Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Csendben beteszem ezt:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Srácok az teljességgel lehetetlen hogy valahonnan szerezzenek draftolatlan, OL embereket, mert azt nehéz elhinni hogy pl Odhiambo-tól nincsen jobb a hoppon maradt emberekből.. vagy a kuka alján. Lehet butaságot kérdeztem, de ez már több mint vicc kategória. Igaz az OL-re hogy nagyon összeszokott srácok kellenek, de ez már itt majdnem mindegy.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nézem a meccseteket, hááát amit Wilsonnal művelnek....az büntetőjogi kategória Cabelék részéről s ebben PC is benne van, hogy hagyja... így is majdnem két gyűrűje van, h soha nem védték meg rendesen, de ha nég megvédték volna....

Kitartást Wilsonnak!
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
OL témához: Egyszerűen érthetetlen, hogy Cable-t még mindig engedik garázdálkodni... 3 éve ugyanaz a sztori, ami megöli az O#-t. Azt gondolom, nem arról van itt szó, hogy spórolunk, Jöttek folyamatosan korai körös pickek, FA-ról offseasonben korábban érkezett Eric Winston és Jahri Evans is, egyikük sem került rosterre vetminnel, ennek ellenére Winston következő szezonban folyamatosan játszott a Bengalsban, Evans második éve kezdő más helyen mióta kitettük, most Joeckel is jött, róla azt gondolom, hogy ha Top 3 pickhez mindenképp bust, de egy közepes szintet tudna hozni. Britt és Glow mutatott életjeleket tavaly. Ennek ellenére évek óta nem áll össze a dolog, és mégse merülnek fel kételyek a rendszer sikerességével kapcsolatban ?
Nadal17
pont azon filóztam magamban, hogy milyen is lehet egy edzői beszélgetés Pete és Cable között?
azért ezt a rakás foshalmazt amit tegnap műveltek számonkérik valahogy Cable-n? le van szúrva amúgy rendesen? vagy még megvan a bizalom? mi alapján? mit tud mondani, ami biztató a jövőre nézve? Pete látja a koncepciót ami talán senki más nem, vagy rá van hagyva az egész, hogy a hawksnak mindig ilyen fala lesz most már?

valaki írta itt korábban, hogy a Rams elleni mindkét meccset behúzzuk,
szerintem örüljünk ha wilsont, nem törik rommá Donaldék
papírfoma szerint ennél erősebb védőfalak jönnek: Titans, Giants,Texans... pfff :/
nem vagyok optimista

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
OL témához: Egyszerűen érthetetlen, hogy Cable-t még mindig engedik garázdálkodni... 3 éve ugyanaz a sztori, ami megöli az O#-t. Azt gondolom, nem arról van itt szó, hogy spórolunk, Jöttek folyamatosan korai körös pickek, FA-ról offseasonben korábban érkezett Eric Winston és Jahri Evans is, egyikük sem került rosterre vetminnel, ennek ellenére Winston következő szezonban folyamatosan játszott a Bengalsban, Evans második éve kezdő más helyen mióta kitettük, most Joeckel is jött, róla azt gondolom, hogy ha Top 3 pickhez mindenképp bust, de egy közepes szintet tudna hozni. Britt és Glow mutatott életjeleket tavaly. Ennek ellenére évek óta nem áll össze a dolog, és mégse merülnek fel kételyek a rendszer sikerességével kapcsolatban ?
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Undi!

Engem tényleg szokott érdekelni a véleményed.
Van némi ellentmondás abban, amit írsz, ki is emelném.
TGA
Én nem látok ellentmondást. Tegyük fel a jövő héten 20%-al jobban fog üzemelni a fal, és három driveból nem 2 hanem csak 1,5 sacket átlagolunk, tehát jobb lett a fal, 1.pont kipipálva. Attól bizony még a csapat kerékkötői maradnak, 2.pont is rendben.

Az a baj, hogy mi nem a Jets vagyunk, hogy mienk a szabadügynökpiacon a világ pénze és veszünk élvonalbeli már bizonyított falembereket, márpedig kb ez lenne az egyetlen megoldás. Működhetne az is, hogy az első 3 körben az OL-be húzunk, és bízunk benne, hogy legalább 1 lesz ezek közül, aki nem bust, de sajnos az mind jól ismerjük a Haws OL pickeket, így ezt se tartom életbiztosításnak. Főleg hogy mérget innék rá, hogy az első körben majd megint nem OLbe húzunk. Jön majd egy TE, DE, vagy LB, de az OT nem lesz prioritás, ahogy idén sem volt az.

Nekem az a nagy félemem, hogy egy A.Donald-Odhiambo párharc season ending lehet Wilson számára, de ez kb bármelyik meccsre igaz. A tűzzel játszunk.
akdestroyer
nyugi, most vasárnap úgyis lenyomtok minket, aztán egymás vállára borultok 😀

több mint 6 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
következő drafton legalább 2-3 pick az OL-be plusz normális O-Fal kócs és minden happy
ThundersNFL
És egy új QB az elhalálozott helyére.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 885 — !SuPeR6BoWL!
következő drafton legalább 2-3 pick az OL-be plusz normális O-Fal kócs és minden happy

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
1. Lesz jobb az O-line. Elso meccs, meg ossze kell szokniuk. Kerdes, hogy mekkora a szíling naluk. Szerintem nem magas. Kiderulhet, hogy ez a GB front ligaelit, es ezert omlott ossze 3 emberes rushra is a fal, de ez valoszinutlen. A plafon ennek a falnak nagyon alacsonyan van.

2. A vedelem mar most, egy fordulo utan frusztralt a stabbal/tamadokkal. Olvassatok el a nyilatkozatokat. A lockerroomban mar nem Clem es Red ul, akik tompitanakbaz ilyen feszultseget. Tavaly mar a palya szelen elkuldtek Bevellt a busba a jatekosok, de azblegalabb ev vege fele volt. Iden talan mar felidoben.

3. Az O fal mar 3. eve az egyertelmu ketekkotoje a csapatnak. Valakinek szemelyes felelosseget kell vallalnia.

4. A csoportunk elkepesztoen gyenge format mutat.
undisputedly
Undi!

Engem tényleg szokott érdekelni a véleményed.
Van némi ellentmondás abban, amit írsz, ki is emelném.
De mindegy is, viszont azt mondd már meg, hogy mitől esz jobb az OL, vagy maga az O?
TGA
Szerintem nincs ellentmondás.

1. Az OL miatt szívtunk ki az előző két szezonban.
2. Az idei első meccsen nyújtottnál lesz jobb az OL teljesítménye, de a plafon, a skill cap továbbra is alacsony náluk. Olyannyira alacsony, hogy idén is egyértelműen ők a gyenge láncszem.
Amiért előrelépést remélek az az, hogy az első pár forduló után tavaly is össze tudta kapni őket Cable, mondjuk egy 1-10-es skálán év elején 1,5-es szinten dolgoztak, év közben pedig felmentek 3,5-re. A kommunikációt és a passprot hívásokat lehet javítani, a végrehajtásukat már kevésbé (szezon közben).

Bevell talán optimalizálja kicsit a playhívást, az is segíthet. A remény hal meg utoljára.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Az a baj, hogy mi nem a Jets vagyunk, hogy mienk a szabadügynökpiacon a világ pénze
akdestroyer
Na ennek örülj, + annak, hogy kb 4 emberre vagytok egy elit O-faltól, voltatok már 5re is 😊
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
2 dologra vágyok most egy elit OTnél is jobban.
1. Egy számadatra, hogy 60 perc alatt akkor most végülis hány passzt tudott Wilson célba juttatni, és ez a szám magasabb-e a sackek számánál?
2. Egy gifre TGA -tól arról a jelenetről, amikor a 3 emberes GB passzrush mindhárom embere egyenes vonalban, akadály nélkül ér oda Russellhez, olyan 3mpn belül.

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Undi!

Engem tényleg szokott érdekelni a véleményed.
Van némi ellentmondás abban, amit írsz, ki is emelném.
TGA
Én nem látok ellentmondást. Tegyük fel a jövő héten 20%-al jobban fog üzemelni a fal, és három driveból nem 2 hanem csak 1,5 sacket átlagolunk, tehát jobb lett a fal, 1.pont kipipálva. Attól bizony még a csapat kerékkötői maradnak, 2.pont is rendben.

Az a baj, hogy mi nem a Jets vagyunk, hogy mienk a szabadügynökpiacon a világ pénze és veszünk élvonalbeli már bizonyított falembereket, márpedig kb ez lenne az egyetlen megoldás. Működhetne az is, hogy az első 3 körben az OL-be húzunk, és bízunk benne, hogy legalább 1 lesz ezek közül, aki nem bust, de sajnos az mind jól ismerjük a Haws OL pickeket, így ezt se tartom életbiztosításnak. Főleg hogy mérget innék rá, hogy az első körben majd megint nem OLbe húzunk. Jön majd egy TE, DE, vagy LB, de az OT nem lesz prioritás, ahogy idén sem volt az.

Nekem az a nagy félemem, hogy egy A.Donald-Odhiambo párharc season ending lehet Wilson számára, de ez kb bármelyik meccsre igaz. A tűzzel játszunk.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
1. Lesz jobb az O-line. Elso meccs, meg ossze kell szokniuk. Kerdes, hogy mekkora a szíling naluk. Szerintem nem magas. Kiderulhet, hogy ez a GB front ligaelit, es ezert omlott ossze 3 emberes rushra is a fal, de ez valoszinutlen. A plafon ennek a falnak nagyon alacsonyan van.

2. A vedelem mar most, egy fordulo utan frusztralt a stabbal/tamadokkal. Olvassatok el a nyilatkozatokat. A lockerroomban mar nem Clem es Red ul, akik tompitanakbaz ilyen feszultseget. Tavaly mar a palya szelen elkuldtek Bevellt a busba a jatekosok, de azblegalabb ev vege fele volt. Iden talan mar felidoben.

3. Az O fal mar 3. eve az egyertelmu ketekkotoje a csapatnak. Valakinek szemelyes felelosseget kell vallalnia.

4. A csoportunk elkepesztoen gyenge format mutat.
undisputedly
Undi!

Engem tényleg szokott érdekelni a véleményed.
Van némi ellentmondás abban, amit írsz, ki is emelném.
De mindegy is, viszont azt mondd már meg, hogy mitől esz jobb az OL, vagy maga az O?
TGA

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
1. Lesz jobb az O-line. Elso meccs, meg ossze kell szokniuk. Kerdes, hogy mekkora a szíling naluk. Szerintem nem magas. Kiderulhet, hogy ez a GB front ligaelit, es ezert omlott ossze 3 emberes rushra is a fal, de ez valoszinutlen. A plafon ennek a falnak nagyon alacsonyan van.

2. A vedelem mar most, egy fordulo utan frusztralt a stabbal/tamadokkal. Olvassatok el a nyilatkozatokat. A lockerroomban mar nem Clem es Red ul, akik tompitanakbaz ilyen feszultseget. Tavaly mar a palya szelen elkuldtek Bevellt a busba a jatekosok, de azblegalabb ev vege fele volt. Iden talan mar felidoben.

3. Az O fal mar 3. eve az egyertelmu ketekkotoje a csapatnak. Valakinek szemelyes felelosseget kell vallalnia.

4. A csoportunk elkepesztoen gyenge format mutat.
undisputedly
Undi!

Engem tényleg szokott érdekelni a véleményed.
Van némi ellentmondás abban, amit írsz, ki is emelném.
De mindegy is, viszont azt mondd már meg, hogy mitől esz jobb az OL, vagy maga az O?

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
A másik dráma a futójáték teljes csődje. Lacy nem fér át a lyukon. de azon a lyukon más sem fér át.
TGA
Nekem nagyon tetszett Carson, a draft steelje lehet. Lacy nem tudott ezzel az O val mit kezdeni, de Chris még a nem létező fal mögött is képes volt pár nagy játékra. Grat!

Kérdés: Fogunk-e a jövő tavaszi drafton OLbe húzni legalább 3 alkalommal?
akdestroyer
Ifedi meg Odhiambo féléket? Drága jó isten, hogy szidtuk Carpentert meg Giacominit, no meg Mr. Foulstart Okungot!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
A másik dráma a futójáték teljes csődje. Lacy nem fér át a lyukon. de azon a lyukon más sem fér át.
TGA
Nekem nagyon tetszett Carson, a draft steelje lehet. Lacy nem tudott ezzel az O val mit kezdeni, de Chris még a nem létező fal mögött is képes volt pár nagy játékra. Grat!

Kérdés: Fogunk-e a jövő tavaszi drafton OLbe húzni legalább 3 alkalommal?

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
1. Lesz jobb az O-line. Elso meccs, meg ossze kell szokniuk. Kerdes, hogy mekkora a szíling naluk. Szerintem nem magas. Kiderulhet, hogy ez a GB front ligaelit, es ezert omlott ossze 3 emberes rushra is a fal, de ez valoszinutlen. A plafon ennek a falnak nagyon alacsonyan van.

2. A vedelem mar most, egy fordulo utan frusztralt a stabbal/tamadokkal. Olvassatok el a nyilatkozatokat. A lockerroomban mar nem Clem es Red ul, akik tompitanakbaz ilyen feszultseget. Tavaly mar a palya szelen elkuldtek Bevellt a busba a jatekosok, de azblegalabb ev vege fele volt. Iden talan mar felidoben.

3. Az O fal mar 3. eve az egyertelmu ketekkotoje a csapatnak. Valakinek szemelyes felelosseget kell vallalnia.

4. A csoportunk elkepesztoen gyenge format mutat.
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Lehet szidni a O falat de nem érdemes, mert gyakorlatilag nem létezik. Igazuk volt Ricsiéknek, mi más moziban ülünk az O fal tekintetében mint Carrollék. Ők elégedettek mi meg Wilson életéért imádkozunk a szűzanyához.
A D viszont minden tiszteletet megérdemel. Folyamatosan a pályán voltak és még térden állva is harcoltak. Richardson, Reed, Bennett, Clark, és Avril is legalább egyszer lesántikált a pályáról. Bízzunk benne hogy nem dőlnek ki a sorból. Persze ha idén ennyit kell fent lenniük, akkor úgyis sanyi a SB álmoknak.
Bennett egyébként továbbra is egy ökör, de kell ebbe a védelembe. Richardson nem volt olcsó, de minden fillérért meg fog dolgozni.
Hazai pálya? Volt. Tudtuk hogy lesz, de azért Graham eseténél Kassai Viktor jutott eszembe. Az nem benézés volt, mert 1 méterre állt a spori. Lane ügyét nem kell kiemelni, mert ott tényleg a visszaütésnél kapcsolt be a zebra kamerája.
A nap elkapása nálam Darboh-é. Kár hogy kiöklelték a levegőben.
Jobb volt a Packers, megérdemelten nyert, nekünk meg igen sok a feladatunk ha akarunk valami komolyat művelni az idén.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ütemjáték nincs, a gameplan annyiban merült ki, hogy ha nem verik bele Wilson fejét a betonba 2 secen belül, akkor próbálja meg menekülés közben valakinek odadobni.
akdestroyer
Ez az egyik dráma. Én nem tudom kinek a bűne, de felháborító, hogy mennyire nincsenek rövid ütemű passzjátékok
Nem hiszem el, hogy olyan nagyon nehéz megtanítani... jimmy számolj egy-és-kéét, és felnézel a külső válladhoz/ eggyéskéétés befele vágsz és hááés felnézel. Ez konkrétan nem megy. Jimmy Graham és Russel Wilson 3. éve eredményesen szinte csak területre képesek együtt játszani.
Létezik erre sok módszer, de ha végképp nem megy, akkor ott a dedós módszer. Ugrálókötél tandem Baldwin - Graham -Wilson. Kettő hajt, harmadik ugrál.

A másik dráma a futójáték teljes csődje. Lacy nem fér át a lyukon. de azon a lyukon más sem fér át.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Na lássuk.
Pro:
1. Büntet a defense, ezzel a super bowlig lehet menni. Az hogy 45 percen keresztül 7 ponton tartottuk a GBt, az unreal kategória.
2. Griffin szerintem helytállt tisztelettel. Bár Chancellor árnyékként követte, annyira nem volt rá szükség. Bekapott pár játékot, de basszus kb egész meccsen a defense volt a pályán, szerintem belefért...
3. A passrush feléledt hamvaiból, előszezonban csak beszéltünk róla, most tényleg volt. Amíg rá nem jöttek hogy a gyors rövidpasszos játék az amivel meg lehet minket verni, de ez már másik kérdés.
Na és akkor nagy levegő.
Kontra:
1.Az offense egy kalap szar. De nagyon nagy kalapot tessék elképzelni. 3 driveból, 2 sack, kb ez volt az arány, az offense kb fent se a volt a pályán.
Ütemjáték nincs, a gameplan annyiban merült ki, hogy ha nem verik bele Wilson fejét a betonba 2 secen belül, akkor próbálja meg menekülés közben valakinek odadobni.
A GB secondarynak egész meccsen nem volt dolga 1 driveot leszámítva. Wilsonnak egszerűen passzolni nem volt ideje, így hiába áll fent egy elit közeli elkapóbrigád. Ez így kurvára kevés.
2. A nessesary flagek. Még mindig. Lehetőleg kulcsjátékoknál. Már bevittük a picksixet, de gyorsan szabálytalankodjuk egyet, hogy ne kapjunk pontot. 2 and 10 helyett csináljunk 1 and 5 öket a legfontosabb pillanatokban mert miért ne. Vakarom az arcom.

Jollyjoker: hazaipálya rulez, ha Graham esete nem volt pass interference, akkor nem tudom mi az.

Mindezek mellett meg kell említeni hogy a GB megérdemelte a wint, mert kevésbé szarul játszottak mint mi, de ezt azért be lehetett volna húzni.
Igen idény eleji forma, a baj az, hogy az offense falból nem látom hogy lehetne bármi is, bármennyi idő alatt.

Ui: nem tudom emlékeztek-e amikor a 13-3as szezonról beszéltem. Ha legközelebb ilyet csinálok valaki verjen agyon egy szívlapáttal. Az O fal meg rémálmaimban ne jöjjön elő, Sowell meg Webb megszakadtak a röhögéstől kb.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
zseniális a front 7,
28-as nem játékos még, de nem reménytelen
Laneért kár.
Thomas még nem az igazi.

Richardsonért nem volt sok a 2. Kör.

Jobb volt a GB, már csak azért is, mert a Seattlenek nincs támadójátéka. A fal persze szar, de a jatékhívás egyszerűen megmagyarázhatatlan.
Nem mondom, hogy ugyanott tartunk, mint tavaly. A D jobbnak tűnik, az O teljesen alkalmatlan.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Shermantől mit fog kapni az O...! 😕

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Griffin lesz a kezdő CB2-nk?
Jack Zoltán
Elég valószínű. Aaron fogja tömni labdákkal rendesen, talán lehúz majd egyet. :p

Más: Nem akartam magas lóra ülni, vagy nem azért mert lenézem az ellenfelet, egyszerűen csak nagyon érzem a wint.
Értem én hogy 99 óta nem nyerni járunk oda, de hát arra valók a sorozatok hogy megszakítsák őket.
Meg hát holnap nősülök, és ezt kértem nászajándéknak a Jézuskától.
Go Hawks!
akdestroyer
Gratulálok! Sok boldogságot a végéig 😊

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
marshnak kb momentuma nem volt a chiefs ellen.
TGA
Már hogyne lett volna, rendesen pofára esett mikor nem érte utol Hunt-ot.
Egyébként szurkoltam a Főnököknek, mert a Pats-el kapcsolatban még a semleges szintet se tudom elérni. Ez van.
Mi meg használjuk ki hogy nincs fagy Rodgerséknél és lepjük meg őket!
garrett27
Megsajnáltam a patset, saját közönsége fütyülte ki.
Sajnálom Marsét is, gyakorlatilag azt kell játszania, amit sosem tudott.

Sending out an S.O.S