San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Megnéztem Cap interjút is meccs után. Úgy le volt törve mint a bili füle. Konkrétan megkérdezték tőle, hogy honnan jött az utolsó két playhívás, fentről, vagy a pályáról. Fentről. Ezt a választ úgy köpte, mintha savat köpött volna. Egyértelmű, hogy Roman takarodj! Szerencsétlen flótás, majd szét robbant a dühtől, elkeseredettségtől, hogy nem nyertünk. Főleg azért mert bénák voltunk. A bírók meg még bénábbak, mindkét oldalra idiótaságokat fújtak.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
heh ment a hozsanna hogy most a szuper WR sorral az offense menni fog mint állat... de hogyan ha széteső OL időt nem hagy a nem túl gyors elkapóinknak és Kapnek? pocket passert faragni abból aki egy maga döntött el meccseket? bravó.... ja h túl konzervatív a run heavy játék manapság? szép kisérlet hogyan égessük el magunkat ocsmányan

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
picstii
Igen, lehet, hogy túlzás a negatív mérleg, de nem leltem örömöt az utóbbi két meccsünkben... elnézést, ha valakit megbántottam az érzéseiben. Igyekszem vesztes meccs után kerülni a fórumot, majd megbeszélem máshol... GO 9ERS!red6t6
ugyan, nem piszkálódásnak szántam, és még véletlenül se szeretném, hogy emiatt ne írj a fórumba, csak próbáltam javítani egy kicsit a negatív hangulaton, nem jött össze
Érthető a csalódottság, én se vagyok boldog azzal, amit a Denver és a Rams ellen "foci" címén művelt a csapat, főleg a tegnapi balfaszkodás volt dühítő...
én is beállok a Roman haterek közé, és bármennyire is kedvelem Jimbo-t szerintem eljött az ideje a váltásnak nála is, kell a frissítés, csak azt nem tudom, hogy mégis ki jöhetne helyettepicstii
vissza a Samurait, picsán rúgni mindenkit

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Az OL nél talán csak az utolsó 3 playhívás volt szarabb. A def elvitte a győzelem kapujáig a csapatot, de ott csúnyán ráb@szták az ajtót az orrunkra.Csiriba
rábasztuk a saját orrunkra az ajtót...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Élmény lesz nézni a 9ers-Hawks összecsapásokat idén.
Úgy hallottam azokra a meccsekre szabálymódosítás lesz kiterjesztve. A 3 pontost azért adják,ha két 1st downt megcsinál valamelyik támadóalakulat, a td-t pedig arra,ha túljut a felezőn.undisputedly
😀 😀
10-10 😊
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 756 — SuperBowl Champions 2013/2014
Élmény lesz nézni a 9ers-Hawks összecsapásokat idén.
Úgy hallottam azokra a meccsekre szabálymódosítás lesz kiterjesztve. A 3 pontost azért adják,ha két 1st downt megcsinál valamelyik támadóalakulat, a td-t pedig arra,ha túljut a felezőn.
több mint 9 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
picstii
Igen, lehet, hogy túlzás a negatív mérleg, de nem leltem örömöt az utóbbi két meccsünkben... elnézést, ha valakit megbántottam az érzéseiben. Igyekszem vesztes meccs után kerülni a fórumot, majd megbeszélem máshol... GO 9ERS!red6t6
ugyan, nem piszkálódásnak szántam, és még véletlenül se szeretném, hogy emiatt ne írj a fórumba, csak próbáltam javítani egy kicsit a negatív hangulaton, nem jött össze
Érthető a csalódottság, én se vagyok boldog azzal, amit a Denver és a Rams ellen "foci" címén művelt a csapat, főleg a tegnapi balfaszkodás volt dühítő...
én is beállok a Roman haterek közé, és bármennyire is kedvelem Jimbo-t szerintem eljött az ideje a váltásnak nála is, kell a frissítés, csak azt nem tudom, hogy mégis ki jöhetne helyette
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Nehéz szavakat találni egy ilyen meccs másnapján.Az Oline teljes csődöt mondott,Martin,Cully kritikán aluli.
Kap..hát nem tudom.Nyomás alatt jobban teljesítő irányító,outside pocketből a legjobb.Ehelyett mintha zsebirányítót akarnánk faragni belőle,rohadtul figyel a ratingre,nem elég tökös amit tőle látunk.Persze ez nagymértékben köszönhető a playcall-nak.
Ez rohadtul nem a mi játékunk,és hiába nem megy akkor se állunk át kellő mértékben a futásra.
Goret 14-szer míg Hyde-ot 2-szer foglalkoztattuk.A végéről meg ne is beszéljünk.
PO?Most először érzem azt hogy elúszott.Eddig nagyon optimista voltam a csapattal talán túlságosan is,de ez az idei szezon ez botrány.Egy jó meccsünk nem volt(na jó talán a Rams elleni győzelemnél),és most megyünk New Orleansba ahol Brees fogja tesztelni a védelmünket.
Hogy legyen egy kis pozitívum is,Borland 18!! tackle-t hajtott végre,Bathea állat volt,Lynch is kellemes meglepetést okozott és összességében a védelemre nem lehetett panasz.De ennyi semmi több...
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
ja és Roman takarodj!

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
Kb ugyan az volt a szitu mint a Ravens elleni SB-ben, Goal line stand és erre 0 futás, 0 kreativitás, bravó, taps-taps...
az O-Line 1az1be elmehet a picsába, Kap a körülményekhez képest nem játszott rosszul (mondjuk nagyon jól se), de nem rajta múlt.
A D pedig megint patent volt, kár, hogy az O nem tud felnőni hozzájuk,
szép lett volna, ha a végén behúzzuk a meccset, de valljuk be nem érdemeltük volna meg, de azért az túlzónak érzem, hogy még egy győzelmünk lesz, meg negatív mérlegünk, petey módszeréhez nyúlok:

Szentek ellen el lehet kezdeni javítani, és hát van mit...picstii
Igen, lehet, hogy túlzás a negatív mérleg, de nem leltem örömöt az utóbbi két meccsünkben... elnézést, ha valakit megbántottam az érzéseiben. Igyekszem vesztes meccs után kerülni a fórumot, majd megbeszélem máshol... GO 9ERS!red6t6
semmi gond. de őszintén mit gondoltak mit csinálunk? semmi tudatosságot nem láttam ebben. katasztrófálisan szánalmas minden ponton az offenz.

több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Kb ugyan az volt a szitu mint a Ravens elleni SB-ben, Goal line stand és erre 0 futás, 0 kreativitás, bravó, taps-taps...
az O-Line 1az1be elmehet a picsába, Kap a körülményekhez képest nem játszott rosszul (mondjuk nagyon jól se), de nem rajta múlt.
A D pedig megint patent volt, kár, hogy az O nem tud felnőni hozzájuk,
szép lett volna, ha a végén behúzzuk a meccset, de valljuk be nem érdemeltük volna meg, de azért az túlzónak érzem, hogy még egy győzelmünk lesz, meg negatív mérlegünk, petey módszeréhez nyúlok:

Szentek ellen el lehet kezdeni javítani, és hát van mit...picstii
Igen, lehet, hogy túlzás a negatív mérleg, de nem leltem örömöt az utóbbi két meccsünkben... elnézést, ha valakit megbántottam az érzéseiben. Igyekszem vesztes meccs után kerülni a fórumot, majd megbeszélem máshol... GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mi zajlik az öbölben? Az első meccs volt idén amit nem néztem végig, annyira tré volt. Jó ez a Rams D, de ennyire nem.
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Harbó edző sajtótájékoztatója nem volt valami felemelő, a legtöbb kérdésre az alábbi válaszok születtek:
-bíráskodásba nem akart belemenni, csak azt mondogatta, hogy nem kapott megfelelő magyarázatokat.
-jobban kell játszanunk
-jobban kell vezetni a csapatot (better coaching)
-jó csapat vagyunk
-jobban kell játszanunk
-jobban kell játszanunk.

Mindenki Latt bemutatkozását várta, ehhez képest Harbó nem is látta az oldalvonal mellett, később egy nyilatkozatot adnak ki az esetről. Remélem nem azt hogy Latt sérülése nem tud rendbe jönni, lassan 2 éve.
Látszott rajta, hogy iszonyatosan fájt neki a vereség, és nem így képzelte ezt a meccset. Kíváncsi vagyok mit fognak változtatni a jövő hétre.
több mint 9 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Kb ugyan az volt a szitu mint a Ravens elleni SB-ben, Goal line stand és erre 0 futás, 0 kreativitás, bravó, taps-taps...
az O-Line 1az1be elmehet a picsába, Kap a körülményekhez képest nem játszott rosszul (mondjuk nagyon jól se), de nem rajta múlt.
A D pedig megint patent volt, kár, hogy az O nem tud felnőni hozzájuk,
szép lett volna, ha a végén behúzzuk a meccset, de valljuk be nem érdemeltük volna meg, de azért az túlzónak érzem, hogy még egy győzelmünk lesz, meg negatív mérlegünk, petey módszeréhez nyúlok:

Szentek ellen el lehet kezdeni javítani, és hát van mit...
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Az OL nél talán csak az utolsó 3 playhívás volt szarabb. A def elvitte a győzelem kapujáig a csapatot, de ott csúnyán ráb@szták az ajtót az orrunkra.
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Na akkor gondoljátok át még egyszer a hátralévő meccseinket...
Ott folytatja az O, ahol Denverben abbahagyta, iszonyat gyenge a fal! Martin egy nulla volt. Kap meg nagyon lassú fejben. Roman meg ezt észrevehetné, és hívhatna olyan playeket, ahol nem Kapnek kell döntenie, egyszerűen nincs rá ideje. Szerintem még egy győzelmünk lesz az Oakland ellen, talán még egy meglepetés, de negatív lesz a mérlegünk. A hiányzó kulcs játékosok a D-be jönnek vissza, de azzal eddig sem volt baj. Az O, ami harmat gyenge, az meg idén már nem lesz jobb. Talán, ha Roman magába szállna egy kissé, dehát csodákat idén már nem várok. GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
natakarodjatok

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
az utolsó darab kulcstartó a tét, a matricák elfogytak. tehát csak telitalálat a nyerő 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
23-13-ra nyerunk.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
"Tramaine Brock, Jimmie Ward, Chris Culliver and Perrish Cox could all be active on Sunday for the first time since Week 1."
CB poszt teljes.Nálatok ki a kezdő?
Brock,Cox,nickelbe Ward..Cully nálam nagy csalódás.Montana
53-as rosteren Leon McFadden is. Fangio mind Coxnak, mindCullynak, mind Brocknak játéklehetőséget kíván adni.Ward megy nickelbe.
“We’ll mix up the corner position and try to get them all action in there, in and out, and it’ll be different combination. When we play six DBs, they’d be in there, all of them. It looks like Ward will be able to go, so he’ll be the nickel. I think it’ll be different combinations at different times.”
Lényeg, hogy először van egészséges CB sor.

Lattimore még hetekig out a legjobb esetben is Maiocco szerint
"Marcus Lattimore, who (best case scenario) wouldn’t have been promoted for another couple weeks"diverdoc
szerintem Lattimore a jövő szezonban bizonyíthat, elég soká tartott a felépülése.
mindegy ki lesz bent cb, amíg nem egészséges a kezdő LB sor, és a pash russ majdnem 0, az újszabályok mellett egy jó qb szétdobál minket...
de ettől a cb sortól nem is vártam csodát.... Cox nagy kedvencem lett de ennyi...
nincs mese a továbbiakban az offensnek kell hoznia a meccseket... szerencsére most jön a könnyebbik fele az ütemnek... (kivéve Kormoránok idegenben)Josszi
Szentek, Giants idegenben, chargers és pintyek , hoksz nálunk úgyszintén nem lefutott sztemdiverdoc
A szenteket itthon , a Giants-et idegenben verni kell , a pintyeknek talán elfogy a kukorica a zsebükből és nem lesz DISZNÓ szerencséjük megint , a hoxra meg visszatérnek a sérültek-eltiltottak , ezen felül arra a meccsre felszívjuk magunkat , ha akarunk valamit , otthon meg kell verni őket , nincs mese. A Chargers meccs viszont érdekes lesz , de én ott is W-re számítok.Harlequin
a Saints ellen idegenben játszunk. harmadszor zsinórban pffff. nincs mese, jobbak vagyunk náluk, remélhetőleg Aldon jövő hétre visszatérhet egy héttel korábban. PWillnek is lesz egy plusz hete. Giants elég rapszódikus. a többi meccs egyelőre messze van 😊
hát a Cards már megint bemákolta hogy nem lesz Romo, nem hiszem el. remélem Weeden csodát tesz 😀 Dezzel és Murray-vel.

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
Lattimore-t szerintem idén még nem kell erőltetni, nincs is rá létszükséglet. Épüljön fel szépen, legyen rá ideje, és majd jövőre bizonyíthat!Alabama Niners
így van, nem szükséges siettetni. meglátjuk a 3 hét alatt mit bír majd.

több mint 9 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 345 — Dolphins fan
Sziasztok!
 sport.vatera.hu/csapatsportok/amerikai_foci/san_francisco_49_s_nfl_football_dzseki_kabat_1998789368.html
Ha valakinek megtetszene...

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Lattimore-t szerintem idén még nem kell erőltetni, nincs is rá létszükséglet. Épüljön fel szépen, legyen rá ideje, és majd jövőre bizonyíthat!
több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
"Tramaine Brock, Jimmie Ward, Chris Culliver and Perrish Cox could all be active on Sunday for the first time since Week 1."
CB poszt teljes.Nálatok ki a kezdő?
Brock,Cox,nickelbe Ward..Cully nálam nagy csalódás.Montana
53-as rosteren Leon McFadden is. Fangio mind Coxnak, mindCullynak, mind Brocknak játéklehetőséget kíván adni.Ward megy nickelbe.
“We’ll mix up the corner position and try to get them all action in there, in and out, and it’ll be different combination. When we play six DBs, they’d be in there, all of them. It looks like Ward will be able to go, so he’ll be the nickel. I think it’ll be different combinations at different times.”
Lényeg, hogy először van egészséges CB sor.

Lattimore még hetekig out a legjobb esetben is Maiocco szerint
"Marcus Lattimore, who (best case scenario) wouldn’t have been promoted for another couple weeks"diverdoc
szerintem Lattimore a jövő szezonban bizonyíthat, elég soká tartott a felépülése.
mindegy ki lesz bent cb, amíg nem egészséges a kezdő LB sor, és a pash russ majdnem 0, az újszabályok mellett egy jó qb szétdobál minket...
de ettől a cb sortól nem is vártam csodát.... Cox nagy kedvencem lett de ennyi...
nincs mese a továbbiakban az offensnek kell hoznia a meccseket... szerencsére most jön a könnyebbik fele az ütemnek... (kivéve Kormoránok idegenben)Josszi
Szentek, Giants idegenben, chargers és pintyek , hoksz nálunk úgyszintén nem lefutott sztemdiverdoc
A szenteket itthon , a Giants-et idegenben verni kell , a pintyeknek talán elfogy a kukorica a zsebükből és nem lesz DISZNÓ szerencséjük megint , a hoxra meg visszatérnek a sérültek-eltiltottak , ezen felül arra a meccsre felszívjuk magunkat , ha akarunk valamit , otthon meg kell verni őket , nincs mese. A Chargers meccs viszont érdekes lesz , de én ott is W-re számítok.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
"Tramaine Brock, Jimmie Ward, Chris Culliver and Perrish Cox could all be active on Sunday for the first time since Week 1."
CB poszt teljes.Nálatok ki a kezdő?
Brock,Cox,nickelbe Ward..Cully nálam nagy csalódás.Montana
53-as rosteren Leon McFadden is. Fangio mind Coxnak, mindCullynak, mind Brocknak játéklehetőséget kíván adni.Ward megy nickelbe.
“We’ll mix up the corner position and try to get them all action in there, in and out, and it’ll be different combination. When we play six DBs, they’d be in there, all of them. It looks like Ward will be able to go, so he’ll be the nickel. I think it’ll be different combinations at different times.”
Lényeg, hogy először van egészséges CB sor.

Lattimore még hetekig out a legjobb esetben is Maiocco szerint
"Marcus Lattimore, who (best case scenario) wouldn’t have been promoted for another couple weeks"diverdoc
szerintem Lattimore a jövő szezonban bizonyíthat, elég soká tartott a felépülése.
mindegy ki lesz bent cb, amíg nem egészséges a kezdő LB sor, és a pash russ majdnem 0, az újszabályok mellett egy jó qb szétdobál minket...
de ettől a cb sortól nem is vártam csodát.... Cox nagy kedvencem lett de ennyi...
nincs mese a továbbiakban az offensnek kell hoznia a meccseket... szerencsére most jön a könnyebbik fele az ütemnek... (kivéve Kormoránok idegenben)Josszi
Szentek, Giants idegenben, chargers és pintyek , hoksz nálunk úgyszintén nem lefutott sztem


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P