Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Van akkora rivalis a Rams hogy a Patriotsnak szurkoljunk ? 😊
Nadal17
A kérdés remélem komoly, mert viccnek durva lenne.
Idén mindkét konferenciából a számomra legrosszabb scenárió jutott be, de inkább 1000x a Rams, minthogy egy offseasonon keresztül megint a gyűrűivel pózoló majmot kelljen néznem. :/

több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Van akkora rivalis a Rams hogy a Patriotsnak szurkoljunk ? 😊
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ide írom, mert nem akarok idegen földön trollkodni, nagyon jó csapat a Rams, vak bírókkal pedig verhetetlen.
garrett27
Nem hiszem, hogy a Ramsnek koze lett volna a hibas fujashoz, igy oket nem bantanam. Viszont a Saints-et sajnalom, mert egy elkepesztoen nagy biroi hiba volt, es erthetetlen miert nem fujtak be. Nem az az erthetetlen, hogy miert nem lattak, mert abban biztos vagyok, hogy lattak.

Akkor, amikor az utolso kis falbeli tolongast befujjak minden meccsen, akkor a labdatol fel meterre levo ordas nagy faultot nem. Meltatlan ez a szakmaiatlansag a szurkolokkal szemben. Amugy erdekes, hogy odaat par kollega azt fontolgatja, hogy most mar tenyleg abbahagyja a liga koveteset, mert en is kuzdok ilyen gondolatokkal mar egy ideje 😊 Oregszunk 😊
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Ide írom, mert nem akarok idegen földön trollkodni, nagyon jó csapat a Rams, vak bírókkal pedig verhetetlen.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
4éve, a legnagyobb fordítás
 twitter.com/ESPNNFL/status/1086421577116323841
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Nekem az a tippem h felfelé akarta rugni és 10yardra essen le, ugy hogy kb skkor érjenek oda a csapattársak

De tökmindegy, őt kár elővenni. Griffingyereket meg az OCt kell szidni.

7hónap meccs nélkül 😕


Offseason: Clark hosszabbítás, Wright is, Fluker is.
Need:
CB. Jó lenne hozni FAn egy neves CB1-t
RT- Ifedi sose lesz megoldás
LG- Fluler marad is akkor is kell vki. talán Simmons?
FS - Thompson egy dísz a pályán
K
WR - Moore helyére
DE- Clark fasza, de mögötte a Martin, Jordan és (bust)Green vékony.
braxa88
CB nem nagyon lesz a piacon, pedig nagyon kene. Amúgy én is ujraigazolnám Clarkot, Wrightot, Flukert, de meg talán Sweezyt is, el kene kezdeni tárgyalni Wilsonnal és én meg egy DEre ramennek Clark melle (talán Clowney és Flowers lesz a kettő legjobb, közülük valaki)
fly_gulls
pl Steven Nelson, Pierre Desir. nem nagy nevek, de jó évük volt, középkategóriás áron nagyot lehetne nyerni velük.
braxa88
Desirt en eltudom kepzelni foleg h tavaly offseasonben nalunk volt de nem erte meg a keretszukitest amit mar akkor is kicsit furcsaltam es sajnaltam, de colts is megakarja tartani szerintem
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nekem az a tippem h felfelé akarta rugni és 10yardra essen le, ugy hogy kb skkor érjenek oda a csapattársak

De tökmindegy, őt kár elővenni. Griffingyereket meg az OCt kell szidni.

7hónap meccs nélkül 😕


Offseason: Clark hosszabbítás, Wright is, Fluker is.
Need:
CB. Jó lenne hozni FAn egy neves CB1-t
RT- Ifedi sose lesz megoldás
LG- Fluler marad is akkor is kell vki. talán Simmons?
FS - Thompson egy dísz a pályán
K
WR - Moore helyére
DE- Clark fasza, de mögötte a Martin, Jordan és (bust)Green vékony.
braxa88
CB nem nagyon lesz a piacon, pedig nagyon kene. Amúgy én is ujraigazolnám Clarkot, Wrightot, Flukert, de meg talán Sweezyt is, el kene kezdeni tárgyalni Wilsonnal és én meg egy DEre ramennek Clark melle (talán Clowney és Flowers lesz a kettő legjobb, közülük valaki)
fly_gulls
pl Steven Nelson, Pierre Desir. nem nagy nevek, de jó évük volt, középkategóriás áron nagyot lehetne nyerni velük.
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Bevell Lions oc lett közben.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
 twitter.com/TheRealFrankC_/status/1085340341883060224

kivancsi vok mekkora dellat fog kapni. a spotrac evi 12m-re saccolja (4eves szerzodessel), en meg lennek lepodve, ha 15m alatt alairna.
5ev, 80m, 45-50 koruli garantalt, en vmi ilyesmit tudnek elkepzelni neki.
Borbinho
amennyit kér annyit kell adni. nem szabd elengedni
braxa88
Altalaban ellene vagyok a tulfizetesnek, de jelen esetben meg kell adni a penzt. Remelem egy minimalis discount lesz a dealben. (Ugye PC kb eselyt adott neki azzal, hogy a karakterproblemak ellenere koran drafolta, igy rendes rookie penzt kapott nem csak a "par tizezret").

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/TheRealFrankC_/status/1085340341883060224

kivancsi vok mekkora dellat fog kapni. a spotrac evi 12m-re saccolja (4eves szerzodessel), en meg lennek lepodve, ha 15m alatt alairna.
5ev, 80m, 45-50 koruli garantalt, en vmi ilyesmit tudnek elkepzelni neki.
Borbinho
amennyit kér annyit kell adni. nem szabd elengedni
braxa88
sorry az offert:
a fr tag meg szoba johet, de van egy olyan erzesem, h aki elsonek megegyezik a sajat FA pass rusherevel, meg mielott elszall a piac, az jol jarhat.
de benne van az is, h mind taget kapnak (DLaw, Flowers, Ford, Clowney, Clark), es aki meg kimegy piacra, az valahol nagyobb dellat kap (pl Graham, Ansah, Preston Smith), hosszutavra.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 twitter.com/TheRealFrankC_/status/1085340341883060224

kivancsi vok mekkora dellat fog kapni. a spotrac evi 12m-re saccolja (4eves szerzodessel), en meg lennek lepodve, ha 15m alatt alairna.
5ev, 80m, 45-50 koruli garantalt, en vmi ilyesmit tudnek elkepzelni neki.
Borbinho
amennyit kér annyit kell adni. nem szabd elengedni
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/TheRealFrankC_/status/1085340341883060224

kivancsi vok mekkora dellat fog kapni. a spotrac evi 12m-re saccolja (4eves szerzodessel), en meg lennek lepodve, ha 15m alatt alairna.
5ev, 80m, 45-50 koruli garantalt, en vmi ilyesmit tudnek elkepzelni neki.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alex McGought leigazolta a jags. Nincs kizárva, hogy máris ő a legjobb QB a Jax rosterén... Na jó, Bortles már verte meg pl. Wilsont vagy Bradyt, szóval ez a cím, -amíg márciusban ki nem vágjuk- még az övé.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
ST kordinátort mégis mikor akarjuk kibaszni végre?
braxa88
A tavaly edzo valtasok utan most ott is erne a valtas, ha mar ST Sam Fickent igazoltuk rugonak remelem azert talalunk jobb opciot is mikor iden tuerleint potolta nem remekelt
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
 twitter.com/minakimes/status/1083855608586002433
r.baggio
Ezt a statot biztos nem nèzte Shotty...
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ST kordinátort mégis mikor akarjuk kibaszni végre?
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
 twitter.com/minakimes/status/1083855608586002433


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man
Wilson megy nyaralni Floridába:
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/49848973_2029169297375127_3864238543410408251_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=lbyE4v7Tw50Q7kNvgH6cYgm&_nc_oc=Adi1ojbe9sM4hHqmIqYhxIoVTbTbWQEdcQuNEK2cNU7WNLqvC-HzZCDdjTuMWv5hksU&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCoGmRqDxQct5ujQJJtklOJyyUJFRWYh5uZkqJsRoXLMQ&oe=663CBE2B
Bleacher Report on Instagram: "Russell Wilson will join the Yankees for spring training"
356K likes, 3,170 comments - bleacherreport on January 10, 2019: "Russell Wilson will join the Yankees for spring training".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Most hogy lesz lóvé, Wilson, Clark, Wagner alap, de Thomas-al mi lesz a helyzet? Tuti megy? Én már a bemutatása miatt se biztos hogy szeretném, valahogy az nem volt szép dolog.
Oszi
Szerintem ET biztos megy az elozmenyek utan, korszakos zseni de egesz jol potoltak iden es even ota nem tudott egeszseges maradni es a viszony is nagyon megromlott nekem ev meglepetese lenne kb ha maradna.
tobbieket egyertelmuen meg kell tartani de remelem nem fizetunk tul senkit.
Foleg Wilson szerzodesere leszek kivancsi remelem nem szallunk el wgy Rodgershez hasonlo osszeggel szo se rola megerdemelne de csapatepites szempontjabol hosszutavon nem lenne jo foleg hogy mas egeto posztra is van need
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Most hogy lesz lóvé, Wilson, Clark, Wagner alap, de Thomas-al mi lesz a helyzet? Tuti megy? Én már a bemutatása miatt se biztos hogy szeretném, valahogy az nem volt szép dolog.

Szerkesztette: Oszi
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wilson is mehet a pro bowlra
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Kissé már lehiggadva osztom azt az általános véleményt, hogy a rebuild évében PO-ba jutni, főleg ilyen idénykezdet után, több mint jó. De! Ha simán kikapunk Dallasban kézlegyintés és kész. Csakhogy ilyen tökéletlen vereséget nehéz megemészteni. Ez a fussunk neki századszor is a betonfalnak stílusú játékhívások nálam kiverték a biztosítékot. Semmi változtatás menet közben, semmi kreativitás, egy kis meglepi az ellenfélnek. Így sajnos nem lehet. Ráadásul az O falunk hozta az utolsó meccsről átmentett formáját.
A védelmet nem bántanám, ott azért sok a változás mint tudjuk, ráadásul sérülések garmadája jött össze, (Wright egész évben, Thompsom, McDougald és most Flowers is). Viszont Griffin nálam az év csalódása. Hetek óta mondogatom, hogy a fickó nagyon visszaesett. Ha így megy tovább könnyen cut lesz a vége.
Összességében nem vagyok csalódott (kivéve a Dallasi bukta), de lesz meló a csapattal ha fel akarjuk váltani a Ramst a csoport élén.

Követeléseim: 1. Új OC
2. Szabad kezet végre Wilsonnak

Személyes üzenet Michael Dicksonnak: A kedvencem lettél a szezonban, de ha még egyszer dropból rúgsz onside kicket felhívom anyádat!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nekem az a tippem h felfelé akarta rugni és 10yardra essen le, ugy hogy kb skkor érjenek oda a csapattársak

De tökmindegy, őt kár elővenni. Griffingyereket meg az OCt kell szidni.

7hónap meccs nélkül 😕


Offseason: Clark hosszabbítás, Wright is, Fluker is.
Need:
CB. Jó lenne hozni FAn egy neves CB1-t
RT- Ifedi sose lesz megoldás
LG- Fluler marad is akkor is kell vki. talán Simmons?
FS - Thompson egy dísz a pályán
K
WR - Moore helyére
DE- Clark fasza, de mögötte a Martin, Jordan és (bust)Green vékony.
braxa88
CB nem nagyon lesz a piacon, pedig nagyon kene. Amúgy én is ujraigazolnám Clarkot, Wrightot, Flukert, de meg talán Sweezyt is, el kene kezdeni tárgyalni Wilsonnal és én meg egy DEre ramennek Clark melle (talán Clowney és Flowers lesz a kettő legjobb, közülük valaki)
fly_gulls
DE egyértelmű CB, FS, kicker jöhet.
Oszi
amit remélek hogy Ford még jobban berobban és DT poszt meg lesz oldva. tegnap is jó volt a gyerek.
braxa88
Igen, Ford mindenkeppen egy olyan jatekos, aki kellemes meglepetest okozott. Remelem ott ragad a rosteren, mert egy run stuffer monster lehet belole, ami iden hianyzott.

En CB-t nem hoznek veterant, mert a piac nagyon tularazott. Egy under the radar guy johetne max, amugy fiatal jatekosokban hiszek. Griffin ocsmany jatekot produkalt, ot le kell cserelni, a labdaerzeke nem jo, szerelesi kepesseg nem jo, cover pedig iden lenyegesen visszafejlodott.

Flowers kellemes meglepetes. Rookie aki egyetemen safety volt, belole lehet valami (habar Griffinrol is ezt gondoltuk tavaly).

Janikowski serulese abszolut kabare volt. Ezt kapod, ha egy 40 eves rugora teszed a voksod, aki mar a dad body-n is tul van. Emberunk egy hizott disznora hasonlit leginkabb. Serto a tobbi jatekosra nezve, hogy egy ilyen "atleta" a palyan lehet, meg akkor is, ha csak ST.

A runfirst mentality-t nem kell elengedni szerintem, amikor van 3 ilyen futod. Carson abszolut beast, de az O falat mindenkeppen upgradeelni kell, mert a Solari magic sem kepes bizonyos kepessegbeli hianyossagokat elfedni.

A Dion Jordan/Mingo projecteket is elengedhetjuk es ideje, hogy olyan kiegeszito embereket szerezzunk DE/LB poszton akiknek nagy a skillcapje. Amugy Green, az idei korai koros DE-unk jovore felepul, ra kivancsi vagyok.

Mindent osszevetve ez egy atlagos, 15-20 kozotti roster, ha a talent szintet nezed, de PC megis kihozott belole egy rajatszast. Irok majd bovebben is, de nekem tetszett az ev. Vegre ismet jo erzes volt meccset nezni, varni a fiatalokat, es figyelni, ahogyan fejlodunk mint csapat, mindenfajta primadonnaskodas nelkul 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Ez sem a legkönnyebb.