Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Oke, revidealnom kell az allaspontomat.

Viccen kivul a #1 pickert leszunk iden versenyben. O ugyanolyan rossz. Se futni, se passzolni nem tudnak. Ehhez. jon a D, amelyik passrush nelkul szaladgal fel-ala. ST-ben pedig Janikowski egy vicc.

28-32 kozott lehetunk most a ligaban.
undisputedly
Janika mellé basszantotta megint 25 yardról?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Oke, revidealnom kell az allaspontomat.

Viccen kivul a #1 pickert leszunk iden versenyben. O ugyanolyan rossz. Se futni, se passzolni nem tudnak. Ehhez. jon a D, amelyik passrush nelkul szaladgal fel-ala. ST-ben pedig Janikowski egy vicc.

28-32 kozott lehetunk most a ligaban.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Jogos, de most valamiért érzem a vizeletemben, hogy nem lesz pontorgia :d
Wyatt
Ez nem attól függ, hogy pozitív mintát adsz-e. 😀

Amikor két elit D# találkozik, olyankor a végeredmény általában kb egy 10-6 lesz.
De ennyi ponthoz sok minden kell, életük formáját hozó O# játékosok, tompa és sokat hibázó védelem, és MVP QB-k.
Amúgy még kevesebb...

Kivéve amikor megrakod mixen underra, mert akkor 60+.
True story.

2 üveg bontatlan Becherovka is kevés lenne ahhoz, hogy elfelejtsem, mennyi pénzt húztam le a klozeton ehhez hasonló anomáliák miatt.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jogos, de most valamiért érzem a vizeletemben, hogy nem lesz pontorgia :d

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594


Ha kicsi a tét, a kedvem sötét! 😀
Na akkor csapassuk!
akdestroyer
Szodliget? 😀
undisputedly
Miért, ciki? 😀


Én under 39.5-et tettem meg sokkal, meg egy picivel nagy kötésben, hogy nyertek, szóval okosan :d
Wyatt
Kár volt, pontözön lesz.
akdestroyer
Én ettől a két elit támadósortól 30-at sem várok mondjuk 😊
Wyatt
Tavaly ugyanez volt a Hawks-Jags meccs előtt, két trágya O, két elit D, (illetve nálunk csak futás ellen volt top, de ez a Jags ellen ez pont elégnek nézett ki), 10 pontot se vártam a meccstől, oszt ráraktam a világ összes pénzét az underre.
Félidőig 3 pont született, én meg vigyorogtam mint akit baszni visznek...

...aztán a másik félidőben persze hogy 50 pont fölött termeltek a csapatok. O.o

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
hmm, érdekes😀
 fuzovelkifele.com/2018/09/a-dinasztia-amely-sosem-volt/
Oszi
Mar volt. Mondjuk nem tudom, ez kb. olyan, mintha a vagasra itelt disynot kerdezned, hogy etikus-e allatokat a husukert tartani. Nyilvan azt mondjak nem. Ezek a kiebrudalt jatekosok is nyilvan elfogultak az egykori kenyeradojukkal szemben.
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
hmm, érdekes😀
 fuzovelkifele.com/2018/09/a-dinasztia-amely-sosem-volt/
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014


Ha kicsi a tét, a kedvem sötét! 😀
Na akkor csapassuk!
akdestroyer
Szodliget? 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én under 39.5-et tettem meg sokkal, meg egy picivel nagy kötésben, hogy nyertek, szóval okosan :d
Wyatt
Kár volt, pontözön lesz.
akdestroyer
Én ettől a két elit támadósortól 30-at sem várok mondjuk 😊

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Én under 39.5-et tettem meg sokkal, meg egy picivel nagy kötésben, hogy nyertek, szóval okosan :d
Wyatt
Kár volt, pontözön lesz.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én under 39.5-et tettem meg sokkal, meg egy picivel nagy kötésben, hogy nyertek, szóval okosan :d

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594


Ha kicsi a tét, a kedvem sötét! 😀
Na akkor csapassuk!

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
D.Johnson IRen, RCB poszton teljes káosz.
Flowers, Thorpe és Akeem King kaphat szerepet.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nagyon kíváncsi leszek a rookiekra élesben, Griffin, Green,
Penny GOGOGO!
akdestroyer
Dissly, Dickson, Flowers
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Nagyon kíváncsi leszek a rookiekra élesben, Griffin, Green,
Penny GOGOGO!

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Fluker out, Sweezy kezd
Dion Jordan játékra kész vasérnap, Penny is, Baldwin is.
Shaquem kezd ugye.

Hajrá, nyerni kell!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout
Seahawks released CB Byron Maxwell with an injury settlement.
Maxwell can now sign with any team. It's not clear how healthy Maxwell is after Seattle stashed him on IR, but he should draw some free-agent interest. The Seahawks also reached injury settlements with LB Erik Walden and QB Austin Davis.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
 twitter.com/theMMQB/status/1038040598484340739?s=19
r.baggio
kemény

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Mennyivel utjuk a Denvert?
1-3
4-7
8+
undisputedly
Hogy érted, flagekben? 😀

Rebuild van, én nem várok semmit. Folyamatosan fejlődjön a csapat, hogy ismét contenderek legyünk pár éven belül.
Ha ezt látom, akkor az se érdekel ha L.

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
 twitter.com/theMMQB/status/1038040598484340739?s=19


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mennyivel utjuk a Denvert?
1-3
4-7
8+
undisputedly
8+?
Összesen nem lesz annyi pont az egész meccsen :d
Wyatt
Pontgazdag elso felido lesz, felteszunk 7+ pontot az elso ket negyedben 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mennyivel utjuk a Denvert?
1-3
4-7
8+
undisputedly
8+?
Összesen nem lesz annyi pont az egész meccsen :d

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mennyivel utjuk a Denvert?
1-3
4-7
8+
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
@ak
Menjen, egyertelmu. Nem onmagaban a holdout fenyegetessel van a baj, az talan meg bele is fer, de a beef amit Wagner-rel tolt (akar kibekultek, akar nem), a Dallas oltozojebe torteno berohanasa, illetves az osszes anti-hawks beszologatas felfedte, hogy milyen karakter is valojaban. Szerintem nem valo vezernek. Konnyu egy korszakos vedelem elit jatekosakent magasztosan, nagy munkaetikarol tanubizonysagot teve nyilatkozgatni es a vezer szerepben tetszelegni, de az igazi proba az, amikor korulotted elromlik valami, a csapat, a vezetoseg stb. Joe Thomas vezer volta szememben, letolta a karrierjet a liga leggyengebb csapataban, ugy, hogy kozel sem hisztizett annyit, mint ET pedig aztan korulotte nem volt talent.

Maradjunk annyiban, hogy tavaly en ET-tol vartam az elorelepest amit Wagnertol kapott meg vegul a csapat. Ilyen elozmenyekkel, raadasul ilyen hangnemmel, hogy "the disrespect is noted", ne maradjon. Toxikus. Volt az ilyen jatekosbol eleg mar a csapatban, inkabb elnezek egy nem korszakos, de lelkes, es pozitiv hozzaallasu jatekost, mint ET-t, aki meg mindig meg van sertodve, mert a "tesoit" nem tartottuk meg. Kosz mindent, de bye.
undisputedly
A leírtak 90%-val akár még egyet is tudok érteni, de afelől azért még vannak kétségeim, hogy az ő toxikussága veri-e a Bennett/Sherman által magasra tett lécet, ami már tényleg vért kívánt.
Nálam hasonló az eset mint amikor a gyereked rossz társaságba keveredik.
Nem mindegy melyik csoportba tartozik; hogy ő az akit elront a társaság, vagy ő az aki miatt olyan lesz a társaság ami.

ET-t én jelenleg az előbbi csoportba sorolnám, mert a számos fent említett esetben mindig volt mellette egy-két jóakaró, aki adta alá a lovat, sose ő volt az, direktbe keverte a szart. Lásd, még a jelenlegi holdoutban is bizonyítottan benne van Sherman keze, aki így, egy másik csapatból már csak twitteren drukkol, de amíg nálunk volt, addig meg gondolom folyamatosan mérgezte a dumával a respectről... (szia Chancellor!)

Persze az már önmagában szomorú, hogy hagyta magát átcsábítani a sötét oldalra, de az öltöző kitakarítása után talán tudna előnyére változni, és végre lehetne az a vezér a secondaryben, akit már tavaly is vártál. Mert a kvalitásai (játékban) megvannak hozzá. A mentális fele, hát igen, az már kérdéses, de felfoghatjuk az idei évet egy prove it-nek.

Ha megy a dolog, akkor nem sajnálom a tőle a nagylóvét, mert meg fogja szolgálni, nem fog bezuhanni - ez is benne van a mentalitásában.

Ha neked lesz igazad, akkor meg az év végén mehet ahova akar, Tedric Thompsont pedig tartom annyira tehetségesnek, hogy hasonlóan robbanjon be a posztján mint Griffin tavaly cornerben.

De most elengedni zsákbamacskáért, hát... Mert a második körön lehet húzni Wagnereket meg McDowelleket is.

Bakker ez hosszú lett 😊

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
katonadani
Nekem ez az egész hold-out téma abszolút nem tetszik. Ha egy játékos nem akarja, hogy elinflálódjon a szerződése, írjon alá 1-2 évekre mindig. Ja, hogy az kockázatos, mert sérülés, meg formahanyatlás, mégis jobb az 5 éves? Akkor tessék is kitölteni. Nem hinném, hogy senki nem tud számolni, se a játékos, se az ügynöke, hogy ha 2-3 év alatt 20-30%-kal nő a sapka, akkor bizony ha egy játékos százalékosan ugyanakkora részt foglal a sapka alatt, akkor az nominálisan 20-30% növekedés. ÉS ezt előre is lehet tudni évekre kis hibahatárral. Ha viszont valaki hoz egy döntést, hogy mindezen infók birtokában aláír egy olyan szerződést, amit az adott pillanatban megfelelőnek értékel, akkor a vége előtt 1-2 évvel holdoutolni meg picsogni szerintem pofátlanság.
somoskovig
+1
GOLD
undisputedly
+1gold? Azaz? Ez valami új típusú szuperlájk? 😀
Szerinted menjen ET, vagy kapjon szerződést?
akdestroyer
Én az aranykomment kifejezést vélem a hsz mögött 😊
empty taxi
Igen, a "This is pure gold" kommentemet akartam leroviditeni, aka az idezett szoveg teljes mertekben megfelel az en latasmodomnak/velemenyemnek is.

@ak
Menjen, egyertelmu. Nem onmagaban a holdout fenyegetessel van a baj, az talan meg bele is fer, de a beef amit Wagner-rel tolt (akar kibekultek, akar nem), a Dallas oltozojebe torteno berohanasa, illetves az osszes anti-hawks beszologatas felfedte, hogy milyen karakter is valojaban. Szerintem nem valo vezernek. Konnyu egy korszakos vedelem elit jatekosakent magasztosan, nagy munkaetikarol tanubizonysagot teve nyilatkozgatni es a vezer szerepben tetszelegni, de az igazi proba az, amikor korulotted elromlik valami, a csapat, a vezetoseg stb. Joe Thomas vezer volta szememben, letolta a karrierjet a liga leggyengebb csapataban, ugy, hogy kozel sem hisztizett annyit, mint ET pedig aztan korulotte nem volt talent.

Maradjunk annyiban, hogy tavaly en ET-tol vartam az elorelepest amit Wagnertol kapott meg vegul a csapat. Ilyen elozmenyekkel, raadasul ilyen hangnemmel, hogy "the disrespect is noted", ne maradjon. Toxikus. Volt az ilyen jatekosbol eleg mar a csapatban, inkabb elnezek egy nem korszakos, de lelkes, es pozitiv hozzaallasu jatekost, mint ET-t, aki meg mindig meg van sertodve, mert a "tesoit" nem tartottuk meg. Kosz mindent, de bye.