Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Amugy Justin Coleman CB is jött a patsből

Es közben Rubin eladó
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
ez mondjuk erős.

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Kearse az mínusz szal semmi gáz a 2.körrel 😊
Avrip-Bennett-Richardson-Clark négyestől illene konstans nyomást gyakorolni
braxa88
Meg alacsony lesz a 2. körötök mondjuk, csak én Sheldon rendbontó magatartása és gyengébb teljesítménye miatt nem bíztam ilyen magas ellenértékben. 😊
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kearse az mínusz szal semmi gáz a 2.körrel 😊
Avrip-Bennett-Richardson-Clark négyestől illene konstans nyomást gyakorolni
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Schefter szerint Kearse mellett 2. körötök jön és 7. köröket cserélnek a csapatok.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ezt GM játékban vétóznánk 😀
gabokocka
Rapoport szerint Kearse mellett 2. vagy 3. kör jön még, sztem ez már marha sok Sheldonért. 😀
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Ezt GM játékban vétóznánk 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Oriasi kiralysag
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter‏ @AdamSchefter
Jets trading DL Sheldon Richardson to Seattle for WR Jermaine Kearse and draft considerations, per source.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Benjamin Allbright @AllbrightNFL
The #Seahawks are trying to work a trade with the #Jets for Sheldon Richardson

Kearse is benne lehet a tradeben.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A 4. ps game tanulsága, hogy iszonyat nagy trollok vagyunk 😛 😀
TGA
na miért? nem láttam a meccset
braxa88
De pont láttam. utolsó 5 percre gondoltam, és az általam amúgy nagyon szeretett JDRio mester fejére a végén. Jó nem volt tétje az eredménynek (a mutatott játéknak igen), de azért ott volt Rio arcán, hogy mindegy is, de azért a faszom....
TGA
El is mondod mi volt?
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
A 4. ps game tanulsága, hogy iszonyat nagy trollok vagyunk 😛 😀
TGA
na miért? nem láttam a meccset
braxa88
De pont láttam. utolsó 5 percre gondoltam, és az általam amúgy nagyon szeretett JDRio mester fejére a végén. Jó nem volt tétje az eredménynek (a mutatott játéknak igen), de azért ott volt Rio arcán, hogy mindegy is, de azért a faszom....

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A 4. ps game tanulsága, hogy iszonyat nagy trollok vagyunk 😛 😀
TGA
na miért? nem láttam a meccset
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
A 4. ps game tanulsága, hogy iszonyat nagy trollok vagyunk 😛 😀

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Love Our Brothers!
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
hoppá, Brock! Szegényről el is felejtkeztem. 😊

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Az hagyján, de az megvan hogy Jeremy Lane és Alex Collins is trade listán van?

Collinsnál nincs kérdés ilyen futóállomány mellett, de Lane neve számomra meglepetés. Azt tudtam hogy a PC Griffinnel képzeli el a jövőt, mint Sherman párja, de...!
1: Nickel játékoknál Lane még mindig nagyon jó lenne slotba.
2: Lehet hogy majd az egész védelmet feltankoltunk a drafton, de pont a CB poszt nem annyira vastag. Ki van a kezdőkön túl ha jön egy sérülés? Thorpe, Desir, Elliot? Mike Tyson?
akdestroyer
Brock

Kearse Collins és Lane is mehet hátsókörért
Aztan hozzuk Sheldon Richardsont
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Az hagyján, de az megvan hogy Jeremy Lane és Alex Collins is trade listán van?

Collinsnál nincs kérdés ilyen futóállomány mellett, de Lane neve számomra meglepetés. Azt tudtam hogy a PC Griffinnel képzeli el a jövőt, mint Sherman párja, de...!
1: Nickel játékoknál Lane még mindig nagyon jó lenne slotba.
2: Lehet hogy majd az egész védelmet feltankoltunk a drafton, de pont a CB poszt nem annyira vastag. Ki van a kezdőkön túl ha jön egy sérülés? Thorpe, Desir, Elliot? Mike Tyson?

Tavaly a S poszt vékonyságának ittuk a meg a levét, félek hogy idén a CB állomány lehet a mumusunk. Mondjuk Sherman nem egy Okung, kvázi elpusztíthatatlan, ennek azért örüljünk.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 bleacherreport.com/articles/2730571-seahawks-trade-rumors-seattle-reportedly-trying-to-deal-wr-jermaine-kearse

Állítólag elakarjuk tradelni curse-t! Mondjuk nemtom kinek kellhet, kb a Bearst tudom elképzelni.
Sebii
Én úgy emlékszek hogy Kearse nem volt olyan rossz, mi az oka hogy meg akartok válni tőle?
Tomcsik
mert a 2016os szezonja ocsmányszar volt. És Baldwin, Richardson, Lockett, Kasen Williams jobb. És ott van még McEvoy és Darboh.
(preseasonban amugy nem volt szar a ST bénázáson kívűl)

de a SB TDjét amikor pattantak le róla a denveri védők sose feledjük 😊
braxa88
Igen bennem még valszeg az a SB elkapás élt 😊

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 bleacherreport.com/articles/2730571-seahawks-trade-rumors-seattle-reportedly-trying-to-deal-wr-jermaine-kearse

Állítólag elakarjuk tradelni curse-t! Mondjuk nemtom kinek kellhet, kb a Bearst tudom elképzelni.
Sebii
Én úgy emlékszek hogy Kearse nem volt olyan rossz, mi az oka hogy meg akartok válni tőle?
Tomcsik
mert a 2016os szezonja ocsmányszar volt. És Baldwin, Richardson, Lockett, Kasen Williams jobb. És ott van még McEvoy és Darboh.
(preseasonban amugy nem volt szar a ST bénázáson kívűl)

de a SB TDjét amikor pattantak le róla a denveri védők sose feledjük 😊
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 bleacherreport.com/articles/2730571-seahawks-trade-rumors-seattle-reportedly-trying-to-deal-wr-jermaine-kearse

Állítólag elakarjuk tradelni curse-t! Mondjuk nemtom kinek kellhet, kb a Bearst tudom elképzelni.
Sebii
Én úgy emlékszek hogy Kearse nem volt olyan rossz, mi az oka hogy meg akartok válni tőle?

több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
 bleacherreport.com/articles/2730571-seahawks-trade-rumors-seattle-reportedly-trying-to-deal-wr-jermaine-kearse

Állítólag elakarjuk tradelni curse-t! Mondjuk nemtom kinek kellhet, kb a Bearst tudom elképzelni.
Sebii
A keretszűkítés után bárki ingyen leigazolhatja. | mi valszeg ugyis cuttoljuk |

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 361
 bleacherreport.com/articles/2730571-seahawks-trade-rumors-seattle-reportedly-trying-to-deal-wr-jermaine-kearse

Állítólag elakarjuk tradelni curse-t! Mondjuk nemtom kinek kellhet, kb a Bearst tudom elképzelni.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Griffin nagyon tehetséges gyerek, de segítség nélkül elvész nagy területen. szerintem erre játszanak majd az ellenfelek is. Elképzelhetőnek tartom, hogy Earl Thomasznak rendszeresen be kell segítenie.
TGA
Ez a DB lényege évek óta. Egy olyan korszakos CB-el rendelkezünk a jobb oldalon, hogy elég gyakran előfordul, hogy egész meccs alatt nem is néz arra a QB.
Egy Earl Thomad kaliberű FS számára pedig az, hogy csak a pálya felét kell fedezni a hosszú bombáknál, az egy akkora mismatch amivel azóta sem tudnak mit kezdeni az ellenfelek.

Amíg ez így marad, addig lesz támogatás, és Griffinnek jó élete lesz.

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ja juteszembe, napi funfact:
A KC elleni meccs top 3 playere a PFF szerint:
Edge Cassius Marsh, 86.8 overall grade
RB/WR J.D. McKissic, 80.8 overall grade
WR Jermaine Kearse, 80.6 overall grade

D: D: D: D:

Amúgy valaki írta lentebb, hogy az alapembereknek szerinte nincsen félnivalója.
Hát szerintem meg az idei draft az utóbbi 5 év legjobbika volt, és a PO-ra elég sok újonc vagy új arc fog megragadni az eddigi kezdők rovására.
+
Nazair Jones nekem tetszik, szerintem Carrolléknak is, legalább annyi snapet kaphat majd, mint a Reed-Rubin páros. És akkor hol van még McDowell ugye.
Griffinben szerintem megtaláltuk a másik kezdő cornert, számomra ő a szegény ember Shermanje. Lane slotba jólesz.
Williams is most robbanhat be, minőségi ember lesz rotációba, de ilyen WR állomány mellett a kezdőhöz azért nem fog odaférni.
Carson csiszolatlan gyémánt, csak neki sem tudom hol lesz helye a Lacy-Prosise-Rawls trió mellett. Hát ez sem lesz egy egyszerű szülés.
Hill mérföldekkel jobban néz ki Terrellnél, bár örülnék ha rá nem nagyon lenne majd szükség.
-
Pocic hatalmas kérdőjel számomra, nem tudom mi ez a csend vele kapcsolatban, nem nagyon erőltették, pedig azon a kevés snapen, ahol odaengedték jól mozgott, direkt néztem őt. Vagy nagyon rutintalan még, vagy bust, nem tudom mit láttak a TC-ben Carrollék, én azért továbbra is hiszek benne.
Darboht nem nagyon figyeltem, róla nem formálnék véleményt.
akdestroyer
Curse teljesítménye 0, hiszen bár volt frenetikus megmozdulása a támadó oldalon, ST-ben a hibája TD-t ért.
Pocic-ról beszéltünk a draft után, akkor is jeleztük, hogy hosszú út áll elötte mert valós poszt nélküli játékos
Nazier Jones ügyes atléta, jól mozog.
Griffin nagyon tehetséges gyerek, de segítség nélkül elvész nagy területen. szerintem erre játszanak majd az ellenfelek is. Elképzelhetőnek tartom, hogy Earl Thomasznak rendszeresen be kell segítenie.

Számomra az elkapóparádé, a kemény futások mellett is a meccs jelenete Sherman szerelése volt.

Lehet csak engem zavar, de szinte egyáltalán nincs ütemjátékunk. Boykin szenvedett is.... és ez nem csak az ő hibája.

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S