NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Hogy mást ne mondjak, a 11-es és 12-es drafton is 32.-nek értékelt minket a nemzeti sport, (bowl.hu-s segédlettel ;D) két D-vel, pedig kvázi minden alapember akkor érkezett 😀

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Hát, még azzal együtt is minimum egy B+ volt a draftunk, hogy a RB pick nekem speciel nem tetszett.
akdestroyer
Nem volt ez rossz...
Jó a Bills -szívem csücske- évek óta B-/B/B+ értékeléseket kap... ez 1 azaz egy db playoff meccset ért. az utóbbi mondjuk 5-6 évben,

Kapjunk C- t F-et.

Solder draftot nem értette a média (mert ezek nem szakemberek döntően)
Aldon Smith draftot nem értette a média
KJ Wright draftot nem értette a média
... csak, hogy a leg evidensebbeket hozzam példaként.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Hát, még azzal együtt is minimum egy B+ volt a draftunk, hogy a RB pick nekem speciel nem tetszett.

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Azt szeretném mondani, hogy Gennaro Filice egy újabb ember, aki abból él, amihez nem ért...
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ln93pvfbmkkke4sddl9d
NFC West draft grades: Cardinals ace test with one inspired act
Which team had the best draft in the rapidly changing NFC West? Whose picks induced widespread head-scratching? Gennaro Filice provides grades for all four teams -- plus, three selections that really stood out.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Jamarco Jonesről betett video nagyon érdekes... na nem azért, amire egyből gondol az ember... Kis easter egg
Számomra a legnagyobb tanulság, hogy Greennel nagyon sok munka lesz...de sokat mond a double team. 😀 😀 😀
Helmut Zimmer
Most, hogy az egyszerű szurkolói szem észrevételei anyagi formába lettek öntve, megtehetnéd ezt te is a szakmai meglátásokkal 😀
undisputedly
OKÉS, nem ma de okés
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jamarco Jonesről betett video nagyon érdekes... na nem azért, amire egyből gondol az ember... Kis easter egg
Számomra a legnagyobb tanulság, hogy Greennel nagyon sok munka lesz...de sokat mond a double team. 😀 😀 😀
Helmut Zimmer
Most, hogy az egyszerű szurkolói szem észrevételei anyagi formába lettek öntve, megtehetnéd ezt te is a szakmai meglátásokkal 😀
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Jamarco Jonesről betett video nagyon érdekes... na nem azért, amire egyből gondol az ember... Kis easter egg
Számomra a legnagyobb tanulság, hogy Greennel nagyon sok munka lesz...de sokat mond a double team. 😀 😀 😀
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Undikám!

Ez remek volt, sok ilyet még!

😊
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én most azt mondom a kezdő DL ez lesz, vagyis inkább base: Clark - Reed - Stephen - Green -nyílván ha Green még nem NFL kész akkor Jordan. ami baj lenne, mert akkor DE poszton kevés lenne a rotációs lehetőség.
pass szitunál: Clark - Jones - Johnson - Jordan, amit lehet variálni Mingoval és Smithszel szélen, Green középen. De Reed is lehet közel 80% snapszámot játszó DT, tőle kimagasló évet várok, pass rushban is egyre jobb, futás ellen meg azt várom tőle hogy top3 DTje legyen a ligában
DE poszt rohadtvékony, Clark oké, Jordan reméljük hozza azt amit tavaly mikor pályára engedték, Green pedig hamar felveszi az NFL ritmust. Menő ez Jordan, Smith, Mingo bust egység 😀
DT poszt tetszik, a két vikingsos igazolás bejön. Tom Johnson eléggé jóféle DT, csak öreg, de Nazairnak jó mentor lehet.
Reed, Stephen, Jones, Johnson sort lehet rotálni, Green is kaphat belül szerepet, mint Bennett.

Az említett top5 védelem, sztem túlzás, ahoz nagyon kell hogy 3 fiatal nagyon berobbanjon: Clark, Reed és Shaquill Griffin. De ez mind3ban benne van.


WR: 4nél azért több fog rosterre kerülni, 5.nek Marcus Johnson esélyes, vagy David Moore.

OL: érdekes hogy kb eldöntött a kezdő sor. Maximum Fant érhet oda RT posztra

secondaryben kiváncsi vagyok a tavalyi rookiek mennyire tudnak fellépni: Thompson, Hill és Tyson. Jó lenne ha mind 3 roster fogna, és 2 komolyabb szerep. Mondjuk Thomas melletti kezdő SS, vagy Maxwell kiszorítása Tysontól.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Rövidke összefoglaló a roster jelenelgi állását érintő véleményemről egy kinti fórumon közzétett roster predictiont felhasználva. Főleg azoknak lesz érdekes akik nem Hawks fanok, mivel az itteni drukkerek többsége ezekkel a triviákkal tisztában van. Feel free to correct me (@braxa, gondolom van pár értékes inputod) (disclaimer: a FB pozíció jelenlegi állásával nem vagyok képben)

QB: Russell Wilson, Alex McGough/A. Davis

A liga egyik legjobb irányítója, a mi rendszerünkben senki sem tudna jobban teljesíteni. RW az előző szezonban vezette a ligát 34 passzolt és 37 összes TD-vel. Az egész NFL történelem 2. legjobb irányítómutatójával rendelkezik (98.8 ), rögtön Aaron Rodgers mögött (103.8) és Tom Brady előtt (97.6 ). Mindezt úgy, hogy használható fala 3 éve nem volt 😊 Nincs okunk azt hinni, hogy egy jobb futójátékkal és OL-el ne tudná megismételni amit az előbbiek nélkül is megcsinált tavaly.



RB: Rashaad Penny, Chris Carson, C.J. Prosise, Mike Davis, J.D. McKissic

Az idei 1. körös Rashaad Penny-től sokat várhatunk, ha beváltja a hozzá fűzött reményeket. 3 down back, futás mellett elkapásra is használható, elég reach szagú volt a kiválasztása, de ha benne látják a stabilitást, akkor legyen. Carson jó, de lesérült, Prosise elit lehetne, de papírból van, Davis és McKissic is használható, csak sérülékeny. Egy valamivel jobb OL játék idén talán azt eredményezi majd, hogy nem ütik ki minden futónkat 1-2 meccs után. PC egyértelműen lenyilatkozta, hogy visszatérünk az alapokhoz és ismét futásorientált csapat leszünk, erre alkalmas lehet az egység.



FB: Jalston Fowler, Khalid Hill, Tre Madden, or Marcus Martin
Run-heavy playbookhoz elengedhetetlen, főleg ha erős front-7-t kell megverni a csoportgyőzelemért. M. Rob óta nem volt kiemelkedő blokkolónk.

WR: Doug Baldwin, Tyler Lockett, Jaron Brown, Amara Darboh

Baldwin elit, Tavaly 9 yard hiányzott neki az 1k-hoz. A legjobb elkapónk és jelenleg talán a DB-RW elkapó-irányító kapcsolatnak van a legjobb passer ratingje a ligában. Lockett 4. évét kezdi, az igazi nagy breakout szezon még várat magára, 500-600 között megbízhatóan termel, de tőle nagyobb részesedés kell, ha pótolni akarjuk az 1200 yardot (kb. 30%-a az összesnek) és 16 TD-t (kb. 50%-a az összesnek) ami Jimmy és P-Rich távozásával eltűnt a rendszerből. Brown a csoportrivális Cardinalstól jött az idei FA piacon, a 6. szezonját kezdi meg, a tavalyi volt a kiugró éve kb. 500 yarddal és 4 TD-vel. A depth charton el volt tűnve, többen is voltak előtte, reménykedhetünk, hogy több van benne, és ki tudja venni a részét az előbb említett távozók pótlásából. Darboh a stáb nagy kedvence, tavaly draftoltuk, számokat nem hozott, tőle nagy előrelépés várható most, hogy a depth chart a számára kedvező módon változott.

 www.youtube.com/watch?v=3BJ0O6t9L7M
 www.youtube.com/watch?v=eJPPpArH0vs

TE: Ed Dickson, Nick Vannett, Will Dissly
A lenagyobb talány talán a TE szekció lesz idén. FA piacon hoztuk a Pantherstől Discksont aki a legjobb blokkoló TE-ként lett bemutatva, ugyanakkor a Carolina fanok röhögtek a markukba, hogy túlfizettük, mert sem blokkolásban nem jó, sem pedig elkapásban. Rostert fog valószínűleg Vannett is, a korábbi korai körös pickünk, aki akkor a draft class legjobb blokkoló TE-je volt (szerintünk). A harmadik szezonját kezdi, eddig kettő év alatt 15 elkapást és egy TD-t mutatott be. Hogy ez a rendszer és Bevell hibája volt-e, idén megtudjuk. Nagy elvárásaink ne legyenek felé. Ezt igazolja az is, hogy idén is hoztunk egy korai körös TE-et Dissly személyében, akit a fórumokon csak az "új Miller"-ként emlegetnek, jelezve, hogy all-around TE, tehát blokkoláson kívül kifejezetten passz játékokat is lehet rá rajzolni. Idén tehát nagymértékben újraszabtuk a pozíciót, Graham elengedésével egy elit RZ célpontot veszítettünk, cserébe egy futást jobban segítő blokkoló egységet állítottunk össze.




OL: LT Duane Brown, LG Ethan Pocic, C Justin Britt, RG D.J. Fluker, and RT Germain Ifedi (csere: George Fant, Jordan Roos, Isaiah Battle, Odhiambo, Jamarco Jones).

Brown ok, habár 32 éves már, és tavaly kicsit alulteljesített nálunk, de ezt tudjuk be annak, hogy szezon közben jött és Cable volt az edző. Rajta kívül még center poszton vagyunk meg, habár Britt 2 évvel ezelőtti önmagához képest jelentősen visszalépett tavaly. Pocic az RG poszton még fejlődhet, így a bal oldal stabilizálható lenne. LG pozícióba jött Fluker, aki amolyan Carpenter 2.0 félének tűnik, jó run block, rossz lábmunka és gyenge passblock. RT pozícióba beválhat az idei kései körös J.Jones, aki azért csúszott ennyit, mert gyenge lett a combine teljesítménye és megkérdőjelezhetőek a fizikai képességei. Cserébe viszont egy nagy programból jön és jól játszik. Idén végre eltértünk a Cable-i úttól és nem kokszos birkózókat hozunk átkonvertálni. Remélhetőleg a total bust Ifedit és a sérülékeny wannabe Fantot kiszorítja a kezdésre. A PFF-nél a draft legjobb stealjei között szerepelt.



DL: DE Frank Clark, NT Jarran Reed, DT Nazair Jones, DE Dion Jordan (Backups: Rasheem Green, Shamar Stephen, Tom Johnson, Marcus Smith, Quinton Jefferson)

Bennett elment, Avril sérült, így a tavalyi 3 legjobb passzsiettetőnkből kettő nem lesz itt idén. Clark két év alatt kb. 20 sacket szerzett, az idei lehet a kiugró éve, ahol megmutathatja, hogy ő a legjobb falemberünk. Az off-field problémák egyelőre nem igen mutatkoznak meg nála, pedig ez volt a redflaje a drafton. Reed jó a futás ellen, ha egy természetes fejlődési ívet nézünk, a passrushban is mutathat egy-két dolgot idén. Nazair egy produktív DT lehet, ha egészséges. Tavaly 2 sack, 3 PDef és 1 INT volt a neve mellett. A Vikingektől hoztunk két DT-t, Shamar Stephen-t és Tom Johnson-t. Passzsiettetés utóbbitól talán várható, habár az előző két éve számszakilag gyenge lett. Főleg rotációban lesznek fent, annak viszont jó igazolások. Rasheem Green az idei 3. körösünk, hibrid passrusher lehet belőle, első évében valószínűleg nem robbant bankot teljesítményt nézve, de potenciál van benne. Dion Jordan a tavalyi év egyik legpozitívabb meglepetése. A Miami korábbi első köröse bustként lett elkönyvelve, nálunk megtalálta a számításait, szezon közben jött és 5 meccsen hozott 4 sacket. PC nagy dolgokat vár tőle idén, nálam ő is az egyik potenciális breakout játékos. Szerintem legalább 10+ sacket hoz majd idén. A Cleveland korábbi 1. körös bustja, az FA piacon hozott Barkevious Mingo feltűnhet még passziettetésben.





LB: MLB Bobby Wagner, WLB K.J. Wright, and SLB Barkevious Mingo (Backups: WLB Shaquem Griffin, SLB D.J. Alexander, and MLB Paul Dawson)

Wagner tavaly Top3 védő volt a ligában, a legjobb játékosunk a labda ezen oldalán. Wright szintén átlag feletti WLB, az ő cseréje lehet az idei draftoltunk S. Griffin. SLB-ben Mingo lesz a kezdő vélhetően, reméljük a stáb belőle is ki tud hozni egy Dion Jordan féle átváltozást. Összességében a LB sor idén is erős egységünk lehet. Griffin érkeztével ráadásul nem csak egy jó játékost hoztunk, de egy olyan játékost is aki a jelenlétével képes a toxikus maradványokkal küzdő öltözőnket feltölteni pozitív energiával. Nagyon örülök, hogy jött.

 www.youtube.com/watch?v=P72nwP_rvJQ


DB: RCB Shaquill Griffin, LCB Byron Maxwell, NCB Justin Coleman, SS Bradley McDougald, FS Earl Thomas (csere: FS Tedric Thompson, SS Mo Alexander & Delano Hill, CB Deandre Elliott, Neiko Thorpe)

Shaquill Griffin potenciális Top5 CB a ligában(1-2 éven belül), az első évében is remekül játszott, egy feltételezhető fejlődési ívet bejárva meg van az új Sherm. Coleman jó a slotban, köszönjük meg, hogy a Pats egy 7. (?) körösért odaadta. Maxwellt visszahoztuk a draft után, a megbukott karrierjét nálunk rendszerfit CB-ként újjáélesztheti. McDougald veszi át a sérült Kam Chancellor helyét SS-ben, Earl pedig maradt nálunk, még egy évre legalább. Kérdés, hogy fog-e holdoutolni. Idén hoztuk hátsó körös pick-el Flowerst, aki safety volt az egyetemen, de mi CB-ként akarjuk használni, érdekes project lesz. Összességében stabil egység lehet, ha egészségesek maradnak a kezdők.



ST: K Sebastian Janikowski, P Michael Dickson, LS Tanner Carew, PR Tyler Lockett, KR Rashaad Penny

Janikowski igazolásának annyira nem örültem, öreg, leívelő félben van a karrierje, de a tavalyi rúgó játékunkon segíthet. Dicksont idén draftoltuk, a PFF a draft nagy stealjei között szerepelteti, amióta osztályozzák az egyetemi játékosokat, ő a legjobb punter. Penny vélhetően kap returner feladatokat is.

Összességében az várható, hogy visszatérünk a runheavy smash focihoz, hoztunk hozzá blokkoló TE-eket, gyenge passzblokkoló, de erős runblokkoló falembereket és egy ehhez illő edzői stábot, akiken rengeteg minden fog múlni. Cable-nél csak jobbak lehetnek, Bevell-t viszont nem biztos, hogy az új OC már az első évében megugorja. Emiatt teljesen megjósolhatatlan, hogy hol fog kikötni a csapat számok tekintetében. Védő oldalon reménykedhetünk egy top5 egységben, a potenciál meg van, a depth is, ha a kezdők nem dőlnek ki, és a rotációnk a fent leírtak szerint alakul, jó egység lehet. A Bevell és Cable cuton kívül az offseason legnagyobb pozitívuma, hogy megszabadultunk pár krónikusan toxikus elemtől, ami minden bizonnyal javítani fog a csapategységen.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
Alex McGough - róla mit illik tudni?
garrett27
A Gasparilla Bowlon eltört a kulcscsontja ezért nem nagyon tudott emelkedni a predraft értéke, arm talent van benne, atletikus, pontossága sem volt rossz a C-USA-ben és a pro-style offense sem idegen teljesen neki, szvsz nem teljesen reménytelen projekt, bár tudnék nem egy csapatot mondani, ahol jobb helye lenne.
empty taxi
Ne haragudj, nem értek egyet. Ebben a srácban ösztönszerűen megvan a menekülés, és az egy lábról dobás képessége. Hol máshol tudná ezt jobban elmélyíteni? 😊
Helmut Zimmer
Értem a koncepciót az erősséfgeire építsünk, a gyengeségeket meg szarjuk le. 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Alex McGough - róla mit illik tudni?
garrett27
A Gasparilla Bowlon eltört a kulcscsontja ezért nem nagyon tudott emelkedni a predraft értéke, arm talent van benne, atletikus, pontossága sem volt rossz a C-USA-ben és a pro-style offense sem idegen teljesen neki, szvsz nem teljesen reménytelen projekt, bár tudnék nem egy csapatot mondani, ahol jobb helye lenne.
empty taxi
Ne haragudj, nem értek egyet. Ebben a srácban ösztönszerűen megvan a menekülés, és az egy lábról dobás képessége. Hol máshol tudná ezt jobban elmélyíteni? 😊
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
Alex McGough - róla mit illik tudni?
garrett27
A Gasparilla Bowlon eltört a kulcscsontja ezért nem nagyon tudott emelkedni a predraft értéke, arm talent van benne, atletikus, pontossága sem volt rossz a C-USA-ben és a pro-style offense sem idegen teljesen neki, szvsz nem teljesen reménytelen projekt, bár tudnék nem egy csapatot mondani, ahol jobb helye lenne.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Megrázó! De nem úgy, ahogy érzitek.
 www.fieldgulls.com/2018/5/1/17306260/who-picking-linemen-seattle-seahawks-tom-cable-john-schneider-athletic-profiles-draft-free-agency
Első ránézésre ez food 4 Undi... első ránészésre...
Helmut Zimmer
Szerintem félreveztő ez az írás. Attól eltekintve, hogy vannak olyan játékosok a felsorolt volt OL-jeink között akiket nem is mi draftoltunk, többeket (direkt) nem tett bele a szerző.
undisputedly
Bizony!

Fieldgulls konkrétan súrolja a magyar politikai sajtótermékek hitelességét.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Megrázó! De nem úgy, ahogy érzitek.
 www.fieldgulls.com/2018/5/1/17306260/who-picking-linemen-seattle-seahawks-tom-cable-john-schneider-athletic-profiles-draft-free-agency
Első ránézésre ez food 4 Undi... első ránészésre...
Helmut Zimmer
Szerintem félreveztő ez az írás. Attól eltekintve, hogy vannak olyan játékosok a felsorolt volt OL-jeink között akiket nem is mi draftoltunk, többeket (direkt) nem tett bele a szerző.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Megrázó! De nem úgy, ahogy érzitek.
 www.fieldgulls.com/2018/5/1/17306260/who-picking-linemen-seattle-seahawks-tom-cable-john-schneider-athletic-profiles-draft-free-agency
Első ránézésre ez food 4 Undi... első ránészésre...
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Penny trade blockon.....
sutianap
Arról Ír a pravda, hogy kaptunk rá ajánlatot.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Penny trade blockon.....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Alex McGough - róla mit illik tudni?
garrett27
Csere lesz 😊
Helmut Zimmer
Sannyi

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Alex McGough - róla mit illik tudni?
garrett27
Csere lesz 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 903 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha a drafton behúzott játékosok mellé jön pár "draftolatlan" gyémánt, nem lesz gond...
Alig várom Londont...
krankovics
 mobile.twitter.com/MarkDulgerianOS/status/974306769697566720/video/1
Skyler Phillips OG
Bazzani
Mellé még FCS All American első csapatos volt a legutóbb idényben. Belőle lehet valaki, főleg itt.
több mint 5 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Pick #76 - Rasheem Green DE, (USC) - Örülünk, kellett.
Pick # 159 - Michael Dickson P, (Texas) - OK
undisputedly
Valójában #79 és #149

De igen, többnyire valóban jónak tűnnek a fiatalok, bár kezdő közülük max 2-3 lesz egyelőre, ez később még változhat persze.

több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Alex McGough - róla mit illik tudni?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
1.kör
Pick #27 - Rashaad Penny RB, (San Diego State) - OK, ha benne látják a következő frencsájz futót
3. kör
Pick #76 - Rasheem Green DE, (USC) - Örülünk, kellett.
4. kör
Pick #120 - Will Dissly TE, (Washington) - WTF?! Két éve elhoztuk a draft legjobb blokkoló TE-jét, idén FA-n az FA legjobb blokkoló TE-jét, minek egy harmadik, aki elkapni meg nem tud?
5. kör
Pick # 141 - Shaquem Griffin OLB, (Central Florida) - Örülünk, kell az öltözőbe az üzenet ami jön vele. Hagyjuk magunk mögött a "bajkeverők" hagyatékát.
Pick # 146 - Tre Flowers CB, (Oklahoma St.) - OK, CB lesz, a plafon magasan van nála
Pick # 159 - Michael Dickson P, (Texas) - OK
Pick # 168 - Jamarco Jones OT, (Ohio State) - Örülünk, végre valaki aki nem labor szörny, hanem focizni tudó T
6.kör
Pick # 186 - Jacob Martin DE, (Temple) - OK, project
7. kör
Pick # 220 - Alex McGough QB, (Florida International) - OK, project
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
A három Press Conference alapján a draftunk a lehetőségekhez képest kb. A-s lett, legalábbis ez a benyomása az embernek.

The 2018 #SeahawksDraft class
 www.facebook.com/Seahawks/videos/10155357781266722/
Aguirre
A -szokásosan- vitatható 1. Körhöz képest (bár én azt gondolom, értem) nem tűnik ez rossznak. Médiahacknek sem volt utolsó.
Nagyon sok munka lesz a srácokkal. Elég nyersek szokott módon
Kedvenc pickjeim: Green, Jones.
A többit meglátjuk
A Griff húzás jót tes a csapatnak szerintem.