San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, erre az eredményre azt hiszem kevesen számítottunk. Egyik csapattopicban sem. Valami nem stimmel a támadósorban, és nem csak a sérültek miatt. A sérülések okozhatnak több hibát, eladott labdákat, stb., de Kaep-ék lényegében ledobták a vasmacskát. Fene tudja, lehet, hogy vissza kéne menni a "tervezőasztalhoz", és úkra átnézni az eredeti terveket.

Aldonnak mihamarabbi gyógyulást! Elég probléma ez a DUI történet is, nem hiányzik, hogy még hosszú távon ki is essen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Aldon valóban nem játszik a Rams ellen, nem tudni mikor játszik legközelebb.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
VD ma out. Vance barátunk, step up son!

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
BEATTHECOLTS

 www.49ers.com/video/videos/Coming-Soon-49ers-vs-Colts/6b5ae8a1-6f55-435c-b6c3-a142a9da47bf
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
ismét körkérdeznék a kedves topic lakóktól látogatóktól, kinek ki a kedvenc játékosa a 49ers-ből akinek több van és nem tud dönteni írja le az összest 😀 és rövid indoklást is pls..

nekem Justin Smith mert szeretem azt a megalkuvás nélküli nyers erőt ahogy kiáll és általában 2 embert is feltart ha kell.. szóval nekem Cowboy a nr.1.
najó és még Patrick Willis is 😀 ő maga a tökéletes ILB...

szóval srácok? kinek ki és miért?Josszi
Gore, az az alázat ahogy dolgozik vesztes és győztes szezonban sok játékos megiriyelhetné.
Cowboy. All motor guy. ahogy beszél mint egy Army Ranger vagy Navy Seal. 😊 nem vicc az ürge.
Andy Lee. All Pro for Life 😊petey
Én bevallom, a hosszú passzjátékok tetszettek meg először ebben a játékban , de szép lassan kezdek rájönni a játék többi elemének a szépségére is. Éppen ezért Cabtree és MM a kedvencem , hiányoznak is nagyon. Főleg Cabtree , tavaly nagyszerűen megértették egymást Kaep-el. Újabban bejön a védelem játéka is , igaz csak ettől az évtől , így amit eddig Eric Reed-től láttam , defense oldalon nagyon tetszik. Egy jól sikerült tackle-nél már én is ÓÓÓ-gatok és HŰŰŰŰŰŰŰ-zök!😊
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Vernon Davis meccsnapi döntés.
Eric Reid pedig átment az utolsó teszten, vasárnap játszhat, ahogy Ray Mac is visszatér a kezdők közé.

Aldon bírósági meghallgatása november 4-én lesz. az ügyvédje szerint ha lesz is eltiltás legkorábban jövő évben lép életbe.
 www.csnbayarea.com/49ers/aldon-smith-returns-practice

ettől függetlenül példát kell statuálni, ittas(befolyásoltság alatti) vezetés nálam 0 tolerancia. pláne reggel 7-kor ilyen alkoholszázalékkal. tragédia is történhetett volna, ha mondjuk mennek a gyerekek reggel iskolába.
4-6 meccs a minimum. szeretjük, de itt bizony arassa le amit vetett.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
petey... nem látom mit írtál, mert némítva vagy... így reagálni sem tudok. Pá! 😀SeaSzilaHawk
egy rosszabb van a vesztes Seahawks trollnál. amikor nyernek. nem bírják ki hogy ne mászkáljanak át a vesztes topikba.
magadat minősítetted.petey
most látlak, mert idéztek téged... sajnos... vesztes topik lennétek? nem én mondtam... meg az, hogy neked visszavágók a sok súrmóságod után, csak annyit jelent, hogy suck it 😀 minősítem magam? egyszer? hát legyen... mondjuk te már nem is tudod minősíteni magad a ténykedéseid után, hisz minősíthetetlen vagy...SeaSzilaHawk


hihetetlen, nem bírnak lekopni innen. mi nyertünk múlt vasárnap? xD könyörgöm nehogy valaki idézze 😛
/ignore, befejeztem.

több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Alex, mert már nincs itt, és a higgadtsága sok gondot okozott...

...amúgy Vernon...
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
ismét körkérdeznék a kedves topic lakóktól látogatóktól, kinek ki a kedvenc játékosa a 49ers-ből akinek több van és nem tud dönteni írja le az összest 😀 és rövid indoklást is pls..

nekem Justin Smith mert szeretem azt a megalkuvás nélküli nyers erőt ahogy kiáll és általában 2 embert is feltart ha kell.. szóval nekem Cowboy a nr.1.
najó és még Patrick Willis is 😀 ő maga a tökéletes ILB...

szóval srácok? kinek ki és miért?Josszi
Gore, az az alázat ahogy dolgozik vesztes és győztes szezonban sok játékos megiriyelhetné.
Cowboy. All motor guy. ahogy beszél mint egy Army Ranger vagy Navy Seal. 😊 nem vicc az ürge.
Andy Lee. All Pro for Life 😊

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Egyébként nekem D# oldalon ő a kedvenc sztem indoklás nem kell (meg P Willis), O# oldalon meg Frank Gore és Joe Staley, mert ők sokszor tartották bennem a lelket


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
petey... nem látom mit írtál, mert némítva vagy... így reagálni sem tudok. Pá! 😀SeaSzilaHawk
egy rosszabb van a vesztes Seahawks trollnál. amikor nyernek. nem bírják ki hogy ne mászkáljanak át a vesztes topikba.
magadat minősítetted.petey
most látlak, mert idéztek téged... sajnos... vesztes topik lennétek? nem én mondtam... meg az, hogy neked visszavágók a sok súrmóságod után, csak annyit jelent, hogy suck it 😀 minősítem magam? egyszer? hát legyen... mondjuk te már nem is tudod minősíteni magad a ténykedéseid után, hisz minősíthetetlen vagy...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
amugy vasarnap ugye minket kozvetit a sport tv? :A:Vegita
de ha megint megy a hol marad a híres read option meg a többi "fikázás" inkább nézem gamepass-on..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
és még egy kis fű is volt a kocsiban 😊Fucu
mekkora nyomi, én ezt nem értem, milliomos szupersztár sportolók és nem bírnak egy taxit vagy bérkocsit rendelni sofőrrel.
ha a 49ers nem függeszti fel, az NFL biztos. idióta.petey
a vicces az, hogy az öltöző falán kint van egy tábla, hogy a játékosok ne vezessenek ittasan 😊Fucu
Sajnos a nagyrészük csak a pályán szenzációs, az életben meg......Alabama Niners
reprezentálják a valóságot? ez van... a profi sportolók is levezetik a stresszt.. ki így ki úgy... ez van.. Vasárnap játszhat aztán meglátjuk elmeszelik e, és mennyire..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
és még egy kis fű is volt a kocsiban 😊Fucu
mekkora nyomi, én ezt nem értem, milliomos szupersztár sportolók és nem bírnak egy taxit vagy bérkocsit rendelni sofőrrel.
ha a 49ers nem függeszti fel, az NFL biztos. idióta.petey
a vicces az, hogy az öltöző falán kint van egy tábla, hogy a játékosok ne vezessenek ittasan 😊Fucu
Sajnos a nagyrészük csak a pályán szenzációs, az életben meg......
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
és még egy kis fű is volt a kocsiban 😊Fucu
mekkora nyomi, én ezt nem értem, milliomos szupersztár sportolók és nem bírnak egy taxit vagy bérkocsit rendelni sofőrrel.
ha a 49ers nem függeszti fel, az NFL biztos. idióta.petey
a vicces az, hogy az öltöző falán kint van egy tábla, hogy a játékosok ne vezessenek ittasan 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sajnos vasárnap ellenünk játszani fog, Harbaugh legalábbis azt mondta.
Ezt a hétvégét kihagyhatta volna. 😛 De szerintem el fogják tiltani, az NFL legalábbis.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
és még egy kis fű is volt a kocsiban 😊Fucu
mekkora nyomi, én ezt nem értem, milliomos szupersztár sportolók és nem bírnak egy taxit vagy bérkocsit rendelni sofőrrel.
ha a 49ers nem függeszti fel, az NFL biztos. idióta.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Crabtree, mert ő az egyetlen játékos akit az egyetem során is végigkövettem. Istenadta tehetség.JayB
akkor remélem tetszik az avatarom :cool:
#swag

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
amugy vasarnap ugye minket kozvetit a sport tv? :A:Vegita
itt azt írják igen
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
TV-műsor | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

szóval igen



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
amugy vasarnap ugye minket kozvetit a sport tv? :A:

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
rendeltem nemrég, többek közt egy új VD mezt, pont ma jött meg, bontom ki, közben már arra gondolok, hogy az új sapkámban bringázok holnap 😊 erre jön a meglepetés egy Giants poló és táska van benne, áááááááááááGábor
hat ize: 😀 😀 😀 😀
azert, ha ezt a tavalyi giants meccs utan kaptad volna... 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
ismét körkérdeznék a kedves topic lakóktól látogatóktól, kinek ki a kedvenc játékosa a 49ers-ből akinek több van és nem tud dönteni írja le az összest 😀 és rövid indoklást is pls..

nekem Justin Smith mert szeretem azt a megalkuvás nélküli nyers erőt ahogy kiáll és általában 2 embert is feltart ha kell.. szóval nekem Cowboy a nr.1.
najó és még Patrick Willis is 😀 ő maga a tökéletes ILB...

szóval srácok? kinek ki és miért?Josszi
(w)hitnert nagyon birom, a stilusat, ahogy oda tudja tenni magat, ahogy loki a vakert. illetve crabtree lazasaga, ahogy jatszott az elozo szezonban is.. verhetetlen, igy tamado oldalrol ot birom a legjobban.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
ismét körkérdeznék a kedves topic lakóktól látogatóktól, kinek ki a kedvenc játékosa a 49ers-ből akinek több van és nem tud dönteni írja le az összest 😀 és rövid indoklást is pls..

nekem Justin Smith mert szeretem azt a megalkuvás nélküli nyers erőt ahogy kiáll és általában 2 embert is feltart ha kell.. szóval nekem Cowboy a nr.1.
najó és még Patrick Willis is 😀 ő maga a tökéletes ILB...

szóval srácok? kinek ki és miért?Josszi
többen írtátok, hogy Qb-kat szeretitek, én ha poszt szerint választanék akkor az RB-kért rajongók, így hát Frankie nagyon nagy kedvenc
na de persze PW-t nem lehet nem szeretni, őt akkor is kedvelném ha nem 9ers rajongó lennék(olyan kb mint Larry a Cardsban), a Cowboy kb ugyanez
de talán a legnagyobb kedvencem Vernon Davis 😊

rendeltem nemrég, többek közt egy új VD mezt, pont ma jött meg, bontom ki, közben már arra gondolok, hogy az új sapkámban bringázok holnap 😊 erre jön a meglepetés egy Giants poló és táska van benne, áááááááááááGábor
ne már, ennyire elszúrták a rendelést? honnan rendeltél nfl.com? Giants poló és táska kb a felét sem éri a meznek 😮Josszi
más ember cuccát rakták bele a dobozomba, sfshopból, vagyis ugye a footballfanatics.com-rólGábor
amit mi rendeltünk meg az meg elveszett, vagy 5 levélváltásba került míg visszautalták a pénzt...Josszi
nekem eddig sose volt gond, de remélem azért eljut majd hozzám a cuccom 😀

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
ismét körkérdeznék a kedves topic lakóktól látogatóktól, kinek ki a kedvenc játékosa a 49ers-ből akinek több van és nem tud dönteni írja le az összest 😀 és rövid indoklást is pls..

nekem Justin Smith mert szeretem azt a megalkuvás nélküli nyers erőt ahogy kiáll és általában 2 embert is feltart ha kell.. szóval nekem Cowboy a nr.1.
najó és még Patrick Willis is 😀 ő maga a tökéletes ILB...

szóval srácok? kinek ki és miért?Josszi
többen írtátok, hogy Qb-kat szeretitek, én ha poszt szerint választanék akkor az RB-kért rajongók, így hát Frankie nagyon nagy kedvenc
na de persze PW-t nem lehet nem szeretni, őt akkor is kedvelném ha nem 9ers rajongó lennék(olyan kb mint Larry a Cardsban), a Cowboy kb ugyanez
de talán a legnagyobb kedvencem Vernon Davis 😊

rendeltem nemrég, többek közt egy új VD mezt, pont ma jött meg, bontom ki, közben már arra gondolok, hogy az új sapkámban bringázok holnap 😊 erre jön a meglepetés egy Giants poló és táska van benne, áááááááááááGábor
ne már, ennyire elszúrták a rendelést? honnan rendeltél nfl.com? Giants poló és táska kb a felét sem éri a meznek 😮Josszi
más ember cuccát rakták bele a dobozomba, sfshopból, vagyis ugye a footballfanatics.com-rólGábor
amit mi rendeltünk meg az meg elveszett, vagy 5 levélváltásba került míg visszautalták a pénzt...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
ismét körkérdeznék a kedves topic lakóktól látogatóktól, kinek ki a kedvenc játékosa a 49ers-ből akinek több van és nem tud dönteni írja le az összest 😀 és rövid indoklást is pls..

nekem Justin Smith mert szeretem azt a megalkuvás nélküli nyers erőt ahogy kiáll és általában 2 embert is feltart ha kell.. szóval nekem Cowboy a nr.1.
najó és még Patrick Willis is 😀 ő maga a tökéletes ILB...

szóval srácok? kinek ki és miért?Josszi
többen írtátok, hogy Qb-kat szeretitek, én ha poszt szerint választanék akkor az RB-kért rajongók, így hát Frankie nagyon nagy kedvenc
na de persze PW-t nem lehet nem szeretni, őt akkor is kedvelném ha nem 9ers rajongó lennék(olyan kb mint Larry a Cardsban), a Cowboy kb ugyanez
de talán a legnagyobb kedvencem Vernon Davis 😊

rendeltem nemrég, többek közt egy új VD mezt, pont ma jött meg, bontom ki, közben már arra gondolok, hogy az új sapkámban bringázok holnap 😊 erre jön a meglepetés egy Giants poló és táska van benne, áááááááááááGábor
ne már, ennyire elszúrták a rendelést? honnan rendeltél nfl.com? Giants poló és táska kb a felét sem éri a meznek 😮Josszi
más ember cuccát rakták bele a dobozomba, sfshopból, vagyis ugye a footballfanatics.com-ról