Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000949509/article/report-hawks-offered-2ndrounder-for-jacoby-brissett
empty taxi
Nem lenne ésszerű, de láttunk már nagyobb marhaságot is az FO-tól.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000949509/article/report-hawks-offered-2ndrounder-for-jacoby-brissett


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
Most én is megfigyeltem már Ifedit, hogy miért szidjátok ennyire. El vagyok képedve. Hogyan nem tudott ennyi idő alatt felfejlődni NFL szintre? Ennyi edzéssel már esküszöm én is kitanultam volna.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azert remelem egy divizio 2. hely azert meg lesz 🤔
undisputedly
A rutin miatt és a Rams várható összeomlása miatt ez azért benne van 😊
Wyatt
Amennyiben a Rams osszeomlik, visszuk a csoportot 😉
undisputedly
Amúgy simán benne van, mert ez a 49ers-védelem és futójáték nem túl erőteljes egyelőre. Viszont a passzjátékban simán benne van egy 8–8, ha valami összeáll, akkor meg simán lehetnek másodikak

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azert remelem egy divizio 2. hely azert meg lesz 🤔
undisputedly
A rutin miatt és a Rams várható összeomlása miatt ez azért benne van 😊
Wyatt
Amennyiben a Rams osszeomlik, visszuk a csoportot 😉
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azert remelem egy divizio 2. hely azert meg lesz 🤔
undisputedly
A rutin miatt és a Rams várható összeomlása miatt ez azért benne van 😊

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azert remelem egy divizio 2. hely azert meg lesz 🤔
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
hú hát ez eléggyenge volt... 😕

Ifedit ki kell vágni, minden playben jött róla a nyomás, mindegyikben. jó kurva anyját már neki. húzzon az anyjába.
braxa88
Te is érezted a csempionsip szagot? 😀

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hú hát ez eléggyenge volt... 😕

Ifedit ki kell vágni, minden playben jött róla a nyomás, mindegyikben. jó kurva anyját már neki. húzzon az anyjába.

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Az ET saga kapcsán:
A Cowboys topicban megrebegtették, hogy egyes hírek szerint a kiváló fiatal tackle La'el Collins is része lehet majd a dealnek, illetve annyi biztos hogy felvetődött a neve.
Azért egy ilyen csere most odaverne, még akkor is ha középső körös picket kéne csatolni ET mellé.
akdestroyer
A kiváló azért elég erős jelző, 1. körös tehetség, de egyelőre azért sem OG-ben, sem OT-ben nem nyújtott kiemelkedőt (hogy finoman fogalmazzunk), de jó lehet nagyon, az tény. Hogy ez a ti falatokban kijönne-e azok után, hogy a három All-Pro OL-lel felálló Dallasnál nem, azt nem merném egyértelműre venni
Wyatt
Én mindig a saját falunkhoz viszonyítok. Ha nem hiszed görgess le, minden ott van a sig képemben. 😀

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az ET saga kapcsán:
A Cowboys topicban megrebegtették, hogy egyes hírek szerint a kiváló fiatal tackle La'el Collins is része lehet majd a dealnek, illetve annyi biztos hogy felvetődött a neve.
Azért egy ilyen csere most odaverne, még akkor is ha középső körös picket kéne csatolni ET mellé.
akdestroyer
A kiváló azért elég erős jelző, 1. körös tehetség, de egyelőre azért sem OG-ben, sem OT-ben nem nyújtott kiemelkedőt (hogy finoman fogalmazzunk), de jó lehet nagyon, az tény. Hogy ez a ti falatokban kijönne-e azok után, hogy a három All-Pro OL-lel felálló Dallasnál nem, azt nem merném egyértelműre venni

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem cserélném el, hagynám, hogy holdoutoljon egész szezonban, vonnám le től a pénzt végig, majd jövőre elmehet és kapunk egy kompenzációs 3. kort.
undisputedly
szerintem max 4.kört
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem cserélném el, hagynám, hogy holdoutoljon egész szezonban, vonnám le től a pénzt végig, majd jövőre elmehet és kapunk egy kompenzációs 3. kort.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Már bármi jó lenne érte.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Az ET saga kapcsán:
A Cowboys topicban megrebegtették, hogy egyes hírek szerint a kiváló fiatal tackle La'el Collins is része lehet majd a dealnek, illetve annyi biztos hogy felvetődött a neve.
Azért egy ilyen csere most odaverne, még akkor is ha középső körös picket kéne csatolni ET mellé.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
LEhet velem van a baj, de ez az alairas nekem nagyon bejon 😀

(kello onironiaval reflektal az elmult evek szenvedeseire, a Seahawk-approachra 😀 )
undisputedly
+1 sztem is k*rva jó 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
LEhet velem van a baj, de ez az alairas nekem nagyon bejon 😀

(kello onironiaval reflektal az elmult evek szenvedeseire, a Seahawk-approachra 😀 )

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
 mobile.twitter.com/Seahawks/status/1028785955770179585/video/1

IIyen WR rosterrel szükség is lesz ilyen megmozdulásokra. 😊
akdestroyer
mi a gond a WR sorral? szerintem tök oké, Baldwin top10 WR, Lockett végre 100%os, campben tarthatatlan, Brown szerintem a nyár talán legjobb undertheradar igazolása.
és ott van Marshall, aki ha egészséges akkor jó lesz.
(+Darboh, Moore)
Graham nekem nem hiányzik. Richardson persze elment, ami fájó, de Jaron Brown szerintem hasznosabb lesz mint volt P-Rich.
braxa88
Ezekkel a dolgokkal tökre egyetértek, hatalmas potenciál lehet ebben a WR sorban, de egyenlőre még túl sok a feltételes mód.

Jaron Brown a legf*szább igazolásunk és PRich méltó utódja LEHET, ha beválik.
Lockettből simán LEHET egy mini-Tyreekhill, mert a potenciálja megvan hozzá, meg egy 1000+yos szezonhoz is, de amit eddig láttunk az egyenlőre elég karcsú volt, tudom sérült is volt meg minden.
Brandon Marshall is hatalmas segítség LEHET.
Amara Darboh nekem nagy kedvencem, belőle is bármi LEHET, de egyenlőre ő is csak annyit mutatott, hogy ne tartsuk bustnak.

Egy dolog biztos: Van egy Baldwinunk aki vitán felül top10 WR, sőt (nem az egyéni képességei hanem a Wilsonnal való kémiája miatt) simán egy top5 fegyver az NFLben.
De valakinek muszáj lesz felnőni hozzá, mert a passzjátékunk így csak félkarú óriás, egy embert könnyű leszedni a pályáról, azt pedig nem hinném hogy Wilson egész szezonban doublecoverage-be szeretne dobálni.

És ez főleg a redzone környékén okozhat majd bajokat, ahol Lockett nem tud majd megélni pusztán a sebességéből, Baldwint mindig duplázzák majd, a TE játékunk egyenlőre nagyon kérdőjeles, szóval a két távozó redzone szörnyeteg igenis nagyon hiányozhat.

De ne így legyen, számomra nagyon szexi ez a WR sor, én mindenkit szeretek, csak félek h idén sem dobbant majd senki.
Mondjuk mindegy is, mert az idei szezonban allint mondtunk a futójátékra, szóval úgyis Carson fog majd fazont adni az egész offensenek.

A sigemmel meg nincs semmi extra, simán csak mindig megnevettet. 😊

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 mobile.twitter.com/Seahawks/status/1028785955770179585/video/1

IIyen WR rosterrel szükség is lesz ilyen megmozdulásokra. 😊
akdestroyer
mi a gond a WR sorral? szerintem tök oké, Baldwin top10 WR, Lockett végre 100%os, campben tarthatatlan, Brown szerintem a nyár talán legjobb undertheradar igazolása.
és ott van Marshall, aki ha egészséges akkor jó lesz.
(+Darboh, Moore)
Graham nekem nem hiányzik. Richardson persze elment, ami fájó, de Jaron Brown szerintem hasznosabb lesz mint volt P-Rich.



amúgy te büszke vagy az OL-re, vagy mi ez a sig?
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
 mobile.twitter.com/Seahawks/status/1028785955770179585/video/1

IIyen WR rosterrel szükség is lesz ilyen megmozdulásokra. 😊

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ET-t nem látom, róla végleg lemondtunk?
akdestroyer
Igen

Eric Walden érkezett, kell az edge rusher depth.
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
ET-t nem látom, róla végleg lemondtunk?
akdestroyer
Valószínűleg Did not report listán lesz, így nem vesz el roster helyet.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
ET-t nem látom, róla végleg lemondtunk?

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
53as tipp:

QB: Wilson, Davis
RB: Carson, Penny, Davis, McKissic
FB: Madden
WR: Baldwin, Lockett, Brown, Marshall, Moore, Darboh
TE: Vannett, Dissly, Dickson
OT: Brown, Ifedi, Fant, Battle
OG: Pocic, Fluker, Odhiambo, Sweezy
C: Britt

DE: Clark, Jefferson, Green, Jackson, Smith, Martin
DT: Reed, Johnson, Jones, Stephen
LB: Wagner, Wright, Mingo, Griffin, Alexander
CB: Griffin, Maxwell, Coleman, Flowers, Thorpe, King
S: McDougald, Thompson, Hill, Alexander

K: Janikowski
P: Dickson
LS: Ott


cut/waive/ps: McGough, Prosise, McEvoy, Marcus Johnson, Swoopes, Hunt, Roos, Poona Ford, Reed, Elliott, Dontae Johnson, Tyson, Myers és sokan mások.

PUP: Dion Jordan
IR: Jamarco Jones