Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
CB Griffin cut. Botrány a csávó.
Duff
Ő az ikertesója LB Griffinnek?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
CB Griffin cut. Botrány a csávó.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Talán úgy tudnám megfogalmazni,hogy a kompetens roster nagyjából megvan,a kompetens stáb még nem teljesen.
kolok1972
Carroll who? 😀
braxa88
Ő a kettő között mozog
ThundersNFL
Igen a top3 és top5 HC között

Ő miatt kompetens a roster, ez nem egy 10-6os roster...

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Talán úgy tudnám megfogalmazni,hogy a kompetens roster nagyjából megvan,a kompetens stáb még nem teljesen.
kolok1972
Carroll who? 😀
braxa88
Ő a kettő között mozog

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Talán úgy tudnám megfogalmazni,hogy a kompetens roster nagyjából megvan,a kompetens stáb még nem teljesen.
kolok1972
Carroll who? 😀
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Talán úgy tudnám megfogalmazni,hogy a kompetens roster nagyjából megvan,a kompetens stáb még nem teljesen.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Érthetetlen, hogy van egy franchise QB-d, akinek fizetsz egy zsák pénzt, folyamatosan jönnek a hosszú passzok és mégis kiveszed a labdát a kezéből, amikor tisztán látszott első perctől kezdve, hogy mi a gameplan a Dallasnál. A két megölt futás után a 3rd down passzokra is rendszeresen jöttek a blitzek, mégis maradt ugyanaz a playcall kb. egész meccsen. Arról nem is beszélve, hogy egy kis variálás után, ha jön még több nagy játék az elején, még a futójáték előtt is megnyílhatott volna a terep idővel.
Szezon előtt kevesen vártak PO-t ettől a csapattól, szóval önmagában a WildCard kör egyáltalán nem tekinthető kudarcnak, mégis csalódás így befejezni az évadot, hogy egy nyerhető meccset töketlenkedett el a stáb.
A jövő azért bíztató, a playmakereink be vannak biztosítva - Clark és Wright azok, akiket meg kell tartani -, sok fiatal lépett elő, akikkel hosszútávon számolhatunk, cap space pedig van bőven.
Már csak arról kell leszokni, hogy hátráltatjuk saját magunkat.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Amugy nem tudom van e még csapat amiben tegnapi formában játszó Lockett 10target alatt lett volna. Nálunk ugye tegnap 6target, 4elkapás 120yard. És 90%ban minden 2.down futás...
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
OCt ki kell baszni, mégis mikor esett le neki h nem megy a futás?! Kibaszott nyerhető meccs volt.
Griffin meg kurvagyenge. Csalódás a csávó, remélem a tesós dolog miatt nem lesz szenttehén a csapatnál.
braxa88
Kevés esélyt látok rá hogy az oc-t kivágják, és tuti hogy Griffin kezdő cb lesz! Pont a tesós dolog miatt. De remélem tévedek!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
OCt ki kell baszni, mégis mikor esett le neki h nem megy a futás?! Kibaszott nyerhető meccs volt.
Griffin meg kurvagyenge. Csalódás a csávó, remélem a tesós dolog miatt nem lesz szenttehén a csapatnál.
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ki hol nézi amúgy a meccset?

Én szereztem egy kecót estére. Emberek nincsenek viszont internet meg TV van. Most itt ülök egyedül, mint valami kretén, és alkoholmentes citromos sörrel hangolok a meccsre!
Gyertek eredménykövetőzni!
akdestroyer
2 napja azt álmodtam, hogy RW dob egy utolsó perces homály interceptiont a redzoneban az egyenlítésért támadva... Csak azért írom ide, mert akkor úgyse jön be 😀 (ha meg igen, utólag nem hiszi el senki)
Nadal17
Ne erőltesd ezt haver.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Hát ez elég vérszegény volt. De még így is meg lehetett volna.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Shotin ment el az egéaz, Griffin max csere cb-k kell kövi szezonra. De rebuild évhez képest jók voltunk 😊
Oszi
Ev eleji elvarasokhoz kepest szep teljesitmeny csak bosszanto megint magunkat lottuk tokon
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Shotin ment el az egéaz, Griffin max csere cb-k kell kövi szezonra. De rebuild évhez képest jók voltunk 😊
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Ki hol nézi amúgy a meccset?

Én szereztem egy kecót estére. Emberek nincsenek viszont internet meg TV van. Most itt ülök egyedül, mint valami kretén, és alkoholmentes citromos sörrel hangolok a meccsre!
Gyertek eredménykövetőzni!
akdestroyer
írj rá Bundira 😊
gordon
Csak kéne már az a dislike gomb.

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ki hol nézi amúgy a meccset?

Én szereztem egy kecót estére. Emberek nincsenek viszont internet meg TV van. Most itt ülök egyedül, mint valami kretén, és alkoholmentes citromos sörrel hangolok a meccsre!
Gyertek eredménykövetőzni!
akdestroyer
írj rá Bundira 😊
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 932 — Csodabogár
Ki hol nézi amúgy a meccset?

Én szereztem egy kecót estére. Emberek nincsenek viszont internet meg TV van. Most itt ülök egyedül, mint valami kretén, és alkoholmentes citromos sörrel hangolok a meccsre!
Gyertek eredménykövetőzni!
akdestroyer


küldjek kurvákat? vendégem vagy 😀

több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Ki hol nézi amúgy a meccset?

Én szereztem egy kecót estére. Emberek nincsenek viszont internet meg TV van. Most itt ülök egyedül, mint valami kretén, és alkoholmentes citromos sörrel hangolok a meccsre!
Gyertek eredménykövetőzni!
akdestroyer
2 napja azt álmodtam, hogy RW dob egy utolsó perces homály interceptiont a redzoneban az egyenlítésért támadva... Csak azért írom ide, mert akkor úgyse jön be 😀 (ha meg igen, utólag nem hiszi el senki)
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Ki hol nézi amúgy a meccset?

Én szereztem egy kecót estére. Emberek nincsenek viszont internet meg TV van. Most itt ülök egyedül, mint valami kretén, és alkoholmentes citromos sörrel hangolok a meccsre!
Gyertek eredménykövetőzni!

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Lockett nek jó szezonja volt, de 900 yard meg 10 td az nem all pro szint.
Carsonnak is jó szezonja volt, de ki helyett tennéd be, Gurley, Elliott? Barkley ráadásul kis is maradt, akinek bőven jobb szezonja volt mint Carsonnak
kapitnono
Ez az összes ilyen szavazásnak a rákfenéje. Nem csak teljesítményt mér, hanem mennyiséget ill. szabad szemmel is észrevehető hype-ot is.
Lockettnek egy runheavy offense-ben többedmagával egyenrangú 70 targetes elkapóként kell felvenni a versenyt olyan passheavy offensben vitézkedő no.1 WRekkel, akik 150-170 targettel számolhatnak, és az egész gameplan annyiból áll hogy julio-julio-julio. (Tetszőlegesen cserélhető a Thomas/Hopkins/AJGreen/Brown nevekkel)
Ez nem fer.
Amúgy ez van, tudom, el kell fogadni.

Csak úgy itthagyom:
Lockett 70 targetből szerzett 10 TD-t, és 960 yardot, M.Thomas 150 targetből 9/1400-ra volt képes.

17.0-ás átlaggal kap el, ami kiemelkedően egyedülálló (a top WR átlag 11-12), hozzá hasonló csak 1 név van: Tyreek Hill.

Nembaj, majd most a rájátszásban majd megmutatja! ^^

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem tudom volt-e mar, de 3 All-pro jatekosunk van iden.

1st team: Wagner (LB) es Dickson (P)
2nd team: Brown (LT)
undisputedly
És aki nem lett all-pro de kurvára ott lenne a helye: Lockett és Carson.

Nem tudom pl Tylerre milyen ratinggel kellett volna dobálni hogy komolyan vegyék.
akdestroyer
Lockett nek jó szezonja volt, de 900 yard meg 10 td az nem all pro szint.
Carsonnak is jó szezonja volt, de ki helyett tennéd be, Gurley, Elliott? Barkley ráadásul kis is maradt, akinek bőven jobb szezonja volt mint Carsonnak
kapitnono
Igen, ezert erdekes a probowl. Csak a legjobb 1 vagy 2 jatekos kerulhet be egy posztrol az elso csapatba, elitnek viszont poszttol fuggoen a legjobb 5-6 jatekost nevezhetjuk. Habar nem kerult be, de kb a kedvenc tamadom lett Carson.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Reméljük Gregory hozza a büntis (facemask, offside, latehit, stb.) formáját 😀
braxa88
azt a formát lassan már nem ő hozza, hanem a bírók, lassan már szegény csávó ha hozzáér az irányítóhoz, azt befújják. még akkor is, ha torzón csinálja a szerelést, és a labda még az irányító kezében van.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
 youtu.be/OjrHuG2LfXg

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Nem tudom volt-e mar, de 3 All-pro jatekosunk van iden.

1st team: Wagner (LB) es Dickson (P)
2nd team: Brown (LT)
undisputedly
És aki nem lett all-pro de kurvára ott lenne a helye: Lockett és Carson.

Nem tudom pl Tylerre milyen ratinggel kellett volna dobálni hogy komolyan vegyék.
akdestroyer
Lockett nek jó szezonja volt, de 900 yard meg 10 td az nem all pro szint.
Carsonnak is jó szezonja volt, de ki helyett tennéd be, Gurley, Elliott? Barkley ráadásul kis is maradt, akinek bőven jobb szezonja volt mint Carsonnak


több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem tudom volt-e mar, de 3 All-pro jatekosunk van iden.

1st team: Wagner (LB) es Dickson (P)
2nd team: Brown (LT)
undisputedly
És aki nem lett all-pro de kurvára ott lenne a helye: Lockett és Carson.

Nem tudom pl Tylerre milyen ratinggel kellett volna dobálni hogy komolyan vegyék.
akdestroyer
Szép szezon mindkettő, de nagyon nem allpro