Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ha minden igaz, kb ők kezdenek a hétvégén:

Wilson-Carson
Brown-Pocic-Britt-Fluker(->Sweezy?)-Ifedi
Brown-Lockett-Marshall ->Baldwin-Vannett

Jefferson-Reed-Jones ->Tom Johnson-Clark
Mingo-Wagner-Griffin
Griffin-McDougald-Luani ->Thompson- Thorpe-> Dontae Johnson.
akdestroyer
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Ha minden igaz, kb ők kezdenek a hétvégén:

Wilson-Carson
Brown-Pocic-Britt-Fluker-Ifedi
Brown-Lockett-Marshall-Vannett

Jefferson-Reed-Jones-Clark
Wagner-Mingo-Griffin
Griffin-McDougald-Luani-Thorpe

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Most Amarah Darboh bustolt be, vagy ennyire strong a WR corps?

Amúgy félig most már a 16-os draftot is lehúzhatjuk a klotyón.
Egy 2.-3. és 7 körös pickünk (McDowell,Darboh,Senior) is ment a lecsóba (első körünk nem is volt 😛), és meggyőződésem hogy Delano Hill (3.kör) is csak a safety poszt szétesése miatt maradhatott rosteren, amúgy bust.
Ez siralmas, nem mellesleg a legrosszabb mérleg az összes csapat közül.

több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
már volt egy Hundley trade, sztem most hétvégén lesz még kb 2
ez az utóbbi években Carroll és Schneider mániája 😀 6-7 körösök elbaszása. Mondjuk a Justin Coleman trade bejött.
braxa88
Te egy látnok vagy, Shalom Luani (safety) érkezik Oaklandból, tudom szégyen de soha nem is hallottam felőle. 😀
Ken Norton Jr kezét érzem a dologban.
Az ellenértékről még nem találtam semmit. Valaki érti?
Úgy értem azon kívül, hogy mélyítse a depthchartot, meg attól eltekintve hogy CB poszton még faszábbul állunk, miután Byron Maxwellt IRre raktuk.
CB kéne de nagyon.
akdestroyer
Luani csere emberke volt nálunk, aki ha pályára került mindig mutatott valami szépet. Jó érzékkel szedi le a lasztikat is. Nyilván nem világ megváltó playa de teljesen korrekt. Szvsz jó igazolás és az ára de volt nagy.



több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az idei "sztar igazolusonk" meg reserve-be ment...
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Na jóreggelt!

53:
QB (2) - Russell Wilson, Brett Hundley

RB (6) - Chris Carson, Rashaad Penny, C.J. Prosise, J.D. McKissic, Mike Davis, Tre Madden

WR (5) - Doug Baldwin, Tyler Lockett, Brandon Marshall, Jaron Brown, David Moore

TE (3) - Nick Vannett, Will Dissly, Darrell Daniels

OL (9) - Duane Brown, Ethan Pocic, Justin Britt, D.J. Fluker, Germain Ifedi, George Fant, Joey Hunt, J.R. Sweezy, Rees Odhiambo

DL (10) - Frank Clark, Jarran Reed, Nazair Jones, Rasheem Green, Branden Jackson, Tom Johnson, Shamar Stephen, Poona Ford, Quinton Jefferson, Dion Jordan

LB (6) - Bobby Wagner, K.J. Wright, Barkevious Mingo, Jacob Martin, Austin Calitro, Shaquem Griffin

CB (5) - Shaquill Griffin, Justin Coleman, Dontae Johnson, Tre Flowers, Neiko Thorpe

S (4) - Bradley McDougald, Tedric Thompson, Shalom Luani, Delano Hill

ST (3) - Sebastian Janikowski, Michael Dickson, Tyler Ott

DNR - Earl Thomas

INJ - Malik McDowell, Erik Walden, Austin Davis, Jamarco Jones, Byron Maxwell, Kam Chancellor

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
már volt egy Hundley trade, sztem most hétvégén lesz még kb 2
ez az utóbbi években Carroll és Schneider mániája 😀 6-7 körösök elbaszása. Mondjuk a Justin Coleman trade bejött.
braxa88
Te egy látnok vagy, Shalom Luani (safety) érkezik Oaklandból, tudom szégyen de soha nem is hallottam felőle. 😀
Ken Norton Jr kezét érzem a dologban.
Az ellenértékről még nem találtam semmit. Valaki érti?
Úgy értem azon kívül, hogy mélyítse a depthchartot, meg attól eltekintve hogy CB poszton még faszábbul állunk, miután Byron Maxwellt IRre raktuk.
CB kéne de nagyon.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ta várattak magukra.
Mi ez, ha nem bíztató?

Ui: ...és még Pocicot szóba se hoztam, mert a neve hallatán braxa szeme egyből tikkelni kezd, aztán még a végén úgymarad! 😛
undisputedly
bíztató preseasonja volt.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Egyetertek a listaval, de azzal nem, hogy szethullott.
Legalabbis ha ezt a mostani allapotra erted. MErt az en szememben most jott ossze. A Griffin teso leigazolasa es esetleges jo szereplese akkora pozitiv toltetet adhat ennek a csapatnak, amekkorat a PC era alatt nem lattunk 😊

Nekem ez most eleg, hogy nem Sherm, ET, Benett musorat es szethuzasat kell neznem. En a ketto 7-9-es evben is talaltam rengeteg pozitivumot, most is fogok.
undisputedly
A széthullást úgy értettem, hogy a "rettegett contender" mivoltunk vált köddé, és lettünk egy mezei 8-8.

Én is rengeteg pozitívumot látok a jelenlegi helyzetben (mindezt úgy, hogy biztosan negatív mérleggel fogunk zárni).
Ugyanis az utóbbi 2 év tevékenysége engem nagyban emlékeztet a 10 és 12 között látottakra, mint szisztematikus építkezés.

Mik is ezek a pozitívumok:
-Támadó és védőoldalon is van egy-egy zseni (RW, Wagner) aki köré csapatot lehet építeni.
-Újra elkezdtünk kezdőembereket húzni a draft hátsóbb köreiből is, megint lesz egy fiatal tehetséges mag. Gondolok itt idénről Greenre, Dicksonra, Griffinre, vagy akár Jamarco Jonesra, aki ha felépül simán kiüti majd Ifedit RT-ben.
-Griffin és Tedric Thompson simán lehet majd az új Sherman-ET light.
-Alakul valami támadófal.
-Lesz futójáték.
-Tisztogattunk az edzői stábban is.

Ezek a dolgok már évek óta várattak magukra.
Mi ez, ha nem bíztató?

Ui: ...és még Pocicot szóba se hoztam, mert a neve hallatán braxa szeme egyből tikkelni kezd, aztán még a végén úgymarad! 😛

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
...sikerült elbaxni helyenként.
garrett27
Helyenként? 😀

1-Első kört adtunk Grahamért, hogy aztán fél meccseken át ne kapjon targetet, viszont állandóan blokkoltattuk.
2-ET sérülése után 3 safety pick.
3-Lynch sérülése után 3 RB pick, - mind bebustolt vagy szétverettük.
4-Elküldtük Hau-t hogy spóroljunk egymilliót. A helyére hozott Walshon csak egy PO ment el.
5-The Tom Cable expirement (azaz Sokoli, Poole, Blowinski, Fant, Webb, Odhiambo, mint kezdő falemberek.
6-Egymás utáni botrányos FA szezonok.
7-Három teljes draftot bustoltunk be 13 és 15 között (mínusz Clark, Lockett, Britt)
8-Első kör Ifediért!
9-Első pick McDowellért!!
10-De még a tavalyi 4-0-ás preseason után is azt hittük, hogy még mindig win-nowba vagyunk, és 2. kört adtunk Richardsonért hogy aztán év végén hagyjuk lelépni.

És akkor csodálkozunk hogy széthullott a csapat? 😀
akdestroyer
Egyetertek a listaval, de azzal nem, hogy szethullott.
Legalabbis ha ezt a mostani allapotra erted. MErt az en szememben most jott ossze. A Griffin teso leigazolasa es esetleges jo szereplese akkora pozitiv toltetet adhat ennek a csapatnak, amekkorat a PC era alatt nem lattunk 😊

Nekem ez most eleg, hogy nem Sherm, ET, Benett musorat es szethuzasat kell neznem. En a ketto 7-9-es evben is talaltam rengeteg pozitivumot, most is fogok.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
...sikerült elbaxni helyenként.
garrett27
Helyenként? 😀

1-Első kört adtunk Grahamért, hogy aztán fél meccseken át ne kapjon targetet, viszont állandóan blokkoltattuk.
2-ET sérülése után 3 safety pick.
3-Lynch sérülése után 3 RB pick, - mind bebustolt vagy szétverettük.
4-Elküldtük Hau-t hogy spóroljunk egymilliót. A helyére hozott Walshon csak egy PO ment el.
5-The Tom Cable expirement (azaz Sokoli, Poole, Blowinski, Fant, Webb, Odhiambo, mint kezdő falemberek.
6-Egymás utáni botrányos FA szezonok.
7-Három teljes draftot bustoltunk be 13 és 15 között (mínusz Clark, Lockett, Britt)
8-Első kör Ifediért!
9-Első pick McDowellért!!
10-De még a tavalyi 4-0-ás preseason után is azt hittük, hogy még mindig win-nowba vagyunk, és 2. kört adtunk Richardsonért hogy aztán év végén hagyjuk lelépni.

És akkor csodálkozunk hogy széthullott a csapat? 😀

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem akartam most annyira utána nézni így melóból reggel, de a 13 éves szurkolói történelmemben nem igazán emlékszem olyan évre, amit 4 előszezon buktával kezdtünk 😕
Hanni
Annak kell örülni, hogy a csempionsip ablak miatti pick/pénzszórásnak vége, és 4 ínséges év után végre végigtoltunk egy olyan draftot/FA szezont amiben látni az előrelépést/építkezést vagy azt, hogy egyáltalán mit akarunk.

Ha így folytatjuk 2 év múlva ismét nyílik az ablak, addig meg valahogy ki kell húzni. 😊


akdestroyer
már volt egy Hundley trade, sztem most hétvégén lesz még kb 2
ez az utóbbi években Carroll és Schneider mániája 😀 6-7 körösök elbaszása. Mondjuk a Justin Coleman trade bejött.
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nem akartam most annyira utána nézni így melóból reggel, de a 13 éves szurkolói történelmemben nem igazán emlékszem olyan évre, amit 4 előszezon buktával kezdtünk 😕
Hanni
Nekem is ez jutott eszembe. Most a türelem időszaka jön, aztán megint harcban lehetünk a PO-ért Várható volt, hogy mostanra érnek be azok a csapatok akik évekig magasan draftoltak, mi meg ugye nem, és még azt is sikerült elbaxni helyenként.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Nem akartam most annyira utána nézni így melóból reggel, de a 13 éves szurkolói történelmemben nem igazán emlékszem olyan évre, amit 4 előszezon buktával kezdtünk 😕
Hanni
Rebuild van. Az alapszakasz sem lesz nagyon más.

Annak kell örülni, hogy a csempionsip ablak miatti pick/pénzszórásnak vége, és 4 ínséges év után végre végigtoltunk egy olyan draftot/FA szezont amiben látni az előrelépést/építkezést vagy azt, hogy egyáltalán mit akarunk.

Ha így folytatjuk 2 év múlva ismét nyílik az ablak, addig meg valahogy ki kell húzni. 😊

Ehhez tőlem akár tankolhatunk is idén. 😊

több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem akartam most annyira utána nézni így melóból reggel, de a 13 éves szurkolói történelmemben nem igazán emlékszem olyan évre, amit 4 előszezon buktával kezdtünk 😕
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Brett Hundley QB érkezett Green Bayből egy 2019-es 6.körös draftpick-ért.
kapitnono
Miért kellett egy csere QB? A jelenlegiekkel mi a gond?
garrett27
Nézd meg a pre-season meccseket.😊
Hozzájuk képest Hundley upgrade, de a tavalyi szezonban látott teljesítménye alapján ő sem pótolja RW-t, ha történne vele valami.
Tessu
Mióta szertefoszlott a LOB azóta csak RW a Hox játékának a kulcsa, ez egyértelmű. Ha vele történik valami akkor nyugodtan hátradőlhetünk, onnantól már csak a draftpozíció a tét. Nincs mese, bízzunk RW egészségében.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Brett Hundley QB érkezett Green Bayből egy 2019-es 6.körös draftpick-ért.
kapitnono
Miért kellett egy csere QB? A jelenlegiekkel mi a gond?
garrett27
Nézd meg a pre-season meccseket.😊
Hozzájuk képest Hundley upgrade, de a tavalyi szezonban látott teljesítménye alapján ő sem pótolja RW-t, ha történne vele valami.
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Brett Hundley QB érkezett Green Bayből egy 2019-es 6.körös draftpick-ért.
kapitnono
Miért kellett egy csere QB? A jelenlegiekkel mi a gond?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
#Seahawks are extending WR Tyler Lockett: three years with a base value of $31.8 million, max value of $37.8 million and $20 million guaranteed, source says.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Brett Hundley QB érkezett Green Bayből egy 2019-es 6.körös draftpick-ért.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
az érkező FB majd 5 nap mulva waivelve lesz amikor lesz a határidő. Minek a rosterre még egy FB?
McEvoy: Baldwin, Lockett, Brown, Marshall, Moore helye eléggé sima. És akkor ott van az idei preseasonban bizonyító Baldwin klón Reynolds, vagy a tavalyi 3.körös Darboh, vagy Marcus Johnson, vagy Gryson, vagy Stringfellow. Mind simán McEvoy előtt van a rangsorban, felkúrt volna ha bárkit kitúr a rosterről de még a PSből is.

braxa88
Jaaa nem, félreértesz, nekem semmi bajom McEvoy menesztésével. 😀

A WR sort meg már a múltkor átbeszéltük, persze hatalmas a potenciál, mindenki szipiszupi az előszezonban, jó is van ez így, én is nagyon bízok bennük.
Tavaly is 4-0 volt a mérleg 😀

Amúgy a gameplan meg a játékrendszer hiányosságaitól jobban félek, mint attól hogy az elkapók neadjisten droppolnak majd.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wrightnak volt vmi gebasz a térdében, megműtötték, pár hétre így neki off, így Shaquem Griffin a kezdő WLB.
braxa88
Shaquem&Green 4 prez, ennyi a véleményem a draftunkról.
Ezzel se lesz gond.
DT poszton viszont lesz baj. :/

Seahawks Waive WR Tanner McEvoy, Sign FB Daniel Marx

ezt nem ertem
funkyparduc
Mit?
braxa88
Gondolom arra célzott a költő, hogy az amúgy sem túl veretes WR sorból elengedtük az egyik unsung herot, aki a depth chart végéről tudott többször is nagyon fontos elkapásokat megcsinálni, és hoztunk egy fullbacket helyette.

A FB részét értem, izomból futni fogunk idén 😀

Lehet sok volt a máktea, de én már 2WRes felállásokat vízionálok, Carson-Penny duóval+fullbackkel.
És RW is tud futni ha úgy van.
Ez már nem dual-threat hanem nem is tudom...hexa?
😀



😀
akdestroyer
az érkező FB majd 5 nap mulva waivelve lesz amikor lesz a határidő. Minek a rosterre még egy FB?
McEvoy: Baldwin, Lockett, Brown, Marshall, Moore helye eléggé sima. És akkor ott van az idei preseasonban bizonyító Baldwin klón Reynolds, vagy a tavalyi 3.körös Darboh, vagy Marcus Johnson, vagy Gryson, vagy Stringfellow. Mind simán McEvoy előtt van a rangsorban, felkúrt volna ha bárkit kitúr a rosterről de még a PSből is.

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Wrightnak volt vmi gebasz a térdében, megműtötték, pár hétre így neki off, így Shaquem Griffin a kezdő WLB.
braxa88
Shaquem&Green 4 prez, ennyi a véleményem a draftunkról.
Ezzel se lesz gond.
DT poszton viszont lesz baj. :/

Seahawks Waive WR Tanner McEvoy, Sign FB Daniel Marx

ezt nem ertem
funkyparduc
Mit?
braxa88
Gondolom arra célzott a költő, hogy az amúgy sem túl veretes WR sorból elengedtük az egyik unsung herot, aki a depth chart végéről tudott többször is nagyon fontos elkapásokat megcsinálni, és hoztunk egy fullbacket helyette.

A FB részét értem, izomból futni fogunk idén 😀

Lehet sok volt a máktea, de én már 2WRes felállásokat vízionálok, Carson-Penny duóval+fullbackkel.
És RW is tud futni ha úgy van.
Ez már nem dual-threat hanem nem is tudom...hexa?
😀

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Wrightnak volt vmi gebasz a térdében, megműtötték, pár hétre így neki off, így Shaquem Griffin a kezdő WLB.
braxa88
Erre a fickóra nagyon kíváncsi leszek idén.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wrightnak volt vmi gebasz a térdében, megműtötték, pár hétre így neki off, így Shaquem Griffin a kezdő WLB.