Baltimore Ravens - Cleveland Browns

több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A klasszikusabb felállásokat egyből levédekezzük... a motionoket és az optionoket kéne jól olvasni

több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Mondjuk azért most hosszúkra lehetett volna passzolni.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Hosszú drive-ok. A CLE DEF ki fog nyúlni totál



több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Nem ertem mi van a netemmel. A streamek befeketednek 45 perc utan... Hang van, kep nincs
Voice
Akkor negyedenként térfelet váltasz majd mint a pályán. 😀
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
így szét futjak a védelmet, kihuzhatjak aikeresen az öreg alol az allas lehetőseget a sracok
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nem ertem mi van a netemmel. A streamek befeketednek 45 perc utan... Hang van, kep nincs
Voice
bekapcsol a screensaver 😊

több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nem ertem mi van a netemmel. A streamek befeketednek 45 perc utan... Hang van, kep nincs


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
A Browns olyan mintha a passzra készült volna, kétségbe vannak esve, hogy a Ravens szinte csak fut. 😒
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
 iphonestream.win/watch/cleveland-browns-baltimore-ravens-live.html



több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 658
teljesen szétfutják a Brownst

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Mayfield mondjuk nem fogja feladni...
yooker
sztem azért ez a Ravens védelem még túl nagy falat ennek a Browns-nak
Szesze
azért a futás nem fog végig így menni és 1-1 nagy play simán beeshet
ami magával ragadhatja őket! kicsi az esély persze de messze nem dölt még el
yooker
nem kell, h végig így menjen, elég lesz egy félidőig
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Kerhetek egy linket ami nem fekete? Nalam az osszesnek van hangja de nincs kepe..
Voice
 bfst.to/watch/nfl-15.php
több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Ha olyan könnyen meglehetne embereket tanítani passzolni akkor most kb 32 WR rohangálna a center mögött ebben ligában. 😊
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
ez elég köcsög zászló volt azért..
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
jaj
több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Ne már...
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Csak egy jár Stez, na meg a tolyáslikőr 😀



több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Kerhetek egy linket ami nem fekete? Nalam az osszesnek van hangja de nincs kepe..


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
3 szezont josolok neki. Ha nem mi és nem idén, de egyszer úgy is jön valaki és szarrá töri a térdét. És mielőtt még valaki belémszállna hogy sérülést kívánok neki, pont hogy nem, de ez fog lenni. Kérdés mikor.
zsutu
A kérdés az, megtanítjuk-e jól passzolni, mielőtt összetörik. Van esély rá amúgy,tényleg fejlődik.
LeviPoki
No offense, de Jackson szerintem buta jatekos iranyitonak. Vedelmet nem tud olvasni, nem eleg pontos, a karja sem jo igazabol. O itt addig lesz veszely, amit tud majd futni, de sosem lesz egy Wilson, atletikussag ide vagy oda. Es mivel allandoan fut, igy lehet majd sokszor utni, mivel nem elvez majd kulon vedelmet a zebraktol.
Stez
Kar hogy nem lehet a tetszik helyett kirohogni a velemenyedet 😂🤣


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
3 szezont josolok neki. Ha nem mi és nem idén, de egyszer úgy is jön valaki és szarrá töri a térdét. És mielőtt még valaki belémszállna hogy sérülést kívánok neki, pont hogy nem, de ez fog lenni. Kérdés mikor.
zsutu
A kérdés az, megtanítjuk-e jól passzolni, mielőtt összetörik. Van esély rá amúgy,tényleg fejlődik.
LeviPoki
No offense, de Jackson szerintem buta jatekos iranyitonak. Vedelmet nem tud olvasni, nem eleg pontos, a karja sem jo igazabol. O itt addig lesz veszely, amit tud majd futni, de sosem lesz egy Wilson, atletikussag ide vagy oda. Es mivel allandoan fut, igy lehet majd sokszor utni, mivel nem elvez majd kulon vedelmet a zebraktol.
Stez
ezért jár egy whisky!
Kájzerszóze
ne költsd faszságokra a pénzedet :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
3 szezont josolok neki. Ha nem mi és nem idén, de egyszer úgy is jön valaki és szarrá töri a térdét. És mielőtt még valaki belémszállna hogy sérülést kívánok neki, pont hogy nem, de ez fog lenni. Kérdés mikor.
zsutu
A kérdés az, megtanítjuk-e jól passzolni, mielőtt összetörik. Van esély rá amúgy,tényleg fejlődik.
LeviPoki
No offense, de Jackson szerintem buta jatekos iranyitonak. Vedelmet nem tud olvasni, nem eleg pontos, a karja sem jo igazabol. O itt addig lesz veszely, amit tud majd futni, de sosem lesz egy Wilson, atletikussag ide vagy oda. Es mivel allandoan fut, igy lehet majd sokszor utni, mivel nem elvez majd kulon vedelmet a zebraktol.
Stez
ezért jár egy whisky!
Kájzerszóze
akkor kettot kapok? hehe

több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 658
3 szezont josolok neki. Ha nem mi és nem idén, de egyszer úgy is jön valaki és szarrá töri a térdét. És mielőtt még valaki belémszállna hogy sérülést kívánok neki, pont hogy nem, de ez fog lenni. Kérdés mikor.
zsutu
A kérdés az, megtanítjuk-e jól passzolni, mielőtt összetörik. Van esély rá amúgy,tényleg fejlődik.
LeviPoki
No offense, de Jackson szerintem buta jatekos iranyitonak. Vedelmet nem tud olvasni, nem eleg pontos, a karja sem jo igazabol. O itt addig lesz veszely, amit tud majd futni, de sosem lesz egy Wilson, atletikussag ide vagy oda. Es mivel allandoan fut, igy lehet majd sokszor utni, mivel nem elvez majd kulon vedelmet a zebraktol.
Stez
Az olvasás állítólag megy neki, csak passzolni nem tud 😀

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Mayfield mondjuk nem fogja feladni...
yooker
sztem azért ez a Ravens védelem még túl nagy falat ennek a Browns-nak
Szesze
az 5. héten nem volt az
Drip
ma az lesz
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
mekkora lenne ha a cleveland kihúzná a szarból a steelerst, erre a cincy visszanyomja őket a fos alá
eaglesmcnabb
Ti is szurkolhattok azért a Maciknak 😊 Azonos mérleggel a Vikes megy?
LeviPoki
x-eltek egyszer, szóval nem lesz azonos, nekünk nyerni kell, és a bearsnek is, minden más esetben vége a dalnak

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
3 szezont josolok neki. Ha nem mi és nem idén, de egyszer úgy is jön valaki és szarrá töri a térdét. És mielőtt még valaki belémszállna hogy sérülést kívánok neki, pont hogy nem, de ez fog lenni. Kérdés mikor.
zsutu
A kérdés az, megtanítjuk-e jól passzolni, mielőtt összetörik. Van esély rá amúgy,tényleg fejlődik.
LeviPoki
No offense, de Jackson szerintem buta jatekos iranyitonak. Vedelmet nem tud olvasni, nem eleg pontos, a karja sem jo igazabol. O itt addig lesz veszely, amit tud majd futni, de sosem lesz egy Wilson, atletikussag ide vagy oda. Es mivel allandoan fut, igy lehet majd sokszor utni, mivel nem elvez majd kulon vedelmet a zebraktol.
Stez
ezért jár egy whisky!