Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Shermtől azért voltak hepciásabbak nálunk, pl. Browner, vagy Bennett, játékát elismerem de a kirohanásait utáltam. Pedig a feleségemnek a kedvenc játékosa,.. de még maga se tudja miért😀 Na de ez szép win volt, P.A. remélem figyelte odafentről 😊 Remélem hajtanak tovább a srácok és méltók lesznek a PGA-s felvarróra😊 Schottinak most jár a pacsi, de Jani helyett kell valaki a következő szezonra!!!
Boldog Karácsonyt mindenkinek 😊
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Pete bacsi kapott is karacsonyra egy szerzodeshosszabbitast a 2021es szezon vegeig 😊
Nadal17
Mindjárt nyugdíj.

több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Pete bacsi kapott is karacsonyra egy szerzodeshosszabbitast a 2021es szezon vegeig 😊
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
A Sherman sztorihoz csak annyit fűznék hozzá, hogy ő azért mindent megtesz a csapatért, ahol éppen játszik, feltéve hogy elismerik az érdemeit és vezérként tekintenek rá. Ha jól tudom a Frisconál is CSK lett. Az hogy minden balhénál a dolgok epicentrumában van azt megszoktuk. Azt hogy nagy az egója és a pofája azt is. Azt hogy arany-pirosban virít mostanában, na azt még nem sikerült megszokni. Valahogy úgy vagyok vele, hogy jobb ha velünk van és nem ellenünk.

A meccs egyébként nagyon jó volt. Amit Baldwin művelt az elit kategória volt. Remélem nem sérült meg, mert nagy szükség lesz rá januárban.
Kicsit nyűgös vagyok az O fal miatt, csak úgy hullanak az emberek. Bárhová megyünk nagyon húzós lesz. Azért a Pintyeket csak intézzük már el előbb. Rend kell hogy legyen az NFC Westben.

Utóirat: Janit ki kell baxni, nincs mese. Már nem tudok neki megbocsátani.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sherm-tol remelem valaki megkerdi twitteren, hogy honnet nezi majd a PO meccsunket 😀 LOL
undisputedly
Ugye mekkora taho?😁 Erdekes par eve ezt a szemelyiseget, mentalitast meg vedtetek!
diverdoc
Igen, amig nalunk jatszott, mas szemme neztuk a tenykedeset, meg ugye nala a teljesitmeny is ott volt mindig a trash talk mogott, de igy mas csapatban szornyen irrital, habar a bomlaszto dolgai miatt nalam nagyon kiesett a favoritok kozul mar, szoval alapbol negativ iranyba vagyok elfogult vele szemben. A jelenlegi 9ers is szimpatikus lenne, ha o nem lenne ott 😀
undisputedly
mintha Sherm tehetne arról, hogy mindenki lesérült, nem?
én nem voltam pro-Sherm, de amit itt tesz nálunk arra le a kalappal. oktatja a fiatalokat, és full team orientált lett. ami nálatok nem volt túl észrevehető. ég és föld lett az ember. arról nem is szólva, hogy elit szinten játszik idén.

de amit nem értek, hogy mi a faszért ekézed mindig, mikor már túl kéne lépned rajta, és a PO-nak örülni.
de látom visszatért az arc a szezon eleje óta, amikor el akartál küldeni mindenkit..vicces.
petey
petey, mi triggerelt ennyire a szeretet unnepen? 😀

Az idei ev az elso, hogy nincs rosteren, nyilvan amikor az idei teljesitmenyerol beszelunk, a tavalyi csapathoz merjuk, amelynek reszese volt.

A ketto idei meccsunk soran pedig passziv agreszziv trashtalkkal ekezett minket, "middle of the road team", "Russ nem kulonleges, latta o mar 5 intet dobni", stb.

Nyilvan jot derulunk rajta, es orulunk, hogy nem mergezi tovabb a rostert. Hogy ez a toxikussag a karaktere resze, vagy a bukott sb utani feszultseg csucsosodott ki tavaly, majd a sors eldonti. Karrierjet eddig nalunk toltotte, engedd mar, hogy par kereseTT szoval illessuk. Az en szememben o mindig inkabb lesz Hawk, mint barmi mas, sajnalom a szomoru es keseredes valast.

A nagy arcot nem tudom mire erted, nezd vissza a hozzaszolasokat az egy hettel ezelotti gyozelmetek utan a 9ers topicban... engem az boven nem triggerelt, nem tartottam izlestelennek.

Hogy te most mit latsz tevesen nagykepusegnek, azt te tudod, de egyreszt nem hozzad es az erzelmeidhez igazitom a csapat iranti lelkesedesem, masreszt pedig en kifejezetten a pesszimistabb csoportot erositem iden, szoval minden ilyen kritikat megalapozatlannak tartok, de meg ha SB-t is vizionalnek, nagykepuseg lenne? Nem hiszem, inkabb oromtei optimizmus.

Szoval ne kapd fel a vizet, foleg most ne, amikor a pozitiv dolgokra kellene fokuszalnod, mint pl Kittle vagy a vedelem, a jovo evi fenyes kilatasok. Beke.
undisputedly
Korrekt, bár nem az első Sherm elleni kirohanásod. nálunk is volt VD, Gore, mégsem basztattuk őket mikor elmentek. trash talk, hát nem tudom olvastad-e az egyik játékosotok interjúját, amiben kifejtette a vereség után, hogy mi a jockstrap-jukat(nem tudom mi a magyar szó erre) sem vihetjük 😀

visszatérve Shermre, nézd meg a sajttájokat ha akarod, teljesen más ember. bevédi a csapattagokat(tegnapi bunyó), és mentorálja őket. ennyit róla.

amit meg írtam, hogy tényleg te voltál az egyik negatív hős itt, menjen PC, Schneider meg mindenki, most meg PC az év edzője 😀

na mindegy is, örülök Kittle meg a friss husik játékának, meg hogy jövőre visszatérnek a sérültek.
ha valamivel megbántottalak, bocsánat.
Boldog Karácsonyt! 😊
petey
Sherm "A" csapat tagajaival szemben korrekt. Ertem itt azt a csapatot, akikkel vallvetve "harcolt". Meg ha volt is rivalizalas a D vezere szerepert,

DE

a csapattal szemben mar nem. Lehet, hogy nem a Seahawks-szal van baja, hanem a PC/JS vezetessel, amiert elkuldtek, es ezert orrolt meg rajuk. Engem nem rugtak ki soha, de gondolom szar erzes lehet.

Viszont ha igy is van, Sherm a rosszabbik utat valasztotta, es folyamatosan beszogatott/uzengetett, raadasul mar 9erkent nyaron futotte ET-t, hogy holdoutoljon, es ezzel is beakasszon PC-nek es/vagy a csaptnak.

Rengeteg Hawks drukker van aki a mai napig imadja (a Hawksos erdemeit senki sem vitatja), de az en szememben egy jatekos sem lehet nagyobb a csapatnal. En Hawks drukker vagyok es nem Sherm (persze a frencsajz is a valaha volt jatekosok, edzok, tulajok teljesitmenyenek, elveinek, kulturajanak a kollektivje).

JS erdekes, tovabbra sem hiszem, hogy ne lehetne upgrade-elni a posztot. Az idei ev az elso erosnek tuno draft 2012 utan, ami azert eleg karcos.

PC-t mar kifejtettem, nala kulso szemmel nem lehetett tudni, hogy bedontotte az altala felepitett csapatot ugy, hogy evekig nem epitjuk fel a romokat, vagy felhuz egy uj generaciot (a legnagyobb hibaja, hogy az egyertelmu hibak ellenere nem valtoztatott 3 evig) Ugy tunik utobbi. Nezd meg Harbough-t, ev kozben ot is el akartak kuldeni (SB gyoztes a csapattal, regota regnal), nem lehetett tudni, hogy kiegett vagy csak apro zokkeno. Mar tudjuk, hogy utobbi.

Nem bantottal meg, annyira se te, se en nem vesszuk komolyan a focit.

Boldog Karacsonyt 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Sherm-tol remelem valaki megkerdi twitteren, hogy honnet nezi majd a PO meccsunket 😀 LOL
undisputedly
Ugye mekkora taho?😁 Erdekes par eve ezt a szemelyiseget, mentalitast meg vedtetek!
diverdoc
Igen, amig nalunk jatszott, mas szemme neztuk a tenykedeset, meg ugye nala a teljesitmeny is ott volt mindig a trash talk mogott, de igy mas csapatban szornyen irrital, habar a bomlaszto dolgai miatt nalam nagyon kiesett a favoritok kozul mar, szoval alapbol negativ iranyba vagyok elfogult vele szemben. A jelenlegi 9ers is szimpatikus lenne, ha o nem lenne ott 😀
undisputedly
mintha Sherm tehetne arról, hogy mindenki lesérült, nem?
én nem voltam pro-Sherm, de amit itt tesz nálunk arra le a kalappal. oktatja a fiatalokat, és full team orientált lett. ami nálatok nem volt túl észrevehető. ég és föld lett az ember. arról nem is szólva, hogy elit szinten játszik idén.

de amit nem értek, hogy mi a faszért ekézed mindig, mikor már túl kéne lépned rajta, és a PO-nak örülni.
de látom visszatért az arc a szezon eleje óta, amikor el akartál küldeni mindenkit..vicces.
petey
petey, mi triggerelt ennyire a szeretet unnepen? 😀

Az idei ev az elso, hogy nincs rosteren, nyilvan amikor az idei teljesitmenyerol beszelunk, a tavalyi csapathoz merjuk, amelynek reszese volt.

A ketto idei meccsunk soran pedig passziv agreszziv trashtalkkal ekezett minket, "middle of the road team", "Russ nem kulonleges, latta o mar 5 intet dobni", stb.

Nyilvan jot derulunk rajta, es orulunk, hogy nem mergezi tovabb a rostert. Hogy ez a toxikussag a karaktere resze, vagy a bukott sb utani feszultseg csucsosodott ki tavaly, majd a sors eldonti. Karrierjet eddig nalunk toltotte, engedd mar, hogy par kereseTT szoval illessuk. Az en szememben o mindig inkabb lesz Hawk, mint barmi mas, sajnalom a szomoru es keseredes valast.

A nagy arcot nem tudom mire erted, nezd vissza a hozzaszolasokat az egy hettel ezelotti gyozelmetek utan a 9ers topicban... engem az boven nem triggerelt, nem tartottam izlestelennek.

Hogy te most mit latsz tevesen nagykepusegnek, azt te tudod, de egyreszt nem hozzad es az erzelmeidhez igazitom a csapat iranti lelkesedesem, masreszt pedig en kifejezetten a pesszimistabb csoportot erositem iden, szoval minden ilyen kritikat megalapozatlannak tartok, de meg ha SB-t is vizionalnek, nagykepuseg lenne? Nem hiszem, inkabb oromtei optimizmus.

Szoval ne kapd fel a vizet, foleg most ne, amikor a pozitiv dolgokra kellene fokuszalnod, mint pl Kittle vagy a vedelem, a jovo evi fenyes kilatasok. Beke.
undisputedly
Korrekt, bár nem az első Sherm elleni kirohanásod. nálunk is volt VD, Gore, mégsem basztattuk őket mikor elmentek. trash talk, hát nem tudom olvastad-e az egyik játékosotok interjúját, amiben kifejtette a vereség után, hogy mi a jockstrap-jukat(nem tudom mi a magyar szó erre) sem vihetjük 😀

visszatérve Shermre, nézd meg a sajttájokat ha akarod, teljesen más ember. bevédi a csapattagokat(tegnapi bunyó), és mentorálja őket. ennyit róla.

amit meg írtam, hogy tényleg te voltál az egyik negatív hős itt, menjen PC, Schneider meg mindenki, most meg PC az év edzője 😀

na mindegy is, örülök Kittle meg a friss husik játékának, meg hogy jövőre visszatérnek a sérültek.
ha valamivel megbántottalak, bocsánat.
Boldog Karácsonyt! 😊

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sherm-tol remelem valaki megkerdi twitteren, hogy honnet nezi majd a PO meccsunket 😀 LOL
undisputedly
Ugye mekkora taho?😁 Erdekes par eve ezt a szemelyiseget, mentalitast meg vedtetek!
diverdoc
Igen, amig nalunk jatszott, mas szemme neztuk a tenykedeset, meg ugye nala a teljesitmeny is ott volt mindig a trash talk mogott, de igy mas csapatban szornyen irrital, habar a bomlaszto dolgai miatt nalam nagyon kiesett a favoritok kozul mar, szoval alapbol negativ iranyba vagyok elfogult vele szemben. A jelenlegi 9ers is szimpatikus lenne, ha o nem lenne ott 😀
undisputedly
mintha Sherm tehetne arról, hogy mindenki lesérült, nem?
én nem voltam pro-Sherm, de amit itt tesz nálunk arra le a kalappal. oktatja a fiatalokat, és full team orientált lett. ami nálatok nem volt túl észrevehető. ég és föld lett az ember. arról nem is szólva, hogy elit szinten játszik idén.

de amit nem értek, hogy mi a faszért ekézed mindig, mikor már túl kéne lépned rajta, és a PO-nak örülni.
de látom visszatért az arc a szezon eleje óta, amikor el akartál küldeni mindenkit..vicces.
petey
petey, mi triggerelt ennyire a szeretet unnepen? 😀

Az idei ev az elso, hogy nincs rosteren, nyilvan amikor az idei teljesitmenyerol beszelunk, a tavalyi csapathoz merjuk, amelynek reszese volt.

A ketto idei meccsunk soran pedig passziv agreszziv trashtalkkal ekezett minket, "middle of the road team", "Russ nem kulonleges, latta o mar 5 intet dobni", stb.

Nyilvan jot derulunk rajta, es orulunk, hogy nem mergezi tovabb a rostert. Hogy ez a toxikussag a karaktere resze, vagy a bukott sb utani feszultseg csucsosodott ki tavaly, majd a sors eldonti. Karrierjet eddig nalunk toltotte, engedd mar, hogy par kereseTT szoval illessuk. Az en szememben o mindig inkabb lesz Hawk, mint barmi mas, sajnalom a szomoru es keseredes valast.

A nagy arcot nem tudom mire erted, nezd vissza a hozzaszolasokat az egy hettel ezelotti gyozelmetek utan a 9ers topicban... engem az boven nem triggerelt, nem tartottam izlestelennek.

Hogy te most mit latsz tevesen nagykepusegnek, azt te tudod, de egyreszt nem hozzad es az erzelmeidhez igazitom a csapat iranti lelkesedesem, masreszt pedig en kifejezetten a pesszimistabb csoportot erositem iden, szoval minden ilyen kritikat megalapozatlannak tartok, de meg ha SB-t is vizionalnek, nagykepuseg lenne? Nem hiszem, inkabb oromtei optimizmus.

Szoval ne kapd fel a vizet, foleg most ne, amikor a pozitiv dolgokra kellene fokuszalnod, mint pl Kittle vagy a vedelem, a jovo evi fenyes kilatasok. Beke.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Sherm-tol remelem valaki megkerdi twitteren, hogy honnet nezi majd a PO meccsunket 😀 LOL
undisputedly
Ugye mekkora taho?😁 Erdekes par eve ezt a szemelyiseget, mentalitast meg vedtetek!
diverdoc
Igen, amig nalunk jatszott, mas szemme neztuk a tenykedeset, meg ugye nala a teljesitmeny is ott volt mindig a trash talk mogott, de igy mas csapatban szornyen irrital, habar a bomlaszto dolgai miatt nalam nagyon kiesett a favoritok kozul mar, szoval alapbol negativ iranyba vagyok elfogult vele szemben. A jelenlegi 9ers is szimpatikus lenne, ha o nem lenne ott 😀
undisputedly
mintha Sherm tehetne arról, hogy mindenki lesérült, nem?
én nem voltam pro-Sherm, de amit itt tesz nálunk arra le a kalappal. oktatja a fiatalokat, és full team orientált lett. ami nálatok nem volt túl észrevehető. ég és föld lett az ember. arról nem is szólva, hogy elit szinten játszik idén.

de amit nem értek, hogy mi a faszért ekézed mindig, mikor már túl kéne lépned rajta, és a PO-nak örülni.
de látom visszatért az arc a szezon eleje óta, amikor el akartál küldeni mindenkit..vicces.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sherm-tol remelem valaki megkerdi twitteren, hogy honnet nezi majd a PO meccsunket 😀 LOL
undisputedly
Pedig te nagyon nem hittél bennük ! Főleg Carrollban !Plusz meg most mérkőzés elött sem nagyon.
Rózsa Sándor
Nagyjabolnmost is ugyanazoknaz aggalyaim, mint ev elejen (egy kivetelevel).

Elment/sztrajkolt/kiesett a vedelembol 3 allpro (Sherm, Kancellar, ET), gyakorlatilag a teljes Legion of Boom. Csak hogy lassuk az aranyokat, a first team allpro 11 jatekos a ligaban, second team megint 11. Azaz kb minden evben van 22 jatekos a 32 csapatbol aki allpro, tehat boven 1/csapat atlag alatt. Mi 3 ilyen kaliberu allprot buktunk.

Mellette elment meg Bennett, Avril es Sheldon (kb a kezdo vedofalunk).

Magyaran veszitettunk 6 nagyon jo/atlag feletti kezdot a vedelembol, plusz tamado oldalrol a tavalyi elkapott yardok es TD-k 30 es 50(?) szazalekat azzal, hogy Graham es P-Rich is elment.

Elment az OC es jott helyette egy ketes megitelesu masik.

A talent vesztest latszolag, papiron nem potoltuk, az offseason pozitiv vonala az volt, hogy kidobtuk a fergeket (Sherm es Bennett) es hoztunk egy "pozitiv tortenetet" a Griffin testverrel.

Ha megnezed, a vedelmen meg is latszik. Latszolag senkit sem kepesek megallitani konzisztensen, habar sok a tehetseges fiatalunk, akikre lehet alapozni.

Szerintem a hurraoptimizmusod alaptalan volt teljes mertekben (ha elfogadom hogy nem Helm troll projektje vagy, vagy esetleg a masik oldal trollja).

A rendelkezesre allo informaciok alapjan boven nem lehetett abban remenykedni, hogy ez egy PO kaliberu ev lesz. Mindenkinek egyertelmu volt, hogy REBUILD, van, es a csapat nagyon fiatal, raadasul sok a deadmoney stb. Minden tendencia es tapasztalati teny arra mutatott, hogy a csoport 3. helyert kell versenyeznunk.

Carroll-ban nem biztam, az o hibaja volt a toxikus mag felemelkedese es a Cable project. Ha tavaly is kovetted volna a csapatot, lathattad volna, hogy mik mentek a palya szelen.

Ezzel szemben tokos volt, keson bar, de elkuldte Cable-t es a renitenseket, es azt tette amihez ert. Rookie/fiatal jatekosokat epit fel, akar csak az egyetemen, vagy a SB gyoztes csapatunkkal.

Az idei PO-ert nalam Carroll az ev edzoje. Nezd meg, a 9ers rebuildje mar 6 eve tart, vegetalnak, a Rams 15 evig rebuildelt, a Cards ki tudja meddig fog, minoedig megyunk a PO-ba 😊
undisputedly
Respect a kommentért !Főleg a Carrollos hiba beismerésért.
Tény igazad van nem tudom milyen volt tavaly ,mag alapba is mindig pozitív vagyok(szerintem a stroke miatt ) !
De szerintem év elején sem volt annyira szőrnyű a helyzet amennyire akkor még megtudtam itélni voltak biztató jelek pl.Rams elleni hazai vereség ahol szinte csak én bíztam a győzelemben mindenki más még a tisztes helytállásban sem !Aztán majdnem sikerült .Plusz azt még mindig nem értem ,hogy túlhamar mondtok kurva negatívakat bizonyos játékosokról pl.Griffin.Pedig szerintem igen is egy jó kis CB a srác ezt már a Dallas ellen is bizonyitotta de igaz utána voltak gyengébb mérkőzései de most újra jól játszik.De sokan már szinte elüldöztétek volna ! Vagy ott van Penny mindenki bustnak gondolta holott nyugodtan kijelenthetjük ,hogy nem az sőt szerintem kifejezetten hiányzik.Én most is hianyoltam túl sok teher esett a 32-re Penny távollétében és Valahogy Davis nekem annyira nem tűnik jónak.Szóval jó is lesz nagyon a PO-ban az a 3 fejű futó szörny.
Szóval csak ez az ami furcsa egy picit de nem gáz majd még 3-4 győzelem aztán ti is full full pozítivak lesztek 😊
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ja és a tegnapi Reid veréssel Carroll az év edzője.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Elképesztő ez a csapat
braxa88
#32 lassan az uj kedvenc lesz nalam

Minden inchert eljepesztoen kuzd, egy ilyen fiatal es harcos szellemisegu, never-give-up guy nagyon kellett a tamadooldalra, ahol tavaly meg egy Jimmy Graham is ott volt 😀
undisputedly
Franchise 5. 1000+ os RBje
Én is imádom a játékát, stílusát
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sherm-tol remelem valaki megkerdi twitteren, hogy honnet nezi majd a PO meccsunket 😀 LOL
undisputedly
Pedig te nagyon nem hittél bennük ! Főleg Carrollban !Plusz meg most mérkőzés elött sem nagyon.
Rózsa Sándor
Nagyjabolnmost is ugyanazoknaz aggalyaim, mint ev elejen (egy kivetelevel).

Elment/sztrajkolt/kiesett a vedelembol 3 allpro (Sherm, Kancellar, ET), gyakorlatilag a teljes Legion of Boom. Csak hogy lassuk az aranyokat, a first team allpro 11 jatekos a ligaban, second team megint 11. Azaz kb minden evben van 22 jatekos a 32 csapatbol aki allpro, tehat boven 1/csapat atlag alatt. Mi 3 ilyen kaliberu allprot buktunk.

Mellette elment meg Bennett, Avril es Sheldon (kb a kezdo vedofalunk).

Magyaran veszitettunk 6 nagyon jo/atlag feletti kezdot a vedelembol, plusz tamado oldalrol a tavalyi elkapott yardok es TD-k 30 es 50(?) szazalekat azzal, hogy Graham es P-Rich is elment.

Elment az OC es jott helyette egy ketes megitelesu masik.

A talent vesztest latszolag, papiron nem potoltuk, az offseason pozitiv vonala az volt, hogy kidobtuk a fergeket (Sherm es Bennett) es hoztunk egy "pozitiv tortenetet" a Griffin testverrel.

Ha megnezed, a vedelmen meg is latszik. Latszolag senkit sem kepesek megallitani konzisztensen, habar sok a tehetseges fiatalunk, akikre lehet alapozni.

Szerintem a hurraoptimizmusod alaptalan volt teljes mertekben (ha elfogadom hogy nem Helm troll projektje vagy, vagy esetleg a masik oldal trollja).

A rendelkezesre allo informaciok alapjan boven nem lehetett abban remenykedni, hogy ez egy PO kaliberu ev lesz. Mindenkinek egyertelmu volt, hogy REBUILD, van, es a csapat nagyon fiatal, raadasul sok a deadmoney stb. Minden tendencia es tapasztalati teny arra mutatott, hogy a csoport 3. helyert kell versenyeznunk.

Carroll-ban nem biztam, az o hibaja volt a toxikus mag felemelkedese es a Cable project. Ha tavaly is kovetted volna a csapatot, lathattad volna, hogy mik mentek a palya szelen.

Ezzel szemben tokos volt, keson bar, de elkuldte Cable-t es a renitenseket, es azt tette amihez ert. Rookie/fiatal jatekosokat epit fel, akar csak az egyetemen, vagy a SB gyoztes csapatunkkal.

Az idei PO-ert nalam Carroll az ev edzoje. Nezd meg, a 9ers rebuildje mar 6 eve tart, vegetalnak, a Rams 15 evig rebuildelt, a Cards ki tudja meddig fog, minoedig megyunk a PO-ba 😊
undisputedly
szerinted amúgy tényleg lehet Carroll év edzője esélyes? én abszolút annak tartanám az általad leírt dolgok miatt,de azért Reich és Nagy is jó szezont futott.

én kicsit a jövő évtől tartok, hogy akkor már nem várnak gyengélkedést tőlünk viszont nem tudom áttudjuk e ültetni az idei sikereket. A fejlődéshez kellenek még láncszemek de ahogy néztem a drafton 4 pickünk van jelenleg ( Luani és Hundley trade még mindig érthetetlen számomra) ezért elsősorban FA-ról érkeezhet erősítés, de ezek a jövő év kihívásai és kérdései.

Kíváncsi leszek januárba meddig tudunk eljutni.
12th member
Realisan nezve par szavazatot kapnia kell, de a Rams mogott keves feny vetult rank a Westben, szoval a mainstream velemeny alapjan nem o kapja, de erdemi alapon boven lenne ra eselye.

Szerk: Bocs a felreutesekert, telefonrol vagyok 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sherm-tol remelem valaki megkerdi twitteren, hogy honnet nezi majd a PO meccsunket 😀 LOL
undisputedly
Ugye mekkora taho?😁 Erdekes par eve ezt a szemelyiseget, mentalitast meg vedtetek!
diverdoc
Igen, amig nalunk jatszott, mas szemme neztuk a tenykedeset, meg ugye nala a teljesitmeny is ott volt mindig a trash talk mogott, de igy mas csapatban szornyen irrital, habar a bomlaszto dolgai miatt nalam nagyon kiesett a favoritok kozul mar, szoval alapbol negativ iranyba vagyok elfogult vele szemben. A jelenlegi 9ers is szimpatikus lenne, ha o nem lenne ott 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Rózsa Sándor
Lassan tobb bucsuhozzaszolasod van, mint az Omeganak es Illesnek bucsukoncertje! Lol
diverdoc
Kijozanodtam!😃 Maradok ameddig lehet !
De különben remélem nagyon tetszett a tegnapi meccs ! Valahol majd nektek is köszönhetjük a jó szereplésünket a PO-ban😉 (Jókor jött az a kis pofon tőletek)
Meg apropo nem tudom láttad e Baldwin papa egykezesét? (Ilyet tanítanak 49er-nél😂?)
Ja és különben Köszi ,hogy szurkolsz a Maciknak, hogy ellenünk majd jobban játszanak😉
(Csak az a Baj majd a konferenci döntőben futhatunk velük össze )
Jaj és Boldog karácsonyt
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Sherm-tol remelem valaki megkerdi twitteren, hogy honnet nezi majd a PO meccsunket 😀 LOL
undisputedly
Pedig te nagyon nem hittél bennük ! Főleg Carrollban !Plusz meg most mérkőzés elött sem nagyon.
Rózsa Sándor
Nagyjabolnmost is ugyanazoknaz aggalyaim, mint ev elejen (egy kivetelevel).

Elment/sztrajkolt/kiesett a vedelembol 3 allpro (Sherm, Kancellar, ET), gyakorlatilag a teljes Legion of Boom. Csak hogy lassuk az aranyokat, a first team allpro 11 jatekos a ligaban, second team megint 11. Azaz kb minden evben van 22 jatekos a 32 csapatbol aki allpro, tehat boven 1/csapat atlag alatt. Mi 3 ilyen kaliberu allprot buktunk.

Mellette elment meg Bennett, Avril es Sheldon (kb a kezdo vedofalunk).

Magyaran veszitettunk 6 nagyon jo/atlag feletti kezdot a vedelembol, plusz tamado oldalrol a tavalyi elkapott yardok es TD-k 30 es 50(?) szazalekat azzal, hogy Graham es P-Rich is elment.

Elment az OC es jott helyette egy ketes megitelesu masik.

A talent vesztest latszolag, papiron nem potoltuk, az offseason pozitiv vonala az volt, hogy kidobtuk a fergeket (Sherm es Bennett) es hoztunk egy "pozitiv tortenetet" a Griffin testverrel.

Ha megnezed, a vedelmen meg is latszik. Latszolag senkit sem kepesek megallitani konzisztensen, habar sok a tehetseges fiatalunk, akikre lehet alapozni.

Szerintem a hurraoptimizmusod alaptalan volt teljes mertekben (ha elfogadom hogy nem Helm troll projektje vagy, vagy esetleg a masik oldal trollja).

A rendelkezesre allo informaciok alapjan boven nem lehetett abban remenykedni, hogy ez egy PO kaliberu ev lesz. Mindenkinek egyertelmu volt, hogy REBUILD, van, es a csapat nagyon fiatal, raadasul sok a deadmoney stb. Minden tendencia es tapasztalati teny arra mutatott, hogy a csoport 3. helyert kell versenyeznunk.

Carroll-ban nem biztam, az o hibaja volt a toxikus mag felemelkedese es a Cable project. Ha tavaly is kovetted volna a csapatot, lathattad volna, hogy mik mentek a palya szelen.

Ezzel szemben tokos volt, keson bar, de elkuldte Cable-t es a renitenseket, es azt tette amihez ert. Rookie/fiatal jatekosokat epit fel, akar csak az egyetemen, vagy a SB gyoztes csapatunkkal.

Az idei PO-ert nalam Carroll az ev edzoje. Nezd meg, a 9ers rebuildje mar 6 eve tart, vegetalnak, a Rams 15 evig rebuildelt, a Cards ki tudja meddig fog, minoedig megyunk a PO-ba 😊
undisputedly
szerinted amúgy tényleg lehet Carroll év edzője esélyes? én abszolút annak tartanám az általad leírt dolgok miatt,de azért Reich és Nagy is jó szezont futott.

én kicsit a jövő évtől tartok, hogy akkor már nem várnak gyengélkedést tőlünk viszont nem tudom áttudjuk e ültetni az idei sikereket. A fejlődéshez kellenek még láncszemek de ahogy néztem a drafton 4 pickünk van jelenleg ( Luani és Hundley trade még mindig érthetetlen számomra) ezért elsősorban FA-ról érkeezhet erősítés, de ezek a jövő év kihívásai és kérdései.

Kíváncsi leszek januárba meddig tudunk eljutni.
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Rózsa Sándor
Lassan tobb bucsuhozzaszolasod van, mint az Omeganak es Illesnek bucsukoncertje! Lol


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hajnali meccshez gratula, nagyot mentetek!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Sherm-tol remelem valaki megkerdi twitteren, hogy honnet nezi majd a PO meccsunket 😀 LOL
undisputedly
Ugye mekkora taho?😁 Erdekes par eve ezt a szemelyiseget, mentalitast meg vedtetek!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sherm-tol remelem valaki megkerdi twitteren, hogy honnet nezi majd a PO meccsunket 😀 LOL
undisputedly
Pedig te nagyon nem hittél bennük ! Főleg Carrollban !Plusz meg most mérkőzés elött sem nagyon.
Rózsa Sándor
Nagyjabolnmost is ugyanazoknaz aggalyaim, mint ev elejen (egy kivetelevel).

Elment/sztrajkolt/kiesett a vedelembol 3 allpro (Sherm, Kancellar, ET), gyakorlatilag a teljes Legion of Boom. Csak hogy lassuk az aranyokat, a first team allpro 11 jatekos a ligaban, second team megint 11. Azaz kb minden evben van 22 jatekos a 32 csapatbol aki allpro, tehat boven 1/csapat atlag alatt. Mi 3 ilyen kaliberu allprot buktunk.

Mellette elment meg Bennett, Avril es Sheldon (kb a kezdo vedofalunk).

Magyaran veszitettunk 6 nagyon jo/atlag feletti kezdot a vedelembol, plusz tamado oldalrol a tavalyi elkapott yardok es TD-k 30 es 50(?) szazalekat azzal, hogy Graham es P-Rich is elment.

Elment az OC es jott helyette egy ketes megitelesu masik.

A talent vesztest latszolag, papiron nem potoltuk, az offseason pozitiv vonala az volt, hogy kidobtuk a fergeket (Sherm es Bennett) es hoztunk egy "pozitiv tortenetet" a Griffin testverrel.

Ha megnezed, a vedelmen meg is latszik. Latszolag senkit sem kepesek megallitani konzisztensen, habar sok a tehetseges fiatalunk, akikre lehet alapozni.

Szerintem a hurraoptimizmusod alaptalan volt teljes mertekben (ha elfogadom hogy nem Helm troll projektje vagy, vagy esetleg a masik oldal trollja).

A rendelkezesre allo informaciok alapjan boven nem lehetett abban remenykedni, hogy ez egy PO kaliberu ev lesz. Mindenkinek egyertelmu volt, hogy REBUILD, van, es a csapat nagyon fiatal, raadasul sok a deadmoney stb. Minden tendencia es tapasztalati teny arra mutatott, hogy a csoport 3. helyert kell versenyeznunk.

Carroll-ban nem biztam, az o hibaja volt a toxikus mag felemelkedese es a Cable project. Ha tavaly is kovetted volna a csapatot, lathattad volna, hogy mik mentek a palya szelen.

Ezzel szemben tokos volt, keson bar, de elkuldte Cable-t es a renitenseket, es azt tette amihez ert. Rookie/fiatal jatekosokat epit fel, akar csak az egyetemen, vagy a SB gyoztes csapatunkkal.

Az idei PO-ert nalam Carroll az ev edzoje. Nezd meg, a 9ers rebuildje mar 6 eve tart, vegetalnak, a Rams 15 evig rebuildelt, a Cards ki tudja meddig fog, minoedig megyunk a PO-ba 😊
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sherm-tol remelem valaki megkerdi twitteren, hogy honnet nezi majd a PO meccsunket 😀 LOL
undisputedly
Pedig te nagyon nem hittél bennük ! Főleg Carrollban !Plusz meg most mérkőzés elött sem nagyon.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Elképesztő ez a csapat
braxa88
#32 lassan az uj kedvenc lesz nalam

Minden inchert eljepesztoen kuzd, egy ilyen fiatal es harcos szellemisegu, never-give-up guy nagyon kellett a tamadooldalra, ahol tavaly meg egy Jimmy Graham is ott volt 😀
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Elképesztő ez a csapat
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sherm-tol remelem valaki megkerdi twitteren, hogy honnet nezi majd a PO meccsunket 😀 LOL
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagy meccset játszottak mindketten.
 twitter.com/Seahawks/status/1077071181772013568
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na mit mondtam basszaaaameg !!!!
Győzelem!!!! (Undi hiába magyarázott!)
Remélem ti kishitű banda most már elhiszitek nekem ,hogy bárki ellen van esélyünk a PO-ban!
És azt is véssétek már az eszetekbe ,hogy Főcsoport döntő lesz !

Na mivel r.baggio komiszár elvtárs úgy határozott ,hogy takarodnom kell az oldalról ezért búcsuzok tőletek kedves szurkoló társak nagyon örültem ,hogy közétek tartozhattam 😊😊😊
Bár tudom a stílusom sok mindenkit megbotránkoztatott főleg AK,Hanit ,de higgyjétek el senkit nem akartam szánt szándékkal idegesíteni.És ezúton is szeretnék miatta elnézést kérni.
Ha mást nem is sikerült élérnem csupán annyit hogy egy jó darabig emlékezni fogtok rám akkor azt szeretném kérni tőletek legyetek egy kicsit több bizalommal imádot csapatunk iránt 😊Foleg Carroll mester és Ifedi barátom iránt!
És higgyjétek el nekem ez a csapat januárban és februárban nagyon sok örömöt fog okozni még nekünk!
Ezúton is szeretnék mindenkinek Kellemes és Békés Karácsonyt kívánni és mivel többet már nem leszek ezen az oldalon Boldog új évet neketek !!!!
Na és ne feledjétek a csapatunk Főcsoport döntőt fog játszani ☝☝☝☝Ennél szebb ajándék pedig nekem nem is kell a Jézuskától😊😊😊😊
Köszönöm ,hogy itt lehettem sziasztok!

Ja útóirat kedves Petey cimbora 49er topicbol tőled is búcsuzom és minden más topictárstól akivel kommenteltem !
Ja és "a TOP KOMMENT" LEGYEN VELETEK TOPIC TÁRSAIM SZIASZTOK !!!