San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ha már tippelünk a héten is, engem az érdekel, a két 5-1-es csapat meccsén az Eagles meg tudja-e állítani az Arizonát? Szerintem PHI W !szaszia
szerintem a Cards otthon behúzza, de pénzt azért nem tennék rá 😊Gábor
Bánhatod 😉
több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Ha már tippelünk a héten is, engem az érdekel, a két 5-1-es csapat meccsén az Eagles meg tudja-e állítani az Arizonát? Szerintem PHI W !szaszia
szerintem a Cards otthon behúzza, de pénzt azért nem tennék rá 😊

több mint 9 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Ha már tippelünk a héten is, engem az érdekel, a két 5-1-es csapat meccsén az Eagles meg tudja-e állítani az Arizonát? Szerintem PHI W !
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Josszi, a tippem a héten 0:0, természetessen ide! 😉

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 www.profootballfocus.com/blog/2014/10/24/49ers-early-return-of-aldon-smith-would-provide-huge-boost/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook&utm_campaign=49ers-early-return-of-aldon-smith-would-provide-huge-boost

érdekesek a statok, Aldon 11 meccsen tavaly: 379 pash russ snap = 9 sack, 9 hit, 37 hurries
idén az összes OLB! nélküle produkált: 439 pass rush snap = 6 sacks, 6 hit, 21 hurries...
tehát nélküle félkarú a brigád...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
ezért imádom Barrowst 😀
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article3327969.htmlpetey
van egy stílusa 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
ezért imádom Barrowst 😀

Comment From Guest
Has the staff done any kind of specialized psychological training with Lattimore to assist him in overcoming mental hurdles?
12:45
MattB_49:
He's running around with Yoda on his back, lifting X-wing fighters from swamps. (It's a good question and one I am hoping to find out myself. Dunno the answer)


Comment From Guest
Matt great stuff.. But I still think Seattle is our biggest threat? Your thoughts?
12:37
MattB_49:
No argument here. It's like when you're hiking in the woods with your buddy and you stumble upon a Grizzly bear. You don't have to be faster than the bear, just faster than your buddy. In that way, the 49ers don't need to finish with a first-place record. They just need to finish ahead of Seattle. (That metaphor really didn't work, did it?)

 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article3327969.html

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 212 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
ezt pedig ide linkelem most, holnap lesz az első college football mérkőzés a Levi's Stadiumban



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 212 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Magyarországról nincs ilyen térkép? 😀he7edik
tessék :p



amúgy itt a bowl.hu-n 2834 felhasználó állított be eddig kedvenc NFL-csapatot, ebből 197 a San Francisco-t


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Pár érdekes interaktív térkép az USA-ban a csapatok szurkolóinak megoszlásáról
 interactive.twitter.com/nfl_followers2014/#?mode=team&team=49ers
Ezen két megdöbbentő megye, pl a Georgia-beli (!!!) Wilcox county, ahol 32 % niners fan, vagy Nebraskából Shermann megye 33%-os niners fannal. De Alabama, Missisipi-ben is vannak 20 % feletti értékek.Hawaiban is mi vezetünk.
Itt pedig az összes csapatra vonatkozó térkép
Ez meg a hóksz összehasonlításhttps://interactive.twitter.com/nfl_followers2014/#?mode=compare&team1=49ers&team2=seahawks
Cards  interactive.twitter.com/nfl_followers2014/#?mode=compare&team1=49ers&team2=azcardinals
Ramshttps://interactive.twitter.com/nfl_followers2014/#?mode=compare&team1=49ers&team2=stlouisramsdiverdoc
Magyarországról nincs ilyen térkép? 😀


több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Most látom, hogy a niners honlapnak is feltünt
 www.49ers.com/news/blog/article-1/Are-the-49ers-Americas-Team/844ce10e-7749-4e3a-926f-76a12f5f604a
Meg a ninersnationnak és a a hivatalos twitter oldalunknak is
 twitter.com/49ers/status/525056222169268224/photo/1
 twitter.com/49ers/status/525056790765903873/photo/1


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Pár érdekes interaktív térkép az USA-ban a csapatok szurkolóinak megoszlásáról
https://cdn.cms-twdigitalassets.com/content/dam/developer-twitter/redesign-2021-images/og-social-card/devwebsite_card_tn.jpg.twimg.768.jpg
Use Cases, Tutorials, & Documentation
Publish & analyze posts, optimize ads, & create unique customer experiences with the X API, X Ads API, & X Embeds.

Ezen két megdöbbentő megye, pl a Georgia-beli (!!!) Wilcox county, ahol 32 % niners fan, vagy Nebraskából Shermann megye 33%-os niners fannal. De Alabama, Missisipi-ben is vannak 20 % feletti értékek.Hawaiban is mi vezetünk.
Itt pedig az összes csapatra vonatkozó térkép
Ez meg a hóksz összehasonlításhttps://interactive.twitter.com/nfl_followers2014/#?mode=compare&team1=49ers&team2=seahawks
Cards
https://cdn.cms-twdigitalassets.com/content/dam/developer-twitter/redesign-2021-images/og-social-card/devwebsite_card_tn.jpg.twimg.768.jpg
Use Cases, Tutorials, & Documentation
Publish & analyze posts, optimize ads, & create unique customer experiences with the X API, X Ads API, & X Embeds.

Ramshttps://interactive.twitter.com/nfl_followers2014/#?mode=compare&team1=49ers&team2=stlouisrams


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000414969/article/seahawks-or-49ers-who-is-more-likely-to-miss-the-nfl-playoffs?campaign=Twitter_writers_debate
nocsak-nocsakdiverdoc
tipikus média feszkó 😊 az nflpontkom az amerikai Népsport Nemzeti Sport 😀
bár van benne igazság, hogyha visszatérnek a hiányzók akkor egy más csapat leszünk.
Hanzus meg egy hülye 😀 le van ragadva még mindig az öltözőnél

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ronnie Lott World series lázban 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vwplnkzxn2e5cbnzbf9r
Seahawks or 49ers: Who is more likely to miss the NFL playoffs?
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

nocsak-nocsak


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
azért írtam hogy ez csak pletyka, bár lehozta már Barrows is, szóval ő az egyik aki megbízható beat writer, a másik Maiocco.
meglátjuk, nem tudni mi lehetett a háttérben mikor ezt kiszabták. petey
Én is ő kettőjüket tartom mérvadónak, mondjuk pont ezt nem láttam Barrowsnál, viszont Maiocco inkább cáfolta. Tehát 1-1. Ki tudja melyikük van közelebb a tűzhöz. (mondjuk Barrows eléggé meleg 😊, ugyhogy ő lehet közelebb)
Mindegy hogy Aldonnal, vagy nélküle kosokat és szenteket is ütni kell.diverdoc
 www.49ers.com/news/blog/article-2/Could-Aldon-Smith-Return-Sooner-than-Expected/4b01a277-3c68-40a5-838a-c78d1182daf4
ESPN  espn.go.com/nfl/story/_/id/11736242/aldon-smith-san-francisco-49ers-see-suspension-reduced-good-behavior

remélem hétfőn már jó hír fogad minket (Y)

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
azért írtam hogy ez csak pletyka, bár lehozta már Barrows is, szóval ő az egyik aki megbízható beat writer, a másik Maiocco.
meglátjuk, nem tudni mi lehetett a háttérben mikor ezt kiszabták. petey
Én is ő kettőjüket tartom mérvadónak, mondjuk pont ezt nem láttam Barrowsnál, viszont Maiocco inkább cáfolta. Tehát 1-1. Ki tudja melyikük van közelebb a tűzhöz. (mondjuk Barrows eléggé meleg 😊, ugyhogy ő lehet közelebb)
Mindegy hogy Aldonnal, vagy nélküle kosokat és szenteket is ütni kell.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
FIGYELEM! NEM TUTI INFO KÖVETKEZIK! O_O
Mike Florio just reported #49ers LB Aldon Smith could return one or two games early from his nine-game suspension.petey
jóó lenne.... egy Lynch + Aldon rohampáros a 3 és longoknál? 😀Josszi
Egyelőre ezt cáfolják (legalább is nem erősítették meg), az NFL szóvívője szerint semmi új hír nincs a státuszáról. Harbaugh is inkább cáfol "Harbaugh is unsure if Aldon's suspension could be reduced".

Ha már Jimbo: azért tartotta Kaepet majdnem végig a pályán, mert történelmi comeback látomása volt 😊 😊 És itt a látomás scenario, ahogy levezette: “The drive started with about 10 minutes and I was still thinking with three timeouts and a quick score, an onside kick, three timeouts to stop a drive, another score and an onside kick,” 😊 Mondjuk a 6 time out azért durva, itt asszem gyógyszer elgurulás gyanuja merül fel, bár mint tudjuk ő tud időkérés hiányában is cselendzselni, lehet ezt is megoldotta volna 😊

Kilgore szezonjának a törött bokájával annyi. Pontos leírást nem találtam, ("felső bokát" írnak, vszínű a külső bokavilla törött le a mechanizmusa alapján) de Willis tavalyi hóksz elleni sérüléséhez hasonlították, ő 4 műtét után közel 1 év kihagyással tért vissza és most is szar a bokája😕 Martin veszi vszinű át a helyét, ő már pont egy hetes full praktice-on van túl a sérülése után.diverdoc
azért írtam hogy ez csak pletyka, bár lehozta már Barrows is, szóval ő az egyik aki megbízható beat writer, a másik Maiocco.
meglátjuk, nem tudni mi lehetett a háttérben mikor ezt kiszabták.
a lényeg most a 2 hét pihi. visszatér PWill, Iupati, Dorsey, Cook, Culliver, Ward, lehet Lattimore is. aztán Aldon. a többiek meg még egészségesebbek lesznek.

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
FIGYELEM! NEM TUTI INFO KÖVETKEZIK! O_O
Mike Florio just reported #49ers LB Aldon Smith could return one or two games early from his nine-game suspension.petey
jóó lenne.... egy Lynch + Aldon rohampáros a 3 és longoknál? 😀Josszi
Egyelőre ezt cáfolják (legalább is nem erősítették meg), az NFL szóvívője szerint semmi új hír nincs a státuszáról. Harbaugh is inkább cáfol "Harbaugh is unsure if Aldon's suspension could be reduced".

Ha már Jimbo: azért tartotta Kaepet majdnem végig a pályán, mert történelmi comeback látomása volt 😊 😊 És itt a látomás scenario, ahogy levezette: “The drive started with about 10 minutes and I was still thinking with three timeouts and a quick score, an onside kick, three timeouts to stop a drive, another score and an onside kick,” 😊 Mondjuk a 6 time out azért durva, itt asszem gyógyszer elgurulás gyanuja merül fel, bár mint tudjuk ő tud időkérés hiányában is cselendzselni, lehet ezt is megoldotta volna 😊

Kilgore szezonjának a törött bokájával annyi. Pontos leírást nem találtam, ("felső bokát" írnak, vszínű a külső bokavilla törött le a mechanizmusa alapján) de Willis tavalyi hóksz elleni sérüléséhez hasonlították, ő 4 műtét után közel 1 év kihagyással tért vissza és most is szar a bokája😕 Martin veszi vszinű át a helyét, ő már pont egy hetes full praktice-on van túl a sérülése után.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
FIGYELEM! NEM TUTI INFO KÖVETKEZIK! O_O
Mike Florio just reported #49ers LB Aldon Smith could return one or two games early from his nine-game suspension.petey
jóó lenne.... egy Lynch + Aldon rohampáros a 3 és longoknál? 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
hát azért amikor a Liga legjobb ILB párosa és az egyik legjobb pass rusher nincs a pályán az sok jót nem hoz. ebben nem értek egyet.petey
khmm 5-1 😉
Jó-jó Dansby és Washington nem a legjobb, de Top5, de mi is pass rush nélkül vagyunk (és nincs javulás a jövőben sem).
Mondjuk Manning minket is szétdobált... de belefért, egy ki...ott zseni a csávó.Fucu
na végre lehet jaszkarizni az 5-1-el :p 😉 bár most szerintem egy szopóloller széria jön nektek, nekünk meg a holdfényes esti séta a parkban 😀
PM baze nem idevalósi az tény, attól függetlenül hogy az SB-ben úgy nézett ki, mint egy teleszart búvárruha...@)petey
Persze hogy lehet, 1976 óta nem kezdtünk ilyen mérleggel, szerintem jaszkari belefér 😊
Tisztában vagyunk, hogy most jön a kemény része a menetrendnek, kíváncsian várom mi lesz.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
FIGYELEM! NEM TUTI INFO KÖVETKEZIK! O_O
Mike Florio just reported #49ers LB Aldon Smith could return one or two games early from his nine-game suspension.

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
Hello!a tavalyi longsnapperetek Kevin Mcdermott nálunk kötött ki.tudnátok infót adni arról,hogy miért lett kitéve?megbízható?kösziPeter
remek LS, mi azért raktuk ki, mert találtunk egy ócsított verziót aki még TE is. 2in1 😊

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
Nem azzal van bajom, hogy kikaptunk. Ezt a meccset én is L-re vettem. Az a baj, ahogy. Egyáltalán nem gondolom, hogy tragédia történt, de utálom azt látni, ha valaki nem küzd ebben a sportban. Én már a szezon elején is azt fejtegettem, hogy nem várom PO-ba a csapatot. Most is úgy gondolom, hogy nem fogunk odaérni, de még sok meccs van addig. De ha választani lehet, inkább ne jussunk be, de játszani lássam a csapatot, ne ez a faszalgás menjen...red6t6
ez van, nem robotok. Boldin nem dropolja a TD passzt, Dawson berúgja a FG-t...stb. odaérünk a PO-ra, lesz 2 hét pihenő, fizikailag, lelkileg. most csak ennyire futotta. PM lebontotta Arizonát is pedig ott aztán nem volt ennyi sérült...petey
Azon meccs előtt is volt pár komolyabb sérültünk és eltiltottunk a defenseből 😊 meccs végére meg még kiesett 3-4 kezdő játékosunk a defenseből (2 Top, Campbell és Peterson, még ha mostanság nem is élete formáját futja), plusz még az offenseből is hullottunk mint a legyek. Szóval azért mi se voltunk ott/ vagyunk az az egészséges brigád. Meccs végén valami 6 vagy 7 sérültet számoltunk össze a Denver ellen, ha jól emlékszek.
A Broncos ellen meg benne van a L. Ahogy Fucu is mondta PM zseni. Ezenkívül sztem most jobbak vagytok mint a hawks. Hogy nálunk is, az kérdéses, mert kb. minden meccsen annyit játszunk amennyit kell (ebből a szempontból izgalmas lesz a köv. 2 meccsünk az eagles és cowboys ellen, jó kis erőfelmérő lesz..), de ha visszatérnének a sérültjeitek sztem minket is vertek, de ne legyen igazam 😊
Bocs, hogy ennyit írtam ide a Cards-ról 😊emberke22
hát nem azt vonom kétségbe hogy nem jobb a Denver, hanem hogy talán-talán szorosabb lehetett volna a kezdőinkkel meg ha nem dropolunk mint állat.
nálatok most ti toltok egyelőre olyan mákos szezont, mint tavaly a kormoránok Seahawks. első meccsen egy rozsdás Chargers, kibekkelve a végén, aztán mi egy identitászavaros OC-val(meg pár bírói segédlettel 😀) aztán Skins, Giants, Raiders, akik nem arról híresek hogy pozitív a mérlegük 😊 eddig elég vad az NFCW. szerintem megint pengeél lesz a végén.

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Hello!a tavalyi longsnapperetek Kevin Mcdermott nálunk kötött ki.tudnátok infót adni arról,hogy miért lett kitéve?megbízható?köszi