Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 002 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött az 53-as keretbe egy 2× egyetemi bajnok futó, Bo Scarbrough a mi practice squadunkból. Eredetileg a Cowboys 7. körös pickje volt idén.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Kedvencem Dickson egyértelműen, drafton nem értettem minek húzunk puntert, de teljesen megérte.

Ami szerintem nem érte meg az Penny első köre, később is el lehetett volna vinni és például Jaire Alexander (CB) sokkal nagyobb need lett volna.
Penny jól lát a pályán szerintem de a robbanékonysága/sebessége engem nem győzött meg még, valamint a kevés snap ellenére is sokadik sérülésével bajlódik. Mi lesz vele ha leading rusher lesz??

Green és Griffin preseasonban nagyot mentek, eézrt többet vártam tőlük, de sajnos az alapszakaszra többnyire eltűntek, illetve Green sérüléssel bajlódott.

Flowers-el is meg vagyok elégedve rosszul kezdte a szezont de szépen feljavult és 5. körösként steal-nek tűnik egyelőre.

Dissly szerintem jó lesz, remélem ott folytatja ahol abbahagyja és vissza hozza TE játékot a csapatba.

Nekem Martin játéka is tetszik Ford-dal együtt több snapet is kaphatnának akár.

Teljesen felesleges picknek tartom McGough draftolását (+ Hundley-ért adott 6.körös picket is egyébként az szezon előtt). Azon már meg sem lepődök h Jamarco jonesból egy másodpercet sem láttunk és IR-en van egész évben....

Szerkesztette: 12th member
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Kedvenc: Michael Dickson, P. Jól rúg, jól fut. Ligaelit punter.
Akivel elégedetlen vagyok az Alex McGough, QB idáig semmit nem mutatott, de remélem nem is kell neki 😊

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kis jatek. Nektek ki az idei kedvenc rookietok es ki a legnagyobb csalodas? Eleg szerencsesek vagyunk, mert a Penny, Dissly, Flowers, Dickson negyes hosszu evekig boldogithatja a szurkolokat, de az elmult 2-3 meccs alapjan teljesitmenyre nekem a draftolatlan es alulmeretezett ujonc, Poona Ford a valasztasom. Frisco ellen elitre ertekelte a PFF. Egy ilyen runstuffer DT mar nagyon hianyzott, es hogy ezt egy UDFA-ban talaljuk meg... A csalodas pedig egyertelmuen Green.

1.kor 27 Rashaad Penny Running Back
3.kor 15 Rasheem Green Defensive End
4.kor 20 Will Dissly Tight End
5.kor 4 Shaquem Griffin Linebacker
5.kor 9 Tre Flowers Safety
5.kor 12 Michael Dickson Punter
5.kor 31 Jamarco Jones Offensive Tackle
6.kor 12 Jake Martin Linebacker
7.kor 2 Alex McGough Quarterback

UDFA: Poona Ford Defensive Tackle
undisputedly
Személyes kedvencem Michael Dickson. Egyszerűen kurvajó a fickó. Miket rugdosott már az aranyásók ellen is!
Will Dissly nagyon beindult, de sajnos kettétört a szezonja. Ha ugyanott folytatja jövőre, akkor nagy fegyver lehet.
Shaquem Griffin nekem homályos, nem nagyon emlékszem komolyabb fellépésére. A keze miatt mintha kicsit túl lett volna tolva.
Rashad Penny jó lesz, érzem.
Tre Flowers reményteli, de azért nem robbant be a ligába. Hosszabb távon viszont jó megoldás lehet.
Rasheem Green - konkrétan semmi sem maradt meg bennem az eddigi szezonban. Azért ez nem a legjobb ajánlólevél nálam.
Poona Ford - csak néztem, hogy ki ez az ember, merthogy tényleg jól játszott vasárnap. Eddig ez fel sem tűnt. Mostantól viszont figyelek az emberünkre.
A többiről nem igazán tudok véleményt alkotni.
Az egész csapat tekintetében az év csalódása díj megosztva a másik Griffin és Jani között.
garrett27
Penny raerzett a ligara igy az ideny vege fele, sikerult megmentenie a szezonjat. 5.1-es atlaggal fut, ami nem rossz (10. legjobb az 50+ kiserlettel allo futok kozott).

Green szerintem a 3. het ota inaktiv, szoval nala nem a tehetseg a problema, hanem a serules.

Dissly berobbant, majd megserult, tole azert sokat varok jovore. Ujra lehetne egy jo allaround TE a csapatban, ami flexibilitast ad a playcallingnak, hiszen el tudja adni a blokkot is a vedoknek.

Griffin-nel lehetett tudni, hogy a teljesitmenye nem feltetlenul lesz konvertalhato az NFL-be, de mivel ez a pozitiv oltozoi hangulat nagyon kellett (amit a ledraftolasa hozott), hogy kigyogyuljunk toxic Sherm/Bennett stb. altal ejtett sebekbol, igy ot nem konyvelem el csalodaskent. A kuldeteset mar igy is teljesitette 😀

Flowers 5. koros ujonc es ahhoz kepest atlagos szintet hoz, aminek mar orulhetunk. Kell az olyan CB, aki nem liability, raadasul, ha jol emlekszem, egyetemen safety-t jatszott, szovel hatalmas potencial van a sracban.

Dicksont nem kell magyarazni. Remelem jovore a kicking game masik reszet is feljavitjuk Jani kivagasaval. Nekem tole van hanyingerem.

Ford pedig most berobbant vegre, PC nyilatkozta, hogy tobb lehetoseget fog kapni. Atmegyek braxa-ba es azt mondom elit lesz, majd meglatjatok 😊

Egy kis Poona hype(ez meg a 2 hettel ezelotti frisco meccset elemzi, nem az e hetit amin elit ertekelest kapott):
 www.youtube.com/watch?v=XYSRxYwC7TI

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Kis jatek. Nektek ki az idei kedvenc rookietok es ki a legnagyobb csalodas? Eleg szerencsesek vagyunk, mert a Penny, Dissly, Flowers, Dickson negyes hosszu evekig boldogithatja a szurkolokat, de az elmult 2-3 meccs alapjan teljesitmenyre nekem a draftolatlan es alulmeretezett ujonc, Poona Ford a valasztasom. Frisco ellen elitre ertekelte a PFF. Egy ilyen runstuffer DT mar nagyon hianyzott, es hogy ezt egy UDFA-ban talaljuk meg... A csalodas pedig egyertelmuen Green.

1.kor 27 Rashaad Penny Running Back
3.kor 15 Rasheem Green Defensive End
4.kor 20 Will Dissly Tight End
5.kor 4 Shaquem Griffin Linebacker
5.kor 9 Tre Flowers Safety
5.kor 12 Michael Dickson Punter
5.kor 31 Jamarco Jones Offensive Tackle
6.kor 12 Jake Martin Linebacker
7.kor 2 Alex McGough Quarterback

UDFA: Poona Ford Defensive Tackle
undisputedly
Személyes kedvencem Michael Dickson. Egyszerűen kurvajó a fickó. Miket rugdosott már az aranyásók ellen is!
Will Dissly nagyon beindult, de sajnos kettétört a szezonja. Ha ugyanott folytatja jövőre, akkor nagy fegyver lehet.
Shaquem Griffin nekem homályos, nem nagyon emlékszem komolyabb fellépésére. A keze miatt mintha kicsit túl lett volna tolva.
Rashad Penny jó lesz, érzem.
Tre Flowers reményteli, de azért nem robbant be a ligába. Hosszabb távon viszont jó megoldás lehet.
Rasheem Green - konkrétan semmi sem maradt meg bennem az eddigi szezonban. Azért ez nem a legjobb ajánlólevél nálam.
Poona Ford - csak néztem, hogy ki ez az ember, merthogy tényleg jól játszott vasárnap. Eddig ez fel sem tűnt. Mostantól viszont figyelek az emberünkre.
A többiről nem igazán tudok véleményt alkotni.
Az egész csapat tekintetében az év csalódása díj megosztva a másik Griffin és Jani között.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kis jatek. Nektek ki az idei kedvenc rookietok es ki a legnagyobb csalodas? Eleg szerencsesek vagyunk, mert a Penny, Dissly, Flowers, Dickson negyes hosszu evekig boldogithatja a szurkolokat, de az elmult 2-3 meccs alapjan teljesitmenyre nekem a draftolatlan es alulmeretezett ujonc, Poona Ford a valasztasom. Frisco ellen elitre ertekelte a PFF. Egy ilyen runstuffer DT mar nagyon hianyzott, es hogy ezt egy UDFA-ban talaljuk meg... A csalodas pedig egyertelmuen Green.

1.kor 27 Rashaad Penny Running Back
3.kor 15 Rasheem Green Defensive End
4.kor 20 Will Dissly Tight End
5.kor 4 Shaquem Griffin Linebacker
5.kor 9 Tre Flowers Safety
5.kor 12 Michael Dickson Punter
5.kor 31 Jamarco Jones Offensive Tackle
6.kor 12 Jake Martin Linebacker
7.kor 2 Alex McGough Quarterback

UDFA: Poona Ford Defensive Tackle
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nem aludtam jót, de szerintem van még ezzel így néhány Seahawks szurkoló. Pedig csak annyi kellett volna, hogy Jani beveri azt a szaros extra pontot. Ehhez képest tökön rúgtuk magunkat. Amit a DEf művelt az első félidőben azt még alaposan ki kell elemezni. Ennyi szabadon kószáló piros mezest ritkán lát az ember. Nem mondom hogy nem voltak jobb pillanataik, pl Reed-nek, de a büntetéshegy amit összeszedtek végül a meccsbe került. (Fluker azonnal épüljön fel!) Na persze ehhez kellettek a zebrák is. A kétes szitukból nem jöttünk ki jól, vagy Sherman kidumálta a Frisconak (még mindig nagy gyökér, csak rossz mezben, pedig hogy bírtam a fickót). Griffin utolsó szerelésére dobott sárga meg vicc kategória.
Ettől függetlenül megverettük magunkat. Egy alsó középszert hozó Friscot sikerült alulmúlni. Most majd szakadhatunk meg a Chiefs ellen (remélem a tarcsival állnak ki), mert ha kikapunk akkor a Pintyek tuti kibaxnak velünk.
garrett27
Miert állnának ki a tarcsival???
Egy vereséggel mehetnek wild cardra! Szóval ebbe ne is reménykedj !
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
erre most a hányinger kerülget ha meglátom patkányShermant.
braxa88
Miert? 😀
undisputedly
ezt érdekes tőletek olvasni.

A meccsről: Szerencsésen álltak a csillagok számunkra, ezen kívül mi viszonylag jó, ti viszonylag szar napot fogtatok ki. Érthetetlen Jani bácsit miért nem raktátok még ki (amikor ránézek, mindig az jut eszembe, hogy a junior csapat rugója lesérült, de pont ott volt az apukája, aki lerakta a hamburgert, meg a sört és beugrott a helyére). Bírók sokat tévedtek szerintem is, inkább a ti károtokra, de sztem nem ezen múlt. Mind O# mind D# oldalon érthetetlen play callok voltak szerintem részetekről. TE játékunkat és egy elkapónkat kellett volna levédekezni, erre első félidőben tankönyvi demonstrációt tartottatok a vájdopen csepterhez. Egészséges Flukerrel könnyebb lesz.
Szerintem jókor jött ez a pofon, fel fogtok pörögmi. Fönökék vissza tudnak venni, úgy gondolom így az is, meg a Pintyőkék elleni is meglesz és PO-ra lendületből mentek.
diverdoc
Teljesen egyet értek 49er topictárs kommentjével !!!!
Nem kell túl dramatizálni ezt a vereséget!Egyszerűen nagyon szarúl jatszottúnk az egész csapat és kész.Szerintem mind a fiúk mind az edzők elbaszták azzal ,hogy elhitték ,hogy ez a mérkezés simán zsebben van elég hozzá felmenni a pályára!És csak félidőben jöttek rá ,hogy basszus még sem sima ez ! (Hisz második felidőben javult a játékunk némileg)
Egy szó mint száz szerintem is nagyon jókor jött ez a pofon sajnos mi még nem vagyunk olyan jó csapat , hogy csak úgy fél gőzzel bárkit is megtudjunk verni !
De mint ahogy már írtam legalább valós képet kapunk arról ,hogy egy ezerrel kaparó SB aspiráns(mert a Kansasnak a csoport győzelemhez nagyon is kell a Win különben mehetnek wild cardra)ellen mire is vagyunk jók.??? Plusz ami pozitív hogy jelenleg a főcsoportunban a rájátszás résztvevők között nincs egyetlen egy verhetetlenek tűnő csapat sem ,szóval megfelelő koncentrációval bárki verhető lesz a PO -ban ! (Én esélytelnnek látom ,hogy ne jussunk be)
Mint ahogy abban is biztos vagyok ,hogy a Kansast itthon verjük!!
És ha minden jól megy másik mérkőzéseken az eredmények alakaulása szempontjából akkor az utólsó fordulóban lehet pihentetni a Pintyek ellen !

Go Seahawks
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
erre most a hányinger kerülget ha meglátom patkányShermant.
braxa88
Miert? 😀
undisputedly
Érthetetlen Jani bácsit miért nem raktátok még ki (amikor ránézek, mindig az jut eszembe, hogy a junior csapat rugója lesérült, de pont ott volt az apukája, aki lerakta a hamburgert, meg a sört és beugrott a helyére).
diverdoc
En kidolgoztam ma egy elmeletet, amely szerint a "minden csapatnak meg van a maga keresztje" mondast nem tudtuk teljesiteni iden az OL-el, mivel Cable kirugasa utan szintet lepett ugyanaz az emberanyag, es mar nem lehet oket megallas nelkul ekezni, igy JS ugy dontott, hogy a Seahawks idei keresztje az inkompetens rugojatek, vagy ha pontosabb akarok lenni, az inkompetens rugoJATEKOS lesz.

Mint az a fentiekbol latszik, tulajdonkeppen ez is Cable hibaja.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
erre most a hányinger kerülget ha meglátom patkányShermant.
braxa88
Miert? 😀
undisputedly
ezt érdekes tőletek olvasni.

A meccsről: Szerencsésen álltak a csillagok számunkra, ezen kívül mi viszonylag jó, ti viszonylag szar napot fogtatok ki. Érthetetlen Jani bácsit miért nem raktátok még ki (amikor ránézek, mindig az jut eszembe, hogy a junior csapat rugója lesérült, de pont ott volt az apukája, aki lerakta a hamburgert, meg a sört és beugrott a helyére). Bírók sokat tévedtek szerintem is, inkább a ti károtokra, de sztem nem ezen múlt. Mind O# mind D# oldalon érthetetlen play callok voltak szerintem részetekről. TE játékunkat és egy elkapónkat kellett volna levédekezni, erre első félidőben tankönyvi demonstrációt tartottatok a vájdopen csepterhez. Egészséges Flukerrel könnyebb lesz.
Szerintem jókor jött ez a pofon, fel fogtok pörögmi. Fönökék vissza tudnak venni, úgy gondolom így az is, meg a Pintyőkék elleni is meglesz és PO-ra lendületből mentek.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
erre most a hányinger kerülget ha meglátom patkányShermant.
braxa88
Miert? 😀
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nehéz választani, hogy Sweezy, Pocic vagy Tedric Thompson a szarabb :/
Simmonsról is jött egy sack (ok Buckner bárkit megtud verni), de ő talán lehet egy jövőbeli kezdő. Fluker UFA, meg kell oldani az OG posztot.
Mint ahogy a FS posztot, Thomas és Thompson közti különbségre szavak nincsenek. Nehéz 9 emberrel védekezni passz ellen (TT és Calitro csak elvesz)

Kicsit meglep hogy nem volt szó a rohadtul béna playcallról, vagy a mindkét félidő végén lévő 2-minute-drillről, amiken (a zászlók mellett) elment a meccs. csekkdávnok Davisnek atyaég. 3x el kellett volna menni FG távba és zsebben a PO, erre most a hányinger kerülget ha meglátom patkányShermant.

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az a szerelesi kiserlet mi volt a kick return TD-nel? Van rola valakinek gif-(j)e?
undisputedly
 i.redd.it/vk6lkqb8o6i11.gif
Megtaláltam undi.
Ja nem!
akdestroyer
JS talan egyetlen olyan hibaja a sok kozul, amit soha nem fogok tudni megbocsatani.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Az a szerelesi kiserlet mi volt a kick return TD-nel? Van rola valakinek gif-(j)e?
undisputedly
 i.redd.it/vk6lkqb8o6i11.gif
Megtaláltam undi.
Ja nem!

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Ez viszont jól nézett ki.

Ez el is döntötte a kérdést ak.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Szivas, gratula a 9ersnek.

Mindazonaltal, ha a jovoben is csak minden tizediket veszitjuk el, amivel elesnek az elso drafthuzas jogatol, am legyen, mindenki boldog.

 kepkuldes.com/images/35152f403495fd39cb68c3ff2a614388.png

En Jani-val vagyok elegedetlen, szerintem mar most ki kellene tenni, nem kellene varni az offseasonig. Az a szerelesi kiserlet mi volt a kick return TD-nel? Van rola valakinek gif-(j)e?
undisputedly
Nekem is ez jutott akkor eszembe. Ha valakinek meg van a teste a szereléshez az éppen ő. A kihagyott extra után kutya kötelessége lett volna legalább megpróbálni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Szivas, gratula a 9ersnek.

Mindazonaltal, ha a jovoben is csak minden tizediket veszitjuk el, amivel elesnek az elso drafthuzas jogatol, am legyen, mindenki boldog.

 kepkuldes.com/image/P3ssf

En Jani-val vagyok elegedetlen, szerintem mar most ki kellene tenni, nem kellene varni az offseasonig. Az a szerelesi kiserlet mi volt a kick return TD-nel? Van rola valakinek gif-(j)e?
undisputedly
:/
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szivas, gratula a 9ersnek.

Mindazonaltal, ha a jovoben is csak minden tizediket veszitjuk el, amivel elesnek az elso drafthuzas jogatol, am legyen, mindenki boldog.

 kepkuldes.com/images/35152f403495fd39cb68c3ff2a614388.png

En Jani-val vagyok elegedetlen, szerintem mar most ki kellene tenni, nem kellene varni az offseasonig. Az a szerelesi kiserlet mi volt a kick return TD-nel? Van rola valakinek gif-(j)e?

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
na én ezt a meccset nem akarom többször látni, saját magunkat vertük meg elsősorban a büntetésekkel és megint rengeteg mistackle volt.

-nem volt olyan csapategység ami nem hibázott volna óriásit, de utólag a legfájóbb a special team volt a kihagyott extra és az kikcoff return TD engedése...
- támadófal ismét régi fényében "tündökölt" Pocic borzalmasan szállt be, de Simmonsnank se volt olyan jó napja mint a múlthéten.
-futójáték 2. félidőre feléledt de a passzok kevésbé ültek, Wilsonnak is több pontatlan passza volt 3. kisérletre
-bírói fújások kritikán aluliak voltak, úgyérzem többnyire ellenünk fújtak

És akkor egykis pozitívum:
-papírforma szerint még mindig meg lehet a 5th seed ha most kikapunk és nyerünk a Pintyek ellen ÉS a minnesota kikap chicagoba amire van esély mert Rams kikapott igy a Chicagonak reális esélye lehet még a 2nd seed-re ezért még lesz tétje az ütközetnek
- a többi csapatot én nem tartom reális esélyesnek de persze bármi megtörténhet a legnyugodtabbak az bizots hogy egy karácsonyi győzelemmel lehetnénk, de ehhez extra kell mindenktől ismét.
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Valahogy éreztem hogy ez lesz, de a pintyek ellen nem a 49ers ellen😀 A secondary mint ha nem is lett volna egy pár play alatt.. Gondolom a szezon alatt most kaptuk a legtöbb sárgát? Nekem legalábbis úgy tűnt.
Oszi
Igen a darabszam es a yard mennyiseg is seaspn high igy nem lehet nyerni meg ha ennek egy resze kerdeses is de Pocic nagyon szarul szallt be megolte a hosszu jatekainkat a holdingjaival
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Nem aludtam jót, de szerintem van még ezzel így néhány Seahawks szurkoló. Pedig csak annyi kellett volna, hogy Jani beveri azt a szaros extra pontot. Ehhez képest tökön rúgtuk magunkat. Amit a DEf művelt az első félidőben azt még alaposan ki kell elemezni. Ennyi szabadon kószáló piros mezest ritkán lát az ember. Nem mondom hogy nem voltak jobb pillanataik, pl Reed-nek, de a büntetéshegy amit összeszedtek végül a meccsbe került. (Fluker azonnal épüljön fel!) Na persze ehhez kellettek a zebrák is. A kétes szitukból nem jöttünk ki jól, vagy Sherman kidumálta a Frisconak (még mindig nagy gyökér, csak rossz mezben, pedig hogy bírtam a fickót). Griffin utolsó szerelésére dobott sárga meg vicc kategória.
Ettől függetlenül megverettük magunkat. Egy alsó középszert hozó Friscot sikerült alulmúlni. Most majd szakadhatunk meg a Chiefs ellen (remélem a tarcsival állnak ki), mert ha kikapunk akkor a Pintyek tuti kibaxnak velünk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Valahogy éreztem hogy ez lesz, de a pintyek ellen nem a 49ers ellen😀 A secondary mint ha nem is lett volna egy pár play alatt.. Gondolom a szezon alatt most kaptuk a legtöbb sárgát? Nekem legalábbis úgy tűnt.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mindegy basszsus ezt a mait gyorsan el kell engedni !
Aztán következő fordulóban lehet egy éles jó mérkőzést játszani egy SB esélyes csapat ellen.Legalább jó kis erőfelmérő lesz a PO-ra!
Meg persze nyerni és akkor lehet pihenni a Pintyek ellen !
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
zebrák ellen nehéz
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Hát igen a 4 az tényleg szinte csoda számba menne !
De én személy szerint ha kettőt nyerünk és konferenciadöntőt játszunk már maximállisan elégedett leszek a csapat teljesítményével!
Főleg annak tükrében ,hogy milyen jól állunk majd salary cap tekintetében 2019-ben!
És ennek tudatában nagyon jó abba bele gondolni ,hogy minden adott egy gyönyörű korszak eljövetelének.Bomba edzők, főleg Carroll, fiatal tehetséges játekosok gamadája ,sok $$$$$$,fanatikus szurkolók sokasága !
Egyszóval úgy néz ki minden happy!!!
Rózsa Sándor
És akkor neked sem kell elhagyni a topicot! Irány az NFC döntő!