San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Na jól van! Nagyon gyenge csapat ellen már alakulunk.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Ugye Crabtree 6 héten jön vissza? Mario meddig nem lesz?he7edik
a hatodik meccs után van 3 hét hogy elkezdje az edzéseket és amikor elkezdte attól számitva újabb 3 hét hogy eldöntse a csapat megy ez a aktív rosterbe vagy marad a PUP (fizikailag játékra alkalmatlan) keretben a szezon végéig. tehát lehet például , hogy November 3-án kezdi csak el az edzéseket és csak Dec.1-én kerül vissza a keretbe a Rams elleni meccs napján. Mindkettőjüknél az orvosi szakmai stáb dönti majd el a mikort, reméljük felépülnek és játékba lendülnek a playoffra. és nem kettőjük hiányán fog múlni hogy elérjük e a playoffot vagy sem.Josszi
Hááát...Szerintem meg úgy hiányzik még legalább egy elit elkapó mint egy falat kenyér.he7edik
Szerintem is! Meg a CB sor sem túl acélos, bár Brownnak tegnap volt néhány jó megmozdulása...meg is lepődtem! 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ugye Crabtree 6 héten jön vissza? Mario meddig nem lesz?he7edik
a hatodik meccs után van 3 hét hogy elkezdje az edzéseket és amikor elkezdte attól számitva újabb 3 hét hogy eldöntse a csapat megy ez a aktív rosterbe vagy marad a PUP (fizikailag játékra alkalmatlan) keretben a szezon végéig. tehát lehet például , hogy November 3-án kezdi csak el az edzéseket és csak Dec.1-én kerül vissza a keretbe a Rams elleni meccs napján. Mindkettőjüknél az orvosi szakmai stáb dönti majd el a mikort, reméljük felépülnek és játékba lendülnek a playoffra. és nem kettőjük hiányán fog múlni hogy elérjük e a playoffot vagy sem.Josszi
Hááát...Szerintem meg úgy hiányzik még legalább egy elit elkapó mint egy falat kenyér.


több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Ugye Crabtree 6 héten jön vissza? Mario meddig nem lesz?he7edik
a hatodik meccs után van 3 hét hogy elkezdje az edzéseket és amikor elkezdte attól számitva újabb 3 hét hogy eldöntse a csapat megy ez a aktív rosterbe vagy marad a PUP (fizikailag játékra alkalmatlan) keretben a szezon végéig. tehát lehet például , hogy November 3-án kezdi csak el az edzéseket és csak Dec.1-én kerül vissza a keretbe a Rams elleni meccs napján. Mindkettőjüknél az orvosi szakmai stáb dönti majd el a mikort, reméljük felépülnek és játékba lendülnek a playoffra. és nem kettőjük hiányán fog múlni hogy elérjük e a playoffot vagy sem.

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Ugye Crabtree 6 héten jön vissza? Mario meddig nem lesz?he7edik
nem, MM jön vissza előbb, Crab kb. November.

több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ugye Crabtree 6 héten jön vissza? Mario meddig nem lesz?


több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
na, megfogadtam hogy estig nem nézek semmit, persze a reggeli kv 6-kor már telóval a kezemben talált xD

ahogy olvastam az EK-t, nem kezdtünk valami fényesen. ma este kielemezzük.
pont ezt feszegettem, ha ma nyerünk akkor 10 nap a Texansig, gyógyulgatunk és elemzünk, otthon behúzhatjuk, innen meg kinézhet egy 7-2 is. a szezon második fele könnyebb.
huh, Staley, elkerültünk egy golyót it rendesen. papírkutya, mit üvöltözik! :cool:

több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
49ers
Questionable: CB Nnamdi Asomugha (knee), T Anthony Davis (shoulder), TE Vernon Davis (hamstring), S Raymond Ventrone (concussion), WR Kyle Williams (rib, knee), LB Patrick Willis (groin)
Probable: LB Navorro Bowman (wrist), C Jonathan Goodwin (elbow), RB Frank Gore (knee), G Mike Iupati (shoulder), DT Ray McDonald (ankle, ankle), CB Carlos Rogers (knee), DT Justin Smith (shoulder)

jól nézünk ki 😊 szerintem VD játszani fog. ez meg kell lökje az offenzt. ma estére fogalmam sincs mi lesz, hiába fogalmatlan a Rams is akárcsak mi, a divíziómeccsek mindig háborúk. ha tudunk 1st downokat gyártani konzisztensen, a védelem tud pihenni és megnyeri nekünk a meccset.
Kap legyen rendben fejben, és tömjük az RB-ket. Go 9ers!petey
nyerünk mert nem fogom "élőben" nézni 😀
mondjuk szép kis sérült listánk van... pihenő nélkül ha a sok Probable státusz közül csak 2-3 kidől majd a meccs utánra.. pl Cowboy,Gore,Bowman?Josszi
tutira, mert en sem nezem meg eloben 😀Vegita
hát ha ezen múlik bmeg ezentúl felvételről nézünk mindent 😀😀😀
5kor láttam az állást a telón, szép volt az ébredés 😀Josszi
a felidonel felkeltem, raneztem, mondom jol allunk, ugyhogy alszom reggelig. asszem iden tobb meccset nem nezek 😕 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Staley-nek elméletileg nincs komolyabb baja, saját lábán ment ki a csapatbuszhoz, és kicsit beszólt saját magának a twitteren az üvöltés miatt... 😊somoskovig
Köszi, közben én is megtaláltam! 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 736 — 49ers GM
Staley-nek elméletileg nincs komolyabb baja, saját lábán ment ki a csapatbuszhoz, és kicsit beszólt saját magának a twitteren az üvöltés miatt... 😊

több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Ez van, ha élőben nézem a meccset! A szezon hátralévő meccseit kénytelen leszek élőben nézni... 😊

Azért ez sem úgy indult, hogy ez lesz a vége, ami lett. A fordulópont egyértelműen Whitner intje volt (de előtte mit művelt???). Ilyen apróságokon is múlnak a dolgok, meg persze azon, hogy futottunk is végre. De megint nem értettem a play hívásokat a harmadik TD után. Ment a buzizás megint... 😕
Kap is összehozott egy TD-t a Ramsnek, mert lazázott... Mindegy, örüljünk a W-nek, amihez azért kellett a Rams is. Remélem Joe megúszta a komolyabb sérülést, bár ahogy üvöltött, sok jót nem sejtet. Teljesen elfogyunk a végére. Talán lesz olyan meccsünk, amikor a legjobbak tudnak játszani.

Jól van, semmi baja! Joe Staley (@jstaley74) tweetelte 7:03 de. on P, szept. 27, 2013:
I'm good. And I scream like no dude should ever scream lol my bad.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Ez a képsorozat amit undi berakott RW kontra CK, eléggé szánamas. Nem hiszem, hogy 10 percnél tovább tartana, hogy egy fordított képsorozatot csináljak.
Komoly frusztráció halmozódott fel benne, és még a győzelmük sem tudta ezt feloldaani benne.Alabama Niners
gondolom irigykedik.. beteg emberekkel nem érek rá foglalkozni

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
49ers
Questionable: CB Nnamdi Asomugha (knee), T Anthony Davis (shoulder), TE Vernon Davis (hamstring), S Raymond Ventrone (concussion), WR Kyle Williams (rib, knee), LB Patrick Willis (groin)
Probable: LB Navorro Bowman (wrist), C Jonathan Goodwin (elbow), RB Frank Gore (knee), G Mike Iupati (shoulder), DT Ray McDonald (ankle, ankle), CB Carlos Rogers (knee), DT Justin Smith (shoulder)

jól nézünk ki 😊 szerintem VD játszani fog. ez meg kell lökje az offenzt. ma estére fogalmam sincs mi lesz, hiába fogalmatlan a Rams is akárcsak mi, a divíziómeccsek mindig háborúk. ha tudunk 1st downokat gyártani konzisztensen, a védelem tud pihenni és megnyeri nekünk a meccset.
Kap legyen rendben fejben, és tömjük az RB-ket. Go 9ers!petey
nyerünk mert nem fogom "élőben" nézni 😀
mondjuk szép kis sérült listánk van... pihenő nélkül ha a sok Probable státusz közül csak 2-3 kidől majd a meccs utánra.. pl Cowboy,Gore,Bowman?Josszi
tutira, mert en sem nezem meg eloben 😀Vegita
hát ha ezen múlik bmeg ezentúl felvételről nézünk mindent 😀😀😀
5kor láttam az állást a telón, szép volt az ébredés 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Egy másik csapat topikjának margójához:

diverdoc
Itt szerintem nem a tetkókon volt a hangsüly, hanem a magamutogató önimádaton.Sebii
Larry meg a világ körüli útjairól rak fel képet. Túl sokat képzelnek bele az emberek ezekbe a dolgokba, aztán rohadtul nem ismerik a játékosokat.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
Egy másik csapat topikjának margójához:

diverdoc
Itt szerintem nem a tetkókon volt a hangsüly, hanem a magamutogató önimádaton.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
doki respekt. szerintem itt a slusszpoén.

úgy néz ki ma lesz VD. és csak remélem nem csinálunk Bradfordból Joe Montanát, a védelmükből meg a 85-ös Bearst.

és még így is 3 ponttal nekünk adja Vegas a meccset xD

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Egy másik csapat topikjának margójához:

Ime két megbízható kedves, családcentrikus ember




Ő gerinctelenek paleontogiájával foglakozó Phd minősítésű chicagoi kutató Rhi


Ő egy orvosszakértő, Sashta


Abraham evakuációs technikus, számtalan élet megmentője


Többszörös életmentő horvát tűzoltó srác


Végül két kollégám


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Ez a képsorozat amit undi berakott RW kontra CK, eléggé szánamas. Nem hiszem, hogy 10 percnél tovább tartana, hogy egy fordított képsorozatot csináljak.
Komoly frusztráció halmozódott fel benne, és még a győzelmük sem tudta ezt feloldaani benne.Alabama Niners
nomen est omen

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ez a képsorozat amit undi berakott RW kontra CK, eléggé szánamas. Nem hiszem, hogy 10 percnél tovább tartana, hogy egy fordított képsorozatot csináljak.
Komoly frusztráció halmozódott fel benne, és még a győzelmük sem tudta ezt feloldaani benne.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
a sérültlistánk egy komplett kezdő lenne a Jagsnál 😀😀

Papa, hogy tudnánk nyerni egy olyan QB-val aki magát fotóztatja nem pedig beteg gyerekekkel pózol 😉petey
Te is tudod, hogy nem a pályán mutatott teljesítményekről szól a kép. 😉
Btw. sosem foglalkoztam azzal, hogy Kaep mit csinál pályán kívül, csak Wilson oldaláról érdekel, a többit meg Te is olvastad ezek szerint a topikunkban. 🏈Medvepapa
olvastam, de nem tart összerakni semeddig sem összerakni valakiről hasonló montázst, pláne az ellenfélről. viszont tényleg megható hogy Kap egy pöcs, Wilson középső neve meg Jézus. gondolom mndenki egy 100-as csomag papírzsepivel zokogta végig.
 www.ninersnation.com/2013/6/23/4457534/colin-kaepenick-camp-taylor-pictures-charity és tényleg mekkora egy önző állat. dehát nem is vártam mást, undi elég megszállott módon foglalkozik a 49ers-szel. érthetetlen.

azt hiszem Helm is leírta már hogy elég sok múlik az edzőkön, playhívásokon, ennél többet senki nem tud hozzátenni, mert látszik az akarás, csak valami most nem stimmel. nem hinném hogy a CLink utáni vereség tett be, tavaly is pofán lettünk verve és hol kötöttünk ki. 2 év alatt 2 egymás utáni vereség, és mindenki úgy viselkedik hogy kész, vége, égessük fel a Candlesticket(mondjuk nemsokára összedől akkora szemétdomb), és a franchise-t meg költöztessék el Kínába. nem, arról szól hogy menjél ki és fogat összeszorítva küzdj. még ha 1-14 is lesz a csapat akkor is. Kap meg leader, többször láthattuk a kispadnál is. egy győzelem jót tenne a lelkivilágának azért 😊
Al Pacino hangján: Tehát vagy túléljük ezt a harcot egy csapatként vagy odaveszünk egyénenként!Ennyi a történet.Ez a futball! Na melyiket akarjátok?

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
a sérültlistánk egy komplett kezdő lenne a Jagsnál 😀😀

Papa, hogy tudnánk nyerni egy olyan QB-val aki magát fotóztatja nem pedig beteg gyerekekkel pózol 😉petey
Te is tudod, hogy nem a pályán mutatott teljesítményekről szól a kép. 😉
Btw. sosem foglalkoztam azzal, hogy Kaep mit csinál pályán kívül, csak Wilson oldaláról érdekel, a többit meg Te is olvastad ezek szerint a topikunkban. 🏈

Szerk.: Ja és nem mondtam, hogy nektek szurkolok, azt várom, hogy jó meccset játsszatok a Rams-szel. xD

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
a sérültlistánk egy komplett kezdő lenne a Jagsnál 😀😀

Papa, hogy tudnánk nyerni egy olyan QB-val aki magát fotóztatja nem pedig beteg gyerekekkel pózol 😉

több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
49ers
Questionable: CB Nnamdi Asomugha (knee), T Anthony Davis (shoulder), TE Vernon Davis (hamstring), S Raymond Ventrone (concussion), WR Kyle Williams (rib, knee), LB Patrick Willis (groin)
Probable: LB Navorro Bowman (wrist), C Jonathan Goodwin (elbow), RB Frank Gore (knee), G Mike Iupati (shoulder), DT Ray McDonald (ankle, ankle), CB Carlos Rogers (knee), DT Justin Smith (shoulder)

jól nézünk ki 😊 szerintem VD játszani fog. ez meg kell lökje az offenzt. ma estére fogalmam sincs mi lesz, hiába fogalmatlan a Rams is akárcsak mi, a divíziómeccsek mindig háborúk. ha tudunk 1st downokat gyártani konzisztensen, a védelem tud pihenni és megnyeri nekünk a meccset.
Kap legyen rendben fejben, és tömjük az RB-ket. Go 9ers!petey
nyerünk mert nem fogom "élőben" nézni 😀
mondjuk szép kis sérült listánk van... pihenő nélkül ha a sok Probable státusz közül csak 2-3 kidől majd a meccs utánra.. pl Cowboy,Gore,Bowman?Josszi
tutira, mert en sem nezem meg eloben 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
49ers
Questionable: CB Nnamdi Asomugha (knee), T Anthony Davis (shoulder), TE Vernon Davis (hamstring), S Raymond Ventrone (concussion), WR Kyle Williams (rib, knee), LB Patrick Willis (groin)
Probable: LB Navorro Bowman (wrist), C Jonathan Goodwin (elbow), RB Frank Gore (knee), G Mike Iupati (shoulder), DT Ray McDonald (ankle, ankle), CB Carlos Rogers (knee), DT Justin Smith (shoulder)

jól nézünk ki 😊 szerintem VD játszani fog. ez meg kell lökje az offenzt. ma estére fogalmam sincs mi lesz, hiába fogalmatlan a Rams is akárcsak mi, a divíziómeccsek mindig háborúk. ha tudunk 1st downokat gyártani konzisztensen, a védelem tud pihenni és megnyeri nekünk a meccset.
Kap legyen rendben fejben, és tömjük az RB-ket. Go 9ers!petey
nyerünk mert nem fogom "élőben" nézni 😀
mondjuk szép kis sérült listánk van... pihenő nélkül ha a sok Probable státusz közül csak 2-3 kidől majd a meccs utánra.. pl Cowboy,Gore,Bowman?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Kaptam egy szabadnapot a hétre, és több lehetőség közül a pénteket választottam, még pedig a TNF miatt. Ajánlom, hogy jó meccset toljatok! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"