Buffalo Bills - Pittsburgh Steelers

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 767 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
el kellett volna kapni a picket

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
no és Harvin is ront......
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
Egy kurva váratlant nem húztunk eddig.....

Most is......a first down ELÉ dobja a Labdát Ben.... nem hiszem el.....
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Mondjuk, halkan, de ha ez a felfogás lenne, mármint az O holdingot bedobják, a D ráncigálást meg nem annyira, nekem tetszene.........
csi77
Aláírom, mehet így végig, de konzekvensen ám! 😀
Szokol
Nyilván, csakis akkor.
csi77
Nem értek egyet önmagában. Ez ami itt van azok nem kicsi holdingok és látszik, hogy konzekvensen tolják.....mondván akkora a nyomás, hogy ha csak a felét elengedik, az már jó, mert abból play lesz.

Azzal persze igen, hogy ha a védő hozzáér, már DPI van. De itt sem erről volt szó. Ha lerongyolod 1 tisztán látható ütemmel előbb a támadót az DPI....mert messzire vezetne.....

Persze na. Ha 2 és 1-ekre ilyeneket csinálunk, akkor mindegy.
Klemó
Nem az adott szitura gondoltam, általánosan.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
BigB nagyon gyenge ma

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
Folyamatosan basszák át Bent.......pre snap-ben mást mutatnak és Ben képtelen alkalmazkodni......
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
Mondjuk, halkan, de ha ez a felfogás lenne, mármint az O holdingot bedobják, a D ráncigálást meg nem annyira, nekem tetszene.........
csi77
Aláírom, mehet így végig, de konzekvensen ám! 😀
Szokol
Nyilván, csakis akkor.
csi77
Nem értek egyet önmagában. Ez ami itt van azok nem kicsi holdingok és látszik, hogy konzekvensen tolják.....mondván akkora a nyomás, hogy ha csak a felét elengedik, az már jó, mert abból play lesz.

Azzal persze igen, hogy ha a védő hozzáér, már DPI van. De itt sem erről volt szó. Ha lerongyolod 1 tisztán látható ütemmel előbb a támadót az DPI....mert messzire vezetne.....

Persze na. Ha 2 és 1-ekre ilyeneket csinálunk, akkor mindegy.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 336 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szerintem nyerünk
😊

több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 876 — Steelers fan
MIÉRT NEM DOBTUNK PIROSATTT???????????????
Klemó
Mert nem látod, hogy a dzsumbujban kié lett.
Szokol
Elvileg Heyward volt nem?
Klemó
Fasz tudja. De biztos nem volt egyértelmű, mert lett volna idő behajítani.
több mint 2 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Itt zászló?? Mire?
prérifarkas
engedd el...😊
Klaci79
ooooo már tovább is léptem 😊

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Mondjuk, halkan, de ha ez a felfogás lenne, mármint az O holdingot bedobják, a D ráncigálást meg nem annyira, nekem tetszene.........
csi77
Aláírom, mehet így végig, de konzekvensen ám! 😀
Szokol
Nyilván, csakis akkor.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Itt zászló?? Mire?
prérifarkas
engedd el...😊
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
MIÉRT NEM DOBTUNK PIROSATTT???????????????
Klemó
Mert nem látod, hogy a dzsumbujban kié lett.
Szokol
Elvileg Heyward volt nem?
több mint 2 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Itt zászló?? Mire?

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 345 — maci faszán vitézkötés
Ez nem a tavalyi Allen

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
Megint bazdmeg egy kurva nagy holding....szó szeirnt több játékos granacra fogva......egész meccsen
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 876 — Steelers fan
MIÉRT NEM DOBTUNK PIROSATTT???????????????
Klemó
Mert nem látod, hogy a dzsumbujban kié lett.
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
MIÉRT NEM DOBTUNK PIROSATTT???????????????
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 345 — maci faszán vitézkötés
Goff es Hockenson -> es egyenlitett a Lions! 😳
RedFive
hogyhogy Lance ott pályán van ?
Heisman
Hát, hogy leszóltak az edzőnek gondolom mikor keretet hírdetett, hogy "szeretik a viccet, csak nem értik".....nonszensz lett volna, hogy nem Lance kezd ilyen előszezon után....
Klemó
csak mert NFL appon az van hogy Garoppolo játszik
Heisman
Gerappa 4/4 Lance 1/1 Eddig mindket iranyito hibatlan passzokban. Sztem volt rola szo, hogy G az elso de L is fog rendre jatekokat kapni

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 876 — Steelers fan
Mondjuk, halkan, de ha ez a felfogás lenne, mármint az O holdingot bedobják, a D ráncigálást meg nem annyira, nekem tetszene.........
csi77
Aláírom, mehet így végig, de konzekvensen ám! 😀
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Mondjuk, halkan, de ha ez a felfogás lenne, mármint az O holdingot bedobják, a D ráncigálást meg nem annyira, nekem tetszene.........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Ezt nem hiszem el.......mi a szabálytalan, ha nem ez....először húzás....aztán letarolás....
Klemó
mit várjunk, szerencsétlen faszoktól...ezért kéne saját erőből nem elbaszni egy 2&1-et
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
Nem hiszem el.....eddig a fele holding nem volt fújva és ez meg mi volt?????
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
Ezt nem hiszem el.......mi a szabálytalan, ha nem ez....először húzás....aztán letarolás....
több mint 2 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Eddig a rush működik...a fele holdingot be se fújták eddig.....de ha az O ilyen lesz kifújnak a végére biztosan.
Klemó
Mondom: amíg nincs 20+ yardos játék, addig nincs lényegi változás tavalyhoz képest, mert ugyanúgy tölthetik ellenünk a boxot.
Szokol
Egyetértek....csak sajnos az a baj, hogy omlik a fal, ahogy gondoltuk is. Nem 20+ kell most, hanem 10+.....az már elég lenne. Muszáj kitalálni valamit, változtatni kell a playhivásokban. Most derül ki Canada milyen stratéga
Klemó
Én ezért károgtam végig. Az O-falon múlik minden, persze ha vannak gyenge részei azt tudod ellensúlyozni playhívással, de ha minden része bizonytalan... Akkor max gyors játékokkal tudsz operálni, mert szétszedik a backfieldet.
tenorx
Arra leszek kíváncsi a meccs közbeni játék változást, stratégia szempontjából mennyire fogja követni, mikor, mennyit mer belenyúlni ha szükséges.

Harcra Fel Győzni Kell!!