Baltimore Ravens - Houston Texans

több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
A liga legjobb offenset latjuk holgyeim es uraim.

Hétről hétre.
Voice
A legnagyobb udvariassággal kérdezem, hogy mire a nagy mellény? Szezon közepén a steak, PO-ban meg a farhát.
samu09
Én se nagyon értem. Idén mondjuk a bab is hús, szerencsétlen Jackson-nak egyszer vernek oda mint anno Griffin-nek aztán ugrott minden. Persze egyáltalán nem kívánom ezt.
Rodaron
Minden meccsen jön valaki, aki prófétaként ezt prédikálja... ebben a sportban akármikor megsérülhet bárki. Valaki valamelyik topikban tökéletesen kifejtette, hogy egy pocket QB sincs sokkal nagyobb biztonságban. Amúgy mindenki RGIII- val jön ott az is hozzá tett, hogy csóri már alapból szétment térdel volt fent. Persze lehet hogy majd kap egyet Jacko, de unalmas 1 éve ezt hallgatni, hogy úgyis kiütik egyszer... addig pls élvezzük ezt a jelenséget.
cikesz
Nem predikciónak szántam, nem is sértésnek at all és nem is kívántam sérülést.
Amolyan kórházi féltés, mert azért Cam, Griffin, Luck is ebbe megy/ment tönkre. Szimpatikus a csapat és a LJ is, nem bántani akartalak titeket, látszik működik a szisztéma. Csak nekem is a slight nagyképűség tűnt fel, és ha majd az akrobatikus futások (nem kidolgozott play) nélkül is 41-7-re nyertek, akkor mehet a best offense titulus.
Sorry ha megbántottam valaki.
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Texansnak fel a fejjel, ennél ez egy sokkal jobb csapat!Grat ma a mieinknek, lehet szurkolni este a Phillynek!
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
A liga legjobb offenset latjuk holgyeim es uraim.

Hétről hétre.
Voice
A legnagyobb udvariassággal kérdezem, hogy mire a nagy mellény? Szezon közepén a steak, PO-ban meg a farhát.
samu09
Én se nagyon értem. Idén mondjuk a bab is hús, szerencsétlen Jackson-nak egyszer vernek oda mint anno Griffin-nek aztán ugrott minden. Persze egyáltalán nem kívánom ezt.
Rodaron
na megjött az első barom. mindig jönnek.
gedam
Ravens topicban általános a tuskó megnyilvánulás? Mert akkor értelek.
samu09
ezek az lj-nek sérülést kivánók. az addig futkorászik még el nem törik a lábát. gonosz barmok típus. jönnek mindig, ha nyerünk.
gedam
Hát de azt írta nem kívánja azt 😀
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
A liga legjobb offenset latjuk holgyeim es uraim.

Hétről hétre.
Voice
A legnagyobb udvariassággal kérdezem, hogy mire a nagy mellény? Szezon közepén a steak, PO-ban meg a farhát.
samu09
Én se nagyon értem. Idén mondjuk a bab is hús, szerencsétlen Jackson-nak egyszer vernek oda mint anno Griffin-nek aztán ugrott minden. Persze egyáltalán nem kívánom ezt.
Rodaron
na megjött az első barom. mindig jönnek.
gedam
Ravens topicban általános a tuskó megnyilvánulás? Mert akkor értelek.
samu09
Nem csak mindenkinek televan már a töke vele,hogy minden héten az összetörik,agyonbasszák,stb hozzászólásokat olvassuk,amikor Watson olyan szépen bevárta a sackeket,hogy már a pályán sincs,meg a lábát húzza.Nincs alapja ennek a feltételezésnek.
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
A liga legjobb offenset latjuk holgyeim es uraim.

Hétről hétre.
Voice
A legnagyobb udvariassággal kérdezem, hogy mire a nagy mellény? Szezon közepén a steak, PO-ban meg a farhát.
samu09
Én se nagyon értem. Idén mondjuk a bab is hús, szerencsétlen Jackson-nak egyszer vernek oda mint anno Griffin-nek aztán ugrott minden. Persze egyáltalán nem kívánom ezt.
Rodaron
Minden meccsen jön valaki, aki prófétaként ezt prédikálja... ebben a sportban akármikor megsérülhet bárki. Valaki valamelyik topikban tökéletesen kifejtette, hogy egy pocket QB sincs sokkal nagyobb biztonságban. Amúgy mindenki RGIII- val jön ott az is hozzá tett, hogy csóri már alapból szétment térdel volt fent. Persze lehet hogy majd kap egyet Jacko, de unalmas 1 éve ezt hallgatni, hogy úgyis kiütik egyszer... addig pls élvezzük ezt a jelenséget.
több mint 4 éve
gedam 5 692
A liga legjobb offenset latjuk holgyeim es uraim.

Hétről hétre.
Voice
A legnagyobb udvariassággal kérdezem, hogy mire a nagy mellény? Szezon közepén a steak, PO-ban meg a farhát.
samu09
Én se nagyon értem. Idén mondjuk a bab is hús, szerencsétlen Jackson-nak egyszer vernek oda mint anno Griffin-nek aztán ugrott minden. Persze egyáltalán nem kívánom ezt.
Rodaron
na megjött az első barom. mindig jönnek.
gedam
Ravens topicban általános a tuskó megnyilvánulás? Mert akkor értelek.
samu09
ezek az lj-nek sérülést kivánók. az addig futkorászik még el nem törik a lábát. gonosz barmok típus. jönnek mindig, ha nyerünk.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
A liga legjobb offenset latjuk holgyeim es uraim.

Hétről hétre.
Voice
A legnagyobb udvariassággal kérdezem, hogy mire a nagy mellény? Szezon közepén a steak, PO-ban meg a farhát.
samu09
Én se nagyon értem. Idén mondjuk a bab is hús, szerencsétlen Jackson-nak egyszer vernek oda mint anno Griffin-nek aztán ugrott minden. Persze egyáltalán nem kívánom ezt.
Rodaron
na megjött az első barom. mindig jönnek.
gedam
Ravens topicban általános a tuskó megnyilvánulás? Mert akkor értelek.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Én se nagyon értem. Idén mondjuk a bab is hús, szerencsétlen Jackson-nak egyszer vernek oda mint anno Griffin-nek aztán ugrott minden. Persze egyáltalán nem kívánom ezt.
Rodaron
Griffinnel az volt a gond, hogy mikor (tobbszorosen) megserult, akkor is jatszattak, csak telelove injekciokkal, mert mi baj lehet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A liga legjobb offenset latjuk holgyeim es uraim.

Hétről hétre.
Voice
A legnagyobb udvariassággal kérdezem, hogy mire a nagy mellény? Szezon közepén a steak, PO-ban meg a farhát.
samu09
Meg 3 evig olcsó Jackson, mindegy nekem melyik evben nyerunk a vegen.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
gedam 5 692
A liga legjobb offenset latjuk holgyeim es uraim.

Hétről hétre.
Voice
A legnagyobb udvariassággal kérdezem, hogy mire a nagy mellény? Szezon közepén a steak, PO-ban meg a farhát.
samu09
Én se nagyon értem. Idén mondjuk a bab is hús, szerencsétlen Jackson-nak egyszer vernek oda mint anno Griffin-nek aztán ugrott minden. Persze egyáltalán nem kívánom ezt.
Rodaron
na megjött az első barom. mindig jönnek.
több mint 4 éve
gedam 5 692
cam nem jött be sajnos
a másik kettő meg nem néger
gedam
Cam is sztar, vagy volt az. Szal erezhettek hosnek.

Mahomes anyja feher, de apja szenfekete.
Wilson szuleit meglesheted, vagy a fiatalkori kepet.
ulpianus
értelek, úgy értem, hogy a kinti fekák nem tekintik őket felég fekának. és itt a szocializációra gondolok elsősorban. nem tudnak velük azonosulni.
cam inkább a koludzsben volt nagy sztár szerintem
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
A liga legjobb offenset latjuk holgyeim es uraim.

Hétről hétre.
Voice
A legnagyobb udvariassággal kérdezem, hogy mire a nagy mellény? Szezon közepén a steak, PO-ban meg a farhát.
samu09
Én se nagyon értem. Idén mondjuk a bab is hús, szerencsétlen Jackson-nak egyszer vernek oda mint anno Griffin-nek aztán ugrott minden. Persze egyáltalán nem kívánom ezt.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
cam nem jött be sajnos
a másik kettő meg nem néger
gedam
Cam is sztar, vagy volt az. Szal erezhettek hosnek.

Mahomes anyja feher, de apja szenfekete.
Wilson szuleit meglesheted, vagy a fiatalkori kepet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
A liga legjobb offenset latjuk holgyeim es uraim.

Hétről hétre.
Voice
A legnagyobb udvariassággal kérdezem, hogy mire a nagy mellény? Szezon közepén a steak, PO-ban meg a farhát.
több mint 4 éve
gedam 5 692
qb-ből mondjál. mert amikor fehér dolgoztat feketét, arról rossz emlékei vannak a kinti népeknek.
gedam
SupaCam, Mahomes, Wilson
ulpianus
cam nem jött be sajnos
a másik kettő meg nem néger
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
qb-ből mondjál. mert amikor fehér dolgoztat feketét, arról rossz emlékei vannak a kinti népeknek.
gedam
SupaCam, Mahomes, Wilson
ulpianus
Anno Vick, Mcnabb
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
qb-ből mondjál. mert amikor fehér dolgoztat feketét, arról rossz emlékei vannak a kinti népeknek.
gedam
SupaCam, Mahomes, Wilson


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
gedam 5 692
Fu itt valaki nagyon elváltott
samu09
Gyönyörű blokk volt...kar hogy máskor ez szabálytalan lett volna 😂 de szerintem ez már tényleg vicces
Klaci79
beneztek, de nem ezen fog mulni ha egyaltalan kiert volna
no
Persze egyértelmű...de közülük senkinek nem tűnt fel, hogy 15 yardos közelében ember nem volt?
Klaci79
megmondtam, hogy ez lesz. egyszerűen lj-től nőtt az nfl nézettsége, ezért kapott képörnyik lehetőséget és ahol lehet segíteni fognak minket.
gedam
Erre van valami konkrét az szám is? Mert őszintén szólva annyira jól megy a Ravens-nek, hogy a 2. Félidő már általában érdektelen és mindenki elkapcsolja. Én szeretek Ravens meccset nézni, de lassan én is nézek valami izgalmakat, LJ-t meg majd az összefoglalóban.
Klaci79
csak az én szám van rá.
meg egy sejtésem, hogy az afronégeramerikaiak sokan lesik az usaban az nfl-t és megkapták a hősüket.
gedam
Ja,elég kevés afroamerikai sztár van a ligában.
Oregon88
qb-ből mondjál. mert amikor fehér dolgoztat feketét, arról rossz emlékei vannak a kinti népeknek.
több mint 4 éve
gedam 5 692
ez elég sportszerűtlen volt a houstontól. ilyenkor már illik kitérdelni
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Ilyen játékkal nem sok keresnivalója van a Texansnak a PO-ban.
Merlin85
nem ertek egyet, de ma ugy tunik
több mint 4 éve
gedam 5 692
Hát ez az égés nem a makkos cipő, ez az AFC a Kansas Pats és Baltimoreból áll jelenleg
Sifur
Az NFC meg a Saintsbol. Es a tulteljesito ninersbol esetleg. Az miert jobb?
ulpianus
én se értem miért szajkózza ezt mindenki
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 779 — !SuPeR6BoWL!
SB egyik legnagyobb esélyesét látjuk és nem a Texansra gondolok

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
gedam 5 692
mennyivel másabb lett volna ez a meccs, ha az elején bedobják a dpi-t
Hát ez az égés nem a makkos cipő, ez az AFC a Kansas Pats és Baltimoreból áll jelenleg
Sifur
ezzel sem értek egyet. van 3 fos csapat a jets, miami, cinci, de a vikings ég otthon a denver ellen, kíváncsi lennék hogyan áll a nfc-afc meccs idén, tippelnem kéne kb.egál.
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Hát ez az égés nem a makkos cipő, ez az AFC a Kansas Pats és Baltimoreból áll jelenleg
Sifur
Az NFC meg a Saintsbol. Es a tulteljesito ninersbol esetleg. Az miert jobb?
ulpianus
Azért ott van a GB meg a Hóksz is,de a Vikings se annyira ergya. Több ott a contender.
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Egyik se túl izgi, úgyhogy a tenisz marad