Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 762 — Keep pounding
En azert kicsit ovatosabb lennek. PC tette fel ismet a terkepre a csapatot, 5-6 even keresztul a liga legjobbjai kozott voltunk, most a ciklus rossz vegen vagyunk, de attol o meg a csapat tortenetenek legjobb edzoje.

Az O-t viszont el kellene engednie, mint BB a Patsnel. Hozzon egy prodigy fiatal, kreativ edzot, o pedig vigye tovabb a vedelmet es a HC szerepet. Nala ugye az a problema, hogy nagyon oreg. Barmikor benne van, hogy egeszsegromlas stb.
undisputedly
Nagyon elment a világ Carroll mellett. Ahogy odalökte az elmúlt héten Wilsont a busz alá, az minden volt csak elegáns, okos, támogató, előremutató nem.
Jelen állás szerint a Seahawks mindent kicserélt a rendszerében… Carroll - Wilson-Schneider (és Ifedi 😊 ) kivételével.
Dissident Aggressor
Ezzel egyetertek, de tul sokszor lattam mar a ligaban, hogyan mennek tonkre csaaptok, mert a "jot jobbra" akarjak cserelni. Nem mondom, hogy PC jo most, strategiai hibakat kovetett el az elmult evekben, amik azota is kisertenek, de ha jonne egy uj HC, ismet elmenne 2 ev az uj rendszer felepitesevel, es semmi bizonyitek nincs ra, hogy jobb lesz. A vedelmet es a HC posztot meghagynam neki, a tamado oldalon viszont szabad kezet kellene kapnia egy fiatalnak, aki hozhatna egy pocket QB-t RW helyere.
undisputedly
Elcserélnéd Wilsont?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
En azert kicsit ovatosabb lennek. PC tette fel ismet a terkepre a csapatot, 5-6 even keresztul a liga legjobbjai kozott voltunk, most a ciklus rossz vegen vagyunk, de attol o meg a csapat tortenetenek legjobb edzoje.

Az O-t viszont el kellene engednie, mint BB a Patsnel. Hozzon egy prodigy fiatal, kreativ edzot, o pedig vigye tovabb a vedelmet es a HC szerepet. Nala ugye az a problema, hogy nagyon oreg. Barmikor benne van, hogy egeszsegromlas stb.
undisputedly
Nagyon elment a világ Carroll mellett. Ahogy odalökte az elmúlt héten Wilsont a busz alá, az minden volt csak elegáns, okos, támogató, előremutató nem.
Jelen állás szerint a Seahawks mindent kicserélt a rendszerében… Carroll - Wilson-Schneider (és Ifedi 😊 ) kivételével.
Dissident Aggressor
Ezzel egyetertek, de tul sokszor lattam mar a ligaban, hogyan mennek tonkre csapatok, mert a "jot jobbra" akarjak cserelni. Nem mondom, hogy PC jo most, strategiai hibakat kovetett el az elmult evekben, amik azota is kisertenek, de ha jonne egy uj HC, ismet elmenne 2 ev az uj rendszer felepitesevel, es semmi bizonyitek nincs ra, hogy jobb lesz. A vedelmet es a HC posztot meghagynam neki ( vedo oldalon nem vagyunk rosszak), a tamado oldalon viszont szabad kezet kellene kapnia egy fiatalnak, aki hozhatna egy pocket QB-t RW helyere.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
En azert kicsit ovatosabb lennek. PC tette fel ismet a terkepre a csapatot, 5-6 even keresztul a liga legjobbjai kozott voltunk, most a ciklus rossz vegen vagyunk, de attol o meg a csapat tortenetenek legjobb edzoje.

Az O-t viszont el kellene engednie, mint BB a Patsnel. Hozzon egy prodigy fiatal, kreativ edzot, o pedig vigye tovabb a vedelmet es a HC szerepet. Nala ugye az a problema, hogy nagyon oreg. Barmikor benne van, hogy egeszsegromlas stb.
undisputedly
Nagyon elment a világ Carroll mellett. Ahogy odalökte az elmúlt héten Wilsont a busz alá, az minden volt csak elegáns, okos, támogató, előremutató nem.
Jelen állás szerint a Seahawks mindent kicserélt a rendszerében… Carroll - Wilson-Schneider (és Ifedi 😊 ) kivételével.

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
En azert kicsit ovatosabb lennek. PC tette fel ismet a terkepre a csapatot, 5-6 even keresztul a liga legjobbjai kozott voltunk, most a ciklus rossz vegen vagyunk, de attol o meg a csapat tortenetenek legjobb edzoje.

Az O-t viszont el kellene engednie, mint BB a Patsnel. Hozzon egy prodigy fiatal, kreativ edzot, o pedig vigye tovabb a vedelmet es a HC szerepet. Nala ugye az a problema, hogy nagyon oreg. Barmikor benne van, hogy egeszsegromlas stb.
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Srácok, én ezt nem értem, mi kell ahhoz hogy Ifedit kipicsázzák? Egyszerűen nem tudom felfogni hogy ettől az embertől akár az utcáról ne találnának jobbat? Még ha jobbat nem is de szarabbat biztos nem, már ha olyan ember jön a helyére aki ugyan ilyen szar, de kevesebb zászló érkezik rá már megérte. Az edzők miért adnak neki bizalmat, hiszen semmit nem ér ez a srác.. Wilson-al meg nem tudom mi van.. pedig ez a srác tavalyi évéhez képest nem tudja merre van arccal előre, pedig benne mindig azt szerettem hogy szívvel lélekkel tudott a pályán lenni, de ez most valahogy nem jön át. Csak nem Bevell? Mármint hogy elment, és kihat a játékára az új OC?
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Mondhatnám hogy jó reggelt, de mitől lenne az?
Ezt a hajnali produkciót valahová a nagyon szar és a kurva gyenge közé tenném be. Most ott tartok, hogy az Öreg mehet isten hírével, de azonnal, míg nagyobb baj nem lesz.

Offense: Egy nagy kalap a mértékegysége. Nincs Baldwin és meghalt a rendszer?
A támadófal hozta magát, Ifedivel az élen most már az NFL közröhejévé vált. Nincs lejjebb.
Wilson? Nagy kérdés hogy mi a túró van. Ez egy közepes QB szintnek felel meg. Most éppen csalódott vagyok.

Defense: Tulajdonképpen még több is kijött belőle mint amit vártam. Griffin kurva jó, de ez egyenlőre, Wagnerék nélkül ennyire volt elég. King nem megoldás, Thomas meg kissé még mindig rozsdásnak tűnik. Ennek ellenére nem volt akkora gebasz.

Akkor most dicsérjük megint Dicksont, abból nem lehet baj.

Majdnem elfelejtettem, a pass rush az tilos nekünk?

Szerkesztette: garrett27

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
-RW abszolut homaly, miatta veszitettunk
-Penny, az elso koros RB szinten full homaly. En is nagyobb bursttel futok nala
-Ol (habar Russ miatt sokkal rosszabbul neztek ki, mint amilyenek valojaban)

+Griffin jovore az egesz liga legjobb CB -je lesz
+Diss pedig top5 TE a kovetkezo szezonban
+ Kendricksnek volt maximum ketto edzese a csapattal, raadasul LB posztot jatszik, ami nem csak plugin and play, ennek ellenere elkepesztoen veszelyes volt a labdara (ezzel egyutt sem ertek egyet a leigazolasaval)

+ mar csak 14 meccs 😊
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jobban teszed, ha alszol 😊
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Jön valaki a ma éjjeli eredménykövetőbe?
Én leszek.
Vettem egy zsugor spar budget bort, meg egy kis ketamint, így okés lesz a dolog.
Nagyobbat fog ütni mint Mack Ifedin.

A vazelint viszont félre kell raknom a Rams elleni meccsre, mert a gumikesztyűt meg elfelejtettem. 😕

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Érdekes lesz ez a MNF. Mint jó szurkoló élőben fogom nézni, de sok jót nem várok. Wagnerék nélkül..... nem jó még belegondolni sem.
garrett27
Sok jóra ne számíts. RW magic kell a győzelemhez.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Érdekes lesz ez a MNF. Mint jó szurkoló élőben fogom nézni, de sok jót nem várok. Wagnerék nélkül..... nem jó még belegondolni sem.
garrett27
Én, biztos ami biztos vettem egy flakon vazelint.

több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Érdekes lesz ez a MNF. Mint jó szurkoló élőben fogom nézni, de sok jót nem várok. Wagnerék nélkül..... nem jó még belegondolni sem.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Wright, Wagner,Baldwin out.

Nincs se LB, se CB aki jatszatni tudnank. Csunya lesz ez a primetime.
undisputedly
Mintha nem lenne igyis elèg baja a csapatnak most még a sztárjaink is dőlnek ki. 😕 De igy érthető Kendricks leigazolása még ha csak pár meccsig is mert sztem a liga ugyis előbb eltiltja mint a biroság😃
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wright, Wagner,Baldwin out.

Nincs se LB, se CB aki jatszatni tudnank. Csunya lesz ez a primetime.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Wagner nem jatszik biztosan.

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Friday practice report:

Did Not Participate
G D.J. Fluker (hamstring)
LB K.J. Wright (knee)
LB Bobby Wagner (groin)
WR Doug Baldwin (knee)
CB Tre Flowers (hamstring)4
CB Shaquill Griffin (thigh)
S Delano Hill (hamstring)

Limited Participation
S Bradley McDougald (knee)

Full Participation
DE Frank Clark (elbow)
DE Dion Jordan (knee)

Nem akarok pánikot kelteni, de jelen állás szerint braxának kell majd beállnia LCB-be, mert kiürült a hadrafogható corner állomány. 😀

Nem baj, max megint elmegy a mix. 😀
akdestroyer
Remélem ebböl a többség csak ovatosságbol nem edzett mert különben bajok lesznek😃
Egyébként nekem olyan mintha amiota lett volna Sherman problémája hogy nem riportáltuk h egész évbe sérüléssel bajlodott azota minden kis sérülést jelentünk mindenkiröl de ezt lehet csak èn vizionálom.

Plusz friss hir hogy Tom Jonhson elküldtük (valoszinűleg visszaigazoljuk következő hèten )hogy a sok sèrültünk miatt legyen szabad roster spot és gondolom practica squadbol felhozzuk valakit. Nem mintha Johnson segitett volna a passrushunkon :/

Szerkesztette: 12th member
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Friday practice report:

Did Not Participate
G D.J. Fluker (hamstring)
LB K.J. Wright (knee)
LB Bobby Wagner (groin)
WR Doug Baldwin (knee)
CB Tre Flowers (hamstring)4
CB Shaquill Griffin (thigh)
S Delano Hill (hamstring)

Limited Participation
S Bradley McDougald (knee)

Full Participation
DE Frank Clark (elbow)
DE Dion Jordan (knee)

Nem akarok pánikot kelteni, de jelen állás szerint braxának kell majd beállnia LCB-be, mert kiürült a hadrafogható corner állomány. 😀

Nem baj, max megint elmegy a mix. 😀

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
PC meg mindig a run/run/boom rendszert akarja futtatni (az mas kerdes, hogy hatranyban nem megy, es iden tobbnyire hatranyban leszunk), arra pedig a legjobb Qb a ligaban RW. Nincs jel ami arra mutatna, hogy PC felismerte, hogy gyenge vedelemmel ez nem fog menni, es ha kifizetsz 20+ milliot / ev egy iranyitonak, akkor elvarhato lenne, hogy az a Qb kepes legyen hatara venni a csapatot. RW skillsetje nem illik egy gyenge csapatba. Luck egy 25-32 kozotti rosterbol csinal egy 10-20 kozottit,Russ egy top10 rosterbol Top1-et, de ha RW-t beteszed egy gyenge rosterbe, nem tudja hatara venni a csapatot, maximum ha dual threat uzenmodban tolja, tehat fut is elso szandekbol, az meg meg van neki tiltva, mert levadasszak. Kell melle egy jo futojatek, ezert mindent meg kellene tenni, hogy mukodjon most a futas es ne legyunk egybol 2 birtoklas hatranyban. Eddigi ismereteink szerint Russ zsenije (mert zseni) akkor jon ki, ha van egy jo futojatek amibol mehet a bootleg meg a playaction, mogottuk pedig egy vedelem ami egy TD-n belul tartja az ellenfelet.

Tudom, nem szabadna egy meccsbol levonni azt a kovetkeztetest, hogy az uj OC sem kepes RW-vel konzisztensen haldni, de most azt kivanom barcsak odaadtuk volna a clevelandnek 3 darab 1. korosert 😀 Hoztuk volna Darnoldot, egy elit DE prospectet meg egy jo RT prospectet, es meg lennenk 10+ evre 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Akkor viszont számomra ez továbbra sem kerek.
8 éve nem hallottunk kritikát Carrol szájából, pedig alkalom lett volna rá, és erre a kivételezésre - ha hiszünk a híreknek, akkor rá is ment a dinasztia öltöző.

Rebuild van, ezt vagy vele képzelik el, vagy nélküle, de a döntés gondolom már megszületett.
Ha nem vele tervezünk, akkor a váltással sem kéne várni, mert alapvetően a fr. QBhez építesz csapatot, és egy ilyen Wilson féle irányítónak tök más needjei vannak, mint egy pocket QBnek. Ebben az esetben hányszor futunk neki a rebuildnak?
Ha meg vele tervezünk, akkor meg mik ezek a hangok? És miért pont most?

több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Kezdjük ott, hogy nem az lett a konklúzió, hogy Wilson szar, hanem hogy nem játszott igazán jól -főleg a szezon előtti nagy hypehoz képest-, illetve nem fejlődik a játék bizonyos szakaszaiban. És igen ebben van edzői felelősség.

A másik fontos dolog, hogy a kérdés az volt, hogy miért kezdődött el Wilson gyilkolása, most így hirtelen, hiszen eddig kb pont ugyanúgy játszik mint tavaly, és gyengébben, mint mondjuk 15-ben. Hozzátartozik, hogy a másik (ezek szerint mértékadó) fórumon sokat foglalkoztunk azzal az offseasonban, hogy a látottak alapján NINCS érdmi változás a Seeattle támadó játékának alapfilozófiájában. Mások kicsit a routek, de pl passz játékban a dead area ugyanaz, a run first, hát hagyjuk is. A másik, hogy látni kel mi kis közösség vagyunk, éppen ezért szabadabb szájú, provokatívabb.

Wissza Willsonhoz
Az ominózus Carroll kritika, mellett megjelent több olyan írás, mint pl: Wilson the NFLs most overrated QB - Matt Millen Scoutokkal beszélt.
 bleacherreport.com/articles/2795255-nfl-insiders-what-to-make-of-footballs-most-overrated-players-and-teams

Szóval a kérdés az volt, hogy miért most, mit készít elő. Elképzelhető-e váltás QB poszton, vezetőedzői poszton, vagy csak sokak számára lett nyílvánvaló, hogy homok van a gépzetben. Nekünk meggyőződésünk, hogy nem lesz váltás, most.
Szerintem beszéljünk még kicsit Wilsonról, mert érdemes, engem legalábbis érdekelnek a vélemények.
A "másik" fórumon hasonló beszélgetés folyt le RW témában mint itt, mindenképp érdemes képbe kerülni vele, mert elgondolkodtató témákat feszegettek, erre barátom, Helm neve a grancia 😊
(Lelövöm a poént, a konklúzió hasonló lett mint itt: RW szar.)

Akiknek ez sikerült, azoktól kérdezném, hogy ti elképzelhetőnek tartjátok azt, amit odaát pedzegettek, hogy ezt a rebuildot már nélküle képzelhetjük el? Az érvrendszer amit erre felhúztak, az stabil lábakon áll, nekem mégis olyan elképzelhetetlennek tűnik ez a dolog.

Na most annyit azért szeretnék leszögezni, hogy bár az ilyen vitákban én általában pártolóként szoktam részt venni, de azért nem homokban tartom a fejem.
Igen a szívem kék-zöld, ki nem szarik a szakmaiságra, RW iz dö fákin GOAT, és amúgy is a mi fiunk kölyke, akivel hazahoztuk a Lombardit, de ez persze még nem jelenti azt hogy az általatok által leírt hiányosságok nem léteznek, vagy ne vennék róluk tudomást. Gondolom ezzel vagyunk még páran így.

De a szokást megtörni nem akarom, szóval megint a védelmében tennék pár megállapítást, mert azért volt, ahol számomra kilógott az a bizonyos lóláb.

Ha már a földbe gyaláztuk a csávót, akkor beszéljünk már kicsit a coachingról is. Érdemes.
Kezdjük a védelmek olvasásával.
Nem egy könnyű dolog, elég kevesen nagyon jók benne. Ha Wilsonnak lennének benne hiányosságai, akkor azt még lehetne a szellemi korlátaira fogni, de az, hogy a játék ezen aspektusában ennyire kiemelkedően szar, az nálam egyértelmű coaching felelősség. Ezt a srácot senki se tanította meg védelmet olvasni. Kijött az egyetemről, aztán, ahogy undi is említette, akkoriban olyan volt az O# működése, hogy ez nem is volt issue, és érdeklődés hiányában ez az előadás bizony elmaradt.
Én legalábbis ezt látom, azt kevésbé hiszem el, hogy azért tart itt, mert full hülye volt hozzá. Azért ez nem egy tanulhatatlan dolog.

Akkor ott volt a menekülés témája. Ebből több dologra is rá tudok csatolni.
Egyrészt ez a klasszik tyúktojás esete: Igen szinte lehetetlen megvédeni valakit, aki ennyit szaladgál (a zsebben, és azon kívül is), de azt azért lássuk már be, hogy a csávó sosem azért forgóajtózik ott hátul, mert olyan kurva tiszta a zseb. És igen, belefordul néha a sackbe, de minden ilyenre jut másik 2 szitu, amit rajta kívül kb senki se tudna túlélni. És sokszor még a nagyjáték is kijön belőle, amiben szintén ligaelit.
A Denver ellen minden második snapnél jött a nyomás (ha jól emlékszem 42% volt az ide kapcsolódó stat), ez azért vicc.
És nyomás alatt nem azt értem, hogy rátolták középen a falat, hanem azt, hogy általában tisztán átjutott a védő, kb sebességvesztés nélkül. Ehhez képest a mindössze 6 sack kb ajándék.

És ilyen számok mellett, hogy akarunk bármiféle felprogramozott/ütemjátékot számonkérni rajta? Én elhiszem, hogy ezen a téren is komoly hiányosságokkal kell kibékülnünk vele szemben, de azért a legtöbb ilyen játékhoz tiszta zseb kéne.
Úgy nem lehet, mittudomén, pl a zónahatárokat támadni, vagy egy slantet megdobni a 2 LB közé, hogy közben 2x ki kell lépnie a nyomás elől. Azt akkor kell eldobni amikor, és kész. Ha átjön az ember*, akkor egyből megy a gameplan a lecsóba, és onnantól max improvizálni lehet.
És jön, mert az O line már harmadik éve bottom 3.
(*4 emberes passrush ellen vagyunk kibaszottul szarok, ha még kapunk mondjuk blitzet is, akkor nem is az a kérdés hogy lesz-e nyomás, hanem az, hogy honnan? Vagy honnan nem?*)

Egyetértek undival, ennek rendszerszintű alkalmazásához nem biztos, hogy Wilson lenne a legalkalmasabb, de egyenlőre nem ő ennek a legnagyobb kerékkötője.
És ez is coaching felelősség nálam, Cablenek (lassan 2 éve) semmi keresnivalója nem lett volna itt. Ezzel a TC expirementtel tönkrevágta Bevell munkáját is.

Én így látom, de szóljatok le nyugodtan, ha hülyeséget írtam valahol. 😊

Továbbra is áll a kérdés.
1: Rebuild RW-al, vagy nélküle, avagy mi lesz, ha 30 fölött kopik a sebessége amiből él, pocket irányítónak viszont max középszer?
2: Opció-e egyáltalán a tankolás?
akdestroyer

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Szerintem beszéljünk még kicsit Wilsonról, mert érdemes, engem legalábbis érdekelnek a vélemények.
A "másik" fórumon hasonló beszélgetés folyt le RW témában mint itt, mindenképp érdemes képbe kerülni vele, mert elgondolkodtató témákat feszegettek, erre barátom, Helm neve a grancia 😊
(Lelövöm a poént, a konklúzió hasonló lett mint itt: RW szar.)

Akiknek ez sikerült, azoktól kérdezném, hogy ti elképzelhetőnek tartjátok azt, amit odaát pedzegettek, hogy ezt a rebuildot már nélküle képzelhetjük el? Az érvrendszer amit erre felhúztak, az stabil lábakon áll, nekem mégis olyan elképzelhetetlennek tűnik ez a dolog.

Na most annyit azért szeretnék leszögezni, hogy bár az ilyen vitákban én általában pártolóként szoktam részt venni, de azért nem homokban tartom a fejem.
Igen a szívem kék-zöld, ki nem szarik a szakmaiságra, RW iz dö fákin GOAT, és amúgy is a mi fiunk kölyke, akivel hazahoztuk a Lombardit, de ez persze még nem jelenti azt hogy az általatok által leírt hiányosságok nem léteznek, vagy ne vennék róluk tudomást. Gondolom ezzel vagyunk még páran így.

De a szokást megtörni nem akarom, szóval megint a védelmében tennék pár megállapítást, mert azért volt, ahol számomra kilógott az a bizonyos lóláb.

Ha már a földbe gyaláztuk a csávót, akkor beszéljünk már kicsit a coachingról is. Érdemes.
Kezdjük a védelmek olvasásával.
Nem egy könnyű dolog, elég kevesen nagyon jók benne. Ha Wilsonnak lennének benne hiányosságai, akkor azt még lehetne a szellemi korlátaira fogni, de az, hogy a játék ezen aspektusában ennyire kiemelkedően szar, az nálam egyértelmű coaching felelősség. Ezt a srácot senki se tanította meg védelmet olvasni. Kijött az egyetemről, aztán, ahogy undi is említette, akkoriban olyan volt az O# működése, hogy ez nem is volt issue, és érdeklődés hiányában ez az előadás bizony elmaradt.
Én legalábbis ezt látom, azt kevésbé hiszem el, hogy azért tart itt, mert full hülye volt hozzá. Azért ez nem egy tanulhatatlan dolog.

Akkor ott volt a menekülés témája. Ebből több dologra is rá tudok csatolni.
Egyrészt ez a klasszik tyúktojás esete: Igen szinte lehetetlen megvédeni valakit, aki ennyit szaladgál (a zsebben, és azon kívül is), de azt azért lássuk már be, hogy a csávó sosem azért forgóajtózik ott hátul, mert olyan kurva tiszta a zseb. És igen, belefordul néha a sackbe, de minden ilyenre jut másik 2 szitu, amit rajta kívül kb senki se tudna túlélni. És sokszor még a nagyjáték is kijön belőle, amiben szintén ligaelit.
A Denver ellen minden második snapnél jött a nyomás (ha jól emlékszem 42% volt az ide kapcsolódó stat), ez azért vicc.
És nyomás alatt nem azt értem, hogy rátolták középen a falat, hanem azt, hogy általában tisztán átjutott a védő, kb sebességvesztés nélkül. Ehhez képest a mindössze 6 sack kb ajándék.

És ilyen számok mellett, hogy akarunk bármiféle felprogramozott/ütemjátékot számonkérni rajta? Én elhiszem, hogy ezen a téren is komoly hiányosságokkal kell kibékülnünk vele szemben, de azért a legtöbb ilyen játékhoz tiszta zseb kéne.
Úgy nem lehet, mittudomén, pl a zónahatárokat támadni, vagy egy slantet megdobni a 2 LB közé, hogy közben 2x ki kell lépnie a nyomás elől. Azt akkor kell eldobni amikor, és kész. Ha átjön az ember*, akkor egyből megy a gameplan a lecsóba, és onnantól max improvizálni lehet.
És jön, mert az O line már harmadik éve bottom 3.
(*4 emberes passrush ellen vagyunk kibaszottul szarok, ha még kapunk mondjuk blitzet is, akkor nem is az a kérdés hogy lesz-e nyomás, hanem az, hogy honnan? Vagy honnan nem?*)

Egyetértek undival, ennek rendszerszintű alkalmazásához nem biztos, hogy Wilson lenne a legalkalmasabb, de egyenlőre nem ő ennek a legnagyobb kerékkötője.
És ez is coaching felelősség nálam, Cablenek (lassan 2 éve) semmi keresnivalója nem lett volna itt. Ezzel a TC expirementtel tönkrevágta Bevell munkáját is.

Én így látom, de szóljatok le nyugodtan, ha hülyeséget írtam valahol. 😊

Továbbra is áll a kérdés.
1: Rebuild RW-al, vagy nélküle, avagy mi lesz, ha 30 fölött kopik a sebessége amiből él, pocket irányítónak viszont max középszer?
2: Opció-e egyáltalán a tankolás?

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Panik mod. Mi ez, egy bunozot igazoltunk 😀
undisputedly
De mi az hogy pánik mód? Nyitva van a csempionsip ablak vagy mi a f*sz van? Win now? Nekünk nem szóltak.

Azt kéne csinálni amit a Rams, át kéne struktúrálni egy rakat szerződést (ebbe még ET is beleférne ha adunk neki valami orrnehéz contractot), aztán lehet a draftról meg az FA piacról építkezni, lesz space.
Meg amúgy is egy rebuilddal összeegyeztethetelen egy olyan év ahol magasan húzunk a drafton? Tömjük a hiányposztokat?

Kabaré. Mi lesz a következő? Megint kiáruljuk a draftpickeket/cap spacet középszar játékosokért bűnözőkért?
Hol a jófiú imidzs?
Hol a rebuild?

El vagyok keseredve.
akdestroyer
üdv a klubban. egy Tomsula, Csip után mi már megtisztultunk 😀

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Panik mod. Mi ez, egy bunozot igazoltunk 😀
undisputedly
de legalabb egy white collar, nem vmi novero 😀
Borbinho
máris jobban hangzik 😀

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Panik mod. Mi ez, egy bunozot igazoltunk 😀
undisputedly
De mi az hogy pánik mód? Nyitva van a csempionsip ablak vagy mi a f*sz van? Win now? Nekünk nem szóltak.

Azt kéne csinálni amit a Rams, át kéne struktúrálni egy rakat szerződést (ebbe még ET is beleférne ha adunk neki valami orrnehéz contractot), aztán lehet a draftról meg az FA piacról építkezni, lesz space.
Meg amúgy is egy rebuilddal összeegyeztethetelen egy olyan év ahol magasan húzunk a drafton? Tömjük a hiányposztokat?

Kabaré. Mi lesz a következő? Megint kiáruljuk a draftpickeket/cap spacet középszar játékosokért bűnözőkért?
Hol a jófiú imidzs?
Hol a rebuild?

El vagyok keseredve.

Szerkesztette: akdestroyer