Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 4 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 554 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Derrius Guice repült a csapattól, miután letartoztatták családi erőszakért.

iktriad
Gyönyörű, igazi elátkozott franchise...
Még at a "szerencse", hogy úgyis üvegből van, és amúgy sem játszott volna, max 3-4 meccset kb.
Amúgy jó ez így, hogy még csak vádemelés, semmi ítélet vagy bizonyíték, de azonnal lapát...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 507 — !SuPeR6BoWL!
Derrius Guice repült a csapattól, miután letartoztatták családi erőszakért.

iktriad
Balfasz

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 298 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Derrius Guice repült a csapattól, miután letartoztatták családi erőszakért.

iktriad
,Hàla isten' legalább nem vesz el snappet Peterson-tól! 😁
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Derrius Guice repült a csapattól, miután letartoztatták családi erőszakért.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az egykori Colts WR, Dontrelle Inman érkezőben.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálunk esküdni mertem, hogy volt meccse, de lehet, hogy akkor csak PS-ben volt nagyon jó. De majd itt 😊

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
Szereztünk waiverről egy remek CB-t, Ryan Lewist 😊
2017-ben volt udfa, azóta a hetedik csapata vagyunk 🤣 Meccsen csak a Dolphinsban és a Billsben játszott, összesen 20 alkalommal.
warr_b
Ne hülyéskedj, az már kész karrier, pláne itt jó néhányukhoz képest 😛
dande
Ha jól sejtem, nálatok is megfordult 😊
warr_b
Usse lesz szezon... Valaki má megmondta! 😉😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 554 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szereztünk waiverről egy remek CB-t, Ryan Lewist 😊
2017-ben volt udfa, azóta a hetedik csapata vagyunk 🤣 Meccsen csak a Dolphinsban és a Billsben játszott, összesen 20 alkalommal.
warr_b
Ne hülyéskedj, az már kész karrier, pláne itt jó néhányukhoz képest 😛
dande
Ha jól sejtem, nálatok is megfordult 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szereztünk waiverről egy remek CB-t, Ryan Lewist 😊
2017-ben volt udfa, azóta a hetedik csapata vagyunk 🤣 Meccsen csak a Dolphinsban és a Billsben játszott, összesen 20 alkalommal.
warr_b
Ne hülyéskedj, az már kész karrier, pláne itt jó néhányukhoz képest 😛
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 554 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szereztünk waiverről egy remek CB-t, Ryan Lewist 😊
2017-ben volt udfa, azóta a hetedik csapata vagyunk 🤣 Meccsen csak a Dolphinsban és a Billsben játszott, összesen 20 alkalommal.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 042 — #officialBoliever
Amúgy kövezzetek meg, de nekem eskü bejön ez a név. 😀 Mindenki basztatta a csapatot a név miatt, erre most itt van ez. Kicsit olyan "ebbe kössetek bele köcsögök" érzétem van ezzel a névvel kapcsolatban. Én ezt adom. 😀
roberto23
"THE Football Team" ez lett volna a legütősebb.
Amadeus
Haha 😀 bírnám ezt is. Kéne írni Snydernek h ez legyen a végleges.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Amúgy kövezzetek meg, de nekem eskü bejön ez a név. 😀 Mindenki basztatta a csapatot a név miatt, erre most itt van ez. Kicsit olyan "ebbe kössetek bele köcsögök" érzétem van ezzel a névvel kapcsolatban. Én ezt adom. 😀
roberto23
"THE Football Team" ez lett volna a legütősebb.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 042 — #officialBoliever
Amúgy kövezzetek meg, de nekem eskü bejön ez a név. 😀 Mindenki basztatta a csapatot a név miatt, erre most itt van ez. Kicsit olyan "ebbe kössetek bele köcsögök" érzétem van ezzel a névvel kapcsolatban. Én ezt adom. 😀
roberto23
Europai fociban ez az alap. Football club (es tarsai). Mittomen, FTC, Arsenal FC., stb. Az mas kerdes, hogy ezeket ugy is emlegetjuk, mint a zold sasok, agyusok, es igy tovabb.
ulpianus
Persze, csak Amerikaban hat ez furán. Bár lehet így akarják növelni az európai szurkolói bázist. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Amúgy kövezzetek meg, de nekem eskü bejön ez a név. 😀 Mindenki basztatta a csapatot a név miatt, erre most itt van ez. Kicsit olyan "ebbe kössetek bele köcsögök" érzétem van ezzel a névvel kapcsolatban. Én ezt adom. 😀
roberto23
Europai fociban ez az alap. Football club (es tarsai). Mittomen, FTC, Arsenal FC., stb. Az mas kerdes, hogy ezeket ugy is emlegetjuk, mint a zold sasok, agyusok, es igy tovabb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 042 — #officialBoliever
Amúgy kövezzetek meg, de nekem eskü bejön ez a név. 😀 Mindenki basztatta a csapatot a név miatt, erre most itt van ez. Kicsit olyan "ebbe kössetek bele köcsögök" érzétem van ezzel a névvel kapcsolatban. Én ezt adom. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 527 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Jó írás:
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/labtorese-utan-majdnem-meghalt-most-36-evesen-visszater-az-nfl-iranyito-2775187
Respect, Alex Smith.

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 554 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Haskins jó lesz.
Bjoca
Mire?
empty taxi
Mindenki jó valamire, ha másra nem, elrettentő példának 😀😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Haskins jó lesz.
Bjoca
Mire?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Haskins jó lesz.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött a MLB Donald Payne, aki tavaly bár 6-7 meccsel majdnem a Jags legtöbb szerelést jegyző játékosa lett. Remek LB depth.
 twitter.com/Joshsportcorner/status/1288136942614392847
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 701
és közben ki is esett a szádból 2 első kör meg egy kis apró
Adirotor
Mindenkinek megvan a maga keresztje. 😀
Én amúgy örülök.

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 554 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Alex Smith hétfőn orvosi vizsgálatra jelentkezik.Ha átmegy, meg is van oldva itt a QB poszt. 😊
 twitter.com/HBalzer721/status/1287404536123084809
Viccet félretéve nagyon örülök, hogy ennyit javult a lába.
iktriad
Kemény, le a kalappal.
Remélem egy agyonnyert meccsen kap majd legalább egy negyedet 😊😁
warr_b
Nem vagyok kárörvendő típus, de ezen most hangosan felnevettem. 😀
akdestroyer
Jó, hát a Lionst vagy a Bengalst csak megverjük... 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Alex Smith hétfőn orvosi vizsgálatra jelentkezik.Ha átmegy, meg is van oldva itt a QB poszt. 😊
 twitter.com/HBalzer721/status/1287404536123084809
Viccet félretéve nagyon örülök, hogy ennyit javult a lába.
iktriad
Kemény, le a kalappal.
Remélem egy agyonnyert meccsen kap majd legalább egy negyedet 😊😁
warr_b
Nem vagyok kárörvendő típus, de ezen most hangosan felnevettem. 😀
akdestroyer
és közben ki is esett a szádból 2 első kör meg egy kis apró
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Alex Smith hétfőn orvosi vizsgálatra jelentkezik.Ha átmegy, meg is van oldva itt a QB poszt. 😊
 twitter.com/HBalzer721/status/1287404536123084809
Viccet félretéve nagyon örülök, hogy ennyit javult a lába.
iktriad
Kemény, le a kalappal.
Remélem egy agyonnyert meccsen kap majd legalább egy negyedet 😊😁
warr_b
Nem vagyok kárörvendő típus, de ezen most hangosan felnevettem. 😀
akdestroyer
Mondta ő, hogy a Football Teamnek kell agyonnyernie a meccset? 😮