San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Schaub nem top qb sztem... és ha sikerül majd futnunk sokat elfog fáradni a #2 def... igen Baldwin elkapott 2-öt.. abból az egyik igen életerős löket volt..

hát Seahaws otthon erős, idegenben? most kiderül mit bír a secondary náluk (bár szerintem Schaub csak akkor lesz probléma ha jó napja van)Josszi
hat ez marha jo es vezet a huston.. 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Patton csórikám! Nem egy szerencsés karier kezdet! TC alatt eltöri a mutatóujját, majd élete első nfl elkapása kapcsán a lábát!
Wr átok a ninersnél lassan! Mondjuk nehezen értem a lábközépcsont törés mechanizmusát. Na gyógyulást neki és több szerencsét!

Többször elmondtam már az előző meccsek kapcsán is, hogy sok a büntink. Eddig is vezettük ebben a ligát, a Rams ellen is 85 yardot kaptunk. Összeségében 339 yardon vagyunk 4 meccs alatt, ez átlagosan 85 yard. Hóksz ellen 121 a csúcs. Ezzel szemben mi átlagban 55 yardot kapunki, ez pl Colts ellen csak 10 yard volt.Tendenciózus dolgokat is látok ebben. Nem szoktam annyira a bírokkal foglalkozni, de az eddigi négy meccsünk minden kétes szituban ellenünk itéltek, és nem volt egyenlő a mérce. Végignézegetve a meccsekte nagyon sok a bírói hiba a kárunkra. Pl most a Rams ellen már halott labdánál tarkon basszák Staleyt megfordul és mellbe löki (talán Jenkins, vagy Johnson?) és mi kapunk 15 yardot. Majd késöbb Celeket hasonló szituban úgy mellbe töfik, hogy 3 emberen esik át és zéró bünti. De ettől függetlenül Harbaugnok ez is nagyon szükséges feladata lenni, a fejekben ebben a tekintetben is rendet tenni.diverdoc
hát idén nem nekünk ítélnek... ezen túl kell lépnünk srácok, lehet Jimbo néha túlzott reakcióit nem szeretik kitudja..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Patton csórikám! Nem egy szerencsés karier kezdet! TC alatt eltöri a mutatóujját, majd élete első nfl elkapása kapcsán a lábát!
Wr átok a ninersnél lassan! Mondjuk nehezen értem a lábközépcsont törés mechanizmusát. Na gyógyulást neki és több szerencsét!

Többször elmondtam már az előző meccsek kapcsán is, hogy sok a büntink. Eddig is vezettük ebben a ligát, a Rams ellen is 85 yardot kaptunk. Összeségében 339 yardon vagyunk 4 meccs alatt, ez átlagosan 85 yard. Hóksz ellen 121 a csúcs. Ezzel szemben mi átlagban 55 yardot kapunki, ez pl Colts ellen csak 10 yard volt.Tendenciózus dolgokat is látok ebben. Nem szoktam annyira a bírokkal foglalkozni, de az eddigi négy meccsünk minden kétes szituban ellenünk itéltek, és nem volt egyenlő a mérce. Végignézegetve a meccsekte nagyon sok a bírói hiba a kárunkra. Pl most a Rams ellen már halott labdánál tarkon basszák Staleyt megfordul és mellbe löki (talán Jenkins, vagy Johnson?) és mi kapunk 15 yardot. Majd késöbb Celeket hasonló szituban úgy mellbe töfik, hogy 3 emberen esik át és zéró bünti. De ettől függetlenül Harbaugnok ez is nagyon szükséges feladata lenni, a fejekben ebben a tekintetben is rendet tenni.diverdoc
Pl. a Colts elleni meccsen kapásból az első támadásuknál gyak. a bírok bevitték a red zone-ig nekik a labdát.he7edik
Ezeket én is figyeltem , 2 meccsen szinte csak kétes ítéletet láttam. Még a kommentárok is megjegyezték hogy azokat a büntiket akár fordítva is meg lehetett volna ítélni , Staley szabálytalanságánál csak az övét vették észre , és Kaepernick -Clay Metthews esetnél is lehetett volna más ítélet. Mondjuk ott speciel jól jártunk a rossz ítélettel , TD lett belőle!😊 Ebből a szempontból a Rams sikeres challange-e is a mi malmunkra hajtotta a vizet , bár az már egy megnyert meccs volt akkor...
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Patton csórikám! Nem egy szerencsés karier kezdet! TC alatt eltöri a mutatóujját, majd élete első nfl elkapása kapcsán a lábát!
Wr átok a ninersnél lassan! Mondjuk nehezen értem a lábközépcsont törés mechanizmusát. Na gyógyulást neki és több szerencsét!

Többször elmondtam már az előző meccsek kapcsán is, hogy sok a büntink. Eddig is vezettük ebben a ligát, a Rams ellen is 85 yardot kaptunk. Összeségében 339 yardon vagyunk 4 meccs alatt, ez átlagosan 85 yard. Hóksz ellen 121 a csúcs. Ezzel szemben mi átlagban 55 yardot kapunki, ez pl Colts ellen csak 10 yard volt.Tendenciózus dolgokat is látok ebben. Nem szoktam annyira a bírokkal foglalkozni, de az eddigi négy meccsünk minden kétes szituban ellenünk itéltek, és nem volt egyenlő a mérce. Végignézegetve a meccsekte nagyon sok a bírói hiba a kárunkra. Pl most a Rams ellen már halott labdánál tarkon basszák Staleyt megfordul és mellbe löki (talán Jenkins, vagy Johnson?) és mi kapunk 15 yardot. Majd késöbb Celeket hasonló szituban úgy mellbe töfik, hogy 3 emberen esik át és zéró bünti. De ettől függetlenül Harbaugnok ez is nagyon szükséges feladata lenni, a fejekben ebben a tekintetben is rendet tenni.diverdoc
Pl. a Colts elleni meccsen kapásból az első támadásuknál gyak. a bírok bevitték a red zone-ig nekik a labdát.


több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Patton csórikám! Nem egy szerencsés karier kezdet! TC alatt eltöri a mutatóujját, majd élete első nfl elkapása kapcsán a lábát!
Wr átok a ninersnél lassan! Mondjuk nehezen értem a lábközépcsont törés mechanizmusát. Na gyógyulást neki és több szerencsét!diverdoc
Pedig neked kellene megvilágítani, mert én se értem. ( Csak Te vagy az orvos! 😊 )HanSolo
Csak direkt erős traumát tudok elképzelni (kurva erősen mondjuk stoplissal rálépnek, vagy vmi hasonló), de ilyet nem nagyon láttam, vagy már eleve sérült volt.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Patton csórikám! Nem egy szerencsés karier kezdet! TC alatt eltöri a mutatóujját, majd élete első nfl elkapása kapcsán a lábát!
Wr átok a ninersnél lassan! Mondjuk nehezen értem a lábközépcsont törés mechanizmusát. Na gyógyulást neki és több szerencsét!diverdoc
Pedig neked kellene megvilágítani, mert én se értem. ( Csak Te vagy az orvos! 😊 )
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Patton csórikám! Nem egy szerencsés karier kezdet! TC alatt eltöri a mutatóujját, majd élete első nfl elkapása kapcsán a lábát!
Wr átok a ninersnél lassan! Mondjuk nehezen értem a lábközépcsont törés mechanizmusát. Na gyógyulást neki és több szerencsét!

Többször elmondtam már az előző meccsek kapcsán is, hogy sok a büntink. Eddig is vezettük ebben a ligát, a Rams ellen is 85 yardot kaptunk. Összeségében 339 yardon vagyunk 4 meccs alatt, ez átlagosan 85 yard. Hóksz ellen 121 a csúcs. Ezzel szemben mi átlagban 55 yardot kapunki, ez pl Colts ellen csak 10 yard volt.Tendenciózus dolgokat is látok ebben. Nem szoktam annyira a bírokkal foglalkozni, de az eddigi négy meccsünk minden kétes szituban ellenünk itéltek, és nem volt egyenlő a mérce. Végignézegetve a meccsekte nagyon sok a bírói hiba a kárunkra. Pl most a Rams ellen már halott labdánál tarkon basszák Staleyt megfordul és mellbe löki (talán Jenkins, vagy Johnson?) és mi kapunk 15 yardot. Majd késöbb Celeket hasonló szituban úgy mellbe töfik, hogy 3 emberen esik át és zéró bünti. De ettől függetlenül Harbaugnok ez is nagyon szükséges feladata lenni, a fejekben ebben a tekintetben is rendet tenni.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
azert a huston vedelem, wattal es cushinggal igazan odabasz, ha pedig csak boldint es davist kell fogni, megesznek minket reggelire. arrol nem beszelve, hogy az offense sem elhanyagolhato... foleg azert lesznek felporogve, mert a hawks ugy pofan vagja oket, hogy csak annyit mondanak majd:huston, we have a problem..

nem nem.... szépen kikapnak majd.. tőlünk és majd akkor reportolhatnak problemről..Josszi
Csodabogár, ezek a negatív hullámok 😛

először is, #2 def a Texans, viszont az O náluk is csikorog. VD meggyógyul teljesen, csütörtökön kb. 80%-on volt. meglátjuk a futójáték mennyire megy ellenük, de addig sok idő van. Baldwin suttyomban feljött a 2-3. WR helyre.

A Hawks meg valószínű elvesztette pár hétre a centerüket és az RT-jüket. így 3 kezdő OL ember kidőlt náluk. szorozd be hogy így sem volt egy top OL-jük, és máris más a szitu. nekik a védelmük és a ST hozhatja a meccset, bár idegenben lesznek nem otthon, így egy sima L is benne lehet nekik. Schaub azért top QB.

nekünk viszont nagyon jól jön ez a 1,5 hét pihi.petey
bizony bizony.. egy híd, egy álomszép vasúti híd .D

Schaub nem top qb sztem... és ha sikerül majd futnunk sokat elfog fáradni a #2 def... igen Baldwin elkapott 2-öt.. abból az egyik igen életerős löket volt..

hát Seahaws otthon erős, idegenben? most kiderül mit bír a secondary náluk (bár szerintem Schaub csak akkor lesz probléma ha jó napja van)

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
azert a huston vedelem, wattal es cushinggal igazan odabasz, ha pedig csak boldint es davist kell fogni, megesznek minket reggelire. arrol nem beszelve, hogy az offense sem elhanyagolhato... foleg azert lesznek felporogve, mert a hawks ugy pofan vagja oket, hogy csak annyit mondanak majd:huston, we have a problem..

nem nem.... szépen kikapnak majd.. tőlünk és majd akkor reportolhatnak problemről..Josszi
Csodabogár, ezek a negatív hullámok 😛

először is, #2 def a Texans, viszont az O náluk is csikorog. VD meggyógyul teljesen, csütörtökön kb. 80%-on volt. meglátjuk a futójáték mennyire megy ellenük, de addig sok idő van. Baldwin suttyomban feljött a 2-3. WR helyre.

A Hawks meg valószínű elvesztette pár hétre a centerüket és az RT-jüket. így 3 kezdő OL ember kidőlt náluk. szorozd be hogy így sem volt egy top OL-jük, és máris más a szitu. nekik a védelmük és a ST hozhatja a meccset, bár idegenben lesznek nem otthon, így egy sima L is benne lehet nekik. Schaub azért top QB.

nekünk viszont nagyon jól jön ez a 1,5 hét pihi.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
azert a huston vedelem, wattal es cushinggal igazan odabasz, ha pedig csak boldint es davist kell fogni, megesznek minket reggelire. arrol nem beszelve, hogy az offense sem elhanyagolhato... foleg azert lesznek felporogve, mert a hawks ugy pofan vagja oket, hogy csak annyit mondanak majd:huston, we have a problem..

nem nem.... szépen kikapnak majd.. tőlünk és majd akkor reportolhatnak problemről..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
oké! de lehetne az is hogy én mondjuk 10 mp késéssel kezdem el nézni és akkor is müködnie kell 😀
Josszi
nem-nem, te aludni fogsz xDGábor
igy van, agyban a helyed, meccset mi csak felvetelrol, masnap nezunk! 😀



most ertem a 2. negyed vegere es bizony boldin nelkul sehol lennenk, a vedelem eleg gyenge. (w)hitnernek kijarna par maflas a jateka miatt, colin meg mindig botranyosan onbizalomhianyos, a futojatek is gyenge. nah, nezzuk a 2. felidot!Vegita
a 2. felidore szepen feljavultunk(az elsohoz kepest). de ha valami uj wr nem erkezik boldin melle, akkor itt nem lesz sem po, se sb...Vegita
amig nem jön vissza Crab és Manningham , Baldwin jó lesz. addig futunk sokat és mennek a rövid passzok Davisnek pl... nem lesz itt baj.. ha a fejekben minden rendben lesz, a következő 7 meccset befogjuk húzni.... meglátjátok.. UFFJosszi
azert a huston vedelem, wattal es cushinggal igazan odabasz, ha pedig csak boldint es davist kell fogni, megesznek minket reggelire. arrol nem beszelve, hogy az offense sem elhanyagolhato... foleg azert lesznek felporogve, mert a hawks ugy pofan vagja oket, hogy csak annyit mondanak majd:huston, we have a problem..

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
oké! de lehetne az is hogy én mondjuk 10 mp késéssel kezdem el nézni és akkor is müködnie kell 😀
Josszi
nem-nem, te aludni fogsz xDGábor
:-/ francba.... 😀😀😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
oké! de lehetne az is hogy én mondjuk 10 mp késéssel kezdem el nézni és akkor is müködnie kell 😀
Josszi
nem-nem, te aludni fogsz xD

több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Én sem mertem eddig nézni semmit , most értem a meccs végére felvételről.
Ma se a netet be nem kapcsoltam , se a rádiót nem hallgattam , gyakorlatilag süketnek és vaknak kellett lennem, nehogy szembe jöjjön az eredmény.😊
megérte , nyertünk , ráadásul fölényesen
A védelem megette a rams offensét , igaz nem ligaelit offens , de biztató volt a játék , működött a futás is..
Ez kell ide!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
most ertem a 2. negyed vegere es bizony boldin nelkul sehol lennenk, a vedelem eleg gyenge. (w)hitnernek kijarna par maflas a jateka miatt, colin meg mindig botranyosan onbizalomhianyos, a futojatek is gyenge. nah, nezzuk a 2. felidot!Vegita
a 2. felidore szepen feljavultunk(az elsohoz kepest). de ha valami uj wr nem erkezik boldin melle, akkor itt nem lesz sem po, se sb...Vegita
amig nem jön vissza Crab és Manningham , Baldwin jó lesz. addig futunk sokat és mennek a rövid passzok Davisnek pl... nem lesz itt baj.. ha a fejekben minden rendben lesz, a következő 7 meccset befogjuk húzni.... meglátjátok.. UFF

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
most ertem a 2. negyed vegere es bizony boldin nelkul sehol lennenk, a vedelem eleg gyenge. (w)hitnernek kijarna par maflas a jateka miatt, colin meg mindig botranyosan onbizalomhianyos, a futojatek is gyenge. nah, nezzuk a 2. felidot!Vegita
a 2. felidore szepen feljavultunk(az elsohoz kepest). de ha valami uj wr nem erkezik boldin melle, akkor itt nem lesz sem po, se sb...

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Staley-nek elméletileg nincs komolyabb baja, saját lábán ment ki a csapatbuszhoz, és kicsit beszólt saját magának a twitteren az üvöltés miatt... 😊somoskovig
A térde vagy a bokája sérült meg? mert a visszajátszások alapján nem volt egyértelműbalazs799
szerintem egyik sem. csak amikor a támasztó lábadra pont a térdhajlatba rúgnak az kurvára fáj 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
most ertem a 2. negyed vegere es bizony boldin nelkul sehol lennenk, a vedelem eleg gyenge. (w)hitnernek kijarna par maflas a jateka miatt, colin meg mindig botranyosan onbizalomhianyos, a futojatek is gyenge. nah, nezzuk a 2. felidot!

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
akkor a recept, hogy Josszi és Vegita alszik, Red fentmarad 😀 az biztos, hogy én nem számítok, mert mindet élőben néztem 😀

végre ment a futás, okos drive-okat vezettünk, D-ben is jól variáltunk, Bowman nagyot játszott, Brock is egész jó volt, okés a Rams gyengécske volt, de hát mégis csak a Rams, meg kellett nagyon ez a W, hiba volt, hogy elengedték Jacksont

Baldwin 2 rec, már megérte a trade 😀Gábor
oké! de lehetne az is hogy én mondjuk 10 mp késéssel kezdem el nézni és akkor is müködnie kell 😀
Bowman nagyon odatette magát!!!!
okos driveok voltak.. szép blockok gyönyörűen időzítve. ok hogy a RAMS már nem a tavalyi.. de akkor is ez nem volt egy csúnya W.. az első negyedes döcögést felejtsük el.. a győzelmet nem kell magyarázni. számomra 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Ugye Crabtree 6 héten jön vissza? Mario meddig nem lesz?he7edik
a hatodik meccs után van 3 hét hogy elkezdje az edzéseket és amikor elkezdte attól számitva újabb 3 hét hogy eldöntse a csapat megy ez a aktív rosterbe vagy marad a PUP (fizikailag játékra alkalmatlan) keretben a szezon végéig. tehát lehet például , hogy November 3-án kezdi csak el az edzéseket és csak Dec.1-én kerül vissza a keretbe a Rams elleni meccs napján. Mindkettőjüknél az orvosi szakmai stáb dönti majd el a mikort, reméljük felépülnek és játékba lendülnek a playoffra. és nem kettőjük hiányán fog múlni hogy elérjük e a playoffot vagy sem.Josszi
Hááát...Szerintem meg úgy hiányzik még legalább egy elit elkapó mint egy falat kenyér.he7edik
Szerintem is! Meg a CB sor sem túl acélos, bár Brownnak tegnap volt néhány jó megmozdulása...meg is lepődtem! 😊red6t6
a CB sorunk maradt ami volt az elmúlt 2 szezonban.. mert szerintem Reid pótolja Goldsont..
ugye ugye? 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a ronda W is W



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
akkor a recept, hogy Josszi és Vegita alszik, Red fentmarad 😀 az biztos, hogy én nem számítok, mert mindet élőben néztem 😀

végre ment a futás, okos drive-okat vezettünk, D-ben is jól variáltunk, Bowman nagyot játszott, Brock is egész jó volt, okés a Rams gyengécske volt, de hát mégis csak a Rams, meg kellett nagyon ez a W, hiba volt, hogy elengedték Jacksont

Baldwin 2 rec, már megérte a trade 😀

több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Gratula a győzelemhez! végre felébred a csapat csipkejózsika álmából... 😉
már alig várom a 6. hetet... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Na jól van! Nagyon gyenge csapat ellen már alakulunk.diverdoc
rövid hét, idegenben egy rakat kezdő sérülttel...simán bevállalom a W-t 😊

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Staley-nek elméletileg nincs komolyabb baja, saját lábán ment ki a csapatbuszhoz, és kicsit beszólt saját magának a twitteren az üvöltés miatt... 😊somoskovig
A térde vagy a bokája sérült meg? mert a visszajátszások alapján nem volt egyértelmű


Liverpool Fc fan