Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 499 — StuG Life
Egyrészt lol, másrészt ugye olvastátok, hogy csak placeholder? 😀
Mindenki úgy kezeli, mintha bejelentették volna, hogy ez lesz a nevük mostantól.
tenorx
olvastuk, idén evvel futnak.
Placeholder? igen
annak is szar? igen
tehet erről itt bárki? nem
vicces? naná

több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyrészt lol, másrészt ugye olvastátok, hogy csak placeholder? 😀
Mindenki úgy kezeli, mintha bejelentették volna, hogy ez lesz a nevük mostantól.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 854
lol ez mi a fasz 😀 kurvajó 😀

jövőre meg Washington The Name We Shall Not Mentions?
briareos
Washington Don't Think of Native Americans
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 499 — StuG Life
lol ez mi a fasz 😀 kurvajó 😀

jövőre meg Washington The Name We Shall Not Mentions?

több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Nekem errol a TAFKAP jut eszembe. Az is remek nevvaltoztatas volt. Mindenki imadta....



több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hátbmg, ez ugrott be először 😀 😀 😊 mondjuk ez szerintem simán trollkodás is, hogy nesztek, ha nektek ez kell, akkor legyen.... csak az baj ezzel a szurkolókkal tolnak ki....
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 854
Várom már az igazi klasszikus Cowboys-Football Team rangadókat.

A sport világában már csak egy röhejesebb átnevezés volt, mikor Ron Artest Metta World Peace-re váltott, és a kinti kommentátorok erőltették is az új nevet 😀
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Szörnyű

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 554 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És már a topic címe is át van írva, ez igen 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 554 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ugye ez nem végleges név? Mert, ha igen, az kurva gáz...
Mondjuk elég fura, hogy 2 hét alatt nem tudtak új nevet választani... Pláne, hogy kb 1 nap alatt jött ezer ötlet
Chargers LT
Jah, csak egyik szarabb volt mint a másik 😊

Ha már Redskins semmiképpen nem lehet, akkor ez még a lehető legkevésbé rossz választás 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
Ugye ez nem végleges név? Mert, ha igen, az kurva gáz...
Mondjuk elég fura, hogy 2 hét alatt nem tudtak új nevet választani... Pláne, hogy kb 1 nap alatt jött ezer ötlet

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Röviden: WFT
Wtf??
😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
Ez a jelenlegi Washington Football Team név sértő a többi 30 csapatra (a Lionsnak nem)
Heisman Trophy
Viszont poén lenne végleges új névnek. 😊
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 416 — Слава Україні! Героям слава!
Szerintem legyen minden más csapat is football team.

és akkor nem lesz már ebből sosem probléma.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
Ez a jelenlegi Washington Football Team név sértő a többi 30 csapatra (a Lionsnak nem)
Heisman Trophy
sztem a Browns-ra sem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 267 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ez a jelenlegi Washington Football Team név sértő a többi 30 csapatra (a Lionsnak nem)

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 701
Ha már új név:
Amennyiben a csapatból stabil PO résztvevő válna, akkor a bowl.hu playoff eredménykövetőre való tekintettel be lehetne dobni a kalapba a Washington RedTubes-t is.
Én lájkolnám.

több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Abban viszont semmi szexuális fogyatékosság nincs, hogy tudtára adom egy csinos nőnek, hogy tetszik nekem és ha neki sincs ellenére, akkor szívesen töltenék vele időt. Márpedig az infók alapján itt ennyi történt, nem több.
nexion218
Melóhelyen csajozni, ismerkedni, ajánlatot tenni fogyatékosság.
Összekeverni a pénzkeresetet a pinavadászattal fogyatékosság.
Nekem egyetlen alkalmazottam volt, aki a figyelmét nem száz százalékban arra fókuszálta, amiért fizettem, az első alkalommal, amikor ezt tapasztaltam elköszöntem tőle.

Sobri Jóska
Köszönöm, ez esetben kekszuális fogyatékos vagyok, mert jelenlegi páromat is egy korábbi munkahelyemen ismertem meg, ráadásul még ki is fejeztem neki, hogy tetszik. Arra nem emlékszem, hogy láttam-e hirdetőtáblán, hogy hozzászólhatok.

A munkahelyi teljesítmény kérdésében teljesen egyetértek. Amíg viszont a munka minimum 100%-ban el van végezve és nincs törvénysértés/botrány/munkahelyi szabályzat megsértése, addig a magánélet nem a munkáltató hatásköre.

Azt hiszem a világunk legnagyobb problémája a kettes számrendszer...
nexion218
😊
hát ez a kicsit off meg pár napos téma de nem bírom ki hogy ne reagáljak...
minket anno elvittek (konkrétan az egész céget 2 charter géppel Antalyába 4 napra és 0-24 -ben ment a bulizás , itatás saját discoval medence , minden amit csak akarsz...
na ott aztán a legkockább irodisták is ledobták a gátlásokat a 3. napra...
úgy néz ki az a cég nem osztotta azt a nézetet hogy a munkahelyi csajozás nem pálya jó hogy nem Te vezetted a a céget Jóska...😊
jah és hát ha belegondolok mai szemmel nézve elég sok zaklatás ért az alatt a 4 nap alatt a hölgyek részéről...😊

Szerkesztette: yooker
több mint 4 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
ÚÚÚÚÚ, ez vótmá?

Washington Racists

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
A meggyanúsított dolgozókat vagy kirúgták vagy maguktól leléptek, Snyder-nek az eddigiek alapján nem volt köze hozzá, folyamatban a kivizsgálás, szerintem lesz hamarosan vmi új alapítvány a kekszuális zaklatás áldozataiért, ahogy ilyenkor usánkában szokás... Jól néznénk ki, ha ezek után több lenne, mint pénzbírság. Draftcetlikkel meg fölösleges büntetni minket. Ha lenne 10 elsőkörösünk, mi akkor is utsók lennénk és/vagy Snyder odaadná mindet az aktuális egyetmi one-trick-pony szupersztárért.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 554 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.profootballrumors.com/2020/07/redskins-to-face-league-discipline

Jó eséllyel csak pénzbírság lesz, azt írják.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
batyu New England Patriots 630
Át lehet tenni a beszélgetést innentől Off topikba?
Matthew99
Nem kell, az egész Redskins OFF már jó ideje... 😀
warr_b
Legyen a csapat neve WashingtOFF?
empty taxi
Ha indián vonalon maradunk, akkor WashingtonUff!

több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Komolyabban:
Red Bones
Fast Willie
nananana

 i.imgur.com/flkzqAf.png

choose life
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 912
Washington Whatevers
Washington WhatTheFucks
Washington White Winkies
Washington Neverlands
Washington Leftovers
Washington Nonames
Washington WillyWonkas
Washington Black Sheeps
DC Donkies
DC Pacemakers (rövidítve DC PC's)
DC AC/DC's

Komolyabban:
Redhawks
Red Wolves
Red Bones
Senators
White Wolves (www.www.com honlappal)
Fast Willie
Washington Wankers?
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
Rapeskins lett a hétvége alkalmábul


Aki nem hiszi, annak utánajárnak