Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Az a nagy szomorú helyzet, ha Kuzin kapott egy full garit, RW duplán megérdemli.
dande
Annyi a különbség hogy Kuzin erővel akarta tesztelni a piacot, és csak a pénzre ment.
Viszont ha Wilsont megfizetjük, ő nem akar majd FA lenni +5 millióért, mert ő egy igazi team guy.
Nem mondom hogy követi majd Brady példáját, de egy korrekt top3-as szerződés láttán nem fog jelenetet rendezni egy 40milliós fullgarantált szerződés reményében. Akárhogy is sulykoljátok ennek az ellenkezőjét.

Lesz egy 35 körüli full normál kontrakt és mindenki boldog lesz.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a nagy szomorú helyzet, ha Kuzin kapott egy full garit, RW duplán megérdemli.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Wilson kell és kész! Nélküle........ezt a gondolatmenetet meg se nyitom. Az asszony csak vezesse a háztartást, vagy modellkedjen, vagy bármit, apu meg keresse a nagy lóvét aztán jut mindenre és lesz nagy öröm a háznál. Nekünk is, mert még nézhetjük vagy 10 évig a fickót. Nálam ő az egyik arca ennek a Hawks rendszernek (persze Wagner mellett). Szóval kell és kész!
garrett27
Hát, zseton van rá az biztos. De... Igaz az hogy Wilson a Hox arca meg sokat tett már le az asztalra. De ha mégis valami elrugaszkodott számokat kérne elgondolkodtató lehet egy Giants trade. Giants adja Eli + 2019 második kör + 2020 első kör. Hox adja Wilson + 2019 ötödik kör. A Giant hosszútávra megoldja a QB kérdését. Nekünk két évre van QB-nk és 2020-as drafton tudunk irányítót keresni, és idén lesz második körünk.
Persze én is azt szeretném, hogy Wilson maradjon.

Na most lehet megkövezni, de csak kulturáltan.
BigBaltazar
Ezt a tradet te sem gondolod komolyan ugye 😀 Ez az ellenértek Wilsonért picsakevés .


De nem lesz itt trade, inkább draftra készüljünk.
CGJ-t ide 😊
braxa88
Pedig pont jó lenne!!! 😀😀😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Van vagy kb 2 napja hogy azt írtam, idén nincs favoritom, azt csinálunk a drafton amit akarunk, nem lesz csalódás...

Na hát mostanra csak sikerült magam magam belehiszterizálni egy Nasir Adderley/CGJ pickbe. 😀
Úgyhogy csak okosan a moneyballal John, egyikük megszerzése szigorúan kötelező különben hisztis leszek! 😀
Talán az első/második kör határáig van erre lehetőség.

Melyik csapatnál No.1 need a FS, kit kéne beelőzni?

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
De nem lesz itt trade, inkább draftra készüljünk.
CGJ-t ide 😊
braxa88
Meddig/hányszor tudunk letradelni, ahol még elérhető a csávó?
Második kör eleje még ér? 😀
akdestroyer
Szerintem igen
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
De nem lesz itt trade, inkább draftra készüljünk.
CGJ-t ide 😊
braxa88
Meddig/hányszor tudunk letradelni, ahol még elérhető a csávó?
Második kör eleje még ér? 😀

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wilson kell és kész! Nélküle........ezt a gondolatmenetet meg se nyitom. Az asszony csak vezesse a háztartást, vagy modellkedjen, vagy bármit, apu meg keresse a nagy lóvét aztán jut mindenre és lesz nagy öröm a háznál. Nekünk is, mert még nézhetjük vagy 10 évig a fickót. Nálam ő az egyik arca ennek a Hawks rendszernek (persze Wagner mellett). Szóval kell és kész!
garrett27
Hát, zseton van rá az biztos. De... Igaz az hogy Wilson a Hox arca meg sokat tett már le az asztalra. De ha mégis valami elrugaszkodott számokat kérne elgondolkodtató lehet egy Giants trade. Giants adja Eli + 2019 második kör + 2020 első kör. Hox adja Wilson + 2019 ötödik kör. A Giant hosszútávra megoldja a QB kérdését. Nekünk két évre van QB-nk és 2020-as drafton tudunk irányítót keresni, és idén lesz második körünk.
Persze én is azt szeretném, hogy Wilson maradjon.

Na most lehet megkövezni, de csak kulturáltan.
BigBaltazar
Ezt a tradet te sem gondolod komolyan ugye 😀 Ez az ellenértek Wilsonért picsakevés .


De nem lesz itt trade, inkább draftra készüljünk.
CGJ-t ide 😊
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
apu meg keresse a nagy lóvét aztán jut mindenre és lesz nagy öröm a háznál. garrett27
Eddig biztos nem tellett kenyérre meg tejre mondjuk az idei 25 millióból.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Nem az van, hogy a top playerek - ügynökeik hathatós támogatásával - kezdenek rájönni, hogy ők a pályájuk csúcsán fontosabbak a franchise-nak, mint a franchise nekik? Élő szerződéseknél kezdenek kardoskodni fizetésemelésért (amit nem egy már megkapott a rookie szerződése után, csak nyilván az ő szemszögükből azt már túljátszották/elévült, mert meghaladta a piac - holott ők egy zárt piacon, értsd egyszemélyes tárgyalópartnerrel szemben állnak - ami az AB sztori óta látszik, hogy nem igaz ); holdouttal fenyegetőznek, trade-t kérnek. Többen abban a biztos tudatban, hogy úgyis lesz állásuk. Az új CBA ezen már csak rontani fog csapatszempontból, végeredményben a ligának át kell gondolnia a hard cap-et előbb-utóbb vagy a szerződés-struktúrákon alakítani (lásd a garantált tartalmak ütemezése).

Passrusher (Khalil Mack) és ligaelit WR (A. Brown/OBJ) már elérték a trade-t, egy ligaelit RB-nek - nyilván részben a franchise tag miatti eltérő szerződéses helyzet miatt - annyira nem jött be a számítás, de egy QB-nál azért ütős lehet az érvelés. Szóval elé muszáj lesz letérdelni, akkor is, ha szerintem Wilson nem ér TOP3 pénzt. Mivel a Hawks rendszerében mégis ő a kulcs (most), illetve mivel a DEF-ben ez a procedúra kicsit előbb lezajlott nálatok (Sherman és Thomas/részben Bennett révén).

Érdekes lesz nézni, hogy mi lesz, ha Wilsonék mondjuk előállnak egy fullgarantáltas követeléssel.
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Wilson kell és kész! Nélküle........ezt a gondolatmenetet meg se nyitom. Az asszony csak vezesse a háztartást, vagy modellkedjen, vagy bármit, apu meg keresse a nagy lóvét aztán jut mindenre és lesz nagy öröm a háznál. Nekünk is, mert még nézhetjük vagy 10 évig a fickót. Nálam ő az egyik arca ennek a Hawks rendszernek (persze Wagner mellett). Szóval kell és kész!
garrett27
Hát, zseton van rá az biztos. De... Igaz az hogy Wilson a Hox arca meg sokat tett már le az asztalra. De ha mégis valami elrugaszkodott számokat kérne elgondolkodtató lehet egy Giants trade. Giants adja Eli + 2019 második kör + 2020 első kör. Hox adja Wilson + 2019 ötödik kör. A Giant hosszútávra megoldja a QB kérdését. Nekünk két évre van QB-nk és 2020-as drafton tudunk irányítót keresni, és idén lesz második körünk.
Persze én is azt szeretném, hogy Wilson maradjon.

Na most lehet megkövezni, de csak kulturáltan.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Wilson kell és kész! Nélküle........ezt a gondolatmenetet meg se nyitom. Az asszony csak vezesse a háztartást, vagy modellkedjen, vagy bármit, apu meg keresse a nagy lóvét aztán jut mindenre és lesz nagy öröm a háznál. Nekünk is, mert még nézhetjük vagy 10 évig a fickót. Nálam ő az egyik arca ennek a Hawks rendszernek (persze Wagner mellett). Szóval kell és kész!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Wilson ultimátumot adott a csapatnak elvileg hogy április 15 ig új szerződést akar

 bleacherreport.com/articles/2829190-nfl-rumors-russell-wilson-gives-seahawks-april-15-contract-extension-deadline
kapitnono
na erről beszéltem
gedam
Igazad van. Meglásd, Wilson addig ugrál, amíg Carroll az Ő lábát is eltöri. Aztán mehet hozzátok.

BigBaltazar
nem ezt írtam, hanem azt, hogy a frencsájzotok hogyan bánik a kulcsjátékosokkal is. én wilson lépéséből is azt olvasom ki, hogy már benne sincs meg a minimális bizalom sem a frencsájz fele, hogy ha nem egyezik meg veletek április idusáig a későbbiekben korrekt szerződést kapna. (meg nem akar kockáztatni egy sérülést nyilván.)
mondjuk most már simán kiülné az évet ő is inkább. de az ő esetében vszeg leteszitek neki a kért lóvét.
gedam
ember, engedd már el.

engem már kezd felbaszni. mégis kit engedtünk el az elmúlt 10évben?! Sherman aki pofázott. Thomas aki menni akart. Előtte mindkettő nagy pénzt kapott rookie szerződése után. Wilson már egyszer hosszabbított, Rodgers után a
2. legjobban kereső játékos lett. Hosszabbított rookie szerződése után Wagner, Wright(2x), Chancellor(2x), Bennett és Avril is uj szerződést kapott a SB win után, Baldwin, Lockett, Lynch, Mebane, Britt... Nem lettek megbecsülve mi?
Kik nem? Okung, Tate akik nem fértek már be, és azok akikre nem volt szükség akkora áron mint amit kaptak: Irvin, Malcolm Smith, Maxwell vagy most Coleman...
Nem lettek megbecsülve mi a kulcsjátékosok? mindenki meg lett fizetve aki kulcsjátékos. Annyira hogy a capgondokat okozott, és és most itt vagyunk hogy 3-4éve nem tudtunk értelmesen FAn új játékost igazolni.
már a tököm televan hogy idejöttél beszólogatni, és tolod a faszságot folyton.
braxa88
köszi braxa

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
gedam 5 702
Wilson ultimátumot adott a csapatnak elvileg hogy április 15 ig új szerződést akar

 bleacherreport.com/articles/2829190-nfl-rumors-russell-wilson-gives-seahawks-april-15-contract-extension-deadline
kapitnono
na erről beszéltem
gedam
Igazad van. Meglásd, Wilson addig ugrál, amíg Carroll az Ő lábát is eltöri. Aztán mehet hozzátok.

BigBaltazar
nem ezt írtam, hanem azt, hogy a frencsájzotok hogyan bánik a kulcsjátékosokkal is. én wilson lépéséből is azt olvasom ki, hogy már benne sincs meg a minimális bizalom sem a frencsájz fele, hogy ha nem egyezik meg veletek április idusáig a későbbiekben korrekt szerződést kapna. (meg nem akar kockáztatni egy sérülést nyilván.)
mondjuk most már simán kiülné az évet ő is inkább. de az ő esetében vszeg leteszitek neki a kért lóvét.
gedam
ember, engedd már el.
braxa88
jól van na, unatkozom.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wilson ultimátumot adott a csapatnak elvileg hogy április 15 ig új szerződést akar

 bleacherreport.com/articles/2829190-nfl-rumors-russell-wilson-gives-seahawks-april-15-contract-extension-deadline
kapitnono
na erről beszéltem
gedam
Igazad van. Meglásd, Wilson addig ugrál, amíg Carroll az Ő lábát is eltöri. Aztán mehet hozzátok.

BigBaltazar
nem ezt írtam, hanem azt, hogy a frencsájzotok hogyan bánik a kulcsjátékosokkal is. én wilson lépéséből is azt olvasom ki, hogy már benne sincs meg a minimális bizalom sem a frencsájz fele, hogy ha nem egyezik meg veletek április idusáig a későbbiekben korrekt szerződést kapna. (meg nem akar kockáztatni egy sérülést nyilván.)
mondjuk most már simán kiülné az évet ő is inkább. de az ő esetében vszeg leteszitek neki a kért lóvét.
gedam
ember, engedd már el.

engem már kezd felbaszni. mégis kit engedtünk el az elmúlt 10évben?! Sherman aki pofázott. Thomas aki menni akart. Előtte mindkettő nagy pénzt kapott rookie szerződése után. Wilson már egyszer hosszabbított, Rodgers után a
2. legjobban kereső játékos lett. Hosszabbított rookie szerződése után Wagner, Wright(2x), Chancellor(2x), Bennett és Avril is uj szerződést kapott a SB win után, Baldwin, Lockett, Lynch, Mebane, Britt... Nem lettek megbecsülve mi?
Kik nem? Okung, Tate akik nem fértek már be, és azok akikre nem volt szükség akkora áron mint amit kaptak: Irvin, Malcolm Smith, Maxwell vagy most Coleman...
Nem lettek megbecsülve mi a kulcsjátékosok? mindenki meg lett fizetve aki kulcsjátékos. Annyira hogy a capgondokat okozott, és és most itt vagyunk hogy 3-4éve nem tudtunk értelmesen FAn új játékost igazolni.
már a tököm televan hogy idejöttél beszólogatni, és tolod a faszságot folyton.

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
gedam 5 702
Wilson ultimátumot adott a csapatnak elvileg hogy április 15 ig új szerződést akar

 bleacherreport.com/articles/2829190-nfl-rumors-russell-wilson-gives-seahawks-april-15-contract-extension-deadline
kapitnono
na erről beszéltem
gedam
Igazad van. Meglásd, Wilson addig ugrál, amíg Carroll az Ő lábát is eltöri. Aztán mehet hozzátok.

BigBaltazar
nem ezt írtam, hanem azt, hogy a frencsájzotok hogyan bánik a kulcsjátékosokkal is. én wilson lépéséből is azt olvasom ki, hogy már benne sincs meg a minimális bizalom sem a frencsájz fele, hogy ha nem egyezik meg veletek április idusáig a későbbiekben korrekt szerződést kapna. (meg nem akar kockáztatni egy sérülést nyilván.)
mondjuk most már simán kiülné az évet ő is inkább. de az ő esetében vszeg leteszitek neki a kért lóvét.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Minél előbb, annál olcsóbb lesz. Remélem nem akarjuk megvárni, amig Mahomes leakasztja a gigalóvét.
Amúgy meg pangás van, most ez is hír. Nincs itt semmi látnivaló, lesz szerződés, meg boldogság, lehet szépen továbbhaladni.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Teljesen okés dolog ez, offseason program indul ápr.15én, addig új szerződés kell, ne utána kelljen ezzel foglalkozni.
Meg kell kötni, odaadni a top3as pénzt, megérdemli, kell nekünk Wilson. Teljesen egyértelmű. Carroll is tudja, hosszabbítani is akar, már hetek óta tárgyalnak, beszélnek róla. Nincs ok az aggódásra.
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Wilson ultimátumot adott a csapatnak elvileg hogy április 15 ig új szerződést akar

 bleacherreport.com/articles/2829190-nfl-rumors-russell-wilson-gives-seahawks-april-15-contract-extension-deadline
kapitnono
na erről beszéltem
gedam
Igazad van. Meglásd, Wilson addig ugrál, amíg Carroll az Ő lábát is eltöri. Aztán mehet hozzátok.

Szerkesztette: BigBaltazar

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Wilson ultimátumot adott a csapatnak elvileg hogy április 15 ig új szerződést akar

 bleacherreport.com/articles/2829190-nfl-rumors-russell-wilson-gives-seahawks-april-15-contract-extension-deadline
kapitnono
Mostmár értem az OBJ trade-et... Köszi Ciara 😀 😀 😀
több mint 5 éve
gedam 5 702
Wilson ultimátumot adott a csapatnak elvileg hogy április 15 ig új szerződést akar

 bleacherreport.com/articles/2829190-nfl-rumors-russell-wilson-gives-seahawks-april-15-contract-extension-deadline
kapitnono
na erről beszéltem
gedam
kicsit el vagy tévedve. de nem baj.
braxa88
az biztos
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wilson ultimátumot adott a csapatnak elvileg hogy április 15 ig új szerződést akar

 bleacherreport.com/articles/2829190-nfl-rumors-russell-wilson-gives-seahawks-april-15-contract-extension-deadline
kapitnono
na erről beszéltem
gedam
kicsit el vagy tévedve. de nem baj.
több mint 5 éve
gedam 5 702
Wilson ultimátumot adott a csapatnak elvileg hogy április 15 ig új szerződést akar

 bleacherreport.com/articles/2829190-nfl-rumors-russell-wilson-gives-seahawks-april-15-contract-extension-deadline
kapitnono
na erről beszéltem
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Akkor kurvára kapja meg. ne szarozzunk már!

Gondolom majd Wagner is kap az év során újat. És kiváncsi vagyok kit engedünk el Reedet vagy Clarkot. Van pénz mindkettőre, de nem hiszek benne hogy marad mind 😕
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Wilson ultimátumot adott a csapatnak elvileg hogy április 15 ig új szerződést akar

 bleacherreport.com/articles/2829190-nfl-rumors-russell-wilson-gives-seahawks-april-15-contract-extension-deadline


több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
 twitter.com/daringsharpe/status/1113234676615872517


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.