NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
A kormoránok elcserélték Harvint a Jetssel.
Érdekes, de nekünk a jövőre nézve csak jó lehet.zsazsa
szerintem ezzel inkább erősödtek, mentálisan, sok kavar volt az öltözőben miatta,mindenhol voltak vele problémák nem volt egy csapatépítő karakter, kemény üzenet az ottani hőzöngőknek hogy senkinek nem biztos a helye... meg spóroltak pénzt és nem is keveset hogy RW szerződés összejöjjön...Josszi
Hát kétlem,és remélem hogy nem 😊
Nézzük kik maradtak wéerek:Baldwin,Kearse,a két rookie P-Rich és Norwood,az ST-s Lockette na meg Walters.
Ez jelenleg a liga alja szerintem,nem lepődnék meg ha a Rams vasárnap elkapná őket.Bár a jövőt nézve P-Rich nagy erősség lehet.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
A kormoránok elcserélték Harvint a Jetssel.
Érdekes, de nekünk a jövőre nézve csak jó lehet.zsazsa
kormoránok? 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
A kormoránok elcserélték Harvint a Jetssel.
Érdekes, de nekünk a jövőre nézve csak jó lehet.zsazsa
szerintem ezzel inkább erősödtek, mentálisan, sok kavar volt az öltözőben miatta,mindenhol voltak vele problémák nem volt egy csapatépítő karakter, kemény üzenet az ottani hőzöngőknek hogy senkinek nem biztos a helye... meg spóroltak pénzt és nem is keveset hogy RW szerződés összejöjjön...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Ahogy ígértem, felkerült a matrica, és itt a kép róla 😊
red6t6
Jóóó 😀 (Y)

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Ahogy ígértem, felkerült a matrica, és itt a kép róla 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Na most hogy már szinte mindenki 3 pontos győzelmet tippelt,akkor ideje elrugaszkodni:
31-24 nekünk!
L benne van de nézzük szerintem mi lehet + vagy -:
+:
-Travathan kiesett,Kaepnek így jobb esélye van szaladgálni amivel meg lehet zavarni a D-t.
-Wilhoite,és Skuta remekül dolgoznak,jól hozzák amit vártunk tőlük Aldon és Navarro távollétében.
-P-Cox félelmetes,és Cook is kiveszi a részét a jóból.
-Boldinnak megvan az első TD-je és megint rajta érzem azt hogy rá bármikor lehet számítani.
-Lloyd,Johnson,Crabtree..a kiszámíthatatlanság jegyében.
-Iupati kiesésével nehezebb lesz futni(Denver ellen amúgy se könnyű),de Gore és Hyde bárkin képes átmenni.

-:
-Willis és Iupati.Iupati nélkül már többször játszottunk de Willis és Bowman együttes hiánya azért kétségeket ébreszt bennem.Borland pedig még nem győzőtt meg.
-Cully..a kosok ellen nagyon gyengén teljesített,amit felé dobtak az tuti yard volt az ellennek.Brock jöhetne már vissza.
-V.Davis.Sérüléssel bajlódik folyamatosan,és nagyon csúnya droppokat mutatott legutóbb.Helyettese McDonald,akinek a fumblija majdnem kulcs volt,és amikor egymást ütötték a redzonban az vicc kategória.
-PManning

Reméljük a legjobbakat és ami szerintem dönteni fog,Fuss Kaep Fuss! 😊
több mint 9 éve
doka San Francisco 49ers 111
23-20 ide
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Csodák már pedig vannak... 😊 20-17 ide

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
zsazsa San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 39
A kormoránok elcserélték Harvint a Jetssel.
Érdekes, de nekünk a jövőre nézve csak jó lehet.

"Az igazságból elveszett az i."
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
Willis, Iupati out a hétvégén. Borland és Looney time. a többiekről egyelőre nincs hír

több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 328
Denverben ki lehet kapni....
DE!!!!

42-40 , persze ide.
Nem is lehet más az eredmény , jöhet a kulcstartó!😊
több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
szerintem kikapunk, de vereséggel nem akarok nyerni, szóval 24-20 ide

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
már csak 1 db kulcstartó maradt 😀 hajrá tippelők!

 www.profootballfocus.com/blog/2014/10/17/pff-preview-49ers-broncos-week-7/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook&utm_campaign=pff-preview-49ers-broncos-week-7Josszi
30-27 Niners szoros meccs lesz, de úgy fogunk játszani, mint akiknek nem lesz vesztenivalója. Pats ellen is így nyomtuk, hogy itt aztán milyen régóta nem nyertek. megtettük 😊 na meg aztán PM skalpja is hiányzik még Kapnek. 😉

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
már csak 1 db kulcstartó maradt 😀 hajrá tippelők!

 www.profootballfocus.com/blog/2014/10/17/pff-preview-49ers-broncos-week-7/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook&utm_campaign=pff-preview-49ers-broncos-week-7

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
zsazsa San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 39
Én nem bánom ha ellenünk még dob 2 vagy 3 TD-t, hogy meglegyen a csúcsa.
Emiatt majd mindig úgy fog emlékezni, hogy ezen a mecsen vereséget szenvedet tölünk.
Tipp: 31 - 24 természetesen nekünk.

"Az igazságból elveszett az i."
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Én a Denver elleni meccset L-re veszem, de nem vagyok hajlandó tippelni a csapatom ellen 😊red6t6
szerintem is belefér a L.... de majd meglátjukJosszi
kicsit szomoru lennek, mert akkor azt kell hallani hogy a peyton egyedul vert minket. sima gyozelemre szamitok, azert akkora uthengerre nem, mint amit a hawks csinalt veluk.. 😀
33-27

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
szerintem PWill és Ward nem fog játszani, csak azt mondta Harbs hogy nem tűnnek komolynak.
petey
Adam Caplan @caplannfl
#49ers first-round pick CB/S Jimmie Ward has a quadriceps strain. More of a week-to-week evaluation.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
úgy néz ki mind a 4 sérültünk pályára léphet Denverben...
 www.49ers.com/news/article-2/Injury-Updates-on-Patrick-Willis-Mike-Iupati-Stevie-Johnson-and-Jimmie-Ward/fba91219-f5fe-46d5-8d67-a659005450b7

most már LOL ez a jelenet.. a nagy akarásnak nyögés lett a vége 😀
Josszi
Mekkora királyság lett volna, ha észreveszik egymást, és mindketten egy-egy kézzel mennek a labdára és úgy fogják megy ketten egyszerre. :A: Persze álmodj királylány....
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
úgy néz ki mind a 4 sérültünk pályára léphet Denverben...
 www.49ers.com/news/article-2/Injury-Updates-on-Patrick-Willis-Mike-Iupati-Stevie-Johnson-and-Jimmie-Ward/fba91219-f5fe-46d5-8d67-a659005450b7

most már LOL ez a jelenet.. a nagy akarásnak nyögés lett a vége 😀
Josszi
szerintem PWill és Ward nem fog játszani, csak azt mondta Harbs hogy nem tűnnek komolynak.
ez a 2 TE meg...Vernon iszonyat rossz volt, dropolt egy csomót, itt meg megint csinálja azt az idióta nyusziugrást, míg Vance helyesen a kezeivel akarja megfogni. meg is értem hogy pipa volt VD-re.

a Broncosnál Trevathan IR. ez jó nekünk, mivel ő remek spy lett volna Kapen.

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
úgy néz ki mind a 4 sérültünk pályára léphet Denverben...
 www.49ers.com/news/article-2/Injury-Updates-on-Patrick-Willis-Mike-Iupati-Stevie-Johnson-and-Jimmie-Ward/fba91219-f5fe-46d5-8d67-a659005450b7

most már LOL ez a jelenet.. a nagy akarásnak nyögés lett a vége 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
PWill turf toe :/ kihagyja a Denver elleni meccset.
Aldon-Dorsey
PWill-Bowman
Ward
majdnem egy komplett védelem. túloldalon "csak" Iupati dőlt ki concussion gyanúval.
sebaj, így is nyerni megyünk a Mile Highra :cool:petey
a SF Giants is underdog volt a Washington ellen múlt héten... játszhatunk az esélytelenebbek nyugalmával

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Sziasztok! Azt szeretném megtudakolni tőletek, hogy Bowman hányadik héten térhet vissza?😊krisz0621
úgy néz ki Aldon Smith eltiltása után... én a PO-ra várom hogy visszatérjen ha, és itt egy ha ami sok mindenen múlik...
 www.sacbee.com/2014/10/07/6767583/fangio-bowman-to-return-later.html

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 029
Sziasztok! Azt szeretném megtudakolni tőletek, hogy Bowman hányadik héten térhet vissza?😊
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Én a Denver elleni meccset L-re veszem, de nem vagyok hajlandó tippelni a csapatom ellen 😊red6t6
szerintem is belefér a L.... de majd meglátjuk

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Én a Denver elleni meccset L-re veszem, de nem vagyok hajlandó tippelni a csapatom ellen 😊

Go 9ers!
Go Trojans!