Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
katonadani
Nekem ez az egész hold-out téma abszolút nem tetszik. Ha egy játékos nem akarja, hogy elinflálódjon a szerződése, írjon alá 1-2 évekre mindig. Ja, hogy az kockázatos, mert sérülés, meg formahanyatlás, mégis jobb az 5 éves? Akkor tessék is kitölteni. Nem hinném, hogy senki nem tud számolni, se a játékos, se az ügynöke, hogy ha 2-3 év alatt 20-30%-kal nő a sapka, akkor bizony ha egy játékos százalékosan ugyanakkora részt foglal a sapka alatt, akkor az nominálisan 20-30% növekedés. ÉS ezt előre is lehet tudni évekre kis hibahatárral. Ha viszont valaki hoz egy döntést, hogy mindezen infók birtokában aláír egy olyan szerződést, amit az adott pillanatban megfelelőnek értékel, akkor a vége előtt 1-2 évvel holdoutolni meg picsogni szerintem pofátlanság.
somoskovig
+1
GOLD
undisputedly
+1gold? Azaz? Ez valami új típusú szuperlájk? 😀
Szerinted menjen ET, vagy kapjon szerződést?

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
katonadani
Nekem ez az egész hold-out téma abszolút nem tetszik. Ha egy játékos nem akarja, hogy elinflálódjon a szerződése, írjon alá 1-2 évekre mindig. Ja, hogy az kockázatos, mert sérülés, meg formahanyatlás, mégis jobb az 5 éves? Akkor tessék is kitölteni. Nem hinném, hogy senki nem tud számolni, se a játékos, se az ügynöke, hogy ha 2-3 év alatt 20-30%-kal nő a sapka, akkor bizony ha egy játékos százalékosan ugyanakkora részt foglal a sapka alatt, akkor az nominálisan 20-30% növekedés. ÉS ezt előre is lehet tudni évekre kis hibahatárral. Ha viszont valaki hoz egy döntést, hogy mindezen infók birtokában aláír egy olyan szerződést, amit az adott pillanatban megfelelőnek értékel, akkor a vége előtt 1-2 évvel holdoutolni meg picsogni szerintem pofátlanság.
somoskovig
+1
GOLD
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Egyrészt azzal az elvvel egyetértek, hogy ha volt beleszólása a szerződésbe és dönthetett volna máshogy (pl 3 évest aláírni), akkor nem olyan fair holdoutolni és panaszkodni, másrészt viszont ott van elbaszva az egész NFL-szerződésrendszer, hogy a csapat könnyedén kiszállhat a szerződésekből, míg a játékos egyáltalán nem teheti ezt meg (bármi is történik, megutálja az edzőt, társait, valaki lefeküdt a nőjével, vagy bármilyen okból nem akarna maradni), így a játékosok borzasztóan szar helyzetben vannak, ezért pedig meg tudom érteni a holdoutoló játékosokat is, akik egyértelműen többet érnek, mint amennyit kapnak.
Az újonc szerződésen lévőket meg főleg megértem, de az egy másik téma.
katonadani
Nem szállhat ki könnyedén. Kifizeti a garantált lóvét, nekem ez nem egyoldalú olyan szerződésbontás, ahol a játékos érdekei sérülnek. Megkapja azt a pénzt, amire megalkudott garantáltan, vagyis még egy cut esetén is a tulajok teljesítik a szerződéses kötelezettségeiket.

Nekem ez az egész hold-out téma abszolút nem tetszik. Ha egy játékos nem akarja, hogy elinflálódjon a szerződése, írjon alá 1-2 évekre mindig. Ja, hogy az kockázatos, mert sérülés, meg formahanyatlás, mégis jobb az 5 éves? Akkor tessék is kitölteni. Nem hinném, hogy senki nem tud számolni, se a játékos, se az ügynöke, hogy ha 2-3 év alatt 20-30%-kal nő a sapka, akkor bizony ha egy játékos százalékosan ugyanakkora részt foglal a sapka alatt, akkor az nominálisan 20-30% növekedés. ÉS ezt előre is lehet tudni évekre kis hibahatárral. Ha viszont valaki hoz egy döntést, hogy mindezen infók birtokában aláír egy olyan szerződést, amit az adott pillanatban megfelelőnek értékel, akkor a vége előtt 1-2 évvel holdoutolni meg picsogni szerintem pofátlanság.

Ja, és még egy általánosabb komment, mindenki el van itt hűlve, hogy mekkora szerződések röpködnek, meg minden idők legdrágább kontraktusa jelzők hetente, stb. Csak egy példa, Rodgers. 2013-ban éves átlag 22 millióért írt alá, a 2013-as cap 123 millió dollár volt, így Rodgers a sapka cca. 18%-át vitte el. Az új, éves 33 milliós átlagú szerződése az idei 177,2 milliós cap 18,6%-a. Nem mondanám drasztikus növekedésnek, mondhatjuk, hogy lekövette a trendet. De ezt végig lehet játszani szinte minden szerződéssel, nem hinném, hogy mondjuk Donald vagy Mack idei szerződése arányaiban durvább lenne, mint anno Haynesworth vagy Mario Williams top FA szerződése az adott évi caphez képest. Nőnek a bevételek, nő a sapka, és ezzel tök párhuzamosan nő a játékosok nominális bére is, szerintem nincs itt semmi látnivaló, csak jól hangzik a sajtóban, hogy "dekurvasokat" keres X vagy Y.
somoskovig
Azzal egyetértek és régóta mondom, hogy 3 éves szerződéseket kéne a játékosoknak aláírniuk és akkor nem lenne ilyen para ezekből.

Az viszont nem igaz, hogy nem szállhat ki könnyedén a csapat, hiszen a szerződés végén (3 év után, amikor előfordulnak holdoutok) már nincsenek garantált tartalmak. Legtöbb esetben nagyon könnyen ki tud szállni a szerződésből a csapat, amelyik szintén aláírta, hogy pl a 4. évben vagy az 5. évben 10 milliót fizet neki (nem garantáltan). A csapat is aláírta, hogy X évig alkalmazza a játékost, mégis milliónyi cut van a ligában, a játékosok pedig nem szállhatnak ki a szerződésükből. Ezt pedig nem gondolom fairnek.

A szerződések inflálódásával és az ezekre adott szurkolói kiakadásoknak feleslegességével kapcsolatban tökéletesen egyetértünk.
katonadani
Ezért írt alá Kirk kapitány full garantált szerződést, szerintem az offseason legfontosabb momentuma volt hosszú távú hatását tekintve.

Ha a csapat megszüntet egy nem garantált szerződést, akkor a játékos írhat alá újabbat helyette, vagyis nem teljesen nulla az esetleges kiesett 4. vagy 5. év értéke. Másrészt meg persze szar, hogy a végére nincs garantált, de az aláírási bónuszt meg mindenki szereti, mert mégiscsak jobb az elején megkapni egy csomó pénzt, tehát a csapatok azért időnként 2-3-4 évre előre adnak oda pénzeket a játékosoknak. Aki meg mondjuk egy évi 10 milla átlagú, 5 éves szerződésnél megkap 20 millát az elején, és abből nem tud 4 év alatt plusz 10 millát csinálni, hogy ha az 5. évben kirúgják, akkor is pénzénél legyen, az menjen aztán ölje bele magát a Hudson folyóba. Évi 10% hozamot ha csinál valaki a 20 millán, akkor kamatos kamattal a 4. év végére 29,2 millió dollár jön össze, vagyis keres 9 millát pusztán azzal, hogy megkapja az elején azokat a pénzeket, (5. év végére 32 millió felett van az érték) amiket évről évre kapna (persze, ennél lehet sokkal bonyolultabb matekot csinálni, csak érzékeltetni akartam a dolgot).

Nyilván teljes egyensúly sose lesz a játékosok és a csapatok között, amíg van cut, de nincs egyoldalú szerződésbontás a játékosok részéről, de remélem, ez utóbbira sose kerül sor, mert az egy végeláthatatlan lavinát indítana el. Nőjenek a garantált tartalmak, legyenek rövidebbek a szerződése, és akkor nincs ez az egész mizéria. Illetve azért az is hozzátartozik, hogy számos olyan eset van, amikor egy szerződés aláírása után olyat esik egy játékos teljesítménye, hogy még a garantált pénzt se éri meg, és a csapat így "ráfizet", erre is millió példát lehetne mondani. Hogy egy Aaron Hernandez vagy kutyás Vick esetről ne is beszéljünk. Nyilván egy csapat szempontjából van 5, a vártnál jobb (teljesítmény>lóvé) és 5, a vártnál rosszabb eset (teljesítmény< lóvé), így a nap végén ezek kiegyenlítik egymást. Az 5 vártnál jobb eset meg játékos szempontjából persze gáz, de az egyéni probléma. És a nap végén az a jó GM a draftok mellett, ahol ez az arány nem 5-5, hanem 8-2 meg 7-3.

Holdoutot én egyetlen esetben tudok tolerálni, ha mondjuk valaki újonc szerződéssel lerak 2-3 posztján top 10 szezont az asztalra, akkor legyen megfizetve. Ha már "felnőtt fejjel", nem a CBA által beszorított rookie contract keretein belül ír alá, akkor egye meg, amit főzött, nem elegáns.

Szerkesztette: somoskovig

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Egyrészt azzal az elvvel egyetértek, hogy ha volt beleszólása a szerződésbe és dönthetett volna máshogy (pl 3 évest aláírni), akkor nem olyan fair holdoutolni és panaszkodni, másrészt viszont ott van elbaszva az egész NFL-szerződésrendszer, hogy a csapat könnyedén kiszállhat a szerződésekből, míg a játékos egyáltalán nem teheti ezt meg (bármi is történik, megutálja az edzőt, társait, valaki lefeküdt a nőjével, vagy bármilyen okból nem akarna maradni), így a játékosok borzasztóan szar helyzetben vannak, ezért pedig meg tudom érteni a holdoutoló játékosokat is, akik egyértelműen többet érnek, mint amennyit kapnak.
Az újonc szerződésen lévőket meg főleg megértem, de az egy másik téma.
katonadani
Nem szállhat ki könnyedén. Kifizeti a garantált lóvét, nekem ez nem egyoldalú olyan szerződésbontás, ahol a játékos érdekei sérülnek. Megkapja azt a pénzt, amire megalkudott garantáltan, vagyis még egy cut esetén is a tulajok teljesítik a szerződéses kötelezettségeiket.

Nekem ez az egész hold-out téma abszolút nem tetszik. Ha egy játékos nem akarja, hogy elinflálódjon a szerződése, írjon alá 1-2 évekre mindig. Ja, hogy az kockázatos, mert sérülés, meg formahanyatlás, mégis jobb az 5 éves? Akkor tessék is kitölteni. Nem hinném, hogy senki nem tud számolni, se a játékos, se az ügynöke, hogy ha 2-3 év alatt 20-30%-kal nő a sapka, akkor bizony ha egy játékos százalékosan ugyanakkora részt foglal a sapka alatt, akkor az nominálisan 20-30% növekedés. ÉS ezt előre is lehet tudni évekre kis hibahatárral. Ha viszont valaki hoz egy döntést, hogy mindezen infók birtokában aláír egy olyan szerződést, amit az adott pillanatban megfelelőnek értékel, akkor a vége előtt 1-2 évvel holdoutolni meg picsogni szerintem pofátlanság.

Ja, és még egy általánosabb komment, mindenki el van itt hűlve, hogy mekkora szerződések röpködnek, meg minden idők legdrágább kontraktusa jelzők hetente, stb. Csak egy példa, Rodgers. 2013-ban éves átlag 22 millióért írt alá, a 2013-as cap 123 millió dollár volt, így Rodgers a sapka cca. 18%-át vitte el. Az új, éves 33 milliós átlagú szerződése az idei 177,2 milliós cap 18,6%-a. Nem mondanám drasztikus növekedésnek, mondhatjuk, hogy lekövette a trendet. De ezt végig lehet játszani szinte minden szerződéssel, nem hinném, hogy mondjuk Donald vagy Mack idei szerződése arányaiban durvább lenne, mint anno Haynesworth vagy Mario Williams top FA szerződése az adott évi caphez képest. Nőnek a bevételek, nő a sapka, és ezzel tök párhuzamosan nő a játékosok nominális bére is, szerintem nincs itt semmi látnivaló, csak jól hangzik a sajtóban, hogy "dekurvasokat" keres X vagy Y.
somoskovig
Azzal egyetértek és régóta mondom, hogy 3 éves szerződéseket kéne a játékosoknak aláírniuk és akkor nem lenne ilyen para ezekből.

Az viszont nem igaz, hogy nem szállhat ki könnyedén a csapat, hiszen a szerződés végén (3 év után, amikor előfordulnak holdoutok) már nincsenek garantált tartalmak. Legtöbb esetben nagyon könnyen ki tud szállni a szerződésből a csapat, amelyik szintén aláírta, hogy pl a 4. évben vagy az 5. évben 10 milliót fizet neki (nem garantáltan). A csapat is aláírta, hogy X évig alkalmazza a játékost, mégis milliónyi cut van a ligában, a játékosok pedig nem szállhatnak ki a szerződésükből. Ezt pedig nem gondolom fairnek.

A szerződések inflálódásával és az ezekre adott szurkolói kiakadásoknak feleslegességével kapcsolatban tökéletesen egyetértünk.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Egyrészt azzal az elvvel egyetértek, hogy ha volt beleszólása a szerződésbe és dönthetett volna máshogy (pl 3 évest aláírni), akkor nem olyan fair holdoutolni és panaszkodni, másrészt viszont ott van elbaszva az egész NFL-szerződésrendszer, hogy a csapat könnyedén kiszállhat a szerződésekből, míg a játékos egyáltalán nem teheti ezt meg (bármi is történik, megutálja az edzőt, társait, valaki lefeküdt a nőjével, vagy bármilyen okból nem akarna maradni), így a játékosok borzasztóan szar helyzetben vannak, ezért pedig meg tudom érteni a holdoutoló játékosokat is, akik egyértelműen többet érnek, mint amennyit kapnak.
Az újonc szerződésen lévőket meg főleg megértem, de az egy másik téma.
katonadani
Nem szállhat ki könnyedén. Kifizeti a garantált lóvét, nekem ez nem egyoldalú olyan szerződésbontás, ahol a játékos érdekei sérülnek. Megkapja azt a pénzt, amire megalkudott garantáltan, vagyis még egy cut esetén is a tulajok teljesítik a szerződéses kötelezettségeiket.

Nekem ez az egész hold-out téma abszolút nem tetszik. Ha egy játékos nem akarja, hogy elinflálódjon a szerződése, írjon alá 1-2 évekre mindig. Ja, hogy az kockázatos, mert sérülés, meg formahanyatlás, mégis jobb az 5 éves? Akkor tessék is kitölteni. Nem hinném, hogy senki nem tud számolni, se a játékos, se az ügynöke, hogy ha 2-3 év alatt 20-30%-kal nő a sapka, akkor bizony ha egy játékos százalékosan ugyanakkora részt foglal a sapka alatt, akkor az nominálisan 20-30% növekedés. ÉS ezt előre is lehet tudni évekre kis hibahatárral. Ha viszont valaki hoz egy döntést, hogy mindezen infók birtokában aláír egy olyan szerződést, amit az adott pillanatban megfelelőnek értékel, akkor a vége előtt 1-2 évvel holdoutolni meg picsogni szerintem pofátlanság.

Ja, és még egy általánosabb komment, mindenki el van itt hűlve, hogy mekkora szerződések röpködnek, meg minden idők legdrágább kontraktusa jelzők hetente, stb. Csak egy példa, Rodgers. 2013-ban éves átlag 22 millióért írt alá, a 2013-as cap 123 millió dollár volt, így Rodgers a sapka cca. 18%-át vitte el. Az új, éves 33 milliós átlagú szerződése az idei 177,2 milliós cap 18,6%-a. Nem mondanám drasztikus növekedésnek, mondhatjuk, hogy lekövette a trendet. De ezt végig lehet játszani szinte minden szerződéssel, nem hinném, hogy mondjuk Donald vagy Mack idei szerződése arányaiban durvább lenne, mint anno Haynesworth vagy Mario Williams top FA szerződése az adott évi caphez képest. Nőnek a bevételek, nő a sapka, és ezzel tök párhuzamosan nő a játékosok nominális bére is, szerintem nincs itt semmi látnivaló, csak jól hangzik a sajtóban, hogy "dekurvasokat" keres X vagy Y.

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
😀

Még jó hogy a 21. században élünk, és nem a középkorban, különben épp most húznák fel a csávót a Bell melletti karóra 😀

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Amúgy ki is a legnagyobb OL király? Walter Jones.
3x holdoutolt zsinórban. Most akkor neki is a kurva anyját és mire fel az a visszavonultatott mez?
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Én is vmi kisebb piacra cserélném. Nem értem a picsogását, kapja be. Több, mint 10 milliót keres, ami nem kevés. Meg engedményeket adott eddig állítólag. Emlékeim szerint ezzel a szerződéssel ő lett a legjobban fizetett safety. Csakhát utolsó év... Már a Chancellor holdoutnál én annak a pártján voltam, hogy páros lábbal kellene kirúgni. Erről az egész mizériáról az NFL kollektív szerződése tehet, az ilyet meg kellene akadályozni. Ha újonc vagy ennyit keresel és pont, ha kötöttél veteránként egy nagy szerződést és aláírtad, akkor ne kezdj el picsogni, hogy csak ennyi, te írtad alá. Kötötte volna 2, vagy 3 évre.
SONICS-SEAHAWKS
8,5M-t keres idén. Eric Berry pl 13at.
azért írt alá ennyi évre, hogy ha az kifut akkor utána alá tudjon írni még egy hosszútávút. Nem hülye.
braxa88
De még nem futott ki. Akkor miért írta így alá? Mégis hülye? Vagy már akkor gondolta, hogy majd az utolsó év előtt hisztizik egy nagyobbért?
somoskovig
Ez nem a Thomas-effect, ez már kvázi egy megszokott dolog hosszabb (4-5év) szerződésnél, hogy a kezdetben örülünk a gigafizunak, utána jön az infláció, és savanyodik a szőlő... Vagy nem akarjuk kitölteni az újoncszerződést, de nem az elsőkörös opciósat, hanem már kvázi a 3.-4.év körül megy - eleinte a szájhúzás, később a holdout.

Nem ő az első, és nem is ő lesz az utolsó aki sztrájkolni fog a fizuért, a Seahawks családon belül. Az meg nem megoldás hogy minden egyes holdout után küldöd az illetőket a Brownsba vagy a Jetsbe. Ez inkább ilyen Belicsekes féle ge*iskedés, amit a hívek kozmetikázva Patriots waynek hívnak.

Meg amúgy is - miért akarnánk az egyik legjobb játékosunkat, és a gyűrűért legtöbbet letevő embert, nem csak hogy nem megfizetni, hanem pluszba még ki is b*szni vele, de izomból, mondjuk egy Jets trade-del?

Ha meglesz a fizu, akkor ha valaki, hát Thomas biztos odapakol még pár all-pro közeli szezont, nem csak levezet majd nagy fizuért mint oly sokan. Én megfizetném.

A fő kérdés csak az, hogy tud-e majd a realitás talaján maradni a szerződést illetően, mert jelenleg a safety poszt halott, elit meg jó kezdő játékosok egész csoportja játszik szarért, vagy van csapat nélkül.

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Egyrészt azzal az elvvel egyetértek, hogy ha volt beleszólása a szerződésbe és dönthetett volna máshogy (pl 3 évest aláírni), akkor nem olyan fair holdoutolni és panaszkodni, másrészt viszont ott van elbaszva az egész NFL-szerződésrendszer, hogy a csapat könnyedén kiszállhat a szerződésekből, míg a játékos egyáltalán nem teheti ezt meg (bármi is történik, megutálja az edzőt, társait, valaki lefeküdt a nőjével, vagy bármilyen okból nem akarna maradni), így a játékosok borzasztóan szar helyzetben vannak, ezért pedig meg tudom érteni a holdoutoló játékosokat is, akik egyértelműen többet érnek, mint amennyit kapnak.
Az újonc szerződésen lévőket meg főleg megértem, de az egy másik téma.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Én is vmi kisebb piacra cserélném. Nem értem a picsogását, kapja be. Több, mint 10 milliót keres, ami nem kevés. Meg engedményeket adott eddig állítólag. Emlékeim szerint ezzel a szerződéssel ő lett a legjobban fizetett safety. Csakhát utolsó év... Már a Chancellor holdoutnál én annak a pártján voltam, hogy páros lábbal kellene kirúgni. Erről az egész mizériáról az NFL kollektív szerződése tehet, az ilyet meg kellene akadályozni. Ha újonc vagy ennyit keresel és pont, ha kötöttél veteránként egy nagy szerződést és aláírtad, akkor ne kezdj el picsogni, hogy csak ennyi, te írtad alá. Kötötte volna 2, vagy 3 évre.
SONICS-SEAHAWKS
8,5M-t keres idén. Eric Berry pl 13at.
azért írt alá ennyi évre, hogy ha az kifut akkor utána alá tudjon írni még egy hosszútávút. Nem hülye.
braxa88
De még nem futott ki. Akkor miért írta így alá? Mégis hülye? Vagy már akkor gondolta, hogy majd az utolsó év előtt hisztizik egy nagyobbért?

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
akkor csak én vagyok az a puhapöcső seggfej aki örül hogy visszatért a liga legjobb FS-je a csapatba.
És én voltam az a puhapöcső seggfej aki örült hogy annak tavaky visszatért a liga legjobb FS-je a csapatba., és hosszabbított.

Többszörös probowler és többszörös all-pro legenda, a franchise top3 legjobb játékosa között. Vannak dolgokat amiker nem lehet elfelejteni, Super Bowl győztes.
braxa88
Ketten vagyunk, ha megkapja a szerződését nyugalom lesz, és ő is olyan ember akivel végig lehet tolni egy rebuildet.
Wagnerrel is rendezték már a helyzetet. Sztem lesz megállapodás.
Egy holdoutolás meg nem az ördögtől való dolog, már-már megszokott.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
akkor csak én vagyok az a puhapöcső seggfej aki örül hogy visszatért a liga legjobb FS-je a csapatba.
És én voltam az a puhapöcső seggfej aki örült hogy annak tavaky visszatért a liga legjobb FS-je a csapatba., és hosszabbított.

Többszörös probowler és többszörös all-pro legenda, a franchise top3 legjobb játékosa között. Vannak dolgokat amiker nem lehet elfelejteni, Super Bowl győztes.
braxa88
Nem csak te vagy. Más is örül neki, de még jobban örülne mindenki, ha nem lett volna előtte és jelenleg is a sértődés. Csinálná meg ezt az évet is All-Pro szinten aztán elválnak az ő és a csapat útjai, mert úgy tűnik előbb utóbb ez lesz a vége. Aztán annyi pénzt akaszt amennyit csak akar.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 133 — andrasbora@gmail.com
Én is imádom Thomast, kb a legjobb FS a ligában, az újonc éve óta mindig kurva jó volt, all-pro, superbowl, probowlok. Rettenetesen örülnék, ha nálunk játszana pályafutása végéig. Csak ne hívjuk azt “disrespect”-nek, azt, hogy a megadzerződésed utolsó évébe léptél.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én is vmi kisebb piacra cserélném. Nem értem a picsogását, kapja be. Több, mint 10 milliót keres, ami nem kevés. Meg engedményeket adott eddig állítólag. Emlékeim szerint ezzel a szerződéssel ő lett a legjobban fizetett safety. Csakhát utolsó év... Már a Chancellor holdoutnál én annak a pártján voltam, hogy páros lábbal kellene kirúgni. Erről az egész mizériáról az NFL kollektív szerződése tehet, az ilyet meg kellene akadályozni. Ha újonc vagy ennyit keresel és pont, ha kötöttél veteránként egy nagy szerződést és aláírtad, akkor ne kezdj el picsogni, hogy csak ennyi, te írtad alá. Kötötte volna 2, vagy 3 évre.
SONICS-SEAHAWKS
8,5M-t keres idén. Eric Berry pl 13at.
azért írt alá ennyi évre, hogy ha az kifut akkor utána alá tudjon írni még egy hosszútávút. Nem hülye.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
akkor csak én vagyok az a puhapöcső seggfej aki örül hogy visszatért a liga legjobb FS-je a csapatba.
És én voltam az a puhapöcső seggfej aki örült annak tavaly hogy visszatért a liga legjobb SS-je a csapatba., és hosszabbított.

Többszörös probowler és többszörös all-pro legenda, a franchise top3 legjobb játékosa között. Vannak dolgokat amiker nem lehet elfelejteni, Super Bowl győztes.

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 133 — andrasbora@gmail.com
Én is vmi kisebb piacra cserélném. Nem értem a picsogását, kapja be. Több, mint 10 milliót keres, ami nem kevés. Meg engedményeket adott eddig állítólag. Emlékeim szerint ezzel a szerződéssel ő lett a legjobban fizetett safety. Csakhát utolsó év... Már a Chancellor holdoutnál én annak a pártján voltam, hogy páros lábbal kellene kirúgni. Erről az egész mizériáról az NFL kollektív szerződése tehet, az ilyet meg kellene akadályozni. Ha újonc vagy ennyit keresel és pont, ha kötöttél veteránként egy nagy szerződést és aláírtad, akkor ne kezdj el picsogni, hogy csak ennyi, te írtad alá. Kötötte volna 2, vagy 3 évre.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Allitolag a Dallas az elmult napokban hajlando lett volna egy 2. kort is adni erte, de azt is kevesnek tartja az FO. Kerdes, hogy miert nem adtuk oda ennyiert ha nincs piac ET alatt, ugyanis jovore, ha mas csapat leszerzodteti az FA periodban, akkor maximum egy 3. kort kapunk erte. Amugy az mennyire csunya lenne, ha elvinne a piacrol a 9ers 😀 LEnne egy ET-Sherm kettosuk, igaz mar a karrierjuk vegen, de azert papiron eleg fura lenne 😀
undisputedly
Ja hogy kell nekik ET? Most már hajlandóak az eddig kért 2. kört is megadni érte? Jó és még mit, mert jövőre ígyis úgyis kapunk érte egy 3. kört? Gondolom valami ilyesmi jár a vezetőség fejében.
Matthew99
IGen. Azt azert lassuk, hogy egy 2. kor kozepe es egy harmadik kor 32. pickje utani huzas kozott nagy kolunbseg van. Az egyik azt jelenti, hogy kb huzol egyet a top 50-bol, mig a masik azt, hogy a 100. hely korul.

Szoval szerintem ellenertekkent megerte volna, ha azt vizsgaljuk, hogy mekkora volt a kereslet iranta. Viszont en nem cserelnem el oda, mert oda szivesen menne. Odaadnam valami kisebb marketnek, gyengebb csapattal. Mondjuk a Tampanak, Clevelandnek stb.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Allitolag a Dallas az elmult napokban hajlando lett volna egy 2. kort is adni erte, de azt is kevesnek tartja az FO. Kerdes, hogy miert nem adtuk oda ennyiert ha nincs piac ET alatt, ugyanis jovore, ha mas csapat leszerzodteti az FA periodban, akkor maximum egy 3. kort kapunk erte. Amugy az mennyire csunya lenne, ha elvinne a piacrol a 9ers 😀 LEnne egy ET-Sherm kettosuk, igaz mar a karrierjuk vegen, de azert papiron eleg fura lenne 😀
undisputedly
Ja hogy kell nekik ET? Most már hajlandóak az eddig kért 2. kört is megadni érte? Jó és még mit, mert jövőre ígyis úgyis kapunk érte egy 3. kört? Gondolom valami ilyesmi jár a vezetőség fejében.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nagyon kegyes, hogy hajlando megjelenni. Persze minden "nem hagyom cserben a csaldom" duma kamu, a game csekkeket nem akarja bukni.

En PC helyeben nem tennemnbe az 53-as aktiv keretbe, mert ugyanolyan toxikus lesz, mint azok akiktol eppen megszabadultunk.
undisputedly
Gondolom már a Seahawks se ragaszkodik hozzá, de hülyék lennének áron alul elcserélni. Szerződése van, úgyhogy menjen szépen gyúrni a súlyokat.
Matthew99
Allitolag a Dallas az elmult napokban hajlando lett volna egy 2. kort is adni erte, de azt is kevesnek tartja az FO. Kerdes, hogy miert nem adtuk oda ennyiert ha nincs piac ET alatt, ugyanis jovore, ha mas csapat leszerzodteti az FA periodban, akkor maximum egy 3. kort kapunk erte. Amugy az mennyire csunya lenne, ha elvinne a piacrol a 9ers 😀 LEnne egy ET-Sherm kettosuk, igaz mar a karrierjuk vegen, de azert papiron eleg fura lenne 😀
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Nagyon kegyes, hogy hajlando megjelenni. Persze minden "nem hagyom cserben a csaldom" duma kamu, a game csekkeket nem akarja bukni.

En PC helyeben nem tennemnbe az 53-as aktiv keretbe, mert ugyanolyan toxikus lesz, mint azok akiktol eppen megszabadultunk.
undisputedly
Gondolom már a Seahawks se ragaszkodik hozzá, de hülyék lennének áron alul elcserélni. Szerződése van, úgyhogy menjen szépen gyúrni a súlyokat.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nagyon kegyes, hogy hajlando megjelenni. Persze minden "nem hagyom cserben a csaldom" duma kamu, a game csekkeket nem akarja bukni.

En PC helyeben nem tennemnbe az 53-as aktiv keretbe, mert ugyanolyan toxikus lesz, mint azok akiktol eppen megszabadultunk.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ha minden igaz, kb ők kezdenek a hétvégén:

Wilson-Carson
Brown-Pocic-Britt-Fluker(->Sweezy?)-Ifedi
Brown-Lockett-Marshall ->Baldwin-Vannett

Jefferson-Reed-Jones ->Tom Johnson-Clark
Mingo-Wagner-Griffin
Griffin-McDougald-Luani ->Thompson- -> Thomas - Thorpe-> Dontae Johnson.
akdestroyer
braxa88
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
EarlThomas a fedélzeten!
dande
"I worked my whole life for this..... I’ve never let me teammates, city or fans down as long as I’ve lived and don’t plan on starting this weekend. With that being said, the disrespect has been well noted and will not be forgotten. Father Time may have an undefeated record but best believe I plan on taking him into triple overtime when it comes to my career"

nekem nem tűnik ebből túl boldognak...
petey
Ez sajnos nem erről szól... Nagyon sajnálom, ha valaki pont ő nem érdemli meg ezt a bánásmódot, legalábbis innen messziről nézve. Őt szerettem igazán a Legionból. (nem mintha realitása lenne, s szükség lenne rá, pénzünk sincs, de elnéztem volna nálunk). Egy dolog miatt örülök ha marad: a Boysba nem bánom, ha nem megy...
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 918 — Csodabogár
EarlThomas a fedélzeten!
dande
"I worked my whole life for this..... I’ve never let me teammates, city or fans down as long as I’ve lived and don’t plan on starting this weekend. With that being said, the disrespect has been well noted and will not be forgotten. Father Time may have an undefeated record but best believe I plan on taking him into triple overtime when it comes to my career"

nekem nem tűnik ebből túl boldognak...

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ha minden igaz, kb ők kezdenek a hétvégén:

Wilson-Carson
Brown-Pocic-Britt-Fluker(->Sweezy?)-Ifedi
Brown-Lockett-Marshall ->Baldwin-Vannett

Jefferson-Reed-Jones ->Tom Johnson-Clark
Mingo-Wagner-Griffin
Griffin-McDougald-Luani ->Thompson- Thorpe-> Dontae Johnson.
akdestroyer
braxa88
Igen, utánanéztem több oldalon is és a te listád lesz a jó. 😊
Örülök hogy Baldwin és Thompson mégis felépült a nyitónapra.

Egyedül a Tom Johnson gyereket nem értem, ő hogy fért oda? Annyira kurvajó volt camp alatt, vagy Jones esett be nagyon idénre?
Tavaly egész jó rookie szezont futott.
akdestroyer
Johnson tavaly végigtolta kezdőként az évet egy top védelemben.