San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Szerencsétlen Anthony Davis, első nfl meccsén ellenfélként Seattleben. Gondolom nem erről álmodott.Mad
hhmm miért?braxa88
Nagyon nehéz lehet egy újonc falembernek ha első profi mérkőzésén a "süket" qwest field-en kell bizonyítania. Kommunikáció nagyon nehézkes ugye, meg alapjáraton új csapattagok, már önmagában ez is elég. Kaptak is róla két sacket, meg azt hiszem voltak szabálytalanságai is.Mad
ja, azt hittem van valami más indok, mint maysnél aki seattle város szülötte, és a frisco draftolta stb.

amugy ja nem lehetett neki könnyő neki, dexter meg is verte egyszer, és talán bryant is, de ez nem biztos.
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Szerencsétlen Anthony Davis, első nfl meccsén ellenfélként Seattleben. Gondolom nem erről álmodott.Mad
hhmm miért?braxa88
Nagyon nehéz lehet egy újonc falembernek ha első profi mérkőzésén a "süket" qwest field-en kell bizonyítania. Kommunikáció nagyon nehézkes ugye, meg alapjáraton új csapattagok, már önmagában ez is elég. Kaptak is róla két sacket, meg azt hiszem voltak szabálytalanságai is.

@KJuraszik
több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Szerencsétlen Anthony Davis, első nfl meccsén ellenfélként Seattleben. Gondolom nem erről álmodott.Mad
hhmm miért?
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Szerencsétlen Anthony Davis, első nfl meccsén ellenfélként Seattleben. Gondolom nem erről álmodott.

@KJuraszik
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
ki tudja, lehet, hogy ugy. 😊
Amugy meg jobb bizakodonak lenni.

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár
San Francisco 49ers coach Mike Singletary had an unusual message for Seattle Seahawks coach Pete Carroll after his team was waxed 31-6 in the opener. He thanked Carroll.:

"Tell Pete Carroll thank you very much for kicking our tails," Singletary said, via the Seattle Times. "It was good medicine, and we're going to take it."endorphyn
Na ja, de ugye ezt nem hálás szívvel mondta. 😀
Hm, érdekes módon most átmentem bizakodóba 😀 Tavaly Atlanta ellen jött a pofon 3-1-nél most a legelején. Véletlenek? 😉

több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
San Francisco 49ers coach Mike Singletary had an unusual message for Seattle Seahawks coach Pete Carroll after his team was waxed 31-6 in the opener. He thanked Carroll.:

"Tell Pete Carroll thank you very much for kicking our tails," Singletary said, via the Seattle Times. "It was good medicine, and we're going to take it."

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár
Azért hit van a csapatban, mert 3x is nekimentünk 4.-nek, és jól is kijöhettünk volna belőle. szaszia
Az szerintem szimplan hulyeseg volt mar, nem csak hit. Eloszorre okes, masodszorra necces, harmadszorra onhittseg. Amugy az egesz Frisco furcsa volt, nekem nagy meglepi volt. De szerintem az egesz liganak. Viszont arra tenyleg jo lehet a vereseg, hogy kicsit felrazza magat a garda. Annyira nem vagytok gyengek, hogy ennyi TD-t dobaljunk nektek ugy, hogy Ti meg egyet se. Meg a Qwest Field se mentseg. Szoval jo, hogy most jott es nem kesobb. Meg van ido igazitani a dolgokon.endorphyn
köszi egy úr vagy 😊

valahol ott szakadt el a cérna amikor befújták Clementsre a holdingot..Salamoni döntés az incomplete lett volna mert volt kézfogó rendesen mindkét részről, bár Clements a labdát akarta megjátszani, a WR meg későn fordult azért húzta vissza.

Az viszont látszik hogy Smith-Crabtree páros nemigazán működik, amit lehet írni a preseason, TC számlájára. Az egyik INT ugye amikor kipattant a kezéből a labda, most nem tudom mentség-e hogy 5 yardról erősen dobták neki, a másik meg amikor rossz route-ot futott és pick 6 lett belőle.

Ezenkívül rossz felállások, késő playek amik miatt ki kellett kérni az időt vagy delay of game.
Első meccs, nagyon kellett volna a W mivel brutális első fele lesz a szezonnak, de ugye ez nem sprint hanem maraton.

több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nekem tuti, rajtuk ment el a 6-os combo-m... 😀

Amugy az egesz Frisco furcsa volt, nekem nagy meglepi volt. De szerintem az egesz liganak.endorphyn
Witchdoctor
Van az ugy, hogy nem megy a lap 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Nekem tuti, rajtuk ment el a 6-os combo-m... 😀

Amugy az egesz Frisco furcsa volt, nekem nagy meglepi volt. De szerintem az egesz liganak.endorphyn

több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Azért hit van a csapatban, mert 3x is nekimentünk 4.-nek, és jól is kijöhettünk volna belőle. szaszia
Az szerintem szimplan hulyeseg volt mar, nem csak hit. Eloszorre okes, masodszorra necces, harmadszorra onhittseg. Amugy az egesz Frisco furcsa volt, nekem nagy meglepi volt. De szerintem az egesz liganak. Viszont arra tenyleg jo lehet a vereseg, hogy kicsit felrazza magat a garda. Annyira nem vagytok gyengek, hogy ennyi TD-t dobaljunk nektek ugy, hogy Ti meg egyet se. Meg a Qwest Field se mentseg. Szoval jo, hogy most jott es nem kesobb. Meg van ido igazitani a dolgokon.

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Nem biztos hogy rossz volt ez a vereség, annyira mindenki odaadta a ninersnek ezt a csoportot, talán ők is elhitték hogy ez zsebből meglesz. Mondom ezt úgy hogy nem láttam a meccset.
több mint 14 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Azért hit van a csapatban, mert 3x is nekimentünk 4.-nek, és jól is kijöhettünk volna belőle. Szerintem a 3 RZ-ból 0 TD után összetörtünk, és szegény embert már az ág is húzza. Főleg Alex, akinek két passza is nagyon fontos helyzetben kicsivel célt, ritmust tévesztett. Azt hiszem, az INT-ök már ebből jöttek. Fel fogunk rázódni, és össze is fog állni a csapat.....

nagyon remélem 😊
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár
nem láttam a meccseteket, de annak ellenére hogy a Ramset legyűrtük, ellenünk még így is bőven lesz esélyetek (nálunk a komplett offense nem működik...).
de azért nagyon durva (és váratlan) verést kaptatok. talán ez a pofon jó lesz, hogy egyesek magukba nézzenek és felszívják magukat a következő meccsre. az edzőtök sztem most leüvöltötte a társaságot a meccs után...csongi
Maiocco: 49ers coach Mike Singletary is very late for his postgame press conference...lettem volna légy az öltöző falán

több mint 14 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
nem láttam a meccseteket, de annak ellenére hogy a Ramset legyűrtük, ellenünk még így is bőven lesz esélyetek (nálunk a komplett offense nem működik...).
de azért nagyon durva (és váratlan) verést kaptatok. talán ez a pofon jó lesz, hogy egyesek magukba nézzenek és felszívják magukat a következő meccsre. az edzőtök sztem most leüvöltötte a társaságot a meccs után...
több mint 14 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Szánalmasak voltunk... 😕 Alextől idén sem lesz semmi...de ne legyen igazam!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár
Hát ez botrányos volt, az Offenstől kezdve a D-ig és a meccselésig. Egy olyan csapatot láttam amelyik nem hisz önmagában.
Persze a Hawks 1000 fokon izzott és ugye Qwest Fielden bárkit képes megverni, de nem lehet kifogás ez mivel 3 TD-vel kellett volna kijönni a 3 RZ utazás alatt...Clementset 2x csúnyán megverték, pass rusht nem igazán láttam..a fal meg nem tudott 1 yardott tolni futásnál. Nem lesz ez így jó.

tippem a by weekig 1-4, Seattle L, NO L, KC W, ATL L

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt írja schefter hogy 49ers TE Vernon Davis signed a 5-year extension, making him highest paid TE in NFL history. Deal includes $23 mil gtd, $37 mil total.

több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
na holnap foci 😊 ma elutazok és holnap este érek haza szóval nem lesz beharangozó 😛

http://www.49ers.com/media-gallery/videos/Week-1-Has-Arrived/77f49f7a-e5dc-4c40-898b-168c409122fe

49ers és Metallica...kicsit rövid de zsííííír

http://www.youtube.com/watch?v=rukcwhsYWjg ez hosszabb

Ginn lesz a punt returner, remélem LaBoy-nak és Justin Smithnek nagy napja lesz. A fornt 7-nek dominálnia kell a Hawks
OL-t.petey
justin smithtől nagyon félek, csakugy mint willistől... sztem szétcsapjátok az OL-t. A Polumbus-Gibson baloldal...
Goretól is félek, bármennyire is jónak tartom a futáselleni védelmet. amugy sztem a frisco lesz idén legjobb futócsapat.
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár
na holnap foci 😊 ma elutazok és holnap este érek haza szóval nem lesz beharangozó 😛

http://www.49ers.com/media-gallery/videos/Week-1-Has-Arrived/77f49f7a-e5dc-4c40-898b-168c409122fe

49ers és Metallica...kicsit rövid de zsííííír

http://www.youtube.com/watch?v=rukcwhsYWjg ez hosszabb

Ginn lesz a punt returner, remélem LaBoy-nak és Justin Smithnek nagy napja lesz. A fornt 7-nek dominálnia kell a Hawks
OL-t.

több mint 14 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A kavarást nem negatívan értettem, hanem , hogy kavarjuk a lapokat, piciket javulunk ezáltal, már megérte.

Keverünk, kavarunk, remélem ettől csak jobbak leszünk, bár aligha fog Troy pályára lépni, hacsak nem döglik ki Alex meg Carr is.Alabama Niners
mit kavarunk? 😊 semmi olyan nem történt aminek nincs értelme (lásd, Seattle, Seahawks 😉)

😀
http://www.theonion.com/articles/onion-sports-2010-nfl-teambyteam-guide,18023/?slide=8
San Francisco 49ers
* Strength: He may not be a Joe Montana, but Alex Smith is proving to be a better QB than Jim Druckenmiller, Gio Carmazzi, or Steve Stenstrom ever were
* Weakness: Whatever head coach Mike Singletary is thinking at any given moment
* Player To Watch: Veteran Brian Westbrook is always a threat to explode into a cloud of ligaments and bone
* Biggest Question: If the 49ers are willing to let Glen Coffee go to follow Christ, what's to stop the entire team from following suit?

A többi csapat is elég komoly 😂petey
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár
Keverünk, kavarunk, remélem ettől csak jobbak leszünk, bár aligha fog Troy pályára lépni, hacsak nem döglik ki Alex meg Carr is.Alabama Niners
mit kavarunk? 😊 semmi olyan nem történt aminek nincs értelme (lásd, Seattle, Seahawks 😉)

😀
http://www.theonion.com/articles/onion-sports-2010-nfl-teambyteam-guide,18023/?slide=8
San Francisco 49ers
* Strength: He may not be a Joe Montana, but Alex Smith is proving to be a better QB than Jim Druckenmiller, Gio Carmazzi, or Steve Stenstrom ever were
* Weakness: Whatever head coach Mike Singletary is thinking at any given moment
* Player To Watch: Veteran Brian Westbrook is always a threat to explode into a cloud of ligaments and bone
* Biggest Question: If the 49ers are willing to let Glen Coffee go to follow Christ, what's to stop the entire team from following suit?

A többi csapat is elég komoly 😂

több mint 14 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Keverünk, kavarunk, remélem ettől csak jobbak leszünk, bár aligha fog Troy pályára lépni, hacsak nem döglik ki Alex meg Carr is.
több mint 14 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
SI.COM, Peter King... 10 things I think...:

9. I think Alex Smith starts 16 games, saves his job, and earns a new contract in San Francisco.
10. I think the Cardinals will miss Kurt Warner more than any team misses any single retired or departed player in 2010.

Amen... mindkettőre 😀
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár
Várom már a vasárnapot, remélem valahol, valahogy tudom nézni a meccset 😊
Éjjel pont azt álmodtam, hogy állítom be a digit boxot a meccsekre 😀kando777
majd gyere fel az eredménykövetőbe, biztos lesz link. vagy majd MSN-en megdumáljuk.

Krisz, Smith - látom mániákusan gyűjtjük a Smitheket 😀 - még nem tudja a playbookot, de viszont tud olvasni :rolleyes:
(bocs Nate)