Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na mit mondtam basszaaaameg !!!!
Győzelem!!!! (Undi hiába magyarázott!)
Remélem ti kishitű banda most már elhiszitek nekem ,hogy bárki ellen van esélyünk a PO-ban!
És azt is véssétek már az eszetekbe ,hogy Főcsoport döntő lesz !

Na mivel r.baggio komiszár elvtárs úgy határozott ,hogy takarodnom kell az oldalról ezért búcsuzok tőletek kedves szurkoló társak nagyon örültem ,hogy közétek tartozhattam 😊😊😊
Bár tudom a stílusom sok mindenkit megbotránkoztatott főleg AK,Hanit ,de higgyjétek el senkit nem akartam szánt szándékkal idegesíteni.És ezúton is szeretnék miatta elnézést kérni.
Ha mást nem is sikerült élérnem csupán annyit hogy egy jó darabig emlékezni fogtok rám akkor azt szeretném kérni tőletek legyetek egy kicsit több bizalommal imádot csapatunk iránt 😊Foleg Carroll mester és Ifedi barátom iránt!
És higgyjétek el nekem ez a csapat januárban és februárban nagyon sok örömöt fog okozni még nekünk!
Ezúton is szeretnék mindenkinek Kellemes és Békés Karácsonyt kívánni és mivel többet már nem leszek ezen az oldalon Boldog új évet neketek !!!!
Na és ne feledjétek a csapatunk Főcsoport döntőt fog játszani ☝☝☝☝Ennél szebb ajándék pedig nekem nem is kell a Jézuskától😊😊😊😊
Köszönöm ,hogy itt lehettem sziasztok!

Ja útóirat kedves Petey cimbora 49er topicbol tőled is búcsuzom és minden más topictárstól akivel kommenteltem !
Ja és "a TOP KOMMENT" LEGYEN VELETEK TOPIC TÁRSAIM SZIASZTOK !!!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Megneztem volna Bundi arcat, ha tavaly, NFL mentes tudattal kozli a csalad vele: Az ajandekod: "A Sziii..micsoda..horuksz focsoportos dontot jatszhat". Ezt irta a jezuska, hivatalos, mi se ertjuk.
ulpianus
Neeeee Szakadok -😂😂😂😂
Ez nagyon ott van ez a komment😎😎😎👏👏👏👏👏☝☝☝👌👍
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Megneztem volna Bundi arcat, ha tavaly, NFL mentes tudattal kozli a csalad vele: Az ajandekod: "A Sziii..micsoda..horuksz focsoportos dontot jatszhat". Ezt irta a jezuska, hivatalos, mi se ertjuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na kivele ki mit vár az estétől??????
Én szuper jó játékot és Győzelmet😊
Na és persze Boldog Karit minden kedves Seahawks fannak 🌲🌲🌲
És én idén a Jézuskától főcsoport döntőt kértem!!

Meg még egy megjegyzés a Philadelphia topicban nagyban annak szurkolnak ,hogy este kikapjunk.
Na már csak azért is "kapják be" 😃
ESTE NYERÜNK !!!!

GO HAWKS !!!!!
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Tedric Thompson kihagyja a vasarnapi meccset az biztos már, secondarynak szép kis estéje lesz.. McDougald is serulessel bajlodik èrdekes lesz a safety poszt
De pozitivum hog KJ visszatér ha minden igaz, Fluker pedig gametime decision
12th member
Bárkivel merek fogadni nagy pénzben is akár (alá Sobri) ,hogy a Kansast verjük hetfőn! Főleg Undi elvtársal aki nagyon azon az állásponton van ,hogy kikapunk.
GO Hawks !!!!!!!!!
Rózsa Sándor
Azért karcos lesz 😊 De legyen igazad 😉
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Tedric Thompson kihagyja a vasarnapi meccset az biztos már, secondarynak szép kis estéje lesz.. McDougald is serulessel bajlodik èrdekes lesz a safety poszt
De pozitivum hog KJ visszatér ha minden igaz, Fluker pedig gametime decision
12th member
Bárkivel merek fogadni nagy pénzben is akár (alá Sobri) ,hogy a Kansast verjük hetfőn! Főleg Undi elvtársal aki nagyon azon az állásponton van ,hogy kikapunk.
GO Hawks !!!!!!!!!
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Tedric Thompson kihagyja a vasarnapi meccset az biztos már, secondarynak szép kis estéje lesz.. McDougald is serulessel bajlodik èrdekes lesz a safety poszt
De pozitivum hog KJ visszatér ha minden igaz, Fluker pedig gametime decision

Szerkesztette: 12th member
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Van értelme pihentetni a csapatot a KC ellen? Akkor tuti L, talàn pihentebb csapattal Cards és valószínûleg Bears. Vagy beleàllunk a heti meccsbe is, de nagyobb a valószínûsége, hogy úgyis a Bears jön, csak fàradtabban.
peet_24
Szerintem amig nincs meg a PO nem erdemes pihentetni
több mint 5 éve
peet_24 Seattle Seahawks 258
Van értelme pihentetni a csapatot a KC ellen? Akkor tuti L, talàn pihentebb csapattal Cards és valószínûleg Bears. Vagy beleàllunk a heti meccsbe is, de nagyobb a valószínûsége, hogy úgyis a Bears jön, csak fàradtabban.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Addig mondjuk van kett meccs, a Chief szerintem elintez minket 1TD+ kulonbseggel minimum, a Cards pedig csoportellenfel, szoval hiaba 1/1-ek jelenleg, kaptunk mar ki toluk hazai palyan.
undisputedly
Mondjuk ha hazai pályán, várhatóan must win meccsen nem tudjátok megverni az 1/1-es Cards-ot, akkor ne is menjetek PO-ba. 😊
somoskovig
Any given Sunday.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Addig mondjuk van kett meccs, a Chief szerintem elintez minket 1TD+ kulonbseggel minimum, a Cards pedig csoportellenfel, szoval hiaba 1/1-ek jelenleg, kaptunk mar ki toluk hazai palyan.
undisputedly
Mondjuk ha hazai pályán, várhatóan must win meccsen nem tudjátok megverni az 1/1-es Cards-ot, akkor ne is menjetek PO-ba. 😊

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Baltimore win kéne, akkor a KC előnyben maradna mindenképpen az utolsó hétre (OAK jön hozzájuk). A csoporttal talán meglenne az első kiemelés is nekik (HOU elleni tiebreak-et elvileg ők nyernék). Jobb esélyekkel indulnánk, ha nem lennének kényszerben...
peet_24
Igen az lenne a legjobb nekunk akkor KC-n semclenne akkora nyomas h nyerjen, de a hetvegi meccsunkert nagy kar PO-ert nem hinnem h izgulnunk kell de a 5th seed veszelybe van es ezzel a Dallas elleni PO meccs
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Simmons IR-re raktuk ez nem jott jol Fluker lehet hogy tud mar jatszani a hetvegen de ha Pocic-kal allunk fel akkor nemtudom szamithatunk e jobb produkciora mint 49ers ellen
több mint 5 éve
peet_24 Seattle Seahawks 258
Baltimore win kéne, akkor a KC előnyben maradna mindenképpen az utolsó hétre (OAK jön hozzájuk). A csoporttal talán meglenne az első kiemelés is nekik (HOU elleni tiebreak-et elvileg ők nyernék). Jobb esélyekkel indulnánk, ha nem lennének kényszerben...
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jelen állás szerint a hétvégén szurkolnunk kell a Titansnek és a Texansnak is. Csak meg lesz az a PO. Bírnám ha valami csoda folytán nem az utolsó heti madárrangadón dőlne el a dolog. Nem volna hülyeség ha párszor a nyakába tudnánk ugrani annak a Mahomes gyereknek.
garrett27
Titansnek alapból is szurkolni kell, második kedvenc csapatom. 😀

Én innen nem tudom már elképzelni, hogy ne legyen meg. Számomra inkább az a kérdés, hogy a Chicagohoz vagy a NFC East bajnokhoz megyünk. Szerintem inkább utóbbi lenne a jobb, a Soldier Field kurva nehéz menetnek tűnik.
Duff
Ilyenkor már a Soldier Fielden a meccs előtt el kell zavarni a jegesmedvéket, az orrfújásból meg rögtön jégcsap van.
garrett27
Ha bejutunk, nalam nagyon egyszeru a keplet. Minden tiszteletem a Dallase, 60/40-re adnam a javukra a meccset, de a Bears joval erosebb naluk, raadasul edzo szinten is konnyebb outcoachingolni a Dallast.

Amennyiben bejutnank es a Dallas jonne, mindent feltennek a futas megallitasara (designed or not) es hagynam, hogy Dak kezebe keruljon a tovabbjutas, akkor nagy baj szamunkra nem lehet.

Addig mondjuk van kett meccs, a Chief szerintem elintez minket 1TD+ kulonbseggel minimum, a Cards pedig csoportellenfel, szoval hiaba 1/1-ek jelenleg, kaptunk mar ki toluk hazai palyan.
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Jelen állás szerint a hétvégén szurkolnunk kell a Titansnek és a Texansnak is. Csak meg lesz az a PO. Bírnám ha valami csoda folytán nem az utolsó heti madárrangadón dőlne el a dolog. Nem volna hülyeség ha párszor a nyakába tudnánk ugrani annak a Mahomes gyereknek.
garrett27
Titansnek alapból is szurkolni kell, második kedvenc csapatom. 😀

Én innen nem tudom már elképzelni, hogy ne legyen meg. Számomra inkább az a kérdés, hogy a Chicagohoz vagy a NFC East bajnokhoz megyünk. Szerintem inkább utóbbi lenne a jobb, a Soldier Field kurva nehéz menetnek tűnik.
Duff
Ilyenkor már a Soldier Fielden a meccs előtt el kell zavarni a jegesmedvéket, az orrfújásból meg rögtön jégcsap van.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Jelen állás szerint a hétvégén szurkolnunk kell a Titansnek és a Texansnak is. Csak meg lesz az a PO. Bírnám ha valami csoda folytán nem az utolsó heti madárrangadón dőlne el a dolog. Nem volna hülyeség ha párszor a nyakába tudnánk ugrani annak a Mahomes gyereknek.
garrett27
Titansnek alapból is szurkolni kell, második kedvenc csapatom. 😀

Én innen nem tudom már elképzelni, hogy ne legyen meg. Számomra inkább az a kérdés, hogy a Chicagohoz vagy a NFC East bajnokhoz megyünk. Szerintem inkább utóbbi lenne a jobb, a Soldier Field kurva nehéz menetnek tűnik.
Duff
Egyébként Trubnál jobban látom hogy beleáll a földbe az első playoff meccsen mint Dakon. Persze a Bears D meg jobb mint a Cowyboys. Egyébként simán kinézem, hogy mindketten a WC körben pottyannak ki, főleg a tapasztalat miatt.
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Jelen állás szerint a hétvégén szurkolnunk kell a Titansnek és a Texansnak is. Csak meg lesz az a PO. Bírnám ha valami csoda folytán nem az utolsó heti madárrangadón dőlne el a dolog. Nem volna hülyeség ha párszor a nyakába tudnánk ugrani annak a Mahomes gyereknek.
garrett27
Titansnek alapból is szurkolni kell, második kedvenc csapatom. 😀

Én innen nem tudom már elképzelni, hogy ne legyen meg. Számomra inkább az a kérdés, hogy a Chicagohoz vagy a NFC East bajnokhoz megyünk. Szerintem inkább utóbbi lenne a jobb, a Soldier Field kurva nehéz menetnek tűnik.
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Jelen állás szerint a hétvégén szurkolnunk kell a Titansnek és a Texansnak is. Csak meg lesz az a PO. Bírnám ha valami csoda folytán nem az utolsó heti madárrangadón dőlne el a dolog. Nem volna hülyeség ha párszor a nyakába tudnánk ugrani annak a Mahomes gyereknek.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Nagyon köszönöm!
akdestroyer
Nincs mit.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
@akdestoryer

Matthew99
Nagyon köszönöm!

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
@akdestoryer


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 ember megy jelen állás szerint a Pro Bowlra, Bobby Wagner és a punter Michael Dickson.
 twitter.com/Seahawks/status/1075194531996299265
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött az 53-as keretbe egy 2× egyetemi bajnok futó, Bo Scarbrough a mi practice squadunkból. Eredetileg a Cowboys 7. körös pickje volt idén.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Kedvencem Dickson egyértelműen, drafton nem értettem minek húzunk puntert, de teljesen megérte.

Ami szerintem nem érte meg az Penny első köre, később is el lehetett volna vinni és például Jaire Alexander (CB) sokkal nagyobb need lett volna.
Penny jól lát a pályán szerintem de a robbanékonysága/sebessége engem nem győzött meg még, valamint a kevés snap ellenére is sokadik sérülésével bajlódik. Mi lesz vele ha leading rusher lesz??

Green és Griffin preseasonban nagyot mentek, eézrt többet vártam tőlük, de sajnos az alapszakaszra többnyire eltűntek, illetve Green sérüléssel bajlódott.

Flowers-el is meg vagyok elégedve rosszul kezdte a szezont de szépen feljavult és 5. körösként steal-nek tűnik egyelőre.

Dissly szerintem jó lesz, remélem ott folytatja ahol abbahagyja és vissza hozza TE játékot a csapatba.

Nekem Martin játéka is tetszik Ford-dal együtt több snapet is kaphatnának akár.

Teljesen felesleges picknek tartom McGough draftolását (+ Hundley-ért adott 6.körös picket is egyébként az szezon előtt). Azon már meg sem lepődök h Jamarco jonesból egy másodpercet sem láttunk és IR-en van egész évben....

Szerkesztette: 12th member