NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

28 napja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 381 — Csodabogár
Azt almondtam sracok hogy 5-0 al mentunk🤣 remelem nem csak alom marad🤣
balint74
Melyik meccsen? 😊
Sebii
Az elso 5 fordulo utan 5-0 al alltunk inkabb ugy mondom
balint74
Simán ,benne lehet.
Zman77
Denver, Pats, Giants nem megugorhatatlan. bár kérdés ki fog nálatok irányítani.

1 hónapja
Zman77 Seattle Seahawks 490
Azt almondtam sracok hogy 5-0 al mentunk🤣 remelem nem csak alom marad🤣
balint74
Melyik meccsen? 😊
Sebii
Az elso 5 fordulo utan 5-0 al alltunk inkabb ugy mondom
balint74
Simán ,benne lehet.
1 hónapja
balint74 Seattle Seahawks 143
Azt almondtam sracok hogy 5-0 al mentunk🤣 remelem nem csak alom marad🤣
balint74
Melyik meccsen? 😊
Sebii
Az elso 5 fordulo utan 5-0 al alltunk inkabb ugy mondom
1 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 425
Azt almondtam sracok hogy 5-0 al mentunk🤣 remelem nem csak alom marad🤣
balint74
Melyik meccsen? 😊
1 hónapja
balint74 Seattle Seahawks 143
Azt almondtam sracok hogy 5-0 al mentunk🤣 remelem nem csak alom marad🤣
1 hónapja
funkyparduc Seattle Seahawks 992 — Erin Elite Andrews
Kedves Jody!

John Schneidert tessék megtartani,mert ez a Connor Williams szerződés megit egy jó döntés. Már egyből feljebb húzza az támadó egységet. Tudom,hogy még sok dolgot helyre kell rakni,de remélhetőleg ,szépen ívelni fogunk felfelé.Mi türelmesek vagyunk,mert látszik a pozítív változás ! GO HAWKS !

Üdv.
Zman77
Zman77
Tényleg mostmár tényleg itt az ideje petíciót indítani, hogy Kedves Jody vegyél példát oly sok más tulajdonosról, mint mondjuk Marta Ford Firestone, és add át/el a csapatot valami értelmesebbnek.
Helmut Zimmer
Musk nem akar csapatot venni? Nagy móka lenne, hehe. 😃

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
1 hónapja
Zman77 Seattle Seahawks 490
Videó is van róla . Ezek szerint jó a védelmünk 😄
1 hónapja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 420
metcalf pedig a sisakjával püföli a védőket a camp-ben az athletic szerint
1 hónapja
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Kedves Jody!

John Schneidert tessék megtartani,mert ez a Connor Williams szerződés megit egy jó döntés. Már egyből feljebb húzza az támadó egységet. Tudom,hogy még sok dolgot helyre kell rakni,de remélhetőleg ,szépen ívelni fogunk felfelé.Mi türelmesek vagyunk,mert látszik a pozítív változás ! GO HAWKS !

Üdv.
Zman77
Zman77
Tényleg mostmár tényleg itt az ideje petíciót indítani, hogy Kedves Jody vegyél példát oly sok más tulajdonosról, mint mondjuk Marta Ford Firestone, és add át/el a csapatot valami értelmesebbnek.
1 hónapja
Zman77 Seattle Seahawks 490
Kedves Jody!

John Schneidert tessék megtartani,mert ez a Connor Williams szerződés megit egy jó döntés. Már egyből feljebb húzza az támadó egységet. Tudom,hogy még sok dolgot helyre kell rakni,de remélhetőleg ,szépen ívelni fogunk felfelé.Mi türelmesek vagyunk,mert látszik a pozítív változás ! GO HAWKS !

Üdv.
Zman77
1 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 425
Nagyon kellett egy rutinos ember a falba, mert ott inkább csak ígéretek mint bizonyítékok vannak. Persze ha minden fiatalból kijön ami benne van akkor nagyon jó lehet az egység, de lássuk be erre azért kevés az esély.
1 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 823
Former Dolphins and Cowboys center Connor Williams reached agreement on a one-year deal worth up to $6 million, including $3M guaranteed, with the Seattle Seahawks. The deal was negotiated and confirmed by Drew Rosenhaus and Ryan Matha.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
1 hónapja
Zman77 Seattle Seahawks 490
Nem a legjobb hír,de Szeptemberre üzem képes lesz remélhetőleg.Howell viszont nem volt annyira gyalázatos ,legutóbb.

1 hónapja
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Várakozó állásponton vagyok, bármit kinézek a kövi szezonból az 5-12 és a 11-6 közt. Nagyon nincs értelme találgatni egyelőre szerintem, annyi a változó az egyenletben, hogy csak várni és bizakodni tudunk jelenleg.
Sebii
McDonald védelme azért más mint amit eddig jatszottak a sracok, siman lehet 2 honap mire eles meccsen belerazodnak. Igy az 5-12 sem akkora baj, ha latszik mogotte a koncepcio.
Novemberre meglatjuk.

A csoportban az SF meg a LAR is erősebbnek tűnik, egy csoportmasodik hely is mar biztato lenne.
funkyparduc
Én fatalista vagyok. legyen 3-14, és húzzunk végre egyszer top5 ben. Annyira jó lnne végre húzni olyan skill playert az O ba, akinek a neve mellett nincs 3 "DE" csak 2 mondjuk. Egy QBt akinél nem az a kérdés hogy jó lesz e, hanem, hogy mikor. Mondjuk egy Josh A-t Én meguntam, hogy Wilson prime 3-4 évét leszámítva sohasem volt elit irányítónk. Matt Hass sem volt az, Geno sem az
1 hónapja
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
Várakozó állásponton vagyok, bármit kinézek a kövi szezonból az 5-12 és a 11-6 közt. Nagyon nincs értelme találgatni egyelőre szerintem, annyi a változó az egyenletben, hogy csak várni és bizakodni tudunk jelenleg.
Sebii
McDonald védelme azért más mint amit eddig jatszottak a sracok, siman lehet 2 honap mire eles meccsen belerazodnak. Igy az 5-12 sem akkora baj, ha latszik mogotte a koncepcio.
Novemberre meglatjuk.

A csoportban az SF meg a LAR is erősebbnek tűnik, egy csoportmasodik hely is mar biztato lenne.
funkyparduc
Nekem az 5-12 az csalods lenne. 7-8 gyozelem es vallalhato veresegek az elvarasom, minden ami alatta van, az csalodas.
1 hónapja
funkyparduc Seattle Seahawks 992 — Erin Elite Andrews
Várakozó állásponton vagyok, bármit kinézek a kövi szezonból az 5-12 és a 11-6 közt. Nagyon nincs értelme találgatni egyelőre szerintem, annyi a változó az egyenletben, hogy csak várni és bizakodni tudunk jelenleg.
Sebii
McDonald védelme azért más mint amit eddig jatszottak a sracok, siman lehet 2 honap mire eles meccsen belerazodnak. Igy az 5-12 sem akkora baj, ha latszik mogotte a koncepcio.
Novemberre meglatjuk.

A csoportban az SF meg a LAR is erősebbnek tűnik, egy csoportmasodik hely is mar biztato lenne.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
1 hónapja
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
Felelmetes, hogy mennyire nincs erdemleges hir. Mondjuk offseasonban a hirek hianya is jo hir, legalabb nincsenek serulesek. Azert valljuk be, a Geno-Howell kettosert nehez lelkesedni.

Viszont a retro mezunk szep.
1 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 425
Várakozó állásponton vagyok, bármit kinézek a kövi szezonból az 5-12 és a 11-6 közt. Nagyon nincs értelme találgatni egyelőre szerintem, annyi a változó az egyenletben, hogy csak várni és bizakodni tudunk jelenleg.
1 hónapja
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Szevasztok! Boldog újévet!

Rémes álmom volt, játszottunk, és szar volt a védelem. Kivert a verejték és felébredtem.
Ültem az ágyam szélén és másodpercekig győzködtem magam, hogy de "Leroy Hill már tizen éve nem tagja a csapatnak" szóval ez tutti nem az a csapat.

Szóval mik a hírek?
Helmut Zimmer
McDonald press conferencet elkezdtem nezni, de annyira uncsi volt, hogy feladtam.
Nagy a csend, remelem ez a magabiztos nyugalom jele.
funkyparduc
Tudom indifferens, de amúgy rettenetesen unalmas a csávó- ilyen Mcdermedt szinten.
A fazonon még lenne mit dolgozni.
1 hónapja
balint74 Seattle Seahawks 143
Nagyon sok pozitivat olvasok, minden a legjobb utemben halad ugy hogy csak elore.💙💚
1 hónapja
Zman77 Seattle Seahawks 490
Legyen már szezon !!! Nagyon kíváncsi vagyok,és optimista.Szerintem elindulunk felfelé a langyos vizes gödörből.

Szerkesztette: Zman77
1 hónapja
funkyparduc Seattle Seahawks 992 — Erin Elite Andrews
Szevasztok! Boldog újévet!

Rémes álmom volt, játszottunk, és szar volt a védelem. Kivert a verejték és felébredtem.
Ültem az ágyam szélén és másodpercekig győzködtem magam, hogy de "Leroy Hill már tizen éve nem tagja a csapatnak" szóval ez tutti nem az a csapat.

Szóval mik a hírek?
Helmut Zimmer
McDonald press conferencet elkezdtem nezni, de annyira uncsi volt, hogy feladtam.
Nagy a csend, remelem ez a magabiztos nyugalom jele.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
1 hónapja
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Szevasztok! Boldog újévet!

Rémes álmom volt, játszottunk, és szar volt a védelem. Kivert a verejték és felébredtem.
Ültem az ágyam szélén és másodpercekig győzködtem magam, hogy de "Leroy Hill már tizen éve nem tagja a csapatnak" szóval ez tutti nem az a csapat.

Szóval mik a hírek?
1 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 823
Source: Safety Julian Love and the Seahawks reached agreement on a three/year extension worth up to $36 million. The deal was negotiated by Drew Rosenhaus, Jason Rosenhaus and Ryan Matha.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
1 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 823
Höri szezonbeharangozója a Seahawksról.

 youtu.be/iDjBvXx2-S8?si=NWFGldcDawBKFS0t

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers