver jött szembe, otthon, magaslaton, és bedarálta a csapatot. Egy meccs, ennyi. Tavaly Seattle-ben sikerült beleszaladnotok egy méretes pofonba, aztán számított valamit? Egyetlen passzon, tíz centin múlt a SB részvétel csak a végén. Úgyhogy jók lesztek, nem kell félni. Az mondjuk fontos, hogy ez a Harbaugh téma maradjon az öltözőn kívül, mert az nagyon rosszat tud tenni. Gyanús, hogy a hóksz hirtelen botladozásaiban is szerepet játszhatnak ottani öltözői problémák...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
Petey, nem várom, hogy szarból várat építsünk, de ez olyan volt, mint egy magyar gurulós foci meccs. Nulla alázat, nulla akarat, a játék mimelése... ezért nem nézek magyar gurulós focit.red6t6
pedig most már túlvagyunk a nehezén. ez a vereség benne volt, a fájóbb a Bears/Cards vereség, a bye-ig én 5-2-vel számoltan. így ezt kijavítjuk máshol. nem szakad le az ég nyugi.

több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Petey, nem várom, hogy szarból várat építsünk, de ez olyan volt, mint egy magyar gurulós foci meccs. Nulla alázat, nulla akarat, a játék mimelése... ezért nem nézek magyar gurulós focit.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
gyerekek


Willis, Bowman, Dorsey, Ward, Cully, Aldon out, Brock elég rozsdás. az OL szar, Iupati/Kilgore out. rövid hét, idegenben egy felhypolt meccsen. ez van. legyen meg a Denver öröme, grat PM-nek. jókor jött a bye week, gyógyulgassunk, 2 hét rengeteg idő. a sérültek visszatérnek és Aldon is közelebb van már 😊

ez a meccs kb olyan volt, mint amikor egy féllábú vak, kar nélküli gyereknek rúgsz nagykapura. PM meg a legjobb alapszakasz QB 😀 a SB-igpetey
OK Csodabogár, csak én olyan szépeket gondoltam arra a kib. hídra... 😀
de jól esett a nyugtatást olvasni...
peace

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
gyerekek


Willis, Bowman, Dorsey, Ward, Cully, Aldon out, Brock elég rozsdás. az OL szar, Iupati/Kilgore out. rövid hét, idegenben egy felhypolt meccsen. ez van. legyen meg a Denver öröme, grat PM-nek. jókor jött a bye week, gyógyulgassunk, 2 hét rengeteg idő. a sérültek visszatérnek és Aldon is közelebb van már 😊

ez a meccs kb olyan volt, mint amikor egy féllábú vak, kar nélküli gyereknek rúgsz nagykapura. PM meg a legjobb alapszakasz QB 😀 a SB-ig

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Crabtree így nem fog sokba kerülni... Élete legszarabb szezonját nyomja contract évben.JayB
legalább nem én "fikáztam" hanem egy fanja mondta ki... szerencsére van versenytárs, de ez nem doppingolja hanem ellenkezőleg...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 718
Crabtree így nem fog sokba kerülni... Élete legszarabb szezonját nyomja contract évben.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
én lefeküdtem a félidőben.... a legelkeserítőbb az offense teljesítménye volt... a second class secondary-től nem vártam többet... de hogy 10 pontot pakolunk fel? (ja bocs volt még egy garbage time TD by Gabbert... ) van egy papíron és hypeban top wr sor, de ha a futást fogják (tehát egy top10 futás elleni D ellen játszunk) akkor ennyi?? Arizona, Denver... na kapjuk össze magunkat mert így nem sok keresnivaló van a PO-ban...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Senki nem szólt a srácoknak hogy a Bye Week a jövő héten lesz?Olyan érzésem volt mintha rossz helyen lennénk rossz időben.Nagyon gyorsan tovább kell lépni ezen,pihenni egy hetet és újult erővel,tiszta fejjel nekivágni a hátralevő meccseknek.
Egyetlen pozítivum volt,hogy a hóksz is kikapott.Ezzel mindent elmondtam szerintem..
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
amugy meg, meg 1 td beferhetett volna, hogy 49-et kapjunk. mennyivel jobban mutatna.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
hat ez mi a faszom volt? engem az se erdekel, ha kikapunk a hawks-tol, de hogy igy leegni egy broncostol. szanalmas.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Na ezt gyorsan felejtsük el!! Mint egy rosszul sikerült pre season meccs. Azt sejtettem, hogy nem fogunk nyerni, de hogy eleve csak asszisztálni megyünk Manning történelmi TD-jéhez, hát menjen az egész csapat az edzői stábbal együtt oda, ahova gondolom 😕 Ennyire fogalmatlan, lelketlen játékot én még ettől a csapattól nem láttam. Komolyan én szégyellem magam! Nálam ez a mentalitás nem fér bele... 😕
Az edzői impotenciához most a teljes csapat hozzá rakta magát! Ilyen játék a Szamuráj idejében elképzelhetetlen lett volna! Nekem most lett tele a zsákom Harbaugh-ékkal, remélem eltünnek a szezon végén. Kapják be!
Ja, és ennyit a rosterünk mélységéről... létszámban megvagyunk, de a minőség egyelőre hagy kívánni valót maga után. A Hawks mindent megtesz, hogy bejussunk a PO-ba, de számomra ez a csoda kategória lenne. Mire fel tud állni a kezdő csapat, már mindegy lesz talán 😕
Bocs a sok negatívumért, de ezt elkeserítő volt nézni. Ha tudom, hogy pre season meccsnek vesszük, már rêg aludnék.
GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
Hát ennek a Hawksnak se Harvinnal , se Harvin nélkül nem megy jelenleg!😊Harlequin
voltunk mi is így tavaly.... vagy a Baltimore az SB győzelem után...
a lényeg hogy mi nyerjünk! bár ma nekem belefér a vereség is Denverben...
sok Niners fan ment szurkolni, jó lehet a hangulat...
ki lesz meccskövetőben?Josszi
azt hiszik még mindig félnek tőlük a tavalyi után. sok meccset nyertek tavaly az utolsó pillanatokban(Rams, Texans, Tampa) mákos playekkel.
eddig visszanyal a fagyi. de ez nem tárgya topikunknak :cool:

én nem leszek, csak nyugodtan szurkoljatok 😊

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Hát ennek a Hawksnak se Harvinnal , se Harvin nélkül nem megy jelenleg!😊Harlequin
voltunk mi is így tavaly.... vagy a Baltimore az SB győzelem után...
a lényeg hogy mi nyerjünk! bár ma nekem belefér a vereség is Denverben...
sok Niners fan ment szurkolni, jó lehet a hangulat...
ki lesz meccskövetőben?

The Amazing Racoon