Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Teljesen okés dolog ez, offseason program indul ápr.15én, addig új szerződés kell, ne utána kelljen ezzel foglalkozni.
Meg kell kötni, odaadni a top3as pénzt, megérdemli, kell nekünk Wilson. Teljesen egyértelmű. Carroll is tudja, hosszabbítani is akar, már hetek óta tárgyalnak, beszélnek róla. Nincs ok az aggódásra.
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Wilson ultimátumot adott a csapatnak elvileg hogy április 15 ig új szerződést akar

 bleacherreport.com/articles/2829190-nfl-rumors-russell-wilson-gives-seahawks-april-15-contract-extension-deadline
kapitnono
na erről beszéltem
gedam
Igazad van. Meglásd, Wilson addig ugrál, amíg Carroll az Ő lábát is eltöri. Aztán mehet hozzátok.

Szerkesztette: BigBaltazar

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Wilson ultimátumot adott a csapatnak elvileg hogy április 15 ig új szerződést akar

 bleacherreport.com/articles/2829190-nfl-rumors-russell-wilson-gives-seahawks-april-15-contract-extension-deadline
kapitnono
Mostmár értem az OBJ trade-et... Köszi Ciara 😀 😀 😀
több mint 5 éve
gedam 5 700
Wilson ultimátumot adott a csapatnak elvileg hogy április 15 ig új szerződést akar

 bleacherreport.com/articles/2829190-nfl-rumors-russell-wilson-gives-seahawks-april-15-contract-extension-deadline
kapitnono
na erről beszéltem
gedam
kicsit el vagy tévedve. de nem baj.
braxa88
az biztos
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wilson ultimátumot adott a csapatnak elvileg hogy április 15 ig új szerződést akar

 bleacherreport.com/articles/2829190-nfl-rumors-russell-wilson-gives-seahawks-april-15-contract-extension-deadline
kapitnono
na erről beszéltem
gedam
kicsit el vagy tévedve. de nem baj.
több mint 5 éve
gedam 5 700
Wilson ultimátumot adott a csapatnak elvileg hogy április 15 ig új szerződést akar

 bleacherreport.com/articles/2829190-nfl-rumors-russell-wilson-gives-seahawks-april-15-contract-extension-deadline
kapitnono
na erről beszéltem
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Akkor kurvára kapja meg. ne szarozzunk már!

Gondolom majd Wagner is kap az év során újat. És kiváncsi vagyok kit engedünk el Reedet vagy Clarkot. Van pénz mindkettőre, de nem hiszek benne hogy marad mind 😕
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Wilson ultimátumot adott a csapatnak elvileg hogy április 15 ig új szerződést akar

 bleacherreport.com/articles/2829190-nfl-rumors-russell-wilson-gives-seahawks-april-15-contract-extension-deadline


több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
 twitter.com/daringsharpe/status/1113234676615872517


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
E.T nagy kedvencem volt és lesz, kívánok neki sok sikert és sérülésmentes szezonokat. Én is csak a szépre emlékezem, de a mezét többé nem veszem fel (pedig hogy szerettem).

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Hogy a Ravens ilyen áron elvitt egy FS játékost, még ha sztár is, leginkább azt jelenti, hogy "más" úton járnak vedelem, és úgy általában csapat építés tekintetében, mint mondjuk a Pats, vagy a Seattle. Láttuk, hogy punter is lehet playmaker (érted 😛 ). Kerestek egy remek játékost, kaptak egy remek játékost. Én szorítok Earlnek, hogy maradjon egyben, és sikerüljön a beilleszkedés, de én csak a szépre emlékezem. 😀
Mennyiben tette jobban? Bell kiülte az egész évet, elbaszott 1x millió dollárt. Most kötött egy 4 éves, 52.5 milliós szerződést egy fal nélküli csapatnál, ahonnan két év múlva simán kibaszhatják, gond nélkül

Thomas tavaly is játszott és keresett pénzt, idén kötött egy 4 éves szerződést 55 millióért és az egyezsége miatt 32 éves koráig semmi értelme kirakni.

Most az, hogy a posztok közötti különbség mellett saját területén is jobb Thomas, egy dolog, amivel rosszul járt, az a sérülés, de hát azt meg nem tudod, hogy mikor jön. És a sérülése ellenére tudott kötni egy igencsak fasza szerződést, szóval én nem látom, hogy Bell mivel járt jobban.Wyatt
Mondj még egy játékost a ligában, aki új szerződésre hajtott, játszott, lesérült, és ennek ellenére mégis megkapta a nagy szerződést a következő évben? Én mondok minden ilyen játékosra öt másikat, akik ezt csinálták és baszhatták a nagy contractot.

Ezekből a vitákból általában mindkét fél veszteség-minimalizálással jön ki, egyik sem "nyer" vele. A kérdés inkább csak az, hogy ki mennyit veszít.

A 2018-as év kezdete óta volt jópár eset elit játékosok hosszabbítása körül liga szerte. Ahány annyi féle eset volt, mindegyik valamiben más, mint a másik, volt ami megoldódott, volt ami szakítással ért véget. Én úgy látom, hogy hosszú évek óta először az összes nagyobb vitás eset úgy záródott, hogy a játékos is úgy érezhette, hogy megfelelő kompenzációval jött ki a vitából. Legyen az Donald aki megkapta a pénzét ott ahol szerette volna, vagy Mack aki máshol kapta meg, vagy Brown, vagy Bell, vagy akár Thomas. Úgy néz ki, hogy OBJ is legalább anyagilag a helyén lesz.

Messzire vezető téma ez, de én ezt jó jelnek gondolom. Az NFL (az amerikai foci) olyan brutális biznisz lett, hogy megérett a financiális újratervezésre. Jusson több a gladiátoroknak. Tudom, a fenti esetekben amúgy is milliókat kereső sztárokról van szó, akiket "nem kell sajnálni". De a probléma ennél sokkal általánosabb, minden sztárra jut húsz "ócsójános" is, akiket úgy rángatnak az NFL csapatok ahogy nekik tetszik. És sok-sok ezer NCAA játékos is, akik meg ingyért gladiátorkodnak egy billió dolláros bizniszben. A futball biznisz a jelenlegi formájában lényegében burkolt ember kereskedelem. A szerződések az egyik oldalon csak a szerződési idő egy részére garantáltak - ha egyáltalán garantált valameddig, és ha egyáltalán fizet valamennyit (NCAA) -, ugyanakkor a játékos játékjogát a csapatok a szerződés teljes hosszára megkapják. Sőt tovább is, az ERFA, RFA, franchise tag rendszerén keresztül.

Ne felejtsük el, hogy pl. a rookie conract, az ERFA, RFA, franchise tag intézménye NEM AZÉRT VAN, hogy a capbe beleférjenek a csapatok! A szurkolót - már akit egyáltalán érdekel - ugyan csak az érdekli, hogy a csapata férjen be a cap alá, és ezért milyen jó, hogy XY játékos nem kerül sokba, és jól játszik érte. De ezek a játékjogi jogosultságok ÜZLETI megállapodás eredményei. Lehetne úgy is, hogy nincs ilyen, kétszer ekkora a cap, és nem kell semmi alá beférni. Csak abban a csapat tulajdonosoknak kisebb lenne a biznisz. Látjuk, hogy még a legnagyobb lobby erővel bíró NFL sztárokra szabott franchise tender is hátrányos a játékosokra nézve. A sokkal kisebb lobby erővel bíró fiatal játékosoké meg főleg. Az ERFA/RFA tender jó joker lap egy GM játékban, a való életben viszont nem más, mint egy legalizált módja annak, hogy a munkáját jól elvégző fiatal alkalmazottat úgy fizethessen alul a munkáltatója, hogy közben a játékos minkakönyvét is magánál tartja. Hogy a játékos fel se mondhasson, el se mehessen közben máshová dolgozni, előnyösebb feltételekért. Ez sima burkolt emberkereskedelem. Megérett a változásra. (Oldják meg a parity-t, a sztárok megfizetését, a cap rendszert máshogy.)
peterk2005
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mennyiben tette jobban? Bell kiülte az egész évet, elbaszott 1x millió dollárt. Most kötött egy 4 éves, 52.5 milliós szerződést egy fal nélküli csapatnál, ahonnan két év múlva simán kibaszhatják, gond nélkül

Thomas tavaly is játszott és keresett pénzt, idén kötött egy 4 éves szerződést 55 millióért és az egyezsége miatt 32 éves koráig semmi értelme kirakni.

Most az, hogy a posztok közötti különbség mellett saját területén is jobb Thomas, egy dolog, amivel rosszul járt, az a sérülés, de hát azt meg nem tudod, hogy mikor jön. És a sérülése ellenére tudott kötni egy igencsak fasza szerződést, szóval én nem látom, hogy Bell mivel járt jobban.Wyatt
Mondj még egy játékost a ligában, aki új szerződésre hajtott, játszott, lesérült, és ennek ellenére mégis megkapta a nagy szerződést a következő évben? Én mondok minden ilyen játékosra öt másikat, akik ezt csinálták és baszhatták a nagy contractot.

Ezekből a vitákból általában mindkét fél veszteség-minimalizálással jön ki, egyik sem "nyer" vele. A kérdés inkább csak az, hogy ki mennyit veszít.

A 2018-as év kezdete óta volt jópár eset elit játékosok hosszabbítása körül liga szerte. Ahány annyi féle eset volt, mindegyik valamiben más, mint a másik, volt ami megoldódott, volt ami szakítással ért véget. Én úgy látom, hogy hosszú évek óta először az összes nagyobb vitás eset úgy záródott, hogy a játékos is úgy érezhette, hogy megfelelő kompenzációval jött ki a vitából. Legyen az Donald aki megkapta a pénzét ott ahol szerette volna, vagy Mack aki máshol kapta meg, vagy Brown, vagy Bell, vagy akár Thomas. Úgy néz ki, hogy OBJ is legalább anyagilag a helyén lesz.

Messzire vezető téma ez, de én ezt jó jelnek gondolom. Az NFL (az amerikai foci) olyan brutális biznisz lett, hogy megérett a financiális újratervezésre. Jusson több a gladiátoroknak. Tudom, a fenti esetekben amúgy is milliókat kereső sztárokról van szó, akiket "nem kell sajnálni". De a probléma ennél sokkal általánosabb, minden sztárra jut húsz "ócsójános" is, akiket úgy rángatnak az NFL csapatok ahogy nekik tetszik. És sok-sok ezer NCAA játékos is, akik meg ingyért gladiátorkodnak egy billió dolláros bizniszben. A futball biznisz a jelenlegi formájában lényegében burkolt ember kereskedelem. A szerződések az egyik oldalon csak a szerződési idő egy részére garantáltak - ha egyáltalán garantált valameddig, és ha egyáltalán fizet valamennyit (NCAA) -, ugyanakkor a játékos játékjogát a csapatok a szerződés teljes hosszára megkapják. Sőt tovább is, az ERFA, RFA, franchise tag rendszerén keresztül.

Ne felejtsük el, hogy pl. a rookie conract, az ERFA, RFA, franchise tag intézménye NEM AZÉRT VAN, hogy a capbe beleférjenek a csapatok! A szurkolót - már akit egyáltalán érdekel - ugyan csak az érdekli, hogy a csapata férjen be a cap alá, és ezért milyen jó, hogy XY játékos nem kerül sokba, és jól játszik érte. De ezek a játékjogi jogosultságok ÜZLETI megállapodás eredményei. Lehetne úgy is, hogy nincs ilyen, kétszer ekkora a cap, és nem kell semmi alá beférni. Csak abban a csapat tulajdonosoknak kisebb lenne a biznisz. Látjuk, hogy még a legnagyobb lobby erővel bíró NFL sztárokra szabott franchise tender is hátrányos a játékosokra nézve. A sokkal kisebb lobby erővel bíró fiatal játékosoké meg főleg. Az ERFA/RFA tender jó joker lap egy GM játékban, a való életben viszont nem más, mint egy legalizált módja annak, hogy a munkáját jól elvégző fiatal alkalmazottat úgy fizethessen alul a munkáltatója, hogy közben a játékos minkakönyvét is magánál tartja. Hogy a játékos fel se mondhasson, el se mehessen közben máshová dolgozni, előnyösebb feltételekért. Ez sima burkolt emberkereskedelem. Megérett a változásra. (Oldják meg a parity-t, a sztárok megfizetését, a cap rendszert máshogy.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
 www.seattletimes.com/sports/seahawks/earl-thomas-finally-explains-that-middle-finger/

Ezt csak úgy itt hagyom.
Nadal17
No surprise.
akdestroyer
És milyen rosszult járt a 4 év 55 milkájával Baltimoreban. Semmi más nem érdekli csak a pénz, ezért is ment Baltimoreba.
braxa88
nem, a csapatodat nem érdekelte más csak a pénz, ezért jött el. ha nem basznak ki vele, tuti marad.
gedam
Élő szerződése volt. A FO azon agyalt, hogy eltrédeli. Mégis hogyan basztak ki vele?
BigBaltazar
csak amíg agyaltak lesérült. és az agyalás nem szólt másról, mint időhúzásról, hogy a játékost egyre kedvezőtlenebb alkupozicióba kényszerítsék. ezt azért megélhette úgy, hogy kibasztak velem annyi év után. csúnyán.
és ez az egész sztori jó kis precedenst teremtett, bell már inkább kiülte az agyalást. és jól tette.
na meg a másik aspektusa a frencsájznál maradó többi játékos. ezek után akárkitől is mennyire elvárható a lojalitás, ha így kezel egy klublegendát a szíhoksz. lehet azt mondani, hogy a biznisz az biznisz, csak akkor a játékosok is ezt fogják mondani és lelketlen zsoldoscsapattá silányul a tím.
gedam
Ezt most nem jól látod.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Azért Thomas már két éve balhézott, mikor átment a Cowboys öltözőbe, hogy szerződtessék amint a Seattle kikukázta. Mindezt egy olyan szezon közepén, ami a Wilson érában először (és eddig utoljára) playoff nélkül zárult a sztárokkal teletűzdelt roster ellenére. Ekkorra már teljes káosz volt az öltözőben, PC el is kezdte a nagytakarítást utána való offseasonben, így kb. várható volt, hogy aki pofázik az repülni fog, akármilyen jó is.

Előző szezon kezdetén mindenki le is írta a csapatot, sokan 4-5 győzelmet jósoltak a sok ismeretlen fiatal és az elvesztett nagy nevek miatt, aztán mégis sikerült jól szerepelni. Ezek után meglepő is lenne/lett volna, ha PC nem folytatja a rebuildet, ráadásul sokkal kevesebb a lyuk a rosteren mint 1 évvel ezelőtt.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mennyiben tette jobban? Bell kiülte az egész évet, elbaszott 1x millió dollárt. Most kötött egy 4 éves, 52.5 milliós szerződést egy fal nélküli csapatnál, ahonnan két év múlva simán kibaszhatják, gond nélkül

Thomas tavaly is játszott és keresett pénzt, idén kötött egy 4 éves szerződést 55 millióért és az egyezsége miatt 32 éves koráig semmi értelme kirakni.

Most az, hogy a posztok közötti különbség mellett saját területén is jobb Thomas, egy dolog, amivel rosszul járt, az a sérülés, de hát azt meg nem tudod, hogy mikor jön. És a sérülése ellenére tudott kötni egy igencsak fasza szerződést, szóval én nem látom, hogy Bell mivel járt jobban.

(és alapból nem is értek egyet azzal sem, hogy egyáltalán jól járt bármivel is, hogy kiülte az évet, mert jól hangzik persze, hogy kipihenten érkezik az új csapatához, csak ő közben azért idősödik, ami RB-nél külön problémás. A Steelersnél feküdt neki a rendszer, marha jó fal mellett dolgozhatott és volt egy AB és JuJu Big Ben mellett, akire figyelni kellett, így lubickolhatott. Minden bizonnyal így is megkapta volna ezt a szerződését, még akkor is, ha esetleg megsérül, hiszen ezzel a mérhetetlenül sok hisztivel és karakterproblémával együtt is megfizette egy kétségbeesett csapat, csak tavaly is keresett volna egy valag pénzt még. A Jetsnél ez a könnyítés viszont nem lesz meg, és láttuk, hogy egy LoS-dancer egy nem túl jó futásblokkoló csapatnál inkább negatív jelző)

több mint 5 éve
gedam 5 700
 www.seattletimes.com/sports/seahawks/earl-thomas-finally-explains-that-middle-finger/

Ezt csak úgy itt hagyom.
Nadal17
No surprise.
akdestroyer
És milyen rosszult járt a 4 év 55 milkájával Baltimoreban. Semmi más nem érdekli csak a pénz, ezért is ment Baltimoreba.
braxa88
nem, a csapatodat nem érdekelte más csak a pénz, ezért jött el. ha nem basznak ki vele, tuti marad.
gedam
Élő szerződése volt. A FO azon agyalt, hogy eltrédeli. Mégis hogyan basztak ki vele?
BigBaltazar
csak amíg agyaltak lesérült. és az agyalás nem szólt másról, mint időhúzásról, hogy a játékost egyre kedvezőtlenebb alkupozicióba kényszerítsék. ezt azért megélhette úgy, hogy kibasztak velem annyi év után. csúnyán.
és ez az egész sztori jó kis precedenst teremtett, bell már inkább kiülte az agyalást. és jól tette.
na meg a másik aspektusa a frencsájznál maradó többi játékos. ezek után akárkitől is mennyire elvárható a lojalitás, ha így kezel egy klublegendát a szíhoksz. lehet azt mondani, hogy a biznisz az biznisz, csak akkor a játékosok is ezt fogják mondani és lelketlen zsoldoscsapattá silányul a tím.

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
feki Seattle Seahawks 79
braxa88
Köszi a draft és FA kitekintőket, jó volt olvasni, ha már írni időm nem volt.

Ez lesz az első olyan draft, ahol nincsenek toronymagas favoritjaim (akiket megsirassak a letradek után), hanem annak szurkolok hogy menjen a moneyball de izomból.
Ha már letrade, akkor mindenképp (félig a katonadani hype hatására) FS-re lőnék az első kör végén-második közepén, szerintem sokkal nagyobb lesz a merítési lehetőség, hirtelen nem tudok olyan csapatot mondani, ahol No1. need lenne a poszt (az első kört érő passrushereket ellenben mind kiviszik ekkorra.)
A 2.+3./3.+3.körrel jöhet két ember a DL-ba.
4.+5. = CB+WR ebben a sorrendben.
Ha ezen felül lesz még plusz pick az meg már ajándék.

Amúgy én brainfart szagot szimatolok, azaz letradek után az első pickkel meghúzzuk a váratlant, (és nem FS, DE, DT jön), hanem valami agyfasz, mondjuk LB, RB, TE vagy WR.
akdestroyer
Nekem Chauncey Gardner-Johnson most a kedvenc, neki nagyon tudnék örülni. Coleman helyén és Thompson helyett is kitűnő lenne.
braxa88
| |

Egyértelműen cb a legnagyobb need szerintem. De az elkapoinkra is ráférne egy vérfrissités.
Én speciál nem örülnék Kearsenek.
Wilson kihozta belőle a maximumot...
Pedig nagyon megy a lobby most, hogy hozzuk haza.
Mondjuk azt a Green Bay meccset sosem felejtem el. 4 passz felé 4 int
És vegül az 5. Passz felé td és super bowl...
El tudnék képzelni egy tradet is egy jövő évi 3. Vagy 4. Körért ha már ugy is lesz kompenzacios pickünk.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
braxa88
Köszi a draft és FA kitekintőket, jó volt olvasni, ha már írni időm nem volt.

Ez lesz az első olyan draft, ahol nincsenek toronymagas favoritjaim (akiket megsirassak a letradek után), hanem annak szurkolok hogy menjen a moneyball de izomból.
Ha már letrade, akkor mindenképp (félig a katonadani hype hatására) FS-re lőnék az első kör végén-második közepén, szerintem sokkal nagyobb lesz a merítési lehetőség, hirtelen nem tudok olyan csapatot mondani, ahol No1. need lenne a poszt (az első kört érő passrushereket ellenben mind kiviszik ekkorra.)
A 2.+3./3.+3.körrel jöhet két ember a DL-ba.
4.+5. = CB+WR ebben a sorrendben.
Ha ezen felül lesz még plusz pick az meg már ajándék.

Amúgy én brainfart szagot szimatolok, azaz letradek után az első pickkel meghúzzuk a váratlant, (és nem FS, DE, DT jön), hanem valami agyfasz, mondjuk LB, RB, TE vagy WR.
akdestroyer
Nekem Chauncey Gardner-Johnson most a kedvenc, neki nagyon tudnék örülni. Coleman helyén és Thompson helyett is kitűnő lenne.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
braxa88
Köszi a draft és FA kitekintőket, jó volt olvasni, ha már írni időm nem volt.

Ez lesz az első olyan draft, ahol nincsenek toronymagas favoritjaim (akiket megsirassak a letradek után), hanem annak szurkolok hogy menjen a moneyball de izomból.
Ha már letrade, akkor mindenképp (félig a katonadani hype hatására) FS-re lőnék az első kör végén-második közepén, szerintem sokkal nagyobb lesz a merítési lehetőség, hirtelen nem tudok olyan csapatot mondani, ahol No1. need lenne a poszt (az első kört érő passrushereket ellenben mind kiviszik ekkorra.)
A 2.+3./3.+3.körrel jöhet két ember a DL-ba.
4.+5. = CB+WR ebben a sorrendben.
Ha ezen felül lesz még plusz pick az meg már ajándék.

Amúgy én brainfart szagot szimatolok, azaz letradek után az első pickkel meghúzzuk a váratlant, (és nem FS, DE, DT jön), hanem valami agyfasz, mondjuk LB, RB, TE vagy WR.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
draft:

Annyiféle mehetünk hogy nincs is most kiszemeltem, és akkor az FA is bezavarhat. Remélhetőleg hozunk is 2-3 kezdőkalibert.


DE: Clark melletti másik poszt lyukas, de ott van Green vagy Martin mint fiatal. Jordan FA.
DT: Reed melletti másik poszt lyukas, de ott van Ford és Jones mint fiatal.
OG: Fluker és Sweezy is FA, sztem előbbi marad. Simmons és Pocic van mint fatalok depthnek, Simmons jó volt.
LB: Wright FA, ott van Griffin mint fiatal.
TE: Dissly remélem berobban, blokkolóként szinte biztos, de jó lenne ha olyan elkapó teljesítményt tudna mint azt év elején. Dickson és Vannett is van, TE-t remélem nem hozunk.
CB: Griffin és Flowers gyenge páros, de fiatal és tehetség van bennük, Coleman FA, mögöttük senki
WR: Lockett és Baldwin nagyon király páros, Moore gyenge, rajta jó lenne upgradelni. Azt sajnálom hogy Jaron Brown nem lett az amit vártam
S: McDougald király, Thompson nagyon nem Hill-ben bízok. Remélem valamelyik felnő.

QB, OT és RB poszton megvagyunk. az nem sok 😀

Ami jó lenne:
Megtartani: Fluker, Wright, Dion Jordan, Coleman. Többiek mehetnek (annyira szomorú, hogy Earl Thomas most jutott csak eszembe 😕 ).
FAn erősíteni: Hozni egy OG-t, pl: James Carpenter, Rodger Saffold, Quinton Spain vagy John Miller...
-DE poszton az lenne a jó ha Martin vagy Green berobbanna, és ugyanígy Ford a DT poszton. Így ide még nem költenék, és draft elején se biztos hogy hoznék embert. Mondjuk a Reed-Ford duó ha király is lesz, akkor is vékony. Bár ha CB, LB és OG posztoko eltűnik a need FAn akkor ide kell draftolni.
-CB posztra költenék: Ronald Darby lenne a legdrágább, akár ő is. Olcsóbb megoldás Pierre Desir, Bradley Roby, Steven Nelson, Morris Claiborne. De ők sztélső CBk, így Griffin vagy Flowers kiszorulna a kezdőből. Így szerintem nem fogunk ilyen CBket hozni, hanem egy nickel (Coleman hosszabbítása, vagy Bryce Callahan, Darqueze Dennard) igazolása esélyesebb
LB: Wrightot meg kéne tartani, de teszteli a piacot. Ha nem marad, akkor Griffin lesz a next man up, Illetve draft, szerintem jelenleg a LB a legesélyesebb az első választással a drafton.
Vagy OG, attól függ ide hozunk FAn ember(eket).

szóval 5-6 féle út felé is mehetünk jelenleg, de pár héten belül okosabbak leszünk, meglátjuk, hogy a FAn milyen aktívak leszünk, a tavalyinál nagyobb neveket várok.

ja meg kicker, az se árt. Egy jó Jason Myers aki tavaly a TCben kikapott Janitól, most megint elérhető mint már pro bowler kicker. Kicsit drágábban.

szóval draft:
1,3,4,5.körök vannak
1.körből letrade vagy 2-3x. Jó lenne kihozni vmi ilyesmit:
2.kör közepevége felé húznánk először, aztán kétszer a 3.ban, majd 4-5-6-7.körben 1-1x.

FA után újra megnézzük hogy állunk.
braxa88
na szóval:

-DL nem lett piszkálva, Clark megkapta a taget, jó lenne a jövő tavasz előtt ideláncolni Reedet is. Jelenleg a Clark(Martin)-Reed-Ford(Jones)-Jefferson(Green, Jackson) van, ide kell hozni a drafton embert mert vékony.
-LB: nem hittem hogy Wright hosszabbít, de királyság. Kendricks is. Így az LB need el van felejtve. Mingo és Griffin ittvan depthnek.
-Secondary sem lett bántva, csak Coleman lépett le. Helyettese King, Kalan Reed vagy egy rookie lehet. Simán eltudom képzelni hogy 5-6-7.körben hozunk vmi nevenincset és berakjuk mint Flowerst. FS poszton kéne még upgradelni, mostmár csak a draft maradt. 1-2.körben Adderley?
-OL: Fluker maradt ami nagyon jó, Iupatit hoztuk, és van még Simmons. 3 üveg a két OG posztra. +Pocic aki ne játszon inkább. Széleken megvoltunk eddig is Brown, Ifedi, Fant és Jamarco Jones. Jó lenne ha utóbbi lenne a kezdő RT.
-WR: Ide voltak pletykák Tyrell Williamsről, Nelsonról. Simán eltudom képzelni hogy a sérülésekkel bajlódó Baldwin és a gyenge Moore miatt 1-2.körben jöhet ide rookie.
TE: Nekem elég a mostani Dissly, Vannett, Dickson négyes +Fant
K: Myers bejött, ez fasza. reméljük nem oneyearwonder.

Elégedettek lehetünk, nem lett túlköltekezés, a fontos emberek maradtak, kicsi upgrade, de a lényeg van bőven lóvé hogy jövőre a 4 kulcsFA itt maradjon (Wilson, Wagner, Clark, Reed)

ami még fontos hogy jelenleg ET és Coleman miatt is kaphatunk korai comp.picket. 3. és 4.kört. És még további 1-2 hátsó körös jöhet
 pbs.twimg.com/media/D2DD_PcVAAAKM0i.png
És ez fontos is a stábnak, hiszen akikkel mostanában szóbahoznak minket (Jordy Nelson, Nick Perry) azok ebbe nem számítanak bele.

Draft:
1-3-4-5.körök. Továbbra is a hátratradeket várok.
DE, DT, WR, FS, CB poszton kell erősíteni.
Mondjuk egy ilyen forgatókönyv:
tradek után:
2.kör közepe: Jaylon Ferguson, DE
2.kör vége: Renell Wren, DT
3.kör: Juan Thornhill, S
4.kör: Emanuel Hall, WR
5.kör: nickelCB
6.kör: OG
7.kör: DL
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
 www.seattletimes.com/sports/seahawks/earl-thomas-finally-explains-that-middle-finger/

Ezt csak úgy itt hagyom.
Nadal17
No surprise.
akdestroyer
És milyen rosszult járt a 4 év 55 milkájával Baltimoreban. Semmi más nem érdekli csak a pénz, ezért is ment Baltimoreba.
braxa88
nem, a csapatodat nem érdekelte más csak a pénz, ezért jött el. ha nem basznak ki vele, tuti marad.
gedam
Élő szerződése volt. A FO azon agyalt, hogy eltrédeli. Mégis hogyan basztak ki vele?

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.seattletimes.com/sports/seahawks/earl-thomas-finally-explains-that-middle-finger/

Ezt csak úgy itt hagyom.
Nadal17
No surprise.
akdestroyer
És milyen rosszult járt a 4 év 55 milkájával Baltimoreban. Semmi más nem érdekli csak a pénz, ezért is ment Baltimoreba.
braxa88
nem, a csapatodat nem érdekelte más csak a pénz, ezért jött el. ha nem basznak ki vele, tuti marad.
gedam
Szép is lenne ha egy franchise nem üzleti/cap szempontokból döntene.
több mint 5 éve
gedam 5 700
 www.seattletimes.com/sports/seahawks/earl-thomas-finally-explains-that-middle-finger/

Ezt csak úgy itt hagyom.
Nadal17
No surprise.
akdestroyer
És milyen rosszult járt a 4 év 55 milkájával Baltimoreban. Semmi más nem érdekli csak a pénz, ezért is ment Baltimoreba.
braxa88
nem, a csapatodat nem érdekelte más csak a pénz, ezért jött el. ha nem basznak ki vele, tuti marad.
több mint 5 éve
feki Seattle Seahawks 79
Nick Perry in the house 🤜🤛
Nagyon jó lenne.
több mint 5 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
 www.seattletimes.com/sports/seahawks/earl-thomas-finally-explains-that-middle-finger/

Ezt csak úgy itt hagyom.
Nadal17
No surprise.
akdestroyer
És milyen rosszult járt a 4 év 55 milkájával Baltimoreban. Semmi más nem érdekli csak a pénz, ezért is ment Baltimoreba.
braxa88
Nem tudom ezért hibáztatni. Már felért a csúcsra, most már megteheti, hogy a nyugdíjas évekre gondoljon.