Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 345 — LIGHTS OUT!
Ez nekem elég fejvakarós.
Sixo
Miért? Még csak 26 lesz idén, snapet sem nagyon hagyott még ki (tartósság), és évről évre fejlődik (ezt nagyon szeretik az edzők). Igen, ezzel együtt sincs még egy átlagosnál jobb szinten, de arra építenek, hogy megmarad a felfelé ívelő sorozat, és akkor meg van oldva az egyik legfontosabb poszt. Igen, én is egy évi 2 misivel kevesebbet adtam volna, azt adom
Wyatt
Hát a pénz kb a legfontosabb dolog 😀 Ez a nem rossz csak kevesebbért kb minden rossz igazolást validdá tesz. Nem volt rossz Albert Haynesworth Washingtonban, csak 2 nullával kevessebbért. Én még a 8at is sokalltam volna. És ezzel az is a gond, hogy egy bőven átlag alatti játékoshoz elkötelezték magukat pár évre, így az ott lévő gondot meg sem próbálják majd orvosolni, mert ő nem megoldás vak oldalra. Pedig a idei drafton megoldhatták volna. Folyamatosan fejlődik, ok de milyen mértékben, meg honnan. Ha így halad 3 év múlva lesz nfl átlag szint? Egyedül akkor látom értelmét az egész szerződésnek, ha Arians rendszerében teljesen máshogy fog festeni.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez nekem elég fejvakarós.
Sixo
Miért? Még csak 26 lesz idén, snapet sem nagyon hagyott még ki (tartósság), és évről évre fejlődik (ezt nagyon szeretik az edzők). Igen, ezzel együtt sincs még egy átlagosnál jobb szinten, de arra építenek, hogy megmarad a felfelé ívelő sorozat, és akkor meg van oldva az egyik legfontosabb poszt. Igen, én is egy évi 2 misivel kevesebbet adtam volna, azt adom

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 345 — LIGHTS OUT!
Ez nekem elég fejvakarós.

több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
 fuzovelkifele.com/2019/03/a-tampa-nem-hasznalja-a-franchise-taget-megegyezett-donovan-smithszel/
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 097 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vinny Curry elküldve a kalózhajóról.
iktriad
rögtön felpattanhat a másik kalózjáratra olcsóért.
Amadeus
Azt mondod megy Pittsburghbe baseballozni? 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem vagyok biztos benne, hogy nála volt a hiba, s ha picit kevesebb pénzzel is beérné, hozzánk is visszajöhetne 😊
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Vinny Curry elküldve a kalózhajóról.
iktriad
rögtön felpattanhat a másik kalózjáratra olcsóért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 097 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vinny Curry elküldve a kalózhajóról.
több mint 5 éve
csipkelli 3 274
Nem szívok mellre semmit. Csak a mindenhol megégett szöveget nem értem. Meg Winston magasabb plafonját.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Ramsen kívül hol égett még meg Foles? Winstonnál magasabb a plafon, mint nála? Az mégis hogy jött ki?
csipkelli
Ja igaz, kansasben jó volt..
gordon
Csere volt. De Winston még abban is jobb lenne.
csipkelli
Az Eaglesben és a Ramsben nem elég? És az, hogy utána csere volt csak mindenhol? Tavaly tényleg pöpec volt a rájátszás utolsó három meccsén, azt adom, sajnos. Na de azért na
Wyatt
Szóval az Eaglesben is megégett. A 12es rookie szezon óta 20-6 a mérlege alapszakaszban kezdőként nálunk. Playoffban 4-2. Boldog megégést minden NFL irányítónak!
csipkelli
Igen, ha az Eaglesnél ő lett volna a megoldás, akkor nem cserélik el onnan a 3. szezonja után. Nem kell mellre szívni a dolgokat, de egyszerűen ő nem volt ott sem kiemelkedő akkor, a többi helyén sem, viszont a tavalyi rájátszásban minden összejött neki, és az Eaglesnek úgyis csak ez a fontos

több mint 5 éve
csipkelli 3 274
A Ramsen kívül hol égett még meg Foles? Winstonnál magasabb a plafon, mint nála? Az mégis hogy jött ki?
csipkelli
Ja igaz, kansasben jó volt..
gordon
Csere volt. De Winston még abban is jobb lenne.
csipkelli
Az Eaglesben és a Ramsben nem elég? És az, hogy utána csere volt csak mindenhol? Tavaly tényleg pöpec volt a rájátszás utolsó három meccsén, azt adom, sajnos. Na de azért na
Wyatt
Szóval az Eaglesben is megégett. A 12es rookie szezon óta 20-6 a mérlege alapszakaszban kezdőként nálunk. Playoffban 4-2. Boldog megégést minden NFL irányítónak!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Ramsen kívül hol égett még meg Foles? Winstonnál magasabb a plafon, mint nála? Az mégis hogy jött ki?
csipkelli
Ja igaz, kansasben jó volt..
gordon
Csere volt. De Winston még abban is jobb lenne.
csipkelli
Az Eaglesben és a Ramsben nem elég? És az, hogy utána csere volt csak mindenhol? Tavaly tényleg pöpec volt a rájátszás utolsó három meccsén, azt adom, sajnos. Na de azért na

több mint 5 éve
csipkelli 3 274
A Ramsen kívül hol égett még meg Foles? Winstonnál magasabb a plafon, mint nála? Az mégis hogy jött ki?
csipkelli
Ja igaz, kansasben jó volt..
gordon
Csere volt. De Winston még abban is jobb lenne.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
A Ramsen kívül hol égett még meg Foles? Winstonnál magasabb a plafon, mint nála? Az mégis hogy jött ki?
csipkelli
Ja igaz, kansasben jó volt..
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Minek ide Foles?
Amadeus
Miért? Emlegetik ide is?
Amúgy meg azért vetődhet fel mert Winston egy tuti atombiztos Fr QB. 😎
Fattyu
Foles az? Mindenhol megégett Philly n kívül.. top fal , futójáték és védelem nélkül kuka..
Winston sincs nagy formában, de plafon magasabb nála , mint Folesnál..
gordon
Na és Brady hol bizonyított máshol 😉 Akkor már PM> mint TB mert Denverben is nyert, hiába csak 2 gyűrűje van. 😛 Olyan hülyeségnek tartom ezeket a megállapítàsokat. Ott akkor kellett bizonyítania. Bizonyított? Igen. Kíváncsi vagyok Brady mire ment volna Fischerrel.... Hagyjuk mâr ezt a bullshitett. Mindenkinek kell a jó coaching.
dande
Hogy jön ide a GOAT? 😊
Viccet félretéve adott a liga egyik leggyengébb védelme és O fala + futójátéka. Ha ezzel nem tudnak mit kezdeni kis túlzással játszhatna itt Mahomes is.. Ha pedig helyreteszik akkor többet kihozhatnak Ráklábból. Akkor meg minek hoznák ide Foles-t? Nincs benne logika..Főleg úgy, hogy ott az 1/5 is..
több mint 5 éve
csipkelli 3 274
A Ramsen kívül hol égett még meg Foles? Winstonnál magasabb a plafon, mint nála? Az mégis hogy jött ki?
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Minek ide Foles?
Amadeus
Miért? Emlegetik ide is?
Amúgy meg azért vetődhet fel mert Winston egy tuti atombiztos Fr QB. 😎
Fattyu
Foles az? Mindenhol megégett Philly n kívül.. top fal , futójáték és védelem nélkül kuka..
Winston sincs nagy formában, de plafon magasabb nála , mint Folesnál..
gordon
Na és Brady hol bizonyított máshol 😉 Akkor már PM> mint TB mert Denverben is nyert, hiába csak 2 gyűrűje van. 😛 Olyan hülyeségnek tartom ezeket a megállapítàsokat. Ott akkor kellett bizonyítania. Bizonyított? Igen. Kíváncsi vagyok Brady mire ment volna Fischerrel.... Hagyjuk mâr ezt a bullshitett. Mindenkinek kell a jó coachingot.
dande
Na most én értem, mire gondolsz, de ez így hülyeség. Nem arról van szó, hogy ki bizonyított máshol, hanem hogy egy játékos x helyen bukott már

több mint 5 éve
Foldesi26 New England Patriots 277
Minek ide Foles?
Amadeus
Miért? Emlegetik ide is?
Amúgy meg azért vetődhet fel mert Winston egy tuti atombiztos Fr QB. 😎
Fattyu
Foles az? Mindenhol megégett Philly n kívül.. top fal , futójáték és védelem nélkül kuka..
Winston sincs nagy formában, de plafon magasabb nála , mint Folesnál..
gordon
Na és Brady hol bizonyított máshol 😉 Akkor már PM> mint TB mert Denverben is nyert, hiába csak 2 gyűrűje van. 😛 Olyan hülyeségnek tartom ezeket a megállapítàsokat. Ott akkor kellett bizonyítania. Bizonyított? Igen. Kíváncsi vagyok Brady mire ment volna Fischerrel.... Hagyjuk mâr ezt a bullshitett. Mindenkinek kell a jó coachingot.
dande
Egyetértek, ha már Brady, pont Belichick mondta egy interjú során, hogy még a jó játékosok sem képesek leküzdeni a rossz coachingot.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Minek ide Foles?
Amadeus
Miért? Emlegetik ide is?
Amúgy meg azért vetődhet fel mert Winston egy tuti atombiztos Fr QB. 😎
Fattyu
Foles az? Mindenhol megégett Philly n kívül.. top fal , futójáték és védelem nélkül kuka..
Winston sincs nagy formában, de plafon magasabb nála , mint Folesnál..
gordon
Na és Brady hol bizonyított máshol 😉 Akkor már PM> mint TB mert Denverben is nyert, hiába csak 2 gyűrűje van. 😛 Olyan hülyeségnek tartom ezeket a megállapítàsokat. Ott akkor kellett bizonyítania. Bizonyított? Igen. Kíváncsi vagyok Brady mire ment volna Fischerrel.... Hagyjuk mâr ezt a bullshitett. Mindenkinek kell a jó coaching.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 827
Minek ide Foles?
Amadeus
Miért? Emlegetik ide is?
Amúgy meg azért vetődhet fel mert Winston egy tuti atombiztos Fr QB. 😎
Fattyu
Foles az? Mindenhol megégett Philly n kívül.. top fal , futójáték és védelem nélkül kuka..
Winston sincs nagy formában, de plafon magasabb nála , mint Folesnál..
gordon
Lehet.
De màr vagy 4 éve a padló szintet hozza. Egy két kiemelkedő meccset kivéve.
Tampaban szerintem ez lesz az utcsó éve.
Foles meg vlmvel többet mutatott. Probàlkozhatnak vele...

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Minek ide Foles?
Amadeus
Miért? Emlegetik ide is?
Amúgy meg azért vetődhet fel mert Winston egy tuti atombiztos Fr QB. 😎
Fattyu
Foles az? Mindenhol megégett Philly n kívül.. top fal , futójáték és védelem nélkül kuka..
Winston sincs nagy formában, de plafon magasabb nála , mint Folesnál..
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 827
Minek ide Foles?
Amadeus
Miért? Emlegetik ide is?
Amúgy meg azért vetődhet fel mert Winston egy tuti atombiztos Fr QB. 😎

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Minek ide Foles?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 083
Hivatalos:
Carolina Panthers at Tampa Bay Buccaneers in London

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 083
Palmer: Arians 'best thing' to happen to Winston

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers