Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 3 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/volajmayx9qn17ooiymn
Broncos, Seahawks, Buccaneers, Lions players won't take part in voluntary offseason workouts over COVID-19 concerns
Denver Broncos and Seattle Seahawks players became the first groups to announce they won't attend voluntary offseason workouts. In a statement sent from the NFLPA on Tuesday, players from both teams said they would skip offseason workouts until the COVID-

-mindig alulról építkező, innovatív csapat volt ez.

Sending out an S.O.S
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 764 — Fantomas0429
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/170795414_913512756102663_3466640892499341489_n.jpg?stp=cmp1_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=CQijXpw6N5UAb4iPEgT&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAFEIuzwMAOKNkfyoOlAYgukTBchTPaQIMiFKdQLrRL4w&oe=6630FDFC
NFL on Instagram: "When Chandler Jones was too strong for the sled. 💪😦 (via @azcardinals, h/t @thecheckdown)"
368K likes, 1,950 comments - nfl on April 11, 2021: "When Chandler Jones was too strong for the sled. 💪😦 (via @azcardinals, h/t @thecheckdown)".


Ez var rank a szezonban az egyik oldalon a masikon meg JJ Watt, szerintem tok mindegy mit csinal a front office a drafton 😂😂

Szerkesztette: Fantomas0429
több mint 3 éve
TRI4X Seattle Seahawks 19
Egyébként van már OC?
Látom van Shane Waldron

Szerkesztette: TRI4X
több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Végre hosszú évek után megint az esélytelenek nyugalmával vághatunk neki a szezonnak. Nem kell görcsölni, szép meccseket eddig se láttunk a csapattól, de elvárás volt a PO. Hát most majd nem, és ez akár még jól is elsülhet.
Próbálom megkeresni az optimizmusra okot adó tényezőket. Nem egyszerű. Érzek egy lejtmenetet a bukott SB óta, és mint ahogy tudjuk, a lejtőn lefelé egyre gyorsul a tempó, kivéve ha sikerül a fékezés. Pénz és drafttőke nélkül, erősen hiányos rosterrel (WR 3., CB, O fal, stb.) már a berántott kézifék sem segít. Szóval nyugi van, nem megyünk egy szint alá, de nem is leszünk boldogok idén. Ne legyen igazam! Go Hawks a gödörben is!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 764 — Fantomas0429
Egy kicsit mostanában hanyagoltam a 'Hawksot, ma megnéztem, hogy mi történt az elmúlt két-három hétben a csapat háza táján és hát gyakorlatilag semmi.
Az elmúlt évben/években elég sok látható problémája volt a csapatnak emberanyagot tekintve.

Pozíciós egységekre lebontva az eddigi offseason:
- Van egy elit irányítónk. Mit csinálunk? Elidegenítjük.
- Futóink rendben vannak. Mit csináltunk? Carsont újraigazoltuk, ez jó.
- WR1, WR2 szuper. Hiányzik a a legit WR3. Moore elment a cicákhoz. Ki jött a pótlására? Senki.
- Tight Endekre eddig abszolút nem építettünk. Mit csinálunk? Hozunk egy amúgy remek TE-t Everett személyében.
- Az Unger-Graham csere óta a legnagyobb probélma a támadófal. Mi történt? Annyi , hogy lecséltük a bal guardot, Iupati helyett jött Gabe Jackson. Ezt upgradenek semmiképp nem mondanám, szinten tartásra ok, bármennyire is jó guard Jackson.

- A pass rush későn ébredt múlt szezonban. Milyen erősítést hoztunk? Semmilyet. Reed el is ment bajnokságot nyerni, a helyette hozott Al Woods meg downgrade.
- A linebacker sor legalább stabil volt. Ki nem kapott még szerződést? Hát Wright, aki 10 éve az egyik legbiztosabb pontja a védelemnek.
- Secondary az év elején történelmi mélységekben tanyázott, voltak a szezon későbbi részében bíztató jelek, de semmi több. Mit csináltunk? Elegengedtük a legjobb CB-nket. Kit hoztunk a helyére? Ahkello Witherspoont.

- A punterünk óriási király.

Summa summarum amiben bízhatunk az az új OC, meg, hogy Norton védelme tavaly azért mutatott szép dolgokat.

Eddigi offseson értékelésem: csillagos 1-es. Pont nem csinált semmit a vezetőség. Draft tőke nincs, capspace sose lesz, hacsak nem cseréljük el Wilsont.
SONICS-SEAHAWKS
Nekem van egy olyan erzesem bar lehet baromsag hogy Wrightot azert nem igazoljuk vissza mert Shermenre varunk, a wr3 meglesz oldva gyakorlo csapatbol es tobb Te jatek lesz.
A fal eddig is mindegy volt majd lesz egy 5 . Koros draft pick iden oda ha bejon bejon ha nem nem.

En nem hiszem hogy lesz playoff , nem latom hogy a csoportbol hogy tudnank bejutni.
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Na, ha már úgy is leértünk a gödör aljára, akkor jöhet egy kis teaser! 😀

Új év, új galibák.
Gőzerővel dolgozok a témán!
Szóval coming soon.

több mint 3 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 133 — andrasbora@gmail.com
Amúgy meg szerintem lesz nekünk rájátszás idén is. Csak ott ki fogunk esni már a wildcard körben, mert csak jobb csapat jöhet szembe.

Szerkesztette: SONICS-SEAHAWKS
több mint 3 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 133 — andrasbora@gmail.com
Egy kicsit mostanában hanyagoltam a 'Hawksot, ma megnéztem, hogy mi történt az elmúlt két-három hétben a csapat háza táján és hát gyakorlatilag semmi.
Az elmúlt évben/években elég sok látható problémája volt a csapatnak emberanyagot tekintve.

Pozíciós egységekre lebontva az eddigi offseason:
- Van egy elit irányítónk. Mit csinálunk? Elidegenítjük.
- Futóink rendben vannak. Mit csináltunk? Carsont újraigazoltuk, ez jó.
- WR1, WR2 szuper. Hiányzik a a legit WR3. Moore elment a cicákhoz. Ki jött a pótlására? Senki.
- Tight Endekre eddig abszolút nem építettünk. Mit csinálunk? Hozunk egy amúgy remek TE-t Everett személyében.
- Az Unger-Graham csere óta a legnagyobb probélma a támadófal. Mi történt? Annyi , hogy lecséltük a bal guardot, Iupati helyett jött Gabe Jackson. Ezt upgradenek semmiképp nem mondanám, szinten tartásra ok, bármennyire is jó guard Jackson.

- A pass rush későn ébredt múlt szezonban. Milyen erősítést hoztunk? Semmilyet. Reed el is ment bajnokságot nyerni, a helyette hozott Al Woods meg downgrade.
- A linebacker sor legalább stabil volt. Ki nem kapott még szerződést? Hát Wright, aki 10 éve az egyik legbiztosabb pontja a védelemnek.
- Secondary az év elején történelmi mélységekben tanyázott, voltak a szezon későbbi részében bíztató jelek, de semmi több. Mit csináltunk? Elegengedtük a legjobb CB-nket. Kit hoztunk a helyére? Ahkello Witherspoont.

- A punterünk óriási király.

Summa summarum amiben bízhatunk az az új OC, meg, hogy Norton védelme tavaly azért mutatott szép dolgokat.

Eddigi offseson értékelésem: csillagos 1-es. Pont nem csinált semmit a vezetőség. Draft tőke nincs, capspace sose lesz, hacsak nem cseréljük el Wilsont.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 509 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor RW tuti marad, már ha eddig kérdés volt 😛
több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan

Beki
Én nagyon bírom a fickót és kell is a csapatnak. Ráadásul igazi unikum, mert az elmúlt években nem sok játékosért tradeltünk felfelé.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
mbhawks Seattle Seahawks USC Trojans 25
Egyéként ti kinek örülnétek a 2.körben?
Összeszedtem néhány nevet, akire reális esély lehetne:
Elijah Moore WR Ole Miss: Egy nagyon jó, aprótermetű slot elkapó, a pálya szélén nem nagyon használták. Amockoknál nagyon nagy a szórása, az 1.kör végétől a 3.kör elejéig láttam már mindenhol.

Alex Leatherwood T Alabama: Futás blokk az erősége, de passblockban sem gyenge. Ő egyértelmű steal lenne a mi helyünkön. Kicsi red flag nála, hogy hosszútávon lehet guard lesz belőle a profik között.

Landon Dickerson C Alabama: Leatherwood társa a Bama falában, nagyon jó méretekkel rendelkezik, nagyon erős, fizikális. Legnagyobb gyengeségének a lábmunkáját emelik ki. Kis szerencsével csúszhat a pickünkig.

Eric Stokes CB Georgia: Nagyon gyors, a Pro Day-en 4.25-ös 40 yardot futott. A labdára veszélyes, nagyon megbízhatóan szerel. Őt legtöbbször a 2.kör második felébe mockolják, tehát értéken lenne.

+ Egy név akinek nagyon nem örülnék, de mivel a Hawks-ról beszélünk, bárkit választhatunk és beleillene a WTF húzás kategóriába:
Michael Carter RB North Carolina: Egy kisebb termetű futó, főként az elkapásokban jeleskedik és használják visszahordásoknál is. Leadback nyílván nem lesz belőle az NFL-ben, de simán lehetne használni a slotban is.

Csináltam egy gyors kitekintést a draftra és így első blikkre ők ugrottak be, akik még nálunk kis szerencsével bent lehetnek és jó értéket képviselnének vagy éppen kinézem az FO-ból, hogy ő lesz a választás.
mbhawks
Dickerson legnagyobb red flagje a sérülés. A lábmunkája is azért van a legtöbb helyen megemlítve, mert még a Floridán játszva volt 2szer is ACL szakadása. Ez ebben a korba azért nem túl gyakori, továbbá a bokájval is akadnak gondok. Egészségesen vélhetően Vera-Tuckerel versenyeznének az első iOL kiválasztásért, így azonban valóban csúszhat, akár sokat is.

Stokes keze nem jó. 😀 A labdára azért veszélyes, mert szálkás fa kezével a végén még kiszúrja. Ettől még egy jó kis CB prospect, de labdás gyakorlatain sokat droppol. 2020-ban, utolsó évében szerezte meg első intjét pedig előtt már volt több mint 1000 snapje. Az idei 4 int ráadásul majd mindegyike QB-WR misscommuniationból ered. Sebességben nem fogják megverni és szerintem a change os directionja se olyan rossz mint pár helyen említik. Összességében jó prospect de nem lesz egy labdamágnes. 😊
alatriste
Köszi a kiegészítést!🙂 Próbáltam összeszedni a legtöbb helyen látott pozitívumokat meg a szerény kis tudásomból, azokat amiket ki tudtam szűrni néhány videókból. Így azért tisztább a kép😀
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egyéként ti kinek örülnétek a 2.körben?
Összeszedtem néhány nevet, akire reális esély lehetne:
Elijah Moore WR Ole Miss: Egy nagyon jó, aprótermetű slot elkapó, a pálya szélén nem nagyon használták. Amockoknál nagyon nagy a szórása, az 1.kör végétől a 3.kör elejéig láttam már mindenhol.

Alex Leatherwood T Alabama: Futás blokk az erősége, de passblockban sem gyenge. Ő egyértelmű steal lenne a mi helyünkön. Kicsi red flag nála, hogy hosszútávon lehet guard lesz belőle a profik között.

Landon Dickerson C Alabama: Leatherwood társa a Bama falában, nagyon jó méretekkel rendelkezik, nagyon erős, fizikális. Legnagyobb gyengeségének a lábmunkáját emelik ki. Kis szerencsével csúszhat a pickünkig.

Eric Stokes CB Georgia: Nagyon gyors, a Pro Day-en 4.25-ös 40 yardot futott. A labdára veszélyes, nagyon megbízhatóan szerel. Őt legtöbbször a 2.kör második felébe mockolják, tehát értéken lenne.

+ Egy név akinek nagyon nem örülnék, de mivel a Hawks-ról beszélünk, bárkit választhatunk és beleillene a WTF húzás kategóriába:
Michael Carter RB North Carolina: Egy kisebb termetű futó, főként az elkapásokban jeleskedik és használják visszahordásoknál is. Leadback nyílván nem lesz belőle az NFL-ben, de simán lehetne használni a slotban is.

Csináltam egy gyors kitekintést a draftra és így első blikkre ők ugrottak be, akik még nálunk kis szerencsével bent lehetnek és jó értéket képviselnének vagy éppen kinézem az FO-ból, hogy ő lesz a választás.
mbhawks
Dickerson legnagyobb red flagje a sérülés. A lábmunkája is azért van a legtöbb helyen megemlítve, mert még a Floridán játszva volt 2szer is ACL szakadása. Ez ebben a korba azért nem túl gyakori, továbbá a bokájval is akadnak gondok. Egészségesen vélhetően Vera-Tuckerel versenyeznének az első iOL kiválasztásért, így azonban valóban csúszhat, akár sokat is.

Stokes keze nem jó. 😀 A labdára azért veszélyes, mert szálkás fa kezével a végén még kiszúrja. Ettől még egy jó kis CB prospect, de labdás gyakorlatain sokat droppol. 2020-ban, utolsó évében szerezte meg első intjét pedig előtt már volt több mint 1000 snapje. Az idei 4 int ráadásul majd mindegyike QB-WR misscommuniationból ered. Sebességben nem fogják megverni és szerintem a change os directionja se olyan rossz mint pár helyen említik. Összességében jó prospect de nem lesz egy labdamágnes. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
mbhawks Seattle Seahawks USC Trojans 25
Gabe Jackson hosszabbított, 3 évre 22,5M-ért.
több mint 3 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Innen húzogatunk majd 6.körbe várt projekt TE-ket, meg üveglábú futókat. 😀
akdestroyer
Én idén várok egy kis extrát, mondjuk húzunk egy QB-t valahol elől, akire senki nem számít...

http://seahawks.hu
több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Soha senki nem tudta még megtippelni PC draft terveit (legalábbis ezen a fórumon biztos nem). Ahogy AK írta: letrade és WTF linebacker és RB húzások.
Nincs jelentősége a draftnak a hawks univerzumban.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Egyéként ti kinek örülnétek a 2.körben?
Összeszedtem néhány nevet, akire reális esély lehetne:
mbhawks
Szép gyűjtés, de szerintem felesleges idén ezen pörögni.

Még normális pickmennyiség mellett is folyamatosan moneyballozunk (kb 2016 óta), a jelenlegi helyzetben pedig szinte biztosra veszem hogy hátratrade hegyek lesznek.

Jelen pillanatban 2.(No.56) 4. 5. valamint két 7.körrel rendelkezünk.

Szerintem a második körből többszöri lecsere után kimozgunk, és begyűjtünk majd plusz két 3., valamint egy 4.kört.

Innen húzogatunk majd 6.körbe várt projekt TE-ket, meg üveglábú futókat.

😀

több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Leatherwood szerintem nálunk is célpont lesz.
több mint 3 éve
mbhawks Seattle Seahawks USC Trojans 25
Egyéként ti kinek örülnétek a 2.körben?
Összeszedtem néhány nevet, akire reális esély lehetne:
Elijah Moore WR Ole Miss: Egy nagyon jó, aprótermetű slot elkapó, a pálya szélén nem nagyon használták. Amockoknál nagyon nagy a szórása, az 1.kör végétől a 3.kör elejéig láttam már mindenhol.

Alex Leatherwood T Alabama: Futás blokk az erősége, de passblockban sem gyenge. Ő egyértelmű steal lenne a mi helyünkön. Kicsi red flag nála, hogy hosszútávon lehet guard lesz belőle a profik között.

Landon Dickerson C Alabama: Leatherwood társa a Bama falában, nagyon jó méretekkel rendelkezik, nagyon erős, fizikális. Legnagyobb gyengeségének a lábmunkáját emelik ki. Kis szerencsével csúszhat a pickünkig.

Eric Stokes CB Georgia: Nagyon gyors, a Pro Day-en 4.25-ös 40 yardot futott. A labdára veszélyes, nagyon megbízhatóan szerel. Őt legtöbbször a 2.kör második felébe mockolják, tehát értéken lenne.

+ Egy név akinek nagyon nem örülnék, de mivel a Hawks-ról beszélünk, bárkit választhatunk és beleillene a WTF húzás kategóriába:
Michael Carter RB North Carolina: Egy kisebb termetű futó, főként az elkapásokban jeleskedik és használják visszahordásoknál is. Leadback nyílván nem lesz belőle az NFL-ben, de simán lehetne használni a slotban is.

Csináltam egy gyors kitekintést a draftra és így első blikkre ők ugrottak be, akik még nálunk kis szerencsével bent lehetnek és jó értéket képviselnének vagy éppen kinézem az FO-ból, hogy ő lesz a választás.
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Nagyon csicseregnek erről a Sherman visszatérésről, annyit, hogy az már több mint pletyka.
És hát tudjuk: Nem zörög a haraszt, ha nem RW scramble-özik benne.

Én örülnék neki. Elég nagy lett a corner need. Annak tömése a draftról meg nem fog menni, főleg ilyen pick-ekkel.

Juteszembe draft: A meglévő készlet az kurvára karcsú, a moneyballt belőle meg nem tudom hogy kéne elképzelni. Csinálunk belőle 8db 5.köröst?

Nincs fény az alagút végén.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 935 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jarran Reed -> KáCé
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 935 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner


Hát ő (sokat játszott nálunk tavaly - | egy snapet se, mert opt outolt | ...)
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Gondolom lattatok hogy a 49 ers megy iranyitoert a drafton az 1/3 al. Szerintem lassan lehet mar iden bucsuzhatunk a playoff tol es igy szep lassan PC tol is. Nem latom azt hogy tudnank tartani a lepest a csoportrivalisokkal.
Fantomas0429
Lássuk csak.
A Rams ha egészségesen tudja tartani Staffordot, passzol majd ellenünk a két meccsen +- 1200 yardot, miközben a védelmük kifújja az orrunkat.
A Cardinals a két meccsen 20x fogja sackelni Russt, miközben a kis Murray fut 300 yardot és ad 8 TD passzt az ezer éves triónak.
A 49ers pedig eddig is egy QB-ra és egy kórház a városszéléntől volt attól hogy lesimázza a csopit.

Szóval sima PO 😀 😀
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 764 — Fantomas0429
Gondolom lattatok hogy a 49 ers megy iranyitoert a drafton az 1/3 al. Szerintem lassan lehet mar iden bucsuzhatunk a playoff tol es igy szep lassan PC tol is. Nem latom azt hogy tudnank tartani a lepest a csoportrivalisokkal.
több mint 3 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Reed el, Dunlap vissza.
Az egyik szemem sír, a másik meg úveg.
tomz
Hátha Reedet is visszaigazoljuk pár nap múlva.
BigBaltazar
Hat ahogy olvastam nem sok esely van erre mivel Reed nem akarta h atalakitsk a szerzodeset inkabb hosszabbitani akart es itt ellentetbe kerultek a felek ezert lesz cut vagy trade ha talalnak partnert.