Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 4 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Alex Smith hétfőn orvosi vizsgálatra jelentkezik.Ha átmegy, meg is van oldva itt a QB poszt. 😊
 twitter.com/HBalzer721/status/1287404536123084809
Viccet félretéve nagyon örülök, hogy ennyit javult a lába.
iktriad
Kemény, le a kalappal.
Remélem egy agyonnyert meccsen kap majd legalább egy negyedet 😊😁
warr_b
Nem vagyok kárörvendő típus, de ezen most hangosan felnevettem. 😀
akdestroyer
a hozzászólásodon én is.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 701
Alex Smith hétfőn orvosi vizsgálatra jelentkezik.Ha átmegy, meg is van oldva itt a QB poszt. 😊
 twitter.com/HBalzer721/status/1287404536123084809
Viccet félretéve nagyon örülök, hogy ennyit javult a lába.
iktriad
Kemény, le a kalappal.
Remélem egy agyonnyert meccsen kap majd legalább egy negyedet 😊😁
warr_b
Nem vagyok kárörvendő típus, de ezen most hangosan felnevettem. 😀

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 554 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Alex Smith hétfőn orvosi vizsgálatra jelentkezik.Ha átmegy, meg is van oldva itt a QB poszt. 😊
 twitter.com/HBalzer721/status/1287404536123084809
Viccet félretéve nagyon örülök, hogy ennyit javult a lába.
iktriad
Kemény, le a kalappal.
Remélem egy agyonnyert meccsen kap majd legalább egy negyedet 😊😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alex Smith hétfőn orvosi vizsgálatra jelentkezik.Ha átmegy, meg is van oldva itt a QB poszt. 😊
 twitter.com/HBalzer721/status/1287404536123084809
Viccet félretéve nagyon örülök, hogy ennyit javult a lába.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 554 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
DC Ballers 😂
warr_b
Szóval te kirekesztenéd azokat, akik nemafővárosban, nemlabdasporolnak?
Hát én mingyá szólok valentinx-nek aztán jól kitiltunk innen a picsába.
Te nem vagy elég píszí.

Amúgy meg a ball szó számomra túl erőszakos, mert jelenthet heregolyót is, innen meg már csak egy lépés a férfielnyomás meg a férfierőszak, hát most tényleg erről nevezzünk el egy csapatot?
Szexista is vagy! Fújj!

Ban!
akdestroyer
Ne hízelegj 😊 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 701
DC Ballers 😂
warr_b
Szóval te kirekesztenéd azokat, akik nemafővárosban, nemlabdasporolnak?
Hát én mingyá szólok valentinx-nek aztán jól kitiltunk innen a picsába.
Te nem vagy elég píszí.

Amúgy meg a ball szó számomra túl erőszakos, mert jelenthet heregolyót is, innen meg már csak egy lépés a férfielnyomás meg a férfierőszak, hát most tényleg erről nevezzünk el egy csapatot?
Szexista is vagy! Fújj!

Ban!

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 298 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Washington Team Football aka WTF 😆
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 554 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Washington Snyders?
Vótmá?
Bakker, itt hever az ötlet az asztalon, és még pénzt se kérek érte.

Más:
A Washington név mikor lesz tiltólistás? Elég nagy rasszista volt az öreg, és rabszolgákat is tartott. Szerintem végképp eltörölni.
A végeredmény meg lehetne mondjuk a: Capital City Football Team.
...
Ez lenne a píszí kvintesszencia.
akdestroyer
És ha nem akarnak majd az emberek egy olyan várost fővárosnak, ami egy korábbi rasszista emberről kapta a nevét és FEHÉR háznak, hívják az egyik leghíresebb épületét?
Nem beszélve arról, hogy a capital szónak van még pár jelentése (nagybetű - durván sértő a kisebb betűk számára, tőke - gazdag fehér mocskok, főbenjáró bűn - ne nehogymá)
Szóval fényévekre van a píszí-től....

*arról nem is beszélve, hogy a team kifejezés is kirekesztő, mert csak egy szűk halmazról, csapatról, csapathoz tartozókról szól és nem mindenkiről is

** Esetleg lehetne Local Ballsports
Pari
DC Ballers 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Washington Snyders?
Vótmá?
Bakker, itt hever az ötlet az asztalon, és még pénzt se kérek érte.

Más:
A Washington név mikor lesz tiltólistás? Elég nagy rasszista volt az öreg, és rabszolgákat is tartott. Szerintem végképp eltörölni.
A végeredmény meg lehetne mondjuk a: Capital City Football Team.
...
Ez lenne a píszí kvintesszencia.
akdestroyer
És ha nem akarnak majd az emberek egy olyan várost fővárosnak, ami egy korábbi rasszista emberről kapta a nevét és FEHÉR háznak, hívják az egyik leghíresebb épületét?
Nem beszélve arról, hogy a capital szónak van még pár jelentése (nagybetű - durván sértő a kisebb betűk számára, tőke - gazdag fehér mocskok, főbenjáró bűn - ne nehogymá)
Szóval fényévekre van a píszí-től....

*arról nem is beszélve, hogy a team kifejezés is kirekesztő, mert csak egy szűk halmazról, csapatról, csapathoz tartozókról szól és nem mindenkiről is

** Esetleg lehetne Local Ballsports

Szerkesztette: Pari
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 701
Washington Snyders?
Vótmá?
Bakker, itt hever az ötlet az asztalon, és még pénzt se kérek érte.

Más:
A Washington név mikor lesz tiltólistás? Elég nagy rasszista volt az öreg, és rabszolgákat is tartott. Szerintem végképp eltörölni.
A végeredmény meg lehetne mondjuk a: Capital City Football Team.
...
Ez lenne a píszí kvintesszencia.

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
Amúgy mi a tököm ez? MÁV? Ne mondjátok már, hogy több hónap/év kell egy új névhez 😀
dugo93
Szerintem mivel Snydernek alapvetően esze ágában nem volt megváltoztatni a nevet, csak keményen megpresszionálták, így már csak basszátok meg alapon is addig húzza-halasztja, amíg csak tudja.
warr_b
Én úgy látom, hogy eléggé megszorongatták ahhoz, hogy kényelmetlen helyzetbe kerüljön, de azt nem tudták kisajtolni a kisebbségi tulajdonosok, hogy nekik adja el a franchiseban meglévő tulajdonrészét.

Snydernek most nyugalomra van szüksége (elég, hogy a nyakába varrták a szervezeti zaklatásos ügyet), ezért egy semleges nevet választottak. Nem gondolom, hogy hiányzik neki még egy névbitorlási per is...
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
És ha Washingtoni Sápadt Arcúak lennének? 😂
Nyilván angol megfelelővel, de az ugye a fehér embereket jelenti őslakos szóval. Az meg önrasszizmus lenne? 😁 Vagy fehér tüntetések indulnának? 🙈
Legjobb fricska lenne amúgy!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 507 — !SuPeR6BoWL!
Majdnem lehetne WTF a rövidítés

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Washington Tudjátokkik
Matthew99
Washington Voldemorts
Vrij6
Arra megsértődnek a kopasz, szürkebőrű öregek.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 416 — Слава Україні! Героям слава!
Washington Tudjátokkik
Matthew99
Washington Voldemorts

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amúgy mi a tököm ez? MÁV? Ne mondjátok már, hogy több hónap/év kell egy új névhez 😀
dugo93
Szerintem mivel Snydernek alapvetően esze ágában nem volt megváltoztatni a nevet, csak keményen megpresszionálták, így már csak basszátok meg alapon is addig húzza-halasztja, amíg csak tudja.
warr_b
De ez nem jó neki ám, akkor is ha durcáskodik.
Én az inkompetenciát látom itt.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 554 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy mi a tököm ez? MÁV? Ne mondjátok már, hogy több hónap/év kell egy új névhez 😀
dugo93
Szerintem mivel Snydernek alapvetően esze ágában nem volt megváltoztatni a nevet, csak keményen megpresszionálták, így már csak basszátok meg alapon is addig húzza-halasztja, amíg csak tudja.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 192
Amúgy mi a tököm ez? MÁV? Ne mondjátok már, hogy több hónap/év kell egy új névhez 😀

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Washington Tudjátokkik


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
Egyrészt lol, másrészt ugye olvastátok, hogy csak placeholder? 😀
Mindenki úgy kezeli, mintha bejelentették volna, hogy ez lesz a nevük mostantól.
tenorx
olvastuk, idén evvel futnak.
Placeholder? igen
annak is szar? igen
tehet erről itt bárki? nem
vicces? naná
briareos
Idén evvel futnak?
Nekem nem ez jön le ebből:
[Schefter] Effective immediately, Washington will call itself the “Washington Football Team”, pending adoption of a new name, sources tell ESPN. This is not a final renaming and rebranding for team; this is the name it wants to use until pending adoption of a new name in the future.

Nekem ez inkább csak egy borzasztó szarul bejelentett olyasminek tűnik, hogy valahogy lehessen hivatkozni rájuk, amíg nincs nevük.

Hozzáteszem röhejes ez a balfaszkodás a névvel, just pick one and get done with it.
tenorx
"The decision to use 'Washington Football Team' for this season allows the franchise the ability to undertake an in-depth branding process to properly include player, alumni, fan, community, and sponsor input," the team said in a press release.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/iis9vejmsajm7oeruvye
Washington will go by 'Washington Football Team' until further notice
The Washington NFL franchise will go by a new name until further notice: the Washington Football Team. Washington's name change, announced by the team on Thursday, is only temporary as the franchise attempts to rebrand its image.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ugye ez nem végleges név? Mert, ha igen, az kurva gáz...
Mondjuk elég fura, hogy 2 hét alatt nem tudtak új nevet választani... Pláne, hogy kb 1 nap alatt jött ezer ötlet
Chargers LT
Igen, csak idő felderíteni, hogy vhol egy messzi-messzi galaxisban nincs-e véletlen vmilyen életforma, amire nézve rasszista lenne az új név.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
WTF?

Ja nem, elírtam WFT


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ennyi, ezzel most lezárták ezt a témát, most amúgy is bármit választanak, csak szarul jöhetnek ki belőle. Lesz most egy évig ez, addig keresnek egy újat, megoldják a levédetési problémákat/egyeztetéseket | – aztán jövőre lehet normálisan DC Redskins név |

több mint 4 éve
gedam 5 777
Egyrészt lol, másrészt ugye olvastátok, hogy csak placeholder? 😀
Mindenki úgy kezeli, mintha bejelentették volna, hogy ez lesz a nevük mostantól.
tenorx
olvastuk, idén evvel futnak.
Placeholder? igen
annak is szar? igen
tehet erről itt bárki? nem
vicces? naná
briareos
Idén evvel futnak?
Nekem nem ez jön le ebből:
[Schefter] Effective immediately, Washington will call itself the “Washington Football Team”, pending adoption of a new name, sources tell ESPN. This is not a final renaming and rebranding for team; this is the name it wants to use until pending adoption of a new name in the future.

Nekem ez inkább csak egy borzasztó szarul bejelentett olyasminek tűnik, hogy valahogy lehessen hivatkozni rájuk, amíg nincs nevük.

Hozzáteszem röhejes ez a balfaszkodás a névvel, just pick one and get done with it.
tenorx
ja gondolom így megy, hogy ráböknek és az az övék. ha van jogtulajdonosa a névnek, amit szeretnének, márpedig miért ne lenne, akkor vele végig kell vinni a tárgyalásokat és kicsengetni a zsét. hozzátenném, hogy ez a jobbik eset, mert ha egy olyan nevet választanak, amiről azt hiszik, hogy még nincs, tuti jön vki, aki beperli őket, mert a jutubon már használta, vagy egy halálfaszán iskolai csapat neve pont ez. és még azt is hozzátenném, hogy a névváltatoztatásról sem gondolom, hogy egy eltúlzott pc lenne. a fifikás ügyvédek már régóta le szeretnék húzni a frencsájzt az indiánokon keresztül, sztem ebből lett elege a tulajnak, meg a támadásokból. több volt a macera a név miatt, mint a haszon.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyrészt lol, másrészt ugye olvastátok, hogy csak placeholder? 😀
Mindenki úgy kezeli, mintha bejelentették volna, hogy ez lesz a nevük mostantól.
tenorx
olvastuk, idén evvel futnak.
Placeholder? igen
annak is szar? igen
tehet erről itt bárki? nem
vicces? naná
briareos
Idén evvel futnak?
Nekem nem ez jön le ebből:
[Schefter] Effective immediately, Washington will call itself the “Washington Football Team”, pending adoption of a new name, sources tell ESPN. This is not a final renaming and rebranding for team; this is the name it wants to use until pending adoption of a new name in the future.

Nekem ez inkább csak egy borzasztó szarul bejelentett olyasminek tűnik, hogy valahogy lehessen hivatkozni rájuk, amíg nincs nevük.

Hozzáteszem röhejes ez a balfaszkodás a névvel, just pick one and get done with it.