NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Egy másik csapat topikjának margójához:

diverdoc
Itt szerintem nem a tetkókon volt a hangsüly, hanem a magamutogató önimádaton.Sebii
Larry meg a világ körüli útjairól rak fel képet. Túl sokat képzelnek bele az emberek ezekbe a dolgokba, aztán rohadtul nem ismerik a játékosokat.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Egy másik csapat topikjának margójához:

diverdoc
Itt szerintem nem a tetkókon volt a hangsüly, hanem a magamutogató önimádaton.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 905 — Csodabogár
doki respekt. szerintem itt a slusszpoén.

úgy néz ki ma lesz VD. és csak remélem nem csinálunk Bradfordból Joe Montanát, a védelmükből meg a 85-ös Bearst.

és még így is 3 ponttal nekünk adja Vegas a meccset xD

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Egy másik csapat topikjának margójához:

Ime két megbízható kedves, családcentrikus ember




Ő gerinctelenek paleontogiájával foglakozó Phd minősítésű chicagoi kutató Rhi


Ő egy orvosszakértő, Sashta


Abraham evakuációs technikus, számtalan élet megmentője


Többszörös életmentő horvát tűzoltó srác


Végül két kollégám


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Ez a képsorozat amit undi berakott RW kontra CK, eléggé szánamas. Nem hiszem, hogy 10 percnél tovább tartana, hogy egy fordított képsorozatot csináljak.
Komoly frusztráció halmozódott fel benne, és még a győzelmük sem tudta ezt feloldaani benne.Alabama Niners
nomen est omen

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ez a képsorozat amit undi berakott RW kontra CK, eléggé szánamas. Nem hiszem, hogy 10 percnél tovább tartana, hogy egy fordított képsorozatot csináljak.
Komoly frusztráció halmozódott fel benne, és még a győzelmük sem tudta ezt feloldaani benne.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 905 — Csodabogár
a sérültlistánk egy komplett kezdő lenne a Jagsnál 😀😀

Papa, hogy tudnánk nyerni egy olyan QB-val aki magát fotóztatja nem pedig beteg gyerekekkel pózol 😉petey
Te is tudod, hogy nem a pályán mutatott teljesítményekről szól a kép. 😉
Btw. sosem foglalkoztam azzal, hogy Kaep mit csinál pályán kívül, csak Wilson oldaláról érdekel, a többit meg Te is olvastad ezek szerint a topikunkban. 🏈Medvepapa
olvastam, de nem tart összerakni semeddig sem összerakni valakiről hasonló montázst, pláne az ellenfélről. viszont tényleg megható hogy Kap egy pöcs, Wilson középső neve meg Jézus. gondolom mndenki egy 100-as csomag papírzsepivel zokogta végig.
 www.ninersnation.com/2013/6/23/4457534/colin-kaepenick-camp-taylor-pictures-charity és tényleg mekkora egy önző állat. dehát nem is vártam mást, undi elég megszállott módon foglalkozik a 49ers-szel. érthetetlen.

azt hiszem Helm is leírta már hogy elég sok múlik az edzőkön, playhívásokon, ennél többet senki nem tud hozzátenni, mert látszik az akarás, csak valami most nem stimmel. nem hinném hogy a CLink utáni vereség tett be, tavaly is pofán lettünk verve és hol kötöttünk ki. 2 év alatt 2 egymás utáni vereség, és mindenki úgy viselkedik hogy kész, vége, égessük fel a Candlesticket(mondjuk nemsokára összedől akkora szemétdomb), és a franchise-t meg költöztessék el Kínába. nem, arról szól hogy menjél ki és fogat összeszorítva küzdj. még ha 1-14 is lesz a csapat akkor is. Kap meg leader, többször láthattuk a kispadnál is. egy győzelem jót tenne a lelkivilágának azért 😊
Al Pacino hangján: Tehát vagy túléljük ezt a harcot egy csapatként vagy odaveszünk egyénenként!Ennyi a történet.Ez a futball! Na melyiket akarjátok?

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
a sérültlistánk egy komplett kezdő lenne a Jagsnál 😀😀

Papa, hogy tudnánk nyerni egy olyan QB-val aki magát fotóztatja nem pedig beteg gyerekekkel pózol 😉petey
Te is tudod, hogy nem a pályán mutatott teljesítményekről szól a kép. 😉
Btw. sosem foglalkoztam azzal, hogy Kaep mit csinál pályán kívül, csak Wilson oldaláról érdekel, a többit meg Te is olvastad ezek szerint a topikunkban. 🏈

Szerk.: Ja és nem mondtam, hogy nektek szurkolok, azt várom, hogy jó meccset játsszatok a Rams-szel. xD

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 905 — Csodabogár
a sérültlistánk egy komplett kezdő lenne a Jagsnál 😀😀

Papa, hogy tudnánk nyerni egy olyan QB-val aki magát fotóztatja nem pedig beteg gyerekekkel pózol 😉

több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
49ers
Questionable: CB Nnamdi Asomugha (knee), T Anthony Davis (shoulder), TE Vernon Davis (hamstring), S Raymond Ventrone (concussion), WR Kyle Williams (rib, knee), LB Patrick Willis (groin)
Probable: LB Navorro Bowman (wrist), C Jonathan Goodwin (elbow), RB Frank Gore (knee), G Mike Iupati (shoulder), DT Ray McDonald (ankle, ankle), CB Carlos Rogers (knee), DT Justin Smith (shoulder)

jól nézünk ki 😊 szerintem VD játszani fog. ez meg kell lökje az offenzt. ma estére fogalmam sincs mi lesz, hiába fogalmatlan a Rams is akárcsak mi, a divíziómeccsek mindig háborúk. ha tudunk 1st downokat gyártani konzisztensen, a védelem tud pihenni és megnyeri nekünk a meccset.
Kap legyen rendben fejben, és tömjük az RB-ket. Go 9ers!petey
nyerünk mert nem fogom "élőben" nézni 😀
mondjuk szép kis sérült listánk van... pihenő nélkül ha a sok Probable státusz közül csak 2-3 kidől majd a meccs utánra.. pl Cowboy,Gore,Bowman?Josszi
tutira, mert en sem nezem meg eloben 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
49ers
Questionable: CB Nnamdi Asomugha (knee), T Anthony Davis (shoulder), TE Vernon Davis (hamstring), S Raymond Ventrone (concussion), WR Kyle Williams (rib, knee), LB Patrick Willis (groin)
Probable: LB Navorro Bowman (wrist), C Jonathan Goodwin (elbow), RB Frank Gore (knee), G Mike Iupati (shoulder), DT Ray McDonald (ankle, ankle), CB Carlos Rogers (knee), DT Justin Smith (shoulder)

jól nézünk ki 😊 szerintem VD játszani fog. ez meg kell lökje az offenzt. ma estére fogalmam sincs mi lesz, hiába fogalmatlan a Rams is akárcsak mi, a divíziómeccsek mindig háborúk. ha tudunk 1st downokat gyártani konzisztensen, a védelem tud pihenni és megnyeri nekünk a meccset.
Kap legyen rendben fejben, és tömjük az RB-ket. Go 9ers!petey
nyerünk mert nem fogom "élőben" nézni 😀
mondjuk szép kis sérült listánk van... pihenő nélkül ha a sok Probable státusz közül csak 2-3 kidől majd a meccs utánra.. pl Cowboy,Gore,Bowman?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Kaptam egy szabadnapot a hétre, és több lehetőség közül a pénteket választottam, még pedig a TNF miatt. Ajánlom, hogy jó meccset toljatok! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 905 — Csodabogár
49ers
Questionable: CB Nnamdi Asomugha (knee), T Anthony Davis (shoulder), TE Vernon Davis (hamstring), S Raymond Ventrone (concussion), WR Kyle Williams (rib, knee), LB Patrick Willis (groin)
Probable: LB Navorro Bowman (wrist), C Jonathan Goodwin (elbow), RB Frank Gore (knee), G Mike Iupati (shoulder), DT Ray McDonald (ankle, ankle), CB Carlos Rogers (knee), DT Justin Smith (shoulder)

jól nézünk ki 😊 szerintem VD játszani fog. ez meg kell lökje az offenzt. ma estére fogalmam sincs mi lesz, hiába fogalmatlan a Rams is akárcsak mi, a divíziómeccsek mindig háborúk. ha tudunk 1st downokat gyártani konzisztensen, a védelem tud pihenni és megnyeri nekünk a meccset.
Kap legyen rendben fejben, és tömjük az RB-ket. Go 9ers!

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Mindenkinek, aki visszasírja a jó öreg West Coast rendszert, a nap amikor a West Coast off meghalt:
 www.youtube.com/watch?v=FAABWqhNvtg

Én már írtam erről. A meccs után Mike Holmgren bezárkózott , és kidolgozta a harmadikgenerációs (korszerű) off playbookok ősét. Ezek legutolsó generációit láthattátok minden Holmgren edzői fáról érkezett vezetőedzőnél!
A rendszer reformja folyamatos, 4-5 éve kezdett radikálisan átalakulni, amikor az új hatások el kezdték feszegetni a határait.
Ma tisztán WC rendszerrel már sehova sem juttok, és olyan possession receiver, mint Rice nincs a csapatban, a ligában, és az univerzunban. Amúgy a WC sem működött volna egy percig sem, ha időnként nem nyitott volna vertikálisan.
Már, amikor TO SF-ben játszott rég 3. generációs játékrendszert használtato, és pont TO volt, akinek be lehetett területre dobmi a lasztit,és nem mindig a féregjáratokat kellett ütemezetten célozni!
Korszerű rendszert játszotok. További véleményem a Hawks topicban.

üdv.
HHelmut Zimmer
elolvastam a véleményed a Seahawks topicban, nagyon jól látod a dolgokat, és amit a Kapre nehezedő pszichés nyomásról mondasz nagyon találó, igen pár ember bírja csak mentálisan most a hullámvölgyet, akiket emlitettél Bowman, Cowboy, Gore
Willis kiesése rosszkor jött ő is egy odateszi magát bármikor típus.
a következő 2-3 meccs lesz a döntő lelkileg a csapatnak és Kap-nek is szerintem.
AMi Jimbo makaccsságáról írtál sajnos az is helytálló, dicséretes a fanatizmusa és győzni akarása hogy együtt örül meg a játékkal, de ez néha a stratégia rovására is ment (mehet), remélem ő is elgondolkodott ezen mert egy vezető ha kemény az ok, de ha rugalmatlan is és nem fogad visszajelzéseket akár játékostól akár mástól méha nem is teljesen egyenrangúan kezelve őket az nem jó...

köszönöm az értékes véleményt.

J.

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Mindenkinek, aki visszasírja a jó öreg West Coast rendszert, a nap amikor a West Coast off meghalt:
 www.youtube.com/watch?v=FAABWqhNvtg

Én már írtam erről. A meccs után Mike Holmgren bezárkózott , és kidolgozta a harmadikgenerációs (korszerű) off playbookok ősét. Ezek legutolsó generációit láthattátok minden Holmgren edzői fáról érkezett vezetőedzőnél!
A rendszer reformja folyamatos, 4-5 éve kezdett radikálisan átalakulni, amikor az új hatások el kezdték feszegetni a határait.
Ma tisztán WC rendszerrel már sehova sem juttok, és olyan possession receiver, mint Rice nincs a csapatban, a ligában, és az univerzunban. Amúgy a WC sem működött volna egy percig sem, ha időnként nem nyitott volna vertikálisan.
Már, amikor TO SF-ben játszott rég 3. generációs játékrendszert használtato, és pont TO volt, akinek be lehetett területre dobmi a lasztit,és nem mindig a féregjáratokat kellett ütemezetten célozni!
Korszerű rendszert játszotok. További véleményem a Hawks topicban.

üdv.
HHelmut Zimmer
nem sírta vissza senki a "klasszikus" WC-t
nem a klasszikus WC-re gondoltam... hanem arra ahogy Petey megfogalmazta... legyen sok futás, és nem csak középen 😀
és legyen sok rövidebb pass oldalra is, Davisnek és Celeknek a rövidebbek, és hát kíváncsian várom egy "új" WR érkezését..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 905 — Csodabogár
Mindenkinek, aki visszasírja a jó öreg West Coast rendszert, a nap amikor a West Coast off meghalt:
 www.youtube.com/watch?v=FAABWqhNvtg

Én már írtam erről. A meccs után Mike Holmgren bezárkózott , és kidolgozta a harmadikgenerációs (korszerű) off playbookok ősét. Ezek legutolsó generációit láthattátok minden Holmgren edzői fáról érkezett vezetőedzőnél!
A rendszer reformja folyamatos, 4-5 éve kezdett radikálisan átalakulni, amikor az új hatások el kezdték feszegetni a határait.
Ma tisztán WC rendszerrel már sehova sem juttok, és olyan possession receiver, mint Rice nincs a csapatban, a ligában, és az univerzunban. Amúgy a WC sem működött volna egy percig sem, ha időnként nem nyitott volna vertikálisan.
Már, amikor TO SF-ben játszott rég 3. generációs játékrendszert használtato, és pont TO volt, akinek be lehetett területre dobmi a lasztit,és nem mindig a féregjáratokat kellett ütemezetten célozni!
Korszerű rendszert játszotok. További véleményem a Hawks topicban.

üdv.
HHelmut Zimmer
én emlékszem erre amit írtál, nagy királyság volt. és ugye Holmgren is Walsh-féle coaching treeről esett nem olyan messze 😊
viszont nem azt mondjuk hogy az ősrégi WCO-t futtassuk, nem is lehet, de a 3-5 step dropok, a közepes/rövid route-ok mind-mind kedveznek nekünk, alkalmasint mély passzokkal. jelenleg nincs Saints/Atlanta szintű WR corpunk hogy tüzeljünk töltés nélkül, ellenben a screenek mehetnének. ott van LMJ, használjuk ki, fussunk Center alól, erőltetjük ezt a pistolt, hol van a tavalyi jumbo formation?
azt hiszem Jimbo és Roman eljutottak oda hogy vissza az alapokhoz, legalábbis nagyon remélem, és leveszik a láncot Kapról.
ez a sérüléshullám eddig példa nélküli. de ha túlleszünk rajta, nem a szezon végén, PO-ban kell majd ezzel szenvedni. az hogy ki nyeri a csoportot nem érdekel most. tőlem lehet WC is, csak a végén legyünk "hot" csapat.

több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Mindenkinek, aki visszasírja a jó öreg West Coast rendszert, a nap amikor a West Coast off meghalt:
 www.youtube.com/watch?v=FAABWqhNvtg

Én már írtam erről. A meccs után Mike Holmgren bezárkózott , és kidolgozta a harmadikgenerációs (korszerű) off playbookok ősét. Ezek legutolsó generációit láthattátok minden Holmgren edzői fáról érkezett vezetőedzőnél!
A rendszer reformja folyamatos, 4-5 éve kezdett radikálisan átalakulni, amikor az új hatások el kezdték feszegetni a határait.
Ma tisztán WC rendszerrel már sehova sem juttok, és olyan possession receiver, mint Rice nincs a csapatban, a ligában, és az univerzunban. Amúgy a WC sem működött volna egy percig sem, ha időnként nem nyitott volna vertikálisan.
Már, amikor TO SF-ben játszott rég 3. generációs játékrendszert használtato, és pont TO volt, akinek be lehetett területre dobmi a lasztit,és nem mindig a féregjáratokat kellett ütemezetten célozni!
Korszerű rendszert játszotok. További véleményem a Hawks topicban.

üdv.
H
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
epic hozzászólás egy amerikai forumból.. vélemény? szóval vissza a West coast offensehez, és hagyjuk az egész nyáron valószínüleg gyakorolt pistol /read option offenses dolgokat?Josszi
Jól kezdődik a cikk, bár nem tudom mit ért azon, hogy kevesebb legyen pistol/read option és álljon vissza a csapat West Coast-ra?

Egyrészt szerintem éppenhogy kevesebb pistol-t ill. read optiont játszotok most, mint tavaly. Igaz, annyira nem követtem a meccseiteket, de a tegnapi és a tavalyi playoff meccsek alapján nekem ez a benyomásom. A West Coast-ot meg hogyan értette? Az egy klasszikusan pass happy stratégia, bármelyik verziójában, ami éppen azzal a "konzervatív" felfogással szakít, hogy a futással alapozza meg a passzjátékot. A Walsh féle west coast - ami a Niners sikerkorszakában működött - konkrétan rövid slantekkel és oldalpasszokkal húzta szét a védelmet, ezzel teremtve meg a középső hosszabb passzok és futások(!!) számára a terepet. Kaep-el ezt játszani? Ez Smithnek való.... Kaep-ből csak kiveszi az X faktort. Aztán a fene tudja, lehet, hogy félreértem.peterk2005
Nézve a tegnapi meccset, nekem is ez jutott eszembe,hogy ti. a 49ers talán túl korán cserélte el Smith-t. Kaep úgy járhat mint Vick a 2010-es szezon után.Burkus
Ez már nekem is eszembe jutott , szerettem Smith-t , azt ne kérdezzétek miért😊
Viszont:
Jimbo maga is QB volt , éveket játszott az NFL-ben , mielőtt edző lett. Ha jól tudom , volt QB edző is , bár ebben nem vagyok biztos. Ő fedezte fel az egyetemen Luck-ot , akiről tudjuk fiatal kora ellenére milyen komplex irányító , és nagy jövő előtt áll.
Biztos vagyok benne ha nem látta volna a jövő nagy irányítóját Kaepernick-ben , nem adta volna oda Smith-t!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Crabs jól halad.
 www.49ers.com/news/article-2/Michael-Crabtree-%E2%80%98Working-Hard%E2%80%99-to-Return/719d3fec-1135-4671-acec-d77cc6290a34JayB
örvendetes, de ilyen sérülésnél kell vagy 8-10 hónap amíg 100% leszel, én nem számolok vele hogy a playoff előtt 100% formában visszatér. és erre nem is alapozhatunk szvsz, Kell még egy jó WR.. aki képes double coverage ellenére is elkapniJosszi
ha minden igaz, akkor most az utolsó 2 hónapban jár, amikor túl van a műtéten, járócsizmán, kondícionáló edzéseken(medence, séta, futás, nyújtás), és ez az idő arra szolgál hogy felszedje az elveszített izmot a lábában, így csaknem elfelejti a szervezete a sérülést.

6. hét után arra számítok megindulunk jobban, MM jó eséllyek visszatér, Tank Carradine is lekerül a sérültistáról, aztán jön Crabby is meg Eric Wright. addig is el kell hozni a W-t Lajosból.

Közben akitválták Darryl Morrsit az aktívok közé. bírtam a srácot PS-ben, itt a lehetőség hogy villantson valamit. kicsit kicsi de skill az van.petey
Darryl is kezdő még elég a secondayban egy rookie szerintem... vagy miben jobb Coxnál? Asomugha kiesésére gondolsz hogy igy bekerülhet esetleg?Josszi
Cox rémes coverage-ben. OLB-ben a next man up SKuta és Lemonier. Baldwin is kap lehetőséget.
Remélem ezek után Roman és Jimbo is úgy gondolja hogy vissza is térhetnénk a slant, curl, drag, quick out routeokhoz.
na meg persze a futás. ebben vagyunk jók, ha lesz lehetőség megnyújtani a páylát hajrá, de vissza a WCO-hoz könyörgöm.petey
Skuta mellett szól a tapasztalat bár ő belső LB volt asszem a Bengalsnál?..
hát nem kéne erőltetni a sokat kiváró passzokat jah... WCO jah! (Y)

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 905 — Csodabogár
Crabs jól halad.
 www.49ers.com/news/article-2/Michael-Crabtree-%E2%80%98Working-Hard%E2%80%99-to-Return/719d3fec-1135-4671-acec-d77cc6290a34JayB
örvendetes, de ilyen sérülésnél kell vagy 8-10 hónap amíg 100% leszel, én nem számolok vele hogy a playoff előtt 100% formában visszatér. és erre nem is alapozhatunk szvsz, Kell még egy jó WR.. aki képes double coverage ellenére is elkapniJosszi
ha minden igaz, akkor most az utolsó 2 hónapban jár, amikor túl van a műtéten, járócsizmán, kondícionáló edzéseken(medence, séta, futás, nyújtás), és ez az idő arra szolgál hogy felszedje az elveszített izmot a lábában, így csaknem elfelejti a szervezete a sérülést.

6. hét után arra számítok megindulunk jobban, MM jó eséllyek visszatér, Tank Carradine is lekerül a sérültistáról, aztán jön Crabby is meg Eric Wright. addig is el kell hozni a W-t Lajosból.

Közben akitválták Darryl Morrsit az aktívok közé. bírtam a srácot PS-ben, itt a lehetőség hogy villantson valamit. kicsit kicsi de skill az van.petey
Darryl is kezdő még elég a secondayban egy rookie szerintem... vagy miben jobb Coxnál? Asomugha kiesésére gondolsz hogy igy bekerülhet esetleg?Josszi
Cox rémes coverage-ben. OLB-ben a next man up SKuta és Lemonier. Baldwin is kap lehetőséget.
Remélem ezek után Roman és Jimbo is úgy gondolja hogy vissza is térhetnénk a slant, curl, drag, quick out routeokhoz.
na meg persze a futás. ebben vagyunk jók, ha lesz lehetőség megnyújtani a páylát hajrá, de vissza a WCO-hoz könyörgöm.

több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Lehet trade-ltek Gordonért a Browns-szal. Nem lenne hülyeség. Állítólag nem csak a Lions érdeklődik, én simán el tudom képzelni, hogy Ti is. Pick is van rá bőven.Medvepapa
alkatilag jó lenne és van tapasztalata is, igen pickek is vannak. na majd kiderül mik menne ka színfalak mögöttJosszi
Eddig elcserélték volna a Brownsosok egy első körös pickért, de most már biztos feljebb ment az ára a srácnak, ha még egyáltalán eladó. Mert amiről nagyon bizonygatják, hogy nem eladó, azt megfelelő áron azért meg lehet venni 😀
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Crabs jól halad.
 www.49ers.com/news/article-2/Michael-Crabtree-%E2%80%98Working-Hard%E2%80%99-to-Return/719d3fec-1135-4671-acec-d77cc6290a34JayB
örvendetes, de ilyen sérülésnél kell vagy 8-10 hónap amíg 100% leszel, én nem számolok vele hogy a playoff előtt 100% formában visszatér. és erre nem is alapozhatunk szvsz, Kell még egy jó WR.. aki képes double coverage ellenére is elkapniJosszi
ha minden igaz, akkor most az utolsó 2 hónapban jár, amikor túl van a műtéten, járócsizmán, kondícionáló edzéseken(medence, séta, futás, nyújtás), és ez az idő arra szolgál hogy felszedje az elveszített izmot a lábában, így csaknem elfelejti a szervezete a sérülést.

6. hét után arra számítok megindulunk jobban, MM jó eséllyek visszatér, Tank Carradine is lekerül a sérültistáról, aztán jön Crabby is meg Eric Wright. addig is el kell hozni a W-t Lajosból.

Közben akitválták Darryl Morrsit az aktívok közé. bírtam a srácot PS-ben, itt a lehetőség hogy villantson valamit. kicsit kicsi de skill az van.petey
Darryl is kezdő még elég a secondayban egy rookie szerintem... vagy miben jobb Coxnál? Asomugha kiesésére gondolsz hogy igy bekerülhet esetleg?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Lehet trade-ltek Gordonért a Browns-szal. Nem lenne hülyeség. Állítólag nem csak a Lions érdeklődik, én simán el tudom képzelni, hogy Ti is. Pick is van rá bőven.Medvepapa
alkatilag jó lenne és van tapasztalata is, igen pickek is vannak. na majd kiderül mik menne ka színfalak mögött

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 905 — Csodabogár
Crabs jól halad.
 www.49ers.com/news/article-2/Michael-Crabtree-%E2%80%98Working-Hard%E2%80%99-to-Return/719d3fec-1135-4671-acec-d77cc6290a34JayB
örvendetes, de ilyen sérülésnél kell vagy 8-10 hónap amíg 100% leszel, én nem számolok vele hogy a playoff előtt 100% formában visszatér. és erre nem is alapozhatunk szvsz, Kell még egy jó WR.. aki képes double coverage ellenére is elkapniJosszi
ha minden igaz, akkor most az utolsó 2 hónapban jár, amikor túl van a műtéten, járócsizmán, kondícionáló edzéseken(medence, séta, futás, nyújtás), és ez az idő arra szolgál hogy felszedje az elveszített izmot a lábában, így csaknem elfelejti a szervezete a sérülést.

6. hét után arra számítok megindulunk jobban, MM jó eséllyek visszatér, Tank Carradine is lekerül a sérültistáról, aztán jön Crabby is meg Eric Wright. addig is el kell hozni a W-t Lajosból.

Közben akitválták Darryl Morrsit az aktívok közé. bírtam a srácot PS-ben, itt a lehetőség hogy villantson valamit. kicsit kicsi de skill az van.

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Lehet trade-ltek Gordonért a Browns-szal. Nem lenne hülyeség. Állítólag nem csak a Lions érdeklődik, én simán el tudom képzelni, hogy Ti is. Pick is van rá bőven.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"