Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 9 éve
teljesen kiesett hogy a browns-al is játszottunk 2015-benwww.youtube.com/watch?v=9dJ26k918hE
Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 10 éve
Wilson Nike által tervezett logója:
A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Attól még a ligában tiltott a használata.Szerintetek Eugene Monroe jöhet? Szeretnénk, hogy jöjjön?Errefelé legális a zizi 😉
tejbegrrr!!!
empty taxi
Amúgy igen, minden erősítés elfér a falba.
több mint 10 éve
Szerintetek Eugene Monroe jöhet? Szeretnénk, hogy jöjjön?igen!
tejbegrrr!!!
több mint 10 éve
Szerintetek Eugene Monroe jöhet? Szeretnénk, hogy jöjjön?Errefelé legális a zizi 😉
tejbegrrr!!!

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Szerintetek Eugene Monroe jöhet? Szeretnénk, hogy jöjjön?
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 10 éve
Ex-NBA játékos Nate Robinson tryouton, mint defensive backEgyébként az apja Jacque Robinson ex-Eagles RB, a '82-es Rose Bowl és a '85-ös Orange Bowl MVP-je.
oké h NBA, de még itt is kicsi a 5'9 😀
ez amugy egy ajándék Robinsonnak, mert hatalmas seahawks fan, de semmi több. 32 éves amugy is.
braxa88
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Ex-NBA játékos Nate Robinson tryouton, mint defensive backoké h NBA, de még itt is kicsi a 5'9 😀
ez amugy egy ajándék Robinsonnak, mert hatalmas seahawks fan, de semmi több. 32 éves amugy is.
több mint 10 éve
Ha @Höri benéz ide, azért mondhatna pár szót az Odhiambo iránti, látványosan kifejezésre juttatott érzéseiről... 😊szerintem ügyesen tud blokkolni és a sérülései sem egymásra épülő, krónikus dolgok, mint mondjuk Kikaha esetében volt.
tejbegrrr!!!
Alábecsültnek tartottam a draft process alatt, de a 3/97-es elvitelével igazoltnak éreztem a meglátásomat, hogy belelátják a kezdő szintet.
több mint 10 éve
Ha @Höri benéz ide, azért mondhatna pár szót az Odhiambo iránti, látványosan kifejezésre juttatott érzéseiről... 😊
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 10 éve
PS lehet, vagy legfeljebb csere. Mivel írta volna le magát tavaly?
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 10 éve
The first-team offensive line from left to right is: Bradley Sowell, Mark Glowinski, Justin Britt, Ifedi and Terry Poole. Britt has officially made the move to center. Sowell and Poole are filling in for Gilliam and Webb.Én teljesen abban a hitben voltam, hogy Poole teljesen leírta magát tavaly, erre feltűnik az első sorban (igaz csak hiányzás miatt).
Kaphat még szerepet szerintetek valahol?
több mint 10 éve
Walter Thurmond 28 évesen visszavonult miután nem talált csapatot magának.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
"Just crazy hands. I YouTube’d a couple of his highlights, too, just to see him make plays, and he’s got great hands." - Russell Wilson on Kenny Lawlerráyoutubeozott 😀
több mint 10 éve
Az SI ma olyan power rankinget közölt, amiben a Seahawks 10. A Viking 6., a Kansas 9.. MInden lista hülyeség kivéve Höri power rankingjei. 😊
tejbegrrr!!!
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 10 éve
Az SI ma olyan power rankinget közölt, amiben a Seahawks 10. A Viking 6., a Kansas 9.. MInden lista hülyeség. 😊
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 10 éve
Egy nem top 10-es csapatnál 😀Na a nehezen vitatható részéről ment már kb egy oldal vita 😀
Wyatt
hol?
tejbegrrr!!!
Persze az a része nem vitatható, hogy a Seahawks helye vitathatatlan a top 10-ben, de még a dobogón is 😊

több mint 10 éve
Na a nehezen vitatható részéről ment már kb egy oldal vita 😀
Wyatt
hol?
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 10 éve
Ha már linkelünk, legyen itt egy nehezen vitatható, mutatós toplista is:
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 10 éve
a csodás PFF top101es listája. ez is egy kalapszar (Rodgers, AP nincs benne 😀 ) de seahawks szempontbol jobbwww.profootballfocus.com/pro-top-101-nfl-players-from-2015-nos-76-101/
több mint 10 éve
Ha már itt tartunk, teljesítményarányosan ADB 72. helye is mélyen igazságtalan: tavaly legtöbb elkapott TD, legjobb irányítómutató a felé dobott labdáknál, aztán alsó hangon 20 WR lesz, aki előtte végez.Igen, mondjuk Marhsall és A.Rob. is 14 TD-t jegyzett, szóval megosztott az első hely 😊
tejbegrrr!!!
Viszont ezekről (qb r.) a számokról nem szól a sajtó, ez már túl "szakmai", nem fér bele a mainstreambe.
több mint 10 éve
Ha már itt tartunk, teljesítményarányosan ADB 72. helye is mélyen igazságtalan: tavaly legtöbb elkapott TD, legjobb irányítómutató a felé dobott labdáknál, aztán alsó hangon 20 WR lesz, aki előtte végez.
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 10 éve
Semmit nem jelentenek ezek a listák. Az ott szereplők felét élből ki lehetne húzni, és van vagy másik 50 játékos, akiknek pedig bőven ott lenne a helye. Az újságíróknak is élni kell valamiből, és az ilyen cikkek generálnak kommentet/oldalon eltöltött időt.
undisputedly
sok értelme nincs az nfl top100as listájának, de hát tombol az offseason.
braxa88
