Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Frank Clark megkapta a taget Schefter szerint

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
4 db (1., 3., 4. és 5.kör) pickünk van a drafton, 1.körben a letrade 100%, de majd még onnan is le kell majd menni 2-3x még. sztem kb 2.kör végén fogunk először húzni.
braxa88
Ez így nagyon soványka. Marad az FA meg a kuka.
garrett27
Megérte offseasonben Luani-ert es Hundleyert odaadni a 6-7.körös pickeinket...
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
4 db (1., 3., 4. és 5.kör) pickünk van a drafton, 1.körben a letrade 100%, de majd még onnan is le kell majd menni 2-3x még. sztem kb 2.kör végén fogunk először húzni.
braxa88
Ez így nagyon soványka. Marad az FA meg a kuka.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
4 db (1., 3., 4. és 5.kör) pickünk van a drafton, 1.körben a letrade 100%, de majd még onnan is le kell majd menni 2-3x még. sztem kb 2.kör végén fogunk először húzni.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.origo.hu/sport/trashtalk/20190219-megoltek-a-korabbi-nfljatekost-anthony-tj-cunningham-seattle-seahawks.html
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nekem egy egy olyan XXL XLVIII méretű 12-es zászló van kifeszítve az ágyam fölé, amit saját kézzel horgoltam a CenturyField szent gyepszőnyegét
és őshonos halászsas tollakat felhasználva, a készterméket pedig seattle-i szűzlányok vérével és egy marék Skittles-zel szenteltem meg.
(Az egyik sarkán van egy egészalakos dombornyomott JohnSchneider.)

Ennyi.
akdestroyer
Fogadjunk, hogy a végén az egészet PC rágógumijával ragasztottad a falra!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Idén kicsit késett a télapó, de végre megérkezett!

A bandwagoner kezdőszett! 😀
akdestroyer
Hiányolom a 12-es zászlót. az IGAZI szurkolónak az van. bocs

😀
petey
Egy igazi fannak olyan 12 zászlója van amit saját kezüleg horgolt. 😉
BigBaltazar
A saját hajából... 😀
Matthew99
Vagy pöcs szőrből 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ez volt a 14. SB amit láttam, de így még egyiket se untam. Már majdnem Pro Bowl szintű volt. Kíváncsi leszek erre a Rams-re jövőre, amikor előjövünk a hosszú pihiből és törlesztünk nekik az idei dupla zakóért. Persze ez nem az a hely ahol szeretni szokták a Kosokat, én sem teszem, a SB-ba jutásuk történelmet írt (ugye bíróságig jutott a dolog), most meg ez a harmatgyenge, fogalmatlan játék a SB-ban. Sokkal többet vártam tőlük. Az év meccsén teljes betojás.
garrett27
Off
Mivel egyik csapatot sem csípem, ezért ma, munka után terveztem, hogy megnézem. Sejtettem, h Goff még kevés az SB-hez, de Gurley - sérülés ide, sérülés oda - leolvadása a PO-ban eléggé meglepett. Következő szezonban is erősek lesznek az biztos, de ilyen SB győzelmi lehetőségük nem tudom mikor lesz legközelebb.
On
Sonics
azért annak örülök hogy a csoportellenfelek mikor SB runjuk volt olyan QBkal jutottak be mint Kopernikusz és Goff 😀
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Nekem egy egy olyan XXL XLVIII méretű 12-es zászló van kifeszítve az ágyam fölé, amit saját kézzel horgoltam a CenturyField szent gyepszőnyegét
és őshonos halászsas tollakat felhasználva, a készterméket pedig seattle-i szűzlányok vérével és egy marék Skittles-zel szenteltem meg.
(Az egyik sarkán van egy egészalakos dombornyomott JohnSchneider.)

Ennyi.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Idén kicsit késett a télapó, de végre megérkezett!

A bandwagoner kezdőszett! 😀
akdestroyer
Hiányolom a 12-es zászlót. az IGAZI szurkolónak az van. bocs

😀
petey
Egy igazi fannak olyan 12 zászlója van amit saját kezüleg horgolt. 😉
BigBaltazar
A saját hajából... 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Idén kicsit késett a télapó, de végre megérkezett!

A bandwagoner kezdőszett! 😀
akdestroyer
Hiányolom a 12-es zászlót. az IGAZI szurkolónak az van. bocs

😀
petey
Egy igazi fannak olyan 12 zászlója van amit saját kezüleg horgolt. 😉

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 932 — Csodabogár
Idén kicsit késett a télapó, de végre megérkezett!

A bandwagoner kezdőszett! 😀
akdestroyer
Hiányolom a 12-es zászlót. az IGAZI szurkolónak az van. bocs

😀

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Idén kicsit késett a télapó, de végre megérkezett!

A bandwagoner kezdőszett! 😀

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Következő szezonban is erősek lesznek az biztos, de ilyen SB győzelmi lehetőségük nem tudom mikor lesz legközelebb.
Sonics
Mo ndjuk amikor legközelebb bejutnak? 😊 És talán lesz nagyobb esélyük főleg ha az ellenfél nem a végtelen tapasztalattal rendelkező Pats lesz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Ez volt a 14. SB amit láttam, de így még egyiket se untam. Már majdnem Pro Bowl szintű volt. Kíváncsi leszek erre a Rams-re jövőre, amikor előjövünk a hosszú pihiből és törlesztünk nekik az idei dupla zakóért. Persze ez nem az a hely ahol szeretni szokták a Kosokat, én sem teszem, a SB-ba jutásuk történelmet írt (ugye bíróságig jutott a dolog), most meg ez a harmatgyenge, fogalmatlan játék a SB-ban. Sokkal többet vártam tőlük. Az év meccsén teljes betojás.
garrett27
Off
Mivel egyik csapatot sem csípem, ezért ma, munka után terveztem, hogy megnézem. Sejtettem, h Goff még kevés az SB-hez, de Gurley - sérülés ide, sérülés oda - leolvadása a PO-ban eléggé meglepett. Következő szezonban is erősek lesznek az biztos, de ilyen SB győzelmi lehetőségük nem tudom mikor lesz legközelebb.
On

több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Ez volt a 14. SB amit láttam, de így még egyiket se untam. Már majdnem Pro Bowl szintű volt. Kíváncsi leszek erre a Rams-re jövőre, amikor előjövünk a hosszú pihiből és törlesztünk nekik az idei dupla zakóért. Persze ez nem az a hely ahol szeretni szokták a Kosokat, én sem teszem, a SB-ba jutásuk történelmet írt (ugye bíróságig jutott a dolog), most meg ez a harmatgyenge, fogalmatlan játék a SB-ban. Sokkal többet vártam tőlük. Az év meccsén teljes betojás.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
holnapi pro bowlon remélem Dickson rug egy dropkick FG-t 😊
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Taimarol tud valaki valamit? Iden nem talalkoztam vele a tv-ben, es a google hir talalatok sem dobnak ki semmi frisset.
 content.sportslogos.net/news/2016/01/taima-with-logo_2.jpg
undisputedly
Találtam egy galériát a novemberi Chargers meccsről amin ott volt, szóval gondolom nincs vele semmi gond.

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/45555171_1910988908967181_3013392438338256896_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=OyT_jdoXfacQ7kNvgG7kvlS&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfAH6ar1ZtlCp1J1FCJX3a-IzykQOizr5OiSX0uc_df9BQ&oe=665CE2CC
Greg Woodfill
Seahawks vs Chargers 11/4/18. Go Hawks! 💪💙🏈💚
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Taimarol tud valaki valamit? Iden nem talalkoztam vele a tv-ben, es a google hir talalatok sem dobnak ki semmi frisset.


Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Van akkora rivalis a Rams hogy a Patriotsnak szurkoljunk ? 😊
Nadal17
Szurkolni nem kell, szerintem. Az is elég, hogy valamelyik csapat veszít, és azok szomorúak lesznek...

http://seahawks.hu
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 932 — Csodabogár
Nem lennék most Saints szurkoló.
Hanni
Én se szívesen vagyok. Azt hittem a tavalyinál rosszabb érzés nincs. De van...
Matthew99
Tudom nem nyújt semmi vigaszt, de azt hiszem ez az egyik olyan topic, ahol tudjuk milyen érzés, mikor kiéneklik a sajtot a szánkból.

Szóval fel a fejjel 🙂
Hanni
valamiért a Ponyvaregényből Harvey Keitel örökbecsűje ugrott be 😀 😉

több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Van akkora rivalis a Rams hogy a Patriotsnak szurkoljunk ? 😊
Nadal17
Nalam egyertelmu, hogy hajra rams. Nem volt szep, ahogy bejutottak, de annal az utso be nem hivott DPI-nel egyszeruen nem erzem, h direkt elcsaltak volna, sztem szimplan balfaszok voltak a birok es 50-50-nek ereztek ott helyben, es igy nem dobtak be, mert nem akartak eldonteni. A patsnel viszont evek ota megy, hogy kritikus pillanatokban, nem feltetlen latvanyosan, de megtoljak oket, ami hanyinger.
Duff
Szerintem sem volt csalás, de ordenáré nagy bírói balfaxság az igen.
Szurkoljunk a Rams-nek, mert NFC-s csapat? Azért arra még aludni kell néhányat. Nyilván mert csoportriválisról van szó nem ők állnak a népszerűségi rangsor élén, de kissé megkönnyíti a dolgot, hogy a Pats az ellenfél. , Edelman SB utáni ámokfutását nehéz megemészteni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Én minden fricska nélkül bármikor tudnék szurkolni csoportriválisnak. Sőt, általában SB-ken legtöbbször NFC-s csapatnak drukkolok. Talán a Broncos volt az utolsó az 50-esen, mert a Pantherst nem szeretem mióta csúnyán kicsinálták Bradford térdét...
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
Van akkora rivalis a Rams hogy a Patriotsnak szurkoljunk ? 😊
Nadal17
Nalam egyertelmu, hogy hajra rams. Nem volt szep, ahogy bejutottak, de annal az utso be nem hivott DPI-nel egyszeruen nem erzem, h direkt elcsaltak volna, sztem szimplan balfaszok voltak a birok es 50-50-nek ereztek ott helyben, es igy nem dobtak be, mert nem akartak eldonteni. A patsnel viszont evek ota megy, hogy kritikus pillanatokban, nem feltetlen latvanyosan, de megtoljak oket, ami hanyinger.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem lennék most Saints szurkoló.
Hanni
Én se szívesen vagyok. Azt hittem a tavalyinál rosszabb érzés nincs. De van...
Matthew99
Tudom nem nyújt semmi vigaszt, de azt hiszem ez az egyik olyan topic, ahol tudjuk milyen érzés, mikor kiéneklik a sajtot a szánkból.

Szóval fel a fejjel 🙂
Hanni
Ha ezt szandekosan csinaltad, akkor a het kommentje 😀