Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 13 éve
Tőlem ok. Overall top 20-ra gondolsz, vagy csak a pass rush? Amúgy persze, megnéztem, agyalok, hogy ki csúszhat le hozzánk, de hát a need-ek a többi csapatnál is még változnak.Nem, nem, csak játszok a gondolattal. A FA sokat befolyásol, addig a draft kicsit lufi, módosulhatnak pick-ek, need-ek. Jelen állás szerint D-line, WR, TE sőt én még OLB 1. körös pick-et is el tudok képzelni. Hunt nekem tetszik, őserő, észt, de képzetlen, csakúgy mint Irvin, szinte 0 coaching van mögötte. És idén már megoldás kell, nem próbálkozások. Illetve Quinn személye is tényező lesz. Arra is kíváncsi vagyok kiket tartunk meg egyáltalán. Szóval nem is tippelnék, inkább feltérképezem a prospecteket. 😊MedvepapaNa azért, már megijedtem 😀
Na beszéljük meg, ha látsz egy érdekes prospectet, akkor Pm-ben vagy itt átdobod a nevét... mit szólsz? én szeretem megnézni a gyerkőcököt, h melyikből mi lesz, és h 5 év múlva melyiket találtam el... most jelenleg, h állsz? mármint így top20-at kb megnézted?SeaSzilaHawk
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
Nem, nem, csak játszok a gondolattal. A FA sokat befolyásol, addig a draft kicsit lufi, módosulhatnak pick-ek, need-ek. Jelen állás szerint D-line, WR, TE sőt én még OLB 1. körös pick-et is el tudok képzelni. Hunt nekem tetszik, őserő, észt, de képzetlen, csakúgy mint Irvin, szinte 0 coaching van mögötte. És idén már megoldás kell, nem próbálkozások. Illetve Quinn személye is tényező lesz. Arra is kíváncsi vagyok kiket tartunk meg egyáltalán. Szóval nem is tippelnék, inkább feltérképezem a prospecteket. 😊MedvepapaNa azért, már megijedtem 😀
Na beszéljük meg, ha látsz egy érdekes prospectet, akkor Pm-ben vagy itt átdobod a nevét... mit szólsz? én szeretem megnézni a gyerkőcököt, h melyikből mi lesz, és h 5 év múlva melyiket találtam el... most jelenleg, h állsz? mármint így top20-at kb megnézted?
“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”
“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 13 éve
Nem, nem, csak játszok a gondolattal. A FA sokat befolyásol, addig a draft kicsit lufi, módosulhatnak pick-ek, need-ek. Jelen állás szerint D-line, WR, TE sőt én még OLB 1. körös pick-et is el tudok képzelni. Hunt nekem tetszik, őserő, észt, de képzetlen, csakúgy mint Irvin, szinte 0 coaching van mögötte. És idén már megoldás kell, nem próbálkozások. Illetve Quinn személye is tényező lesz. Arra is kíváncsi vagyok kiket tartunk meg egyáltalán. Szóval nem is tippelnék, inkább feltérképezem a prospecteket. 😊Komolyan? mindketten első körben TE-t húznátok? úgy érzitek, hogy egy TE, Miller és McCoy mellett jobban tudna segíteni, mint egy zsebromboló DT vagy egy Margus Hunt féle mindenbenjó DE?SeaSzilaHawkZach Miller mellé Zach Ertz, és kész is a legendás TE tandem! 😊Medvepapakomolyan mondom, majdnem minden mock-ban azt látom, hogy O oldalra tippelik a draftunkat... WR, TE és Oline. Nem tudom, de hogy D-re megyünk, az nálam kb 80%. PC kijelentette, hogy pass rush a legnagyobb need és ő tarja is magát.TE biztos, főleg azok után h Miller mekkorát játszott a POban. tud ő nagyon ha van QBbraxa88
Én őt szeretném (a fieldgulls-on láttam először): Margus Hunt, DE - SMU, vagy DT, van belőlük elég 😀
plusz ott lesz Marcus Tufant tesója Desmond is, egy 3.-4. körrel elhozhatnánk 😀SeaSzilaHawk
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
Komolyan? mindketten első körben TE-t húznátok? úgy érzitek, hogy egy TE, Miller és McCoy mellett jobban tudna segíteni, mint egy zsebromboló DT vagy egy Margus Hunt féle mindenbenjó DE?Zach Miller mellé Zach Ertz, és kész is a legendás TE tandem! 😊Medvepapakomolyan mondom, majdnem minden mock-ban azt látom, hogy O oldalra tippelik a draftunkat... WR, TE és Oline. Nem tudom, de hogy D-re megyünk, az nálam kb 80%. PC kijelentette, hogy pass rush a legnagyobb need és ő tarja is magát.TE biztos, főleg azok után h Miller mekkorát játszott a POban. tud ő nagyon ha van QBbraxa88
Én őt szeretném (a fieldgulls-on láttam először): Margus Hunt, DE - SMU, vagy DT, van belőlük elég 😀
plusz ott lesz Marcus Tufant tesója Desmond is, egy 3.-4. körrel elhozhatnánk 😀SeaSzilaHawk
“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”
“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 13 éve
Zach Miller mellé Zach Ertz, és kész is a legendás TE tandem! 😊komolyan mondom, majdnem minden mock-ban azt látom, hogy O oldalra tippelik a draftunkat... WR, TE és Oline. Nem tudom, de hogy D-re megyünk, az nálam kb 80%. PC kijelentette, hogy pass rush a legnagyobb need és ő tarja is magát.TE biztos, főleg azok után h Miller mekkorát játszott a POban. tud ő nagyon ha van QBbraxa88
Én őt szeretném (a fieldgulls-on láttam először): Margus Hunt, DE - SMU, vagy DT, van belőlük elég 😀
plusz ott lesz Marcus Tufant tesója Desmond is, egy 3.-4. körrel elhozhatnánk 😀SeaSzilaHawk
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
komolyan mondom, majdnem minden mock-ban azt látom, hogy O oldalra tippelik a draftunkat... WR, TE és Oline. Nem tudom, de hogy D-re megyünk, az nálam kb 80%. PC kijelentette, hogy pass rush a legnagyobb need és ő tarja is magát.TE biztos, főleg azok után h Miller mekkorát játszott a POban. tud ő nagyon ha van QB
Én őt szeretném (a fieldgulls-on láttam először): Margus Hunt, DE - SMU, vagy DT, van belőlük elég 😀
plusz ott lesz Marcus Tufant tesója Desmond is, egy 3.-4. körrel elhozhatnánk 😀SeaSzilaHawk
több mint 13 éve
Közben elvitte a Jets a fizetési sapka gurunkat John Idzik-et!Helyére volt Broncos GM jöhet.
több mint 13 éve
komolyan mondom, majdnem minden mock-ban azt látom, hogy O oldalra tippelik a draftunkat... WR, TE és Oline. Nem tudom, de hogy D-re megyünk, az nálam kb 80%. PC kijelentette, hogy pass rush a legnagyobb need és ő tarja is magát.Én őt szeretném (a fieldgulls-on láttam először): Margus Hunt, DE - SMU, vagy DT, van belőlük elég 😀
plusz ott lesz Marcus Tufant tesója Desmond is, egy 3.-4. körrel elhozhatnánk 😀
“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”
“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 13 éve
bevell hosszabítás. juhuuprofootballtalk.nbcsports.com/2013/01/17/seahawks-give-darrell-bevell-new-contract/
több mint 13 éve
Quinn lett a DCNem kell. Ami jó, hogy a csapatnak sem, PC-nek meg pláne. Láttam 1-2 Gators meccset, jó kis D-t csinált Floridában. Ami jó, hogy ha valaki, akkor ő rendbe tudja rakni a D-line-t. Ráadásul Jaye Howard is Gator volt, ismeri, remélem így faktor lehet ő is, többre hivatott, mint az első szezonja volt nálunk(persze sérülések is hátráltatták).
mondanám, hogy tessék Gators meccset nézni, de nagyon őt nem hiszem, hogy be kellene mutatnijjncaa
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
Quinn lett a DCmondanám, hogy tessék Gators meccset nézni, de nagyon őt nem hiszem, hogy be kellene mutatni

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Na és akkor ki lehet majd a következő DC-nk? igazából nem kell aggódni mert PC hozzászokott a USC-ben, hogy állandóan elrabolják a koordinátorait, szóval biztosan megtalálja a megfelelő utódot. Az a kérdés, hogy házon belül intézi-e vagy sem.There is a "strong possibility" Florida DC Dan Quinn will return to Seattle to replace Gus Bradley as DC, though CLEV and PHIL interested
SeaSzilaHawk

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Nagyon köszi a véleményeket.Nem lepne meg...mikor még a Phillynél próbálkozott is ezt mondták, ha ő lesz, viszi Washt, gondolom ez a koncepció nem változott.
Sanszos, hogy a D-line coach Todd Washt is viheti magával, akár DCnek is, hisz a North Dakota Statenél, Tampában és itt is együtt dolgoztak. iktriad
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
Nagyon köszi a véleményeket.Sanszos, hogy a D-line coach Todd Washt is viheti magával, akár DCnek is, hisz a North Dakota Statenél, Tampában és itt is együtt dolgoztak.
több mint 13 éve
azt a voksot én is adnám...Na és akkor ki lehet majd a következő DC-nk? igazából nem kell aggódni mert PC hozzászokott a USC-ben, hogy állandóan elrabolják a koordinátorait, szóval biztosan megtalálja a megfelelő utódot. Az a kérdés, hogy házon belül intézi-e vagy sem.Na egyik szemem sír, másik nevet. Bár meglepődtem volna ha nem jön össze neki valahol...szerintem házon belül érkezhet megoldás, én adok egy voksot Ken Norton Jr.-ra. 😊Medvepapa
SeaSzilaHawk
“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”
“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 13 éve
Na és akkor ki lehet majd a következő DC-nk? igazából nem kell aggódni mert PC hozzászokott a USC-ben, hogy állandóan elrabolják a koordinátorait, szóval biztosan megtalálja a megfelelő utódot. Az a kérdés, hogy házon belül intézi-e vagy sem.Na egyik szemem sír, másik nevet. Bár meglepődtem volna ha nem jön össze neki valahol...szerintem házon belül érkezhet megoldás, én adok egy voksot Ken Norton Jr.-ra. 😊
SeaSzilaHawk
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
Na és akkor ki lehet majd a következő DC-nk? igazából nem kell aggódni mert PC hozzászokott a USC-ben, hogy állandóan elrabolják a koordinátorait, szóval biztosan megtalálja a megfelelő utódot. Az a kérdés, hogy házon belül intézi-e vagy sem.Megvolt, sok sikert nektek, bár a többi fórumtárstól biztosan sokkal több jót fogtok hallani, mint tőlem Gus-ról.Filed to ESPN: Former Seahawks DC Gus Bradley has accepted the head coaching job with the Jacksonville Jaguars.a.kacsaHa valakinek van ideje a Seahawks fanbaseből, beírhatná hozzánk, milyen szakembernek tartjátok őt. Előre is köszönöm. iktriad
“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”
“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 13 éve
Filed to ESPN: Former Seahawks DC Gus Bradley has accepted the head coaching job with the Jacksonville Jaguars.a.kacsaHa valakinek van ideje a Seahawks fanbaseből, beírhatná hozzánk, milyen szakembernek tartjátok őt. Előre is köszönöm.
több mint 13 éve
Filed to ESPN: Former Seahawks DC Gus Bradley has accepted the head coaching job with the Jacksonville Jaguars.
több mint 13 éve
Ez nyilvánvalóan így van, de attól még kiindulási alapnak megfelelő. 😊 De inkább nézd meg a korábbi tradeket:
2012:
- 1/15 + 4 + 6 for 1/12 (3 hely)
- 1/27 + 3 for 1/21 (6 hely)
- 1/31 + 4 for 1/25 (6 hely)
- 2/3 + 4 for 1/29 (6 hely)
2011:
- 1/16 + 2/17 for 1/10 (6 hely)
- 1/26 + 3/6 for 1/21 (5 hely)
Szóval a lényeg, hogy 10 hely előrelépésért, ami ráadásul top20-on belülre történik még a 3. kör se valószínű hogy elég lenne, hacsak nem akar valaki nagyon szabadulni a picktől.
több mint 13 éve
na én pl az ilyen chartokot nem nagyon tartom igazmondónak... nagyon sok múlik a két csapattól és a szituációról. Ugye startból, kell a nyitottság (pl a Pats részéről mindig van a letradeléshez), mert ha nincs, akkor vagyonokkal kell csábítgatni. Jajj és folytathatnám reggelig, de csak annyit, hogy ugye ne feledjük, hogy future, conditional stb pick plusz játékosok... annyi féle trade opció van, h az kész, én nem tartom a value chartot mérvadónak. Ha valaki le akar trade-elni, akkor olcsóbban letrade-el, ha nem, akkor meg a malacperselyt fel kell törni.Ha trade-ekben gondolkodsz, akkor érdemes egy draft value chart-ot megnézni, ahol pontokkal fejezik ki egy-egy cetli (becsült) értékét. Utána lehet kombinálni. 😀tomi-tomiEjj de lusta vagy h nem is linkelsz value chartot 😛
www.nepatriotsdraft.com/2010/01/nfl-draft-trade-value-chart.htmlempty taxi
“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”
“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 13 éve
😀 Ha most ezt belinkelem, akkor azt hiszi, hogy ez valami Pats-es mágia, és rá se nézz többet. 😀Ejj de lusta vagy h nem is linkelsz value chartot 😛Ha trade-ekben gondolkodsz, akkor érdemes egy draft value chart-ot megnézni, ahol pontokkal fejezik ki egy-egy cetli (becsült) értékét. Utána lehet kombinálni. 😀tomi-tomiaz akkor úgy biztosan nem... talán-talán 3. de, 2. semmiképp 😀 mondom én :dSeaSzilaHawkAm sok helyen még SHeldon Richardson(DT) nevét hallom, hogy Ő lenne tökéletes hozzánk. De ő top10 de le is csúszhat olyan 15. köré, ahová kérdés hogy felmennénk-e? miért? mert ez az egyetlen nagy lyuk, amiért érdemes egy 1. és mondjuk 4.-5. körös cetlit odaadni.SeaSzilaHawkEz a feltrade (1/25->1/15) sokkal többe kerülne egy 4.-5. körös cetlinél. Kb. a 2. körötöket kéne odaadni.tomi-tomi
www.nepatriotsdraft.com/2010/01/nfl-draft-trade-value-chart.htmlempty taxi
Hadd válassza ki magának a neki tetszőt!
(Én és a draft két egymástól elég távol álló dolog, nehogy én ajánljak egy konkrét oldalt.)
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Ejj de lusta vagy h nem is linkelsz value chartot 😛Ha trade-ekben gondolkodsz, akkor érdemes egy draft value chart-ot megnézni, ahol pontokkal fejezik ki egy-egy cetli (becsült) értékét. Utána lehet kombinálni. 😀tomi-tomiaz akkor úgy biztosan nem... talán-talán 3. de, 2. semmiképp 😀 mondom én :dSeaSzilaHawkAm sok helyen még SHeldon Richardson(DT) nevét hallom, hogy Ő lenne tökéletes hozzánk. De ő top10 de le is csúszhat olyan 15. köré, ahová kérdés hogy felmennénk-e? miért? mert ez az egyetlen nagy lyuk, amiért érdemes egy 1. és mondjuk 4.-5. körös cetlit odaadni.SeaSzilaHawkEz a feltrade (1/25->1/15) sokkal többe kerülne egy 4.-5. körös cetlinél. Kb. a 2. körötöket kéne odaadni.tomi-tomi
www.nepatriotsdraft.com/2010/01/nfl-draft-trade-value-chart.html

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Ha trade-ekben gondolkodsz, akkor érdemes egy draft value chart-ot megnézni, ahol pontokkal fejezik ki egy-egy cetli (becsült) értékét. Utána lehet kombinálni. 😀az akkor úgy biztosan nem... talán-talán 3. de, 2. semmiképp 😀 mondom én :dSeaSzilaHawkAm sok helyen még SHeldon Richardson(DT) nevét hallom, hogy Ő lenne tökéletes hozzánk. De ő top10 de le is csúszhat olyan 15. köré, ahová kérdés hogy felmennénk-e? miért? mert ez az egyetlen nagy lyuk, amiért érdemes egy 1. és mondjuk 4.-5. körös cetlit odaadni.SeaSzilaHawkEz a feltrade (1/25->1/15) sokkal többe kerülne egy 4.-5. körös cetlinél. Kb. a 2. körötöket kéne odaadni.tomi-tomi
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)